Skocz do zawartości

Zdjęcie

Far Cry 3

Ubisoft Montreal Ubisoft PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
399 odpowiedzi na ten temat

#1 Shinigami Napisany 06 czerwca 2011 - 22:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Strzelanie do dziwnych, czarnych ludzi w dżungli. Całkiem efektowne warto dodać. Stealth kille też niczego sobie.

Premiera w przyszłym roku. Ubi Montreal.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 12:34

  • 0

#2 117 Napisany 06 czerwca 2011 - 23:04

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
fajne

zainteresowanym
  • 0

#3 Druciak Napisany 06 czerwca 2011 - 23:16

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Prezentacja mnie po prostu zmiażdżyła, to będzie niesamowita gra, szkoda, że dopiero w 2012. :(
  • 0

#4 fingus Napisany 06 czerwca 2011 - 23:18

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Pewnie czekają na premierę Cafe. ;)
  • 0

#5 Stan Napisany 06 czerwca 2011 - 23:41

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
FC2 było słabe, może to będzie lepsze. Kolo z irokezem jest za to dobry.
  • 0

#6 MaxVarEmreis Napisany 07 czerwca 2011 - 10:08

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Trailer zachęcający...ale to samo było z częścią drugą, a podobno (sam nie grałem) wyszła gra mocno przeciętna. Miejmy nadzieje, że deweloper odrobił lekcje.
Faktycznie, gościu z irokezem bardzo ciekawy :)
  • 0

#7 BeSOS Napisany 07 czerwca 2011 - 10:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
w FC2 nie grałem (olałem przez te same niedoróbki, które Ubi popełniło w Instincts/Predator czyli badziewne AI i dziwna detekcja kolizji + zje**ny poziom trudności) i zanim sie napalę na FC3 (po prezentacji sa ku temu powody :)) poczekam aż będe pewien, ze takich baboli w FC3 nie będzie. Ale wygląda interesująco i bardzo ładnie.
  • 0

#8 oranje Napisany 07 czerwca 2011 - 12:57

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
Far cry 2 było żałosne, więc trójka mnie nie interesuje wcale.
  • 0

#9 xell Napisany 07 czerwca 2011 - 13:01

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Ja w FC2 nie grałem, jak usłyszałem, jakie ma wady, ale myślę, że FC2->FC3 będzie podobnym skokiem do AC1->AC2, czyli usuną wszelkie upierdliwości i dadzą od groma rzeczy do robienia.
  • 0

#10 oranje Napisany 07 czerwca 2011 - 13:07

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
Mi AC pierwszy bardzo się podobał. Mimo monotonii nie miał tak denerwujących rozwiązań jak FR2.
  • 0

#11 ACZ Napisany 07 czerwca 2011 - 13:36

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Miła niespodzianka na konfie Ubi. W żadnego far kraja nie gralem. W dwojke nie zagram odkad dowiedizalme sie, że w nieskonczonosc respawnują sie przeciwnicy. Jesli w trojce tego nie bedzie to gre kupie.
  • 0

#12 Raikoh Napisany 07 czerwca 2011 - 15:51

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Ja grałem tylko w dwójkę. Klimat trzeciej części lepiej mi pasuje, więc jestem zainteresowany.
  • 0

#13 Nyjacz Napisany 07 czerwca 2011 - 16:35

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Far Cry 2 mnie znudził gdzieś przy 30% postępu w trybie jednoosobowym, słabe to, chociaż bardzo ładne. Trójeczka lepiej wygląda, ano i klimat fajniejszy.
  • 0

#14 Psycho-Mantis Napisany 07 czerwca 2011 - 16:52

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Grałem w obie części i FC2 dość długo w singlu. Wygląd, obsługa, odgłos i wszelkie dobra związane z brońmi to po prostu orgia dla miłośników broni. Są po prostu super, a te dźwięki przeładowania karabinu snajperskiego brzdęk wypadającej i toczącej się po drewnianej podłodze łuski - bezcenny :wub:

Warstwa fabularna nudna, dopiero w finale nabiera mocy. Zakończenie miało kopa :szepart: natomiast sama rozgrywa po prostu nudna ze względu na powtarzalność, natomiast system leczenia obrażeń i strzelanie - bajka.

Pamiętam dwie ultra denerwujące rzeczy. Odradzających się przeciwników i to już po odjechaniu 5 metrów, oraz tamowanie krwotoku. Bohater wyrywa sobie gałąź z ręki, po czym trafia go przypadkowa kula pod koniec animacji tej czynności i wszystko zaczyna się od nowa, nie raz tak zginąłem bo wyrywałem sobie ten sam patyk po kilkanaście razy, a krew się lała... głupota która doprowadzała do szału.
  • 0

#15 NightForce Napisany 07 czerwca 2011 - 17:06

NightForce

    Mokujin

  • Narybek
  • 29 Postów:
Największą wadą FC2 był niesamowity zasięg wzroku przeciwników ale połowa z was o tym nie wie bo gry na oczy nie widziała :ziewa: reszta błędów to standard gier typu sandbox,polecam zagrać a pózniej coś napisać.Co się tyczy FC3 po prezentacji widać ze będzie znacznie ciekawiej niz w 2.
  • 0

#16 Psycho-Mantis Napisany 07 czerwca 2011 - 17:13

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Co jak co ale wzrok przeciwników nie był najgorszą wadą tej gry. Co nie znaczy,że nie był denerwujący, natomiast nie był to problem który jakoś mi doskwierał co chwila.
  • 0

#17 Blizzard Beast Napisany 08 czerwca 2011 - 17:43

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Jedynka była spoko grą, ale jakoś mną nie pozamiatała - za mało swobody zostało na konsolach, żebym się jakoś strasznie zajarał. Dwójka była świetna, i poza upierdliwymi respawnami przeciwników na barykadach nie mam jej nic do zarzucenia (może jeszcze udawana "nieliniowość fabularna" mogłaby być bardziej przekonująco zakamuflowana). Tak czy inaczej - w singlu bawiłem się wspaniale robiąc i znajdując wszystko, co było do znalezienia. Na trójkę czekam z wywieszonym ozorem, dla mnie top 5 najbardziej interesujących gier na E3 na pewno.
  • 0

#18 oranje Napisany 08 czerwca 2011 - 17:47

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
Zobaczyłem gameplay i zero jakiejś chęci zagrania w to. Przynajmniej zaoszczędzę rozczarowania jak przy dwójce.
  • 0

#19 Blizzard Beast Napisany 08 czerwca 2011 - 17:52

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Osobiście się nie zgadzam, ale rozumiem. Każdy może nie jarać coś, co kręci innych. Ja mam tak z Uncharted, ty widocznie z FC. Tak czy inaczej czekam na info o limitce, bo jak dla mnie to tytuł spokojnie do łyknięcia w takiej wersji.
  • 0

#20 Heisenberg Napisany 09 czerwca 2011 - 09:19

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:

Największą wadą FC2 był niesamowity zasięg wzroku przeciwników ale połowa z was o tym nie wie bo gry na oczy nie widziała :ziewa: reszta błędów to standard gier typu sandbox,polecam zagrać a pózniej coś napisać.Co się tyczy FC3 po prezentacji widać ze będzie znacznie ciekawiej niz w 2.


Największą wadą było to że frakcje były zupełną fikcją, i tak każdy najemnik do nas strzelał. Jedziemy wykonać dla bonza misję a po drodze musimy wytłuc jego ludzi.
  • 0

#21 Zeus-Nelson Napisany 09 czerwca 2011 - 09:37

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
W FC2 podobał mi się klimat i świat, ale niestety gra bywała nudna jak flaki z olejem, miała irytujących przeciwników i kompletnie nie dawała przyjemności ze strzelania - jeśli to poprawią to może być całkiem spoko ;)
Chociaż nie lubię takich 10minutowych filmników z gameplayem bo po 5 min już mi się nie chce dalej oglądać, szczególnie kiedy pokazane są przerywniki,itp. Wolę gameplay + trailer który pokazuje co takiego "fajnego" ma być w grze
  • 0

#22 hav33n Napisany 09 czerwca 2011 - 12:28

hav33n

    Blanka

  • Narybek
  • 218 Postów:
Jak zrobia z tego normalnego shootera bez zadnych upierdliwosci to jestem kupiony :^^:
  • 0

#23 ACZ Napisany 05 lipca 2011 - 20:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
http://www.ps3site.p...et-bardzo/77845
Jason VandenBerghe:

Jeśli spojrzysz na Far Cry i Far Cry 2, pomnóż ich skalę przez dziesięć. Poszliśmy nawet o krok dalej. Skupiamy się na uczynieniu środowiska bardziej "gęstym", dzięki czemu za każdym rogiem będzie się czaić coś interesującego. Oto klucz do gier z otwartym światem. Zadajemy sobie pytanie, czy jeśli nie byłoby do kogo strzelać, tytuł nadal mógłby być grywalny?


  • 0

#24 Heisenberg Napisany 06 lipca 2011 - 09:44

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:

Największą wadą FC2 był niesamowity zasięg wzroku przeciwników ale połowa z was o tym nie wie bo gry na oczy nie widziała :ziewa: reszta błędów to standard gier typu sandbox,polecam zagrać a pózniej coś napisać.Co się tyczy FC3 po prezentacji widać ze będzie znacznie ciekawiej niz w 2.


Akurat to było spoko, w odróżnieniu od jedynki gdzie wystarczyło się ukryć w krzaczku i stawaliśmy się niewidzialni.
  • 0

#25 Druciak Napisany 06 lipca 2011 - 11:52

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
No to dobrze. Wolałbyś rozwiązanie takie jak w Sniper: GW? Siedzisz w krzakach i naparzają do Ciebie z kilometra-dwóch? :olo:
  • 0

#26 Druciak Napisany 15 lutego 2012 - 17:16

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Wyciekł przedwcześnie trailer. Dla mnie ISTNY ******* :*l, istna miazga. Jedynie muzyka mi nie pasuje, reszta geniusz. Czasem nie wiem czy to real czy to gierka. :o

  • 0

#27 BeSOS Napisany 15 lutego 2012 - 21:45

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
True, trailer boner, nawet mnie FC3 zaczał ciekawić ale ani FC2 ani Crysis mnie nie przekonały i tutaj pewnie będzie podobnie...ale trailer wypas ;]
  • 0

#28 Nyjacz Napisany 15 lutego 2012 - 21:48

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Mi tam zawsze podobały się FPSy w dżunglach typu Far Cry i Crysis. Dużo opcji na rozgrywkę, skradanie się, przemykanie, rozwałka, noże, snajperki itd. To zawsze JEST fajne.
  • 0

#29 Stan Napisany 15 lutego 2012 - 21:49

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
Crysis i Far Cry 2 to gry strasznie nudne. Mam nadzieję że tu gra będzie bardziej podobna do pierwszego FC.
  • 0

#30 Cudak Napisany 15 lutego 2012 - 21:49

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
:o Podbijam jaranko. Świetny.
  • 0



Inne z tagami: