Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil: Operation Raccoon City

Slant Six Games Capcom PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
249 odpowiedzi na ten temat

#211 Sotaku Napisany 24 grudnia 2012 - 13:09

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
Skończyliśmy z Pattem normal i wzięliśmy się za veterana...zaczyna sie zastanawiać czy z Hedoffem nie grałem przypadkiem na ostatnim lvl-u trudności, bo z pattem poszło łatwo szybko i przyjemnie, a i następny poziom trudności nie robi nam problemów...
  • 0

#212 Shin Ryu Napisany 24 grudnia 2012 - 15:46

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Tak sobie patrzę jak gracie i zawsze nachodzi mnie chęć by dołączyć, tylko ten "gupi" Fallout 3...
  • 0

#213 Psycho-Mantis Napisany 24 grudnia 2012 - 16:22

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Tak sobie patrzę jak gracie i zawsze nachodzi mnie chęć by dołączyć, tylko ten "gupi" Fallout 3...




Rozumiem ban na ranking?




:olo:

Ten post był edytowany przez Psycho-Mantis dnia: 24 grudnia 2012 - 16:22

  • 0

#214 Sotaku Napisany 24 grudnia 2012 - 17:40

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
Shin podpadł Psycho :olo: zapraszamy do gry, bo miało być nas czterech, ale jeden pożyczył grę a drugi zagoniony...
  • 0

#215 Sotaku Napisany 25 grudnia 2012 - 02:31

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
Dzis skończylismy veterana i do ostatniej walki był ponownie lekko łatwo i przyjemnie...ale ostatnia walka to koszmar, już tracilismy nadzieję na mozliwość pokonania ostatniego bossa...na szczęście wreszcie daliśmy radę...ale samemu tego nie widzę :hmmm:
  • 0

#216 Psycho-Mantis Napisany 25 grudnia 2012 - 02:39

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
To było olo nad olo. Nawet zaczynałem już podejrzewać, że on jest nieśmiertelny i to taki żarcik programistów. W sumie mogło tak być, pasałoby do chronologii gry. :clown:

Ten post był edytowany przez Psycho-Mantis dnia: 25 grudnia 2012 - 02:40

  • 0

#217 Sotaku Napisany 25 grudnia 2012 - 10:44

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
First day on duty :olo:
  • 0

#218 Sotaku Napisany 27 grudnia 2012 - 02:08

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
Dziś pogralismy na ostatnim poziomie trudności i od tego poziomu widać że przydałoby się jeszcze dwóch grajków...teraz friendly fire jest dokuczliwy, misje są wyraźnie trudniejsze, jednak satysfakcja większa i lepsza zabawa. Znaleźliśmy też miejsce gdzie się ciągle respiły zombie...nabiliśmy sobie tam niezłą ilość zombiaków :tak: Chyba też przeszliśmy jeden z najtrudniejszych etapów gry...na poprzednim poziomie ja ostatnikiem sił umierając nacisnąłem przycisk, teraz zrobił to Patt...była też fajna sytuacja gdzie jako zombie goniłem Pata i wołałem do niego przez HS by uciekał bo go gonię hehehe...zombiak jednak wygrał :olo:
  • 0

#219 Psycho-Mantis Napisany 27 grudnia 2012 - 11:57

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Dziś pogralismy na ostatnim poziomie trudności i od tego poziomu widać że przydałoby się jeszcze dwóch grajków...teraz friendly fire jest dokuczliwy, misje są wyraźnie trudniejsze, jednak satysfakcja większa i lepsza zabawa. Znaleźliśmy też miejsce gdzie się ciągle respiły zombie...nabiliśmy sobie tam niezłą ilość zombiaków :tak: Chyba też przeszliśmy jeden z najtrudniejszych etapów gry...na poprzednim poziomie ja ostatnikiem sił umierając nacisnąłem przycisk, teraz zrobił to Patt...była też fajna sytuacja gdzie jako zombie goniłem Pata i wołałem do niego przez HS by uciekał bo go gonię hehehe...zombiak jednak wygrał :olo:



Turbiny włączałem jak przystało na Helghańskiego snajpera. :olo:

A co do zombiaka, to nie mogłeś oczywiście iść w drugą stronę, :olo: Odwracam się i patrzę, a tu Deb popycha w moją stronę z obłędem w oczach. Ale tak to marudzi jak mu mówię, że mam dla niego "uniwersalny" lek kaliber 5.56. :olo:
  • 0

#220 Sotaku Napisany 27 grudnia 2012 - 11:59

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
Ostrzegałem, ze biegne za Tobą, a na zombiaka nie mam przecież wpływu na to gdzie biegnie zombiak...chyba
  • 0

#221 Psycho-Mantis Napisany 27 grudnia 2012 - 15:57

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Ale nemezis zawodowo poszedł. :tak:
  • 0

#222 Sotaku Napisany 27 grudnia 2012 - 15:58

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
Zawodowo...zgranie na 10 :tak:
  • 0

#223 Shin Ryu Napisany 27 grudnia 2012 - 23:08

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:

Rozumiem ban na ranking?




:olo:


"Gupi" bo gram już ponad 60 h a przede mną jeszcze końcówka gry i 3 DLC. Końca nie widać. Ale gra świetna jest, tylko te zwiechy gry dobijają ;)

A co do tematu to ja też już PRO ograne mam, tylko trzeba jeszcze wszystkie skille wykupić i bronie.

Zamierzacie łupać w multi ? Trofiki coś trudnawo wyglądają ;)
  • 0

#224 Psycho-Mantis Napisany 27 grudnia 2012 - 23:19

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

"Gupi" bo gram już ponad 60 h a przede mną jeszcze końcówka gry i 3 DLC. Końca nie widać. Ale gra świetna jest, tylko te zwiechy gry dobijają ;)



Wracasz do łask na okres próbny. :olo:

True, zwiechy chadzały parami, ale ta gra jest tak genialna, że to drobiazg.

A co do tematu to ja też już PRO ograne mam, tylko trzeba jeszcze wszystkie skille wykupić i bronie.

Zamierzacie łupać w multi ? Trofiki coś trudnawo wyglądają ;)


Nie idziemy na platynę, tylko for fun, przy okazji wbijemy to czy tamto, ale bez napinki bo platyna jest naprawdę trudna, bodaj 9/10
  • 0

#225 Sotaku Napisany 27 grudnia 2012 - 23:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
8/10 i każda żywa osoba mile widziana, bo szanse mocno wzrastają teraz jak jeden padnie to drugi na gwałt musi go ratować, przy trzech osobach szanse byłyby większe :tak:
  • 0

#226 Psycho-Mantis Napisany 29 grudnia 2012 - 15:23

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Ocena gry :olo:

http://omegalixir.bl...ccoon-city.html
  • 0

#227 Sotaku Napisany 29 grudnia 2012 - 15:31

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
sama prawda...jedna literka za dużo Ci się wpisała na końcu tekstu :P
  • 0

#228 Psycho-Mantis Napisany 31 grudnia 2012 - 00:41

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Dziś pękła nam kampania na professional. :-D Zatem skończyliśmy kampanię na każdym poziomie trudności. W sumie przycięliśmy się na dłużej w jednym miejscu, reszta poszła o dziwo bezstresowo. :) Momenty o które się bałem, poszły gładko.

Jak zaczynaliśmy Deb był na 7 poziomie, ja zaczynalm od zera - jak skończyliśmy, to wyprzedzałem go o 3 levele :cf: No, ale co jako snajper zrobiłbym bez niezawodnego sapera. :tak: Taktyki rodem z Killzone'a były.

Ten post był edytowany przez Psycho-Mantis dnia: 31 grudnia 2012 - 00:49

  • 0

#229 hubson Napisany 31 grudnia 2012 - 01:05

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Dziś pękła nam kampania na professional. :-D Zatem skończyliśmy kampanię na każdym poziomie trudności. W sumie przycięliśmy się na dłużej w jednym miejscu, reszta poszła o dziwo bezstresowo. :) Momenty o które się bałem, poszły gładko.

Jak zaczynaliśmy Deb był na 7 poziomie, ja zaczynalm od zera - jak skończyliśmy, to wyprzedzałem go o 3 levele :cf: No, ale co jako snajper zrobiłbym bez niezawodnego sapera. :tak: Taktyki rodem z Killzone'a były.


Będziecie w to jeszcze grali ? Dołączyłbym do coopa :)
  • 0

#230 Sotaku Napisany 31 grudnia 2012 - 01:43

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:

Dziś pękła nam kampania na professional. :-D Zatem skończyliśmy kampanię na każdym poziomie trudności. W sumie przycięliśmy się na dłużej w jednym miejscu, reszta poszła o dziwo bezstresowo. :) Momenty o które się bałem, poszły gładko.

Jak zaczynaliśmy Deb był na 7 poziomie, ja zaczynalm od zera - jak skończyliśmy, to wyprzedzałem go o 3 levele :cf: No, ale co jako snajper zrobiłbym bez niezawodnego sapera. :tak: Taktyki rodem z Killzone'a były.

Zgralismy się z Pattem świetnie, bo on gra raczej w cieniu, a ja ładuję się zawsze w największą rozpierduchę i o dziwo taka taktyka sie sprawdza w wiekszości gier...bedziemy jeszcze grali na pewno i chetnie kogoś przygarniemy. Patt przyznałbyś się, ze kilka lvl nabiłes z Magdziarzem :P
Poszło nam znacznie łatwiej niż mi się wydawało, do tego multi mi się spodobało, bo są wszelkiego rodzaju przeszkadzajki w postaci zombie, lickerów i hunterów co dodaje smaczku zabawie
  • 0

#231 Psycho-Mantis Napisany 31 grudnia 2012 - 10:21

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Zgralismy się z Pattem świetnie, bo on gra raczej w cieniu, a ja ładuję się zawsze w największą rozpierduchę i o dziwo taka taktyka sie sprawdza w wiekszości gier...bedziemy jeszcze grali na pewno i chetnie kogoś przygarniemy. Patt przyznałbyś się, ze kilka lvl nabiłes z Magdziarzem :P
Poszło nam znacznie łatwiej niż mi się wydawało, do tego multi mi się spodobało, bo są wszelkiego rodzaju przeszkadzajki w postaci zombie, lickerów i hunterów co dodaje smaczku zabawie



Z Magdziarzem ani rundy nie nabiłem - niestety, nie ma jeszcze gry. :sad:

A multi jest całkiem fajne, tylko wczoraj nie zapisało mi mojej uber rundy. :???: gupie bugi :/
  • 0

#232 Sotaku Napisany 31 grudnia 2012 - 12:31

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
Z kims cos nabijales w tej grze o ile dobrze pamietam
  • 0

#233 Psycho-Mantis Napisany 31 grudnia 2012 - 12:38

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
W RE:ORC? Ani rundy z nikim...


Jak doszukuje się skoku w bok :olo: olo
  • 0

#234 Sotaku Napisany 31 grudnia 2012 - 12:42

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
No ale miales kilka lvl wiecej przy jednej z gier...
  • 0

#235 Psycho-Mantis Napisany 31 grudnia 2012 - 12:50

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

No ale miales kilka lvl wiecej przy jednej z gier...



To się nazywa skill :olo: A na serio, faktycznie raz mi tak skoczyło ostro, ale po prostu chyba ładnie nabiłem, raz miałem dobrą mapkę, gdzie ponad 15k xp weszło co przy niskich levelach dawało skok o 3 - 4 lvl
  • 0

#236 Sotaku Napisany 31 grudnia 2012 - 13:02

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
No to mnie dobiles :(
  • 0

#237 Sotaku Napisany 01 stycznia 2013 - 23:29

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
Dzis zrobiliśmy darmową misję "dobra" pozostałe 6 misji kosztuje więcej niż dałem za całą grę :neutral: do tego gracze do wyboru to kalki tych złych, a miejscówki to w wiekszosci te z pierwszej kampanii...capcom i pazerność to jedno...
  • 0

#238 Shinigami Napisany 01 stycznia 2013 - 23:34

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 402 Postów:
Capcom nie był developerem tej gry, a o ile się nie mylę tymi ludkami gra się też w multi, więc logiczne, że mają te same klasy co Wataha :P
  • 0

#239 Psycho-Mantis Napisany 01 stycznia 2013 - 23:42

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Capcom nie był developerem tej gry, a o ile się nie mylę tymi ludkami gra się też w multi, więc logiczne, że mają te same klasy co Wataha :P



Ja bym chętnie obił ten dodatek, ale ponad 70zł za 6 misji do kampanii, do tego wykonanych totalnie po kosztach to troszkę dużooooo...

Może pojawi się w jakimś dealu na PSN, bo za pełną cenę to chyba ich tam czapeczka uwiera.
  • 0

#240 Sotaku Napisany 02 stycznia 2013 - 00:10

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:

Capcom nie był developerem tej gry, a o ile się nie mylę tymi ludkami gra się też w multi, więc logiczne, że mają te same klasy co Wataha :P

http://en.wikipedia....on_Raccoon_City

pani wikipedia twierdzi inaczej ;)

miły manual znalazłem

http://www.capcom.co...anual/bhorc/pl/

Ten post był edytowany przez Debeef dnia: 02 stycznia 2013 - 00:11

  • 0



Inne z tagami: