Skocz do zawartości

Zdjęcie

Call of Duty: Modern Warfare 3

Infinity Ward Sledgehammer Games Activision Wii PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
448 odpowiedzi na ten temat

#91 Kradziej Napisany 29 maja 2011 - 23:48

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Akurat zależy w jakiej kategorii, ale po cichu odnosiłem się do LA Noire, które dla michałamarka jest nudne, a dla mnie przepyszne. Bo ArmA to raczej megawywkintne danie w megawykwintnej restaruacji - tylko dla koneserów.
Dalej: moje porównanie odnosiłoby się dobrze do CoD i BF w kwestii multi - CoD to taki czizburger, a BF to porządny obiadek babuni.
  • 0

#92 Gość_Hellmans_* Napisany 30 maja 2011 - 00:01

Gość_Hellmans_*
  • Goście

Bo ArmA to raczej megawywkintne danie w megawykwintnej restaruacji - tylko dla koneserów.


Raczej zabugowany szrot dla masochistów.
  • 0

#93 xell Napisany 30 maja 2011 - 09:52

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 348 Postów:
Po jakimś czasie od premiery nie jest tak źle. A misje w coopie to miodzio Dodany obrazek
  • 0

#94 MaxVarEmreis Napisany 31 maja 2011 - 06:47

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Tadam. Na jesieni startuje usługa Call of Duty Elite. Kotick nie wytrzymał Dodany obrazek

Activision Blizzard Inc. plans to launch an online service called Call of Duty Elite this fall that will work with the next major edition of the game, "Call of Duty: Modern Warfare 3," and future installments of the hyper-realistic combat-simulation game. In a move industry executives describe as a first, Activision plans to charge a monthly subscription fee for the service, which will provide extra content that isn't offered on game discs sold in stores, including downloadable map packs that give players new "Call of Duty" levels to play.
Activision executives said they haven't yet figured out how much to charge for the service, but they expect the cost to be less than fees for comparable online-entertainment services, such as a $7.99-a-month Netflix Inc. movie subscription. Portions of the service will be free, including features inspired by Facebook Inc. that will let "Call of Duty" players meet for online gun battles with others who share various affiliations and interests.

http://online.wsj.co..._LEFTTopStories
  • 0

#95 Ryan Napisany 31 maja 2011 - 06:52

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
OLO TROLO, "hyper-realistic combat-simulation game". Z której strony? :clown: Ale jaja mają - to praktycznie online pass jako ciągła płatność.
  • 0

#96 egonszef Napisany 31 maja 2011 - 09:20

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Czyli na xie liczy się podwójnie :^^: dobrze że mam ps3 :olo:

A na serio, zobaczymy jak to rozegra activision, przecież musi być dodatkowa kasa a i klient powinien czuć, że nie jest walony w d*pe. Aż dziw, że mini płatności w BO im nie wystarczyły, szkoda bo to było świetne rozwiązanie ale widocznie gracze nie mają w sobie ducha nałogowych hazardzistów i kaska słabo spływała. IMO niech od razu wprowadzą co planują wprowadzić i się określą, choć pewnie z ich strony najlepiej by było aby klient dowiedział się o abonamencie w momencie, gdy zechce zagrać w meczyk onlinowy.
  • 0

#97 Cudak Napisany 31 maja 2011 - 09:21

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Dobrze, że jedyny słuszny do szpilania online FPS - Battlefield, nie idzie w tym kierunku. :^^:
  • 0

#98 Heisenberg Napisany 31 maja 2011 - 09:24

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
OLO miliony za mapki nie starczyły. Takiego, zwłaszcza że w multi w MW3 pewnie będzie jeszcze gorsze niż w szrocie MW2 a BF3 się zbliża. Gierkę kupi się dla singla parę miesięcy po premierze albo na rapidzie.
  • 0

#99 Gość_Hellmans_* Napisany 31 maja 2011 - 10:26

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Nowy trailer! :cf:


  • 0

#100 MonsieurWoland Napisany 31 maja 2011 - 15:36

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Tadam. Na jesieni startuje usługa Call of Duty Elite. Kotick nie wytrzymał Dodany obrazek

http://online.wsj.co..._LEFTTopStories


Trailer tej zenady



To spokojnie moze byc najgorsza przyczepa tych targow. Ogladajcie poki gorace, Activision na potege kasuje ta produkcje na youtube :^^:
  • 0

#101 Kradziej Napisany 31 maja 2011 - 16:01

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

a i klient powinien czuć, że nie jest walony w d*pe.

To jest Call of Duty, klienci zdążyli się już przyzwyczaić do bycia posuwanymi.
  • 0

#102 phsx Napisany 31 maja 2011 - 16:04

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Kodick h*j.
  • 0

#103 Danteusz Napisany 31 maja 2011 - 18:02

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Pomijając jakość trailera, przegięciem jest żądanie kasy za coś co konkurencja daje za darmo. Jak przeczytałem pierwsze newsy to myślałem że dadzą jakieś przełomowe ficzery które usprawiedliwią opłatę, ale nie, wszystko co pokazali znamy od dawna.
  • 0

#104 Godot Napisany 31 maja 2011 - 18:04

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Mam to gdzieś, niech was doją ile wlezie :lol:
  • 0

#105 Stan Napisany 31 maja 2011 - 18:06

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:
MW3 bęzie musiało byc rewelacyjne abym je kupił, ale nawet wtedy nie bede bulił za Elite.
  • 0

#106 phsx Napisany 31 maja 2011 - 18:17

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ja raczej kupię iso, bo to co oni robią przechodzi ludzkie pojęcie...
Kotick and Activision I have one message to you (ok two) ;
one.: Fcuk you. two.: i wish hackers do the same to your company what they did to psn :D
  • 0

#107 Godot Napisany 31 maja 2011 - 18:22

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie mam pojęcia skąd ten hejt. Przecież wszelkie tematy o CoD to jedno wielkie narzekanie. A teraz, jak chcą wprowadzić jakieś tam opłaty, to krzyk, płacz i zgrzytanie zębów. Zbiorowa hipokryzja? Grajcie w Battlefieldy, podobno są lepsze
  • 0

#108 phsx Napisany 31 maja 2011 - 18:23

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ja od zawsze gram w MW1 i będę grać bo nie ma lepszej modernowej arcadowej strzelanki, BC2 to inny typ rozgrywki, hejt jest na MW2 i BO bo seria zamiast się rozwijać się cofa i na dodatek chce nas kroić za podstawowe narzędzia dostępne w zwykłych shooterach.
  • 0

#109 Cudak Napisany 31 maja 2011 - 18:26

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Mnie multi nikogo, więc niech sobie walą te opłaty. A i tak zarobią na tym krocie, ludzie narzekali i płakali jakie to mapki drogie... Tu będzie tak samo.
  • 0

#110 Godot Napisany 31 maja 2011 - 18:26

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No to nie płać i graj w MW1. W czym problem?
  • 0

#111 Kradziej Napisany 31 maja 2011 - 18:30

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Pomijając jakość trailera, przegięciem jest żądanie kasy za coś co konkurencja daje za darmo. I dawała już 4 lata temu

fixed, bardzo tru.
  • 0

#112 Danteusz Napisany 31 maja 2011 - 18:32

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

No to nie płać i graj w MW1. W czym problem?

Lubię oba MW, z pewnością przejdę MW3 i pogram w multi. Wolałbym mieć fajne ficzery w cenie gry, inne gry mnie do tego przyzwyczaiły. Właśnie w tym jest problem
  • 0

#113 phsx Napisany 31 maja 2011 - 18:32

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Gregu chciałbym w końcu pograć na jakiś nowych mapkach, z lepszą grafiką i animacją z innymi broniami bo przez tyle lat mi się to już opatrzyło, problem w tym że te nowe są słabe jakościowo lub mają zrytą infrastrukturę sieciową.

Mnie multi nikogo,

trolo ^_^
  • 0

#114 Godot Napisany 31 maja 2011 - 18:36

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ale przecież jak wyjdzie MW3 to i tak wszyscy go zjadą i powiedzą, jakie to MW1 było boskie. Choćby nie wiem czym ten MW3 by nie był.
  • 0

#115 Stan Napisany 31 maja 2011 - 18:38

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:
No jak będzie poziomem zbliżony do MW2 czy BO to nie ma sie co dziwić że wiara grę zjedzie, bo te gry na multi zasysają.
  • 0

#116 phsx Napisany 31 maja 2011 - 18:40

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Nie. Jak na razie kupiłem i MW2 i BO i nawet w MW2 grałem 100h w multi - po tym stwierdziłem, że nie da się na MW2 przestawić, odpuściłem i wróciłem do MW1, z BO było to samo tylko pograłem ze 20h. Nie dyskredytuję gry przed premierą ale zważywszy na politykę Acti i Kodicka i wiadomości które wychodzą to nie zapowiada się to zbyt różowo.
edit; do Grega ten post tylko Stan znowu się wiebau.
  • 0

#117 MonsieurWoland Napisany 31 maja 2011 - 19:12

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Nie oszukujmy sie skoro ludzie kupowali map packi po 1200 MS pointsow to na ta popierdolke tez sie pewnie rzuca.

Ja jako wytrawny gracz bawie sie wylacznie w singleplayer mimo wszystko podoba mi sie ta wasza multiplayerowa drama :^^:
  • 0

#118 oranje Napisany 31 maja 2011 - 19:39

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Ja nie będzie trofeów online to nawet niech drugie tyle co gra to ko może kosztować :^^:
  • 0

#119 Stan Napisany 31 maja 2011 - 19:50

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

Ja jako wytrawny gracz bawie sie wylacznie w singleplayer mimo wszystko podoba mi sie ta wasza multiplayerowa drama :^^:


Tak z ciebie wytrawny gracz, jak ze mnie abstynent, jeżeli nie próbujesz multi :lol:
  • 0

#120 michalmarek77 Napisany 31 maja 2011 - 19:59

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Tak z ciebie wytrawny gracz, jak ze mnie abstynent, jeżeli nie próbujesz multi :lol:


Czy ja wiem. Ja także olewam multi.....
No chyba , że z kumplem na kanapie. Online mnie drażni.

Osobiście dla mnei ważneijsze jest 5h singla niż 100h multi :)
  • 0



Inne z tagami: