Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bloody Roar 5

wilkołaki jeżołaki lwołaki nietoperzołaki konikopolnołaki mlekołaki

  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
19 odpowiedzi na ten temat

#1 Shinigami Napisany 01 października 2011 - 16:04

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Dodany obrazek
http://twitter.com/#!/HudsonSoftLtd

Czad!
  • 0

#2 burnstein Napisany 01 października 2011 - 16:08

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
Miło wspominam część pierwszą, która pozostaje jedyną grą którą zdołałem przejść w salonie gier :raikoh:
  • 0

#3 Wezyr Napisany 01 października 2011 - 16:14

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:
Pewnie shit będzie jakiś. Nie bez powodu pewne serie zostają na jednej generacji, inne idą do przodu :)
  • 0

#4 Raikoh Napisany 01 października 2011 - 16:38

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Wspomnienia wróciły. Ile ja bym dał za Nightmare Creatures 3 :(
  • 0

#5 Gość_Kazuo_* Napisany 01 października 2011 - 19:02

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Jedyneczkę z psx'a kocham po dziś dzień. Gites informacja, trzymam kciuki.
  • 0

#6 MonsieurWoland Napisany 02 października 2011 - 00:06

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Wszystkie czesci tej serii byly crapami. Ekstrapolujac - nie mamy na co czekac. Deal with it.

kierunek -> piec.
  • 0

#7 BeSOS Napisany 02 października 2011 - 09:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jak powyżej, myk myk do pieca.
Spóźnili sie o jakieś 10 lat olo.
  • 0

#8 Gość_Kazuo_* Napisany 02 października 2011 - 10:55

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Czemu niby się spóźnili? Taki Mortal Kombat po tylu latach wciąż daje wiele frajdy (a przypominam, że system walki w porównaniu do Tekkena czy VF ma biedniutki), więc czemu BR miałby się nie udać? Wrzucić najfajniejsze postaci z serii, podkręcić ostro dynamikę, dopakować grafę i jest szansa na świetne arcade'owe mordoklepanie.
  • 0

#9 BeSOS Napisany 02 października 2011 - 12:19

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dlatego, że jeśli chodzi o bijatyki i ich ogólną popularność to BR, choć jest to dobra seria, jest za Tekkenem, SC, DOA, Mortalem czy nawet SSBM. IMO na rynku nie ma miejsca dla tylu mordobić, inna sprawa, ze jako gatunek są to gry już nie tak popularne jak kiedyś.
Przyznaję, na GCN trochę w BR się nagrałem i tłukło się fajnie, ale w dzisiejszych zcasach większy sens ma wznawianie serii typu Deus Ex niż trzeciorzędnych bijatyk z poprzedniej generacji. Inna sprawa, ze BR największą popularnością cieszyła się chyba na PSXie, na PS2 i GCN przeszła bez echa, nie oszukujmy się....chyba tylko mega-uber-hardkorowych fanów ucieszy 6ta część.
  • 0

#10 Shinigami Napisany 02 października 2011 - 13:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Bijatyki nie są już tak popularne? Serio? Nie zauważyłeś ile ich w ostatnich kilku latach wyszło? Bitki przeżywają renesans i to jest fakt. Sam mam na półce 14 tylko z tej generacji, kilka na dysku, a wciąż są takie, których jeszcze nawet nie kupiłem. Nie licząc sportowych nawalanek z MMA w roli głównej. Nie są to i nie będą gry tak popularne, jak strzelanki, ale dziś głupio mówić, że bijatyki są reliktem przeszłości.
  • 0

#11 ksips Napisany 02 października 2011 - 13:46

ksips

    Blanka

  • Narybek
  • 151 Postów:
Nigdy nie grałem dużo w bijatyki, ale akurat serię Bloody Roar pamiętam z czasów PSX i czekam na nową część. Zapewne będzie ona gorsza od takiego Mortal Kombat, ale nie ma co prorokować, zobaczymy po premierze :)
  • 0

#12 Gość_Kazuo_* Napisany 02 października 2011 - 14:17

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Bloody Roar nie jest takie popularne jak chociażby Tekken (jakby nie parząc nigdy nie było), ale swoją rzeszę fanów na pewno ma (w końcu nie jest to nowość, a seria, która pojawiła się wcześniej na przynajmniej kilku platformach). Mnie w każdym razie nie zależy na tym, aby ta gra sprzedała się jakoś szczególne dobrze, to już jest problem developera i wydawcy, żeby na tym zarobić. Ja tylko liczę na soczysty kawał bijatyki.
  • 0

#13 BeSOS Napisany 02 października 2011 - 16:33

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie napisałem, że bijatykis a reliktem przeszlości tylko, że na rynku licza sie tylko serie, ktore maja mocny support wsrod fanow. IMO BR nie ma startu do żadnej z nich, ale skoro Hudson widzi sens w wydaniu nastepnej czesci to droga wolna, moze maja jakis pomysl na konkurowanie.
  • 0

#14 Shinigami Napisany 02 października 2011 - 18:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Widocznie support jest, skoro postanowili reaktywować.
  • 0

#15 BeSOS Napisany 02 października 2011 - 21:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Z Twojej strony niewątpliwie :ph34r:
  • 0

#16 Sylvan Wielki Napisany 03 października 2011 - 10:45

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:

Czemu niby się spóźnili? Taki Mortal Kombat po tylu latach wciąż daje wiele frajdy (a przypominam, że system walki w porównaniu do Tekkena czy VF ma biedniutki), więc czemu BR miałby się nie udać? Wrzucić najfajniejsze postaci z serii, podkręcić ostro dynamikę, dopakować grafę i jest szansa na świetne arcade'owe mordoklepanie.


Słusznie prawisz. Biajtyki mają się nad wyraz dobrze. Wystarczy spojrzeć chociażby na sukces SF IV, czy MK. A przecież co rusz powstają czy to nowsze wersje (Ultimate M vs C III), czy twory pokroju SF X T. BR było dobre, nawet bardzo dobre, więc ma szansę przy udanym wskrzeszeniu serii.
  • 0

#17 Gość_Kazuo_* Napisany 03 października 2011 - 13:46

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Trzymajmy za to kciuki.


A w ramach wspominek



never forget :fa:
  • 0

#18 cybercotlet Napisany 03 października 2011 - 17:28

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
Bloody Roar 5 jednak nie powstaje
http://neogo.pl/news...-bloody-roar-5/
kierunek -> piec
  • 0

#19 Gość_Kazuo_* Napisany 03 października 2011 - 17:31

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Łohohohohoo, dobry "żart", dawno się tak nie uśmiałem.



:fp:
  • 0

#20 Shinigami Napisany 03 października 2011 - 17:52

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
:cry:
  • 0