Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alien Breed 3: Descent


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 michalmarek77 Napisany 13 lipca 2011 - 07:56

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Witam

Mam cholerny problem z końcówką gry - end boss się nie pojawia!
Jakiś cholerny glitch sprawia , że lądując w miejscu gdzie powinna odbyć się finałowa walka, boss praktycznei nie występuje - oglądałem na youtube, i brakuje takiego wirującego cholerstwa, które jest odpowiedzialne za całą walkę.
Miał ktoś z Was taki problem ????
Generalnie Alien Breed'y schrzanione są na potęgę, w 1 i 2 nie wyskakują achievementy za skończenie gry, co rusz człowiek utyka w środowisku i trzeba wczytywać save'a. W 2 w którymś levelu także występował podobny błąd z walką - nie można było skończyć poziomu, jak coś zebrało się wcześniej niż przewidywał scenariusz.... Pomół restart levelu - dzięki Bogu maiłem takiego save, czysty start poziomu, inaczej musiałbym rozpoczynać od nowa grę!!!!!!
Pomimo ttych dysklasyfikujących bykó, gra jest świetna na potęgę i cholera szlag mnie trafia z końcówką 3-ki....
Miał ktoś podobny problem ? Plizzz, pomóżcie :) Nie mam czystego save'a z początku 5 levelu, wybranie poziomu jest niemożliwe, więc najprawdopodobniej będę musiał grać od początku bez pewności, iż w/w gliutch nie pojawi się znów. A to bite 5-7 godzin :P
  • 0

#2 ACZ Napisany 13 lipca 2011 - 15:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

w 1 i 2 nie wyskakują achievementy za skończenie gry

chyba jedynie na klocu. ;]

ja skonczylem swego czasu jedynke i bylem zachwycony klimacikiem i eksploracją statku, sam znalazlem wszystkie znajdźki. tylko boss na koncu gry byl za prosty.
planuje w przyszlosci pyknac jeszcze w dwojke i trojke.
  • 0