Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gravity Rush


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
103 odpowiedzi na ten temat

#61 Cola Napisany 16 czerwca 2012 - 03:28

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Byłem dziś w EB Games i wszystkie egzemplarze wysprzedane, dostawa dopiero we wtorek, to samo z kolekcją MGS. Jak mówił sprzedawca, nie spodziewali się takiego zainteresowania. Kupiłem Disgaea 3 z braku laku, w sumie nie wiem czemu nie pobrałem GR z PSN, za to kupiłem Escape Plan. Nic to, nadrobię w przyszłym miechu.
  • 0

#62 Ney Napisany 16 czerwca 2012 - 08:30

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Miło, że gra się dobrze sprzedaje :tak: Fajnie jakby ewentualny sequel wyszedł na PSVita, a jakiś spin-off na PS3 bo gra aż się prosi o jeszcze większą skale gdzie mogłaby jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła...
Jestem teraz w trzecim dystrykcie i GR cały czas nie zawodzi, jest co robić, misje ciekawe, walka niby na jedno kopyto, ale tak przyjemna że w ogóle to nie przeszkadza.
Jakoś ostatnio co odpaliłem nową grę to zaraz mi się nie chciało jej dalej ciągnąć, a od Gravity Rush nie mogę się oderwać...
  • 0

#63 Ney Napisany 03 lipca 2012 - 18:36

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Gierka skończona, sporo mi zajęlo jej przejście (myślę, że 10h to minimum, ale gierka czasu nie liczy ;) ).
21 misji plus cztery z DLC , plus wszystkie challenge (ale nie na zloto - masakra) - widze, ze ostatni post napisalem o GR 16 czerwca czyli ponad dwa tygodnie gralem. Staralem sie robic max dwie misje dziennie, czasem tylko poszwedac sie za krysztalami po miescie...Jakbym mial przysiasc do gierki zeby ja skonczyc na szybciora to mysle ze podobala by mi sie duzo mniej bo misje rzeczywiscie sa dosc monotonne i w zasadzie na jedno kopyto ( szkoda :( ). Dawkujac jednak GR to gra jest mega boner - fajna bohaterka, fabula, swiat, genialne moce - tak przyjemne w uzytkowaniu jak gravity shift, slizg , latanie itp nie zdarzaja sie za czesto w grach...Widac ze tworcom przydaloby sie jednak wiecej mocy lub czasu zeby wszystko urozmaicic - oby w sequelu sie udalo bo zakonczenie wskazuje na niego ewidentnie.
Po skonczeniu mozna kontynuuowac granie dalej (zbieractwo) wiec bede do GR wracal, takze przy okazji DLC kolejnego.

Sorry za brak polskich literek - lenistwo wynikajace z pisania z ipada...
  • 0

#64 Cola Napisany 06 lipca 2012 - 06:31

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Pograłem dziś 2 godzinki. Pierwsze wrażenie super - klimat, bohaterka, grafika, świat. Poruszanie się po mieście jest mega wygodne, a patent z grawitacją bardzo miodny. Misji pobocznych na złoto nie mam zamiaru zaliczyć, zbyt hardkorowe wyniki trzeba osiągnąć jak dla mnie. Nie zawiodłem się - must have.
  • 0

#65 Cola Napisany 23 lipca 2012 - 01:55

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
21 misji pękło dość szybko, ale dzięki temu gra nie zdążyła mnie znużyć. DLC pewnie odpuszczę.
  • 0

#66 Raikoh Napisany 20 września 2012 - 07:15

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
W poniedzialek zamawiam Vite z Gravity Rush. To co widzialem na filmikach mna zamiotlo, wasze wrazenia rowniez bardzo pozytywne, wiec bedzie w co grac w pracy :)
  • 0

#67 Cola Napisany 21 września 2012 - 01:54

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

W poniedzialek zamawiam Vite z Gravity Rush. To co widzialem na filmikach mna zamiotlo, wasze wrazenia rowniez bardzo pozytywne, wiec bedzie w co grac w pracy :)

Dobra decyzja, świetna gra.

W pracy to sie pracuje, a nie gra ;) .
  • 0

#68 Pious Napisany 14 grudnia 2012 - 19:28

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
W końcu dziewczyna skończyła Uncharted i wrzuciłem na kartę GR. Pierwsze wrażenie super. Zrobiłem 6 misji i jak do tej pory gra jest świetna. Super muzyka, grafika i klimat. Do tego komiksowe scenki reagujące na poruszanie konsolką są świetne. Na razie tylko te challenge są kiepskie. Wyniki są hardkorowe i jakoś nie mogę się ogarnąć. Odpuszczę jeśli mnie zniechęcą.
  • 0

#69 Danteusz Napisany 14 grudnia 2012 - 19:44

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

W końcu dziewczyna skończyła Uncharted i wrzuciłem na kartę GR. Pierwsze wrażenie super. Zrobiłem 6 misji i jak do tej pory gra jest świetna. Super muzyka, grafika i klimat. Do tego komiksowe scenki reagujące na poruszanie konsolką są świetne. Na razie tylko te challenge są kiepskie. Wyniki są hardkorowe i jakoś nie mogę się ogarnąć. Odpuszczę jeśli mnie zniechęcą.

Challenge rób pod koniec gry, jak będziesz mieć dopakowane umiejętności
  • 0

#70 Ney Napisany 14 grudnia 2012 - 19:48

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Challenge zupełnie olej i ciesz się po prostu grą :)
I nie ciśnij jej non stop, rób sobie przerwy bo może Cię lekko wymęczyć.
  • 0

#71 Pious Napisany 18 grudnia 2012 - 19:21

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Skonczylem. Gralem tak po 3-5 epizodow dziennie i bylo ok. Znudzila mnie dopiero koncowka. Powtarzalnosc wyszla, do tego te walki non stop. Na poczatku podobalo mi sie bardzo, ale z czasem zaczalem ziewac. Draznila mnie kamera, bo kazdy ruch konsola to ruch kamera, a nie widzialem opcji wylaczenia gyro. Dochodza tez walki, gdzie czesto mialem problem trafic we wroga, bo to kamera dawala czadu, albo brak kontroli podczas ataku psul wszystko.

Calosc jednak najbardziej zepsul mi ostatni boss. Nie byl trudny, ale obrzydliwie nudny. Jak tylko zabilem go pierwszy raz to czulem, ze ta walka bedzie miala pierdylion faz. Nie mylilem sie. Byloby ok gdyby nie to, ze byllo w kolko tak samo. A to nie jedyna taka walka.

Wszystkie te dluzyzny, walki co chwile po kilkanascie minut i momentami mechanika psuja odbior w sumie zajebistej gierki.

Gdyby nie te wady dalbym spokojnie 9, bo gra jest wykonana swietnie. Konwencja tez mi sie podoba. Jednak duza czesc gry jest po prostu nudna.

Chcialem zrobic platynke, ale zanudzilem sie i nie chce mi sie meczyc z wyzwaniami, a jest ich sporo. Ktos to wymaksowal? Mozeodpoczne przy MK i wroce jeszcze.
  • 0

#72 szczudel Napisany 18 grudnia 2012 - 19:46

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
A powiedz mi prosze ile czasu zajeła ta gra - planuje zagrac a w sumie jesli to jakich pół-moloch na 30h to chyba sobie na razie odpuszcze.
  • 0

#73 Pious Napisany 18 grudnia 2012 - 19:50

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Nie wiem dokladnie, ale gralem 4 dni po 2h, dzis tylko dluzej, bo bylem napalony na MK i chcialem skonczyc. Chyba okolo 10h.
  • 0

#74 Cola Napisany 19 grudnia 2012 - 02:42

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

A powiedz mi prosze ile czasu zajeła ta gra - planuje zagrac a w sumie jesli to jakich pół-moloch na 30h to chyba sobie na razie odpuszcze.


W godzin 12 skończysz z palcem w d**** :) . No chyba, że będziesz wczuwał się w medale w misjach pobocznych, ale to dla hardkorów.
  • 0

#75 ACZ Napisany 08 lutego 2013 - 21:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
obecnie u mnie ta gierka jest na tapecie. przez styl graficzny gra moim zdaniem prezentuje sie o wiele lepiej niz uncharted. w sumie to taki sandbox, oprawa jest fenomenalna. gameplay oryginalny i zrobiony pod handhelda (krotkie misyjki itp.).
gram w to jak ide sra.c na kibel.

Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 08 lutego 2013 - 21:44

  • 0

#76 Schrodinger Napisany 08 lutego 2013 - 21:56

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
podobno platyna tu prosta jest ale karwa zrobienie tych misji na najzwysza ocene to kosmos :o
  • 0

#77 ACZ Napisany 08 lutego 2013 - 22:01

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
tjaaaa, ja je tylko aby zaliczam. tez nie dalbym rady na najwyzsza note zrobic. gdyby to byla gra na stacjonarke to inna bajka, ale na handheldzie to sie gra o wiele trudniej.

Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 08 lutego 2013 - 22:02

  • 0

#78 Schrodinger Napisany 08 lutego 2013 - 22:03

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
true, true ... ale podobno jak sie potem postać rozwija to jest prościej
  • 0

#79 Matt Napisany 08 lutego 2013 - 22:03

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Mi gra nie podobała się nigdy i pewnie nigdy już się nie spodoba. Robię dosłownie po jednym rozdziale co dwa tygodnie, a gram bo za darmo mam. Nudzi mnie historyjka rozwalonego na kawałki miasta, śmieszy Kat, irytuje system walki. Nie skreślam GR, ale nie mam zupełnie motywacji, aby robić kolejnych 10 rozdziałów.
  • 0

#80 ACZ Napisany 08 lutego 2013 - 22:12

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
sie zobaczy. po skonczeniu gry mozna zaliczac czelendże ponownie, ich jest 20. moze bedzie prosciej i da rade zaatakowac platynke. na ps3trophies jest oceniana na 4.5/10, czyli chyba mocno trudna nie jest.
  • 0

#81 Ney Napisany 08 lutego 2013 - 22:17

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Dziwne, że tak nisko, mi się te challenge bardzo trudne wydawały...
Ja w przeciwieństwie do Matta kocham tą gierkę, obok Raymana (i Ridge Racera ale to zboczenie) to dla mnie najlepszy tytuł na Vite.
Niedługo Persona wychodzi i pewnie dołączy do tych gier :)
  • 0

#82 Cola Napisany 09 lutego 2013 - 05:32

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Dziwne, że tak nisko, mi się te challenge bardzo trudne wydawały...


Wyzwania są piekielnie trudne, zabawa nie dla mnie. Sama gra bardzo fajna, charakterystyczna.
  • 0

#83 Sotaku Napisany 12 czerwca 2013 - 11:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

Gra jest mocno oryginalna sterowanie troche udziwnione, ale to bardziej przez charakter gry...na razie spędzam z nią krótkie sesje...po misji i włączam coś innego...


  • 0

#84 Schrodinger Napisany 28 czerwca 2013 - 01:14

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
pograłem sobie trochę, mam 6 misję, fajnie się gra nawet, moze teraz skonczce, moze wbije platyniaka? :hmmm:
  • 0

#85 Sotaku Napisany 28 czerwca 2013 - 10:17

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Ponoc jest dluga takze moze to potrwac...
  • 0

#86 Kradziej Napisany 28 czerwca 2013 - 10:28

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

http://www.howlongto...ame.php?id=4087

E tam długa, 10 godzin.


  • 0

#87 Sotaku Napisany 29 czerwca 2013 - 21:46

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

fajna stronka ;)


  • 0

#88 Pious Napisany 30 czerwca 2013 - 19:07

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

10h, ale się dłuży, bo jak się nie dozuje po 1 epizodzie dziennie to gra jest po prostu nudna.


  • 0

#89 Schrodinger Napisany 30 czerwca 2013 - 19:34

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
ja sie nawet wkrecilem w te wyzwania, trzy zrobilem na zloto dzisiaj :D
  • 0

#90 Danteusz Napisany 19 września 2013 - 08:07

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Wygląda na to że będzie sequel :)

http://uk.ign.com/ar...sequel-incoming

 


  • 0