Skocz do zawartości

Tales of Phantasia


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 13:24

Gość__*
  • Goście
Gra w to ktoś?

Zaciąłem się w zamku Dhaosa, niech mnie ktoś pocieszy i powie, że to przeszedł ;>


Gierka jest świetna, ale nie znam nikogo oprócz mnie i kumpla, kto w to grał ;/
  • 0

#2 sensei Napisany 08 kwietnia 2004 - 13:16

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
Gralem, gralem ale bardzo dawno......W moim odczuciu z pewnoascia jeden z najlepszych RPG na Snes'a o ile nie najlepszy.
Jackass co do Twojego pytania to nie pamietam juz :wink:
Ale odwiedz http://www.gamefaqs.com tam napewno znajdziesz odp.(jesli znasz angielski)
  • 0

#3 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2004 - 22:29

Gość__*
  • Goście
owszem, gralem w ToP. Jest to jedna z najpiekniejszych gier na SNES'a, ponadto jest wspaniale udzwiekowiona, posiada bardzo dobry system walk, nietuzinkowa fabule, jednakze brakuje jej tego czegos, co ma Chrono Trigger (ktory przyciaga nas jak olbrzymi magnes, nie pozwalajac nam oderwac sie od gry).
  • 0

#4 Kyo Napisany 04 czerwca 2004 - 21:43

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Jak już zostało napisane - śliczniutka grafika, bardzo dobre udźwiękowienie i świetny system walki.... To co jednak nie pozwoliło mi dokończyć gry to ilość losowych walk w niektórych lokacjach(bardziej mnie to wnerwiało niż w innych JRPG). Jeszcze na dodatek skasował mi się save(doszedłem do zamku Dhaos'a), a ponownie do tej gry mnie jakoś nie ciągnie.
  • 0

#5 Texz Napisany 04 czerwca 2004 - 21:58

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
kiedyś jeszcze kiedy nie miałem matury, zacinałem w TOP ostro i to bez dwóch zdań. Lecz czego mi w niej brakowało? nie wiem. niektóre gry się kocha a inne ciągną się nijak za tobą.. ble.. takie BOF robi lepiej,.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 01 grudnia 2004 - 21:50

Gość__*
  • Goście
kurde, nadal nie umiem przejsc zamku Dhaosa, to kurde hardcore taki, ze nie mam pytań. MASA rozwidleń, trudni przeciwnicy (btw: walki co 5 sekund o_O) i wielkooooość. leze i kwicze, ktos tu skonczyl?
  • 0

#7 Gość__* Napisany 25 grudnia 2004 - 19:43

Gość__*
  • Goście
Heh głupia sprawa, wyobraź sobie, że grałem sobie w te gre i dodzedłem właśnie do jego zamku, ale właśnie w tym momęcie dostałem w swoje łapy FFTA, i o ToP zapomniałem. Pech.
  • 0

#8 AVErsiv Napisany 01 marca 2006 - 08:01

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
Moj brat skonczyl te gre i jakos nie nazekal ( a jest PCtem z krwi i kosci !! ) tak wiedz bierz sie do roboty i nie gaday ze jest ciezko !!

NO ! Raz dwa wlaczac emulator i grac !!
  • 0

#9 Pjoter Napisany 14 kwietnia 2009 - 00:16

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Gram w to od 2001 roku i wciaz nie przeszedlem. na pewnym etapie ilosc losowych walk przytlacza. ta gra wykracza poziomem trudnosci i wywolywanej frustracji ponad wszystkie tytuly wydane na ostatnie 4 generacje konsol. swoja droga ukonczylem wlasnie wspominany w tym temacie zamek Dhaosa i chyba to dobry moment, by zrobic sobie z rok przerwy. oczywiscie wjechalem tym samym mojemu ziomowi olszesky na ambicje i pewnie za kilka miesiecy dowiem sie od niego, ze przeszedl zamek i kolejna lokacje, tak, bym teraz to ja musial nas zmobilizowac.
  • 0

#10 burnstein Napisany 14 kwietnia 2009 - 09:49

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
Pykałem kiedyś w tą grę na Dreamcastcie na emu Snesa. Też dolazłem do jakiegoś przegiętego zamku, gdzie moja przygoda z gierą się skończyła. Pamiętam, że gra miała zabójcze dialogi, czasem wręcz chamskie i seksistowskie, a i słówko fuck nawet czasem padało :^^:
Filmik, jak ktoś jest zainteresowany:

  • 0

#11 Pjoter Napisany 14 kwietnia 2009 - 15:14

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
tez na deamcascie pocinam :D

jesli zas chodzi o te wesole dialogi to wydaje mi sie, ze to sprawka tlumaczy, bo na snesa gra nie zostala wydana po angielsku, a to tlumaczenie jest amatorskie i mozna bylo pozwolic sobie na odrobine fantazji
  • 0

#12 burnstein Napisany 14 kwietnia 2009 - 17:02

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
Ja bym raczej obstawiał, ze tłumaczenie jest w miarę wierne oryginałowi. W Japonii mogą sobie pozwolić na więcej, a potem w oficjalnych tłumaczeniach co mocniejsze motywy i teksty się kastruje. Albo wcale niektórych gier nie wydaje (np Xenogears i FFT w Europie bo zbyt kontrowersyjne) :x
  • 0

#13 Pjoter Napisany 22 stycznia 2011 - 17:29

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Ostatnio znowu troche pogralem. Wlasnie mija dekada od kiedy zaczalem przechodzic tales of phantasia. Wspaniala gra.
  • 0