Skocz do zawartości

Zdjęcie

Headset, Klawiatura, Mysz Do Ps3

ps3 headset klawiatura mysz

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#1 Daddy Napisany 09 września 2011 - 09:04

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:
Witak :olo:

Postanowiłem założyć temat dotyczący peryferiów do PS3, bo nie widziałem takowego, a widziałem, że kwestie sprzętu, głównie headsetów, przewijają się przez rózne tematy. Sam o tym myślę, żeby kupić, nie chce mi się co chwile pytać kto co ma i co poleca, inni mają tak samo, więc swoje opisy, recenczje, poelcenia, zapytania kierujcie tu.

Mnie najbardziej interesuje headset - kto co poleca? Tak jak pisał Psycho w Platynach, najlepiej "słuchafony", nie "słuchaweczka do ucha".

A Wy co macie i polecacie, nawet "słuchaweczki do ucha"?
  • 0

#2 Zeus-Nelson Napisany 09 września 2011 - 09:31

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Jeśli chodzi o headset, to od czasu pierwszych kroków w CoD:MW w sieci używam tego sprzętu:
http://allegro.pl/bl...1807310387.html
I działa mi bezproblemowo do teraz, a używałem go swego czasu naprawdę często. Sprawdzał się na klanówkach, graniu po parę h, itd. Może nie powala wykonaniem i jakością, ale jako że nie lubię grać w słuchawkach to ten HS sprawdzał się idealnie (chociaż po jakimś czasie męczy się ucho, ale to pewnie zależy do "ucha" właściciela xD).
  • 0

#3 Sotaku Napisany 09 września 2011 - 09:43

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Mam BT Jabra i jedna słuchawka plus dzięki z TV to dla mnie najlepsze kombo, do tego słyszę dźwięki z zewnatrz, przez co słyszę czy dzieciarnia się nie obudziła ;)
Klawierkę i mysz ma M$ obie bezprzewodowe i działają bez zarzutu...szkoda że mysz tylko w menu...przydałaby się w Zumie
  • 0

#4 Danteusz Napisany 09 września 2011 - 09:50

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Zgubiłem zaczep na ucho do mojego BT Jabry :( Albo będę teraz robił BlackTooth:
http://2.bp.blogspot.../blacktooth.jpg
albo kupię nowy, bo raczej nie dostanę osobno zaczepu
  • 0

#5 Sotaku Napisany 09 września 2011 - 09:57

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
w sklepach z tel. kom. i akcesoriami powinieneś dostac za grosze...
  • 0

#6 Danteusz Napisany 09 września 2011 - 09:58

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Oczywiście nie chciało mi się chodzić po sklepach, a na Allegro nie ma sensu brać, bo wysyłka będzie kosztowała drugie tyle. Lepiej napisać na forum i ponarzekać :tak:
  • 0

#7 Daddy Napisany 09 września 2011 - 10:01

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:
Czy ta Jabra ma funkcję "mute"? Żeby nie było sytuacji, że jest słychać otoczenie non-stop jak np. amerykańska matka najeżdża na swoje pacholę.
  • 0

#8 Danteusz Napisany 09 września 2011 - 10:02

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Mój model nie, ale kupiłem najtańszy
  • 0

#9 Sotaku Napisany 09 września 2011 - 10:09

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:

Oczywiście nie chciało mi się chodzić po sklepach, a na Allegro nie ma sensu brać, bo wysyłka będzie kosztowała drugie tyle. Lepiej napisać na forum i ponarzekać :tak:


a chyba że tak :olo:

DMC nawet nie wiem czy mam taką opcję, ale gram wieczorami i nie jest to wtedy taki częsty przypadek
  • 0

#10 szczudel Napisany 09 września 2011 - 10:10

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Ja mam headset sony "sluchaweczka" - dostalem razem z endwarem toma clancego. Przy dłuższej grze jest niewygodny ale niewatpliwa jego zaleta jest to iz jest po bluetoothie [brak kabli, moge parowac z telefonem]. Nie gram na nim porażając dużo ale jest fajny : ma opcje HQ encoding i chyba to nawet działa. Dla onlineowego casuala jak ja wystarcza, malo miejsca zajmuje i ma stylowy wyglad, ale dla jakiegos napalenca CoD grajacego po kilka godzin sluchawki pewnie lepsze.
  • 0

#11 keogh Napisany 11 września 2011 - 11:59

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
kiedyś używałem mikrofonów do singstara, potem kupiłem logitecha g330, które defaltowo nie kumają sie z ps3, ale z uwagi na głośniki z osobnym panelem z dżakami, udało mi się je wbić i śmigają, jednak nie polecam ludziom z średnią długośią+ włosów, bo się zahaczają i potrafią uszcypnąć.
w niedalekiej przyszłości chcę kupić f540 :

Dodany obrazek
ciągle zabija ceną (500-600), fakt, ale bezprzewodowe i możńa je skumać i przełączać w locie między paroma innymi urządzeniami

klawierke z myszką miałem przez chwilę zaraz po zakupie szrota, potem kupiłem taką malutką, nakładaną na pada - jednak nie ma to sensu (tzn trzymać ją na padzie) ale nadawała się na szybkie strzały jak leżała gdzieś obok - obecnie jednak nie używam.
  • 0



Inne z tagami: