Skocz do zawartości

Zdjęcie

BioShock

2K Boston 2K Australia 2K Games PS4 PS3 XONE X360 PC iOS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1831 odpowiedzi na ten temat

#91 xell Napisany 21 września 2006 - 21:34

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 348 Postów:
o_O po obejrzeniu wersji HD.

http://www.fileshack... ... tion Movie
Podziękowania dla Chrisa Remo z shacknews.com
  • 0

#92 Gość__* Napisany 22 września 2006 - 19:20

Gość__*
  • Goście
KLIK


Klimat klimat i jeszcze raz klimat :jeee:
  • 0

#93 Gość__* Napisany 28 września 2006 - 01:17

Gość__*
  • Goście
Bioshock Trailer

http://www.xboxyde.c...ws_3616_en.html

Render, ale daje rade :jeee:
  • 0

#94 Gość__* Napisany 28 września 2006 - 02:12

Gość__*
  • Goście
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie jedna z bardziej wyczekiwanych gier na X360.
  • 0

#95 Insane_Girl Napisany 28 września 2006 - 20:44

Insane_Girl

    Pikachu

  • Narybek
  • 69 Postów:
Gierka zapowiada się bardzo klimatycznie :D Kolejna gierka, którą chcę mieć :D
  • 0

#96 Gość__* Napisany 28 września 2006 - 21:56

Gość__*
  • Goście
zapowiada sie klimatycznie? o_O dla mnie to jest TOTALNY ROZKOOORVIACZ.... nie wiem, ale juz od na prawde dluuuuuuugiego czasu zadna gra mnie tak nie podniecala Oo to, jak zlozony jest swiat Bioshocka po prostu urywa leb- np. wzniecenie gdzies ognia moze byc poczatkiem pozaru, do tego w zasadzie nieograniczony wybor, jaki ma gracz + kwestia moralnego wyboru(zabic, czy ratowac)- mam tylko nadzieje, ze nie pokpia sprawy i bedzie mozna ukatrupic niejedna siostrzyczke, do tego zaaaaajebisty setting- po prostu nie mam pytan. pieprzyc Assasina, Gears of War i wszystko inne- ja chce Bioshocka. tu. teraz.

no, a teraz sie popodniecalem i ide ogladac po raz setny teaser z X06("We all make choices, but in the end our choices make us."- power ;]).
  • 0

#97 Mani Napisany 28 września 2006 - 22:15

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Przyznam, że na początku nie doceniłem tej gry.Wogóle mnie nie jarała.Teraz jest inaczej.Łykam wszystko co z nią związane jednym tchem.Trailery,newsy.POPROSTU WSZYSTKO.
  • 0

#98 Ryan Napisany 28 września 2006 - 22:31

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Mnie ta gra jarała, ale filmik mnie zniesmaczył. Ciężko powiedzieć czym, krew nie jest mi obca. ;) Mimo wszystko zniechęcił mnie. :(
  • 0

#99 Danteusz Napisany 28 września 2006 - 22:34

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Gra na pewno zapowiada się świetnie, ale mam przeczucie że nie sprzeda się dobrze. 2k Games to nie jest najwięszy wydawca a Bioshock nie jest mocno hype'owany. Poza tym nie sądzę żeby taka gra pociągneła tłumy.
  • 0

#100 BeSOS Napisany 28 września 2006 - 22:37

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
LOL nad LOLe Dante o_O
Gra nie jest hajpowana o_O
Może ty sie nie nie jarasz...ale pewnie dlatego, że na PS3 w najbliższym czasie w nia nie zagrasz ;]
  • 0

#101 Danteusz Napisany 28 września 2006 - 22:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Jak nie zagram? Czy sądzisz że X360 jest jedyną platformą na którą Bioshock się ukaże?
  • 0

#102 Gość__* Napisany 28 września 2006 - 22:42

Gość__*
  • Goście

Gra na pewno zapowiada się świetnie, ale mam przeczucie że nie sprzeda się dobrze. 2k Games to nie jest najwięszy wydawca a Bioshock nie jest mocno hype'owany. Poza tym nie sądzę żeby taka gra pociągneła tłumy.

gowno mnie to obchodzi, czy sie sprzeda zajebiscie, czy nie.. ale dobra sprzedaz to imo pewnik. a to, ile kopii sie sprzeda mam tak gleboko w dupie, ze prawie jeszcze w zoladku, bo o niczym to nieswiadczy. ktory film zarobil wiecej, Fight Club, czy Władca Pierścienie? a który jest lepszy? no, właśnie :ninja: dlatego bez takiego pieprzenia, bo mam ochote zabic cie nozem, o :ninja:

Czy sądzisz że X360 jest jedyną platformą na którą Bioshock się ukaże?

wczoraj na X06 MS zapowiedzial exclusive dla 360tki.
  • 0

#103 BeSOS Napisany 28 września 2006 - 22:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No tak, zapomniałem, że jesteś piecuszkiem Dodany obrazek
  • 0

#104 Ryan Napisany 28 września 2006 - 22:45

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

ktory film zarobil wiecej, Fight Club, czy Władca Pierścienie? a który jest lepszy?

Władca, z wielu powodów. Mam wymieniać?

wczoraj na X06 MS zapowiedzial exclusive dla 360tki.

Nie mógł tego wiedzieć, bo nie dla niego 360ka... :ninja:
  • 0

#105 Danteusz Napisany 28 września 2006 - 22:46

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

gowno mnie to obchodzi, czy sie sprzeda zajebiscie, czy nie.. ale dobra sprzedaz to imo pewnik. a to, ile kopii sie sprzeda mam tak gleboko w dupie, ze prawie jeszcze w zoladku, bo o niczym to nieswiadczy. ktory film zarobil wiecej, Fight Club, czy Władca Pierścienie? a który jest lepszy? no, właśnie dlatego bez takiego pieprzenia, bo mam ochote zabic cie nozem, o

Pisałem gdzieś że to ma Cię obchodzić? Wyraziłem tylko moją opinię a Ty mnie atakujesz.

wczoraj na X06 MS zapowiedzial exclusive dla 360tki.

Odpowiedź:

No tak, zapomniałem, że jesteś piecuszkiem


Jedyneczku, czyżbyś nie grał nigdy na PC? ;]

Ryan: wiem doskonale, czytam newsy.
  • 0

#106 BeSOS Napisany 28 września 2006 - 22:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Jedyneczku, czyżbyś nie grał nigdy na PC? ;]


nie e

Ale jak chcesz inwestowac w kompika to droga wolna ;(
  • 0

#107 Ryo-San Napisany 28 września 2006 - 22:51

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
danteuszek nie oszukujmy sie ale jak bedziesz chcial pocisnac Bioshocka na kompiku czy Alana to na 100% bedzie go upgrejdowal za kase za ktora spokojnie mozna wciagnac nowe iXiatko - a to dla mnie czysty debilizm - wydawac kase na PCtowy szrot ktory przy (czysta teoria) Bioshoku 2 bedzie gownem...cos tam wspominales ze masz nowego kompa ale watpie zeby Bioshock czy AW smigal na twym piecuszku w max detalach przy STALYCH 30 klatkach : o
ty tak ptysiaczku chyba juz z zasady nie kupisz iXa c'nie o.o ;*
dlatego knysza skrytozerczym danteuszkom fanbojom Sony grajacym na..PC mowi stanowcze NIE...masz za to klapsika z niespodzianką : o ^-0
  • 0

#108 filip Napisany 28 września 2006 - 22:52

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
W końcu czym są niebotyczne pieniądze wydane na PC do bioshocka wobec przyjemności usiąścia przed 19" monitorkiem i sterowania myszką, klawiaturą :klaszcze:
  • 0

#109 Danteusz Napisany 28 września 2006 - 22:56

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

danteuszek nie oszukujmy sie ale jak bedziesz chcial pocisnac Bioshocka na kompiku czy Alana to na 100% bedzie go upgrejdowal za kase za ktora spokojnie mozna wciagnac nowe iXiatko - a to dla mnie czysty debilizm - wydawac kase na PCtowy szrot ktory przy (czysta teoria) Bioshoku 2 bedzie gownem...cos tam wspominales ze masz nowego kompa ale watpie zeby Bioshock czy AW smigal na twym piecuszku w max detalach przy STALYCH 30 klatkach : o

Nie wiem jakie wymagania będzie miał Bioshock ale po ostatnim upgradzie kompa z konieczności (pierwszym od 5 lat) Prey chodzi mi lepiej niż na X360 a dałem mniej niż za konsolę. Liczę więc że będę mógł zagrać w Bioshock bez problemu.

ty tak ptysoaczku chyba juz z zasady nie kupisz iXa c'nie o.o ;*

Nie z zasady tylko z braku kasy. Nie będe tu tłumaczył czemu mam na PC a nie na konsolę ale póki co nie stać mnie na żadnego next-gena.
  • 0

#110 Gość__* Napisany 28 września 2006 - 23:19

Gość__*
  • Goście

ktory film zarobil wiecej, Fight Club, czy Władca Pierścienie? a który jest lepszy?

Władca, z wielu powodów. Mam wymieniać?

przeniesmy sie z tym do kinematografii- bedzie ciekawie :ninja:

gowno mnie to obchodzi, czy sie sprzeda zajebiscie, czy nie.. ale dobra sprzedaz to imo pewnik. a to, ile kopii sie sprzeda mam tak gleboko w dupie, ze prawie jeszcze w zoladku, bo o niczym to nieswiadczy. ktory film zarobil wiecej, Fight Club, czy Władca Pierścienie? a który jest lepszy? no, właśnie dlatego bez takiego pieprzenia, bo mam ochote zabic cie nozem, o

Pisałem gdzieś że to ma Cię obchodzić? Wyraziłem tylko moją opinię a Ty mnie atakujesz.

nie atakuje cie, chyba, ze powaznie odebrales tekst o tym nozu(juz buty zakladalem).
  • 0

#111 xell Napisany 28 września 2006 - 23:19

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 348 Postów:

Nie wiem jakie wymagania będzie miał Bioshock ale po ostatnim upgradzie kompa z konieczności (pierwszym od 5 lat) Prey chodzi mi lepiej niż na X360 a dałem mniej niż za konsolę. Liczę więc że będę mógł zagrać w Bioshock bez problemu.

Sytuacja zupełnie inna... Silnik Dooma jest skrojony głównie dla pecetowych procków, a silnik Bioshock już niekoniecznie. Zresztą wystarczy porównać GRAW na PC na maks i na 360 na maks.

A tak w ogóle fajne jest to, że Yeti robił zdymę wyciągając tutaj niedawno jakieś newsy sprzed kilku miesięcy, że Bioshock trafi na PS3, a tu Microsoft zrobił mu takiego pstryczka w nos;]
  • 0

#112 ACZ Napisany 29 września 2006 - 10:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
A właśnie. Na jakim silniku chodzi Bioshock? Na swoim własnym, autorskim czy jakimś zakupionym?
Patrząc na grafikę to Bioshock na pc będzie miał znacznie większe wymagania sprzętowe niż Prey.
  • 0

#113 xell Napisany 29 września 2006 - 11:19

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 348 Postów:
Coś w rodzaju hybrydy między UE2.5 a UE3, a przynajmniej tak wynika z wypowiedzi twórców. Zaczęli robić grę na UE2.5, którego sami rozbudowali na własną rękę w znacznym stopniu, a później pojawił się UE3 i zaczęrpnęli z niego pewne elementy (głównie narzędzia).
  • 0

#114 Ryo-San Napisany 30 września 2006 - 12:45

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

danteuszek nie oszukujmy sie ale jak bedziesz chcial pocisnac Bioshocka na kompiku czy Alana to na 100% bedzie go upgrejdowal za kase za ktora spokojnie mozna wciagnac nowe iXiatko - a to dla mnie czysty debilizm - wydawac kase na PCtowy szrot ktory przy (czysta teoria) Bioshoku 2 bedzie gownem...cos tam wspominales ze masz nowego kompa ale watpie zeby Bioshock czy AW smigal na twym piecuszku w max detalach przy STALYCH 30 klatkach : o

Nie wiem jakie wymagania będzie miał Bioshock ale po ostatnim upgradzie kompa z konieczności (pierwszym od 5 lat) Prey chodzi mi lepiej niż na X360 a dałem mniej niż za konsolę. Liczę więc że będę mógł zagrać w Bioshock bez problemu.

LOL - Prey? ten Prey na silniku dooma 3 ? ten z ktorym karty ATI maja problemy? no to juz wiesz czemu chodzi ci lepiej...nie wiem tez czy wziales poprawke na to ze Prey przy Bioshocku wyglada biednie
naprawde jezeli sadzisz ze PC za 2 tys(teraz pewnie juz wart polowe tego) jest w stanie pociagnac gry z 2007 r - w max detalach i fpsach to naprawde musisz byc w wielkim bledzie...

a co do samej gry to po tym 14 minutowym filmiku mam doslownie szczeke na ziemi...naprawde zapowiada sie killer app - no tak jestem napalony na Bioshocka po tym filmiku ze nie wiem co powiedziec: o
klimat, grafa, muzyka - no wszystko to stoi na najwyzszym poziomie......majstersztyk.....

no i cieszy mnie fakt ze na pokazie koles bankowo gral w wersje na 360 - bylo to widac po ruchach postaci...
  • 0

#115 xell Napisany 30 września 2006 - 13:43

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 348 Postów:
A przecież to demko z E3 - czyli rok przed premierą gry;]
  • 0

#116 Danteusz Napisany 30 września 2006 - 16:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

LOL - Prey? ten Prey na silniku dooma 3 ? ten z ktorym karty ATI maja problemy? no to juz wiesz czemu chodzi ci lepiej...nie wiem tez czy wziales poprawke na to ze Prey przy Bioshocku wyglada biednie

Doskonale wiem czemu Prey chodzi lepiej niż na X360.

naprawde jezeli sadzisz ze PC za 2 tys(teraz pewnie juz wart polowe tego) jest w stanie pociagnac gry z 2007 r - w max detalach i fpsach to naprawde musisz byc w wielkim bledzie...

Nie wiem czy na max detalach. Zresztą nie martw się o mnie, pogram w Bioshock bez problemu z odpowiednio ładną grafiką ;]
  • 0

#117 MaxVarEmreis Napisany 05 października 2006 - 13:15

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Coś w rodzaju hybrydy między UE2.5 a UE3, a przynajmniej tak wynika z wypowiedzi twórców. Zaczęli robić grę na UE2.5, którego sami rozbudowali na własną rękę w znacznym stopniu, a później pojawił się UE3 i zaczęrpnęli z niego pewne elementy (głównie narzędzia).


Według tego gra niechodzi na zadnej chybrydzie silnika, tylko na pełnym UE3.
  • 0

#118 ACZ Napisany 12 października 2006 - 11:38

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
Tamten długi filmik w HD.
Developer Walkthrough:
http://www.gametrail...=13983&type=wmv
  • 0

#119 Gość__* Napisany 14 grudnia 2006 - 09:10

Gość__*
  • Goście
Trailer 2
http://www.gametrail...age.php?id=2610
  • 0

#120 MaxVarEmreis Napisany 14 grudnia 2006 - 18:40

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Kilka nowych screenów
  • 0



Inne z tagami: