Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rayman Legends

Ubisoft Montpellier Ubisoft Switch WiiU PS4 PS3 Vita XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
789 odpowiedzi na ten temat

#61 Zwyrol Napisany 15 sierpnia 2012 - 21:12

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
za***ista będzie ta gierunia, a ten styl to mistrzostwo, nawet Origins już tak nie zachwyca. Niech Nintendo się cieszy, że dostanie na start takiego hita.
  • 0

#62 torq314 Napisany 15 sierpnia 2012 - 21:14

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

Origins dobrze się sprzedało.


biję się w piersi, bo ja kupiłem dopiero niedawno, po obniżce ceny na PSN. a ta gra jest warta pełnej ceny.

na swoje usprawiedilwienie mam to, że demo jest dość chaotyczne, gra z resztą też ale do tego się przywyka.
  • 0

#63 gruby Napisany 15 sierpnia 2012 - 21:17

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Graficznie masakruje, na shotach od Ubi (chyba podrasowanych) to już w ogóle odjazd: http://www.gamekyo.c...an-legends.html
  • 0

#64 torq314 Napisany 15 sierpnia 2012 - 21:19

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
:hmmm:

jakiegoś skoku jakości wzgledem Origins nie widzę, ten sam styl, ta sama szczegółowość.

coś mi umyka?
  • 0

#65 gruby Napisany 15 sierpnia 2012 - 21:32

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Pewnie tak, ale chodzi mi tylko o to, że mam bonera :D Nie porównuję z Origins, stwierdzam tylko jak mój organizm reaguje na Legends. A shoty mają jakiś jebitny AA, w tym sensie mówiłem o rasowaniu. Z tego co czytałem, Ubi rozwinęło silnik, zmieniły się projekty postaci (to akurat widać, są jakby bardziej trójwymiarowe) i dodali obiekty 3d.
  • 0

#66 BeSOS Napisany 15 sierpnia 2012 - 23:48

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gdyby gra byla w 1080p to jak najbardiej moze tak wygladac. Pytanie czy WiiU jest to w stanie dzwignac :hihi:

Gruby jestes niesamowity, nie ma drugiej osoby na forum ktora sama siebie nakreca tak bardzo na WiiU :))))

Ale co racja to racja, to cnyba jedyny potencjalny bardzo dobry tytul - pewniak.

Origins mogl zarobic bo pewnie nie byl drogi w produkcji (Montepelier to ok 30 osob a nie 300) i wydali go na wszystkich mozliwych konsolach.
  • 0

#67 gruby Napisany 16 sierpnia 2012 - 08:35

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Taka już dola prawdziwego fana. For life! ;)
  • 0

#68 torq314 Napisany 16 sierpnia 2012 - 08:41

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

Origins mogl zarobic bo pewnie nie byl drogi w produkcji (Montepelier to ok 30 osob a nie 300) i wydali go na wszystkich mozliwych konsolach.


creditsy jak leciały przez 20 minut (sic!) to się tylko zastanawiałem jak te tysiące osób obdzielili przychodami ze sprzedaży gry ;)

(i kto w związku z tym dostał figę z makiem)
  • 0

#69 Kaxi Napisany 16 sierpnia 2012 - 08:57

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://www.gonintend...story&id=183435

ex czy nie ex
  • 0

#70 torq314 Napisany 16 sierpnia 2012 - 09:00

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

Yes, Rayman Legends really, REALLY is a Wii U exclusive


for some time at least. Obstawiam że najdalej w marcu zagram na PS3 :^^:
  • 0

#71 gruby Napisany 16 sierpnia 2012 - 09:40

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
To już nie ma znaczenia. Ważne, żeby WiiU miało eksy w dniu premiery. Co potem się z nimi wydarzy - wszystko jedno. Późne porty, jak uczy doświadczenie, nie mają już takiego wzięcia i nie budzą takiej podjarki (to samo dotyczy ME3, Darksiders 2, czy Batmana w przypadku WiiU, którym wróżę epickiego flopa). Myślę, że na PS3, z wykorzystaniem Move, można zrobić idealny port tego Raymana. Gorzej z Xboxem, nie wyobrażam sobie sterowania Murphym kinkietem. Jedyne co odpada to gra bez telewizora (myślę, że w przypadku tej gry ta funkcja może się przydać - dziecku puszczam Epokę Lodowcową, a sam przez godzinkę szarpię kilka leveli :)) .
  • 0

#72 fingus Napisany 16 sierpnia 2012 - 10:30

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Przecież już i Sony, i Microsoft zapowiedzieli jakąś tam formę współpracy gier z drugim (dotykowym) ekranem - tabletów z Xboksem i Vity z PS3 - więc chyba problemów z konwersjami giereczek nie będzie. :hihi: Jedyny pewnik, to wsadzenie do gierki IP Nintendo - tutaj tego nie ma, więc jak tylko będzie taka możliwość, gra przepłynie sobie na inne konsole.
  • 0

#73 gruby Napisany 16 sierpnia 2012 - 10:32

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Myślę, że jednak problem z konwersją giereczek będzie. Pomysł z Vitą+PS3 pominę milczeniem i dobrodusznie uznam że żartowałeś. :)
  • 0

#74 fingus Napisany 16 sierpnia 2012 - 10:34

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Przestaniesz się śmiać, jak już Vita dobije pół miliarda. :foch:
Spoiler

  • 0

#75 Kaxi Napisany 16 sierpnia 2012 - 10:36

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Uważam podobnie jak gruby, że nawet jeśli to ex tylko na te święta, to i tak jest to plus na rzecz konsoli N. Może skusić kilka osób, szczególnie, jeśli nie zapowiedzą konwersji jeszcze przed premierą (Capcom, hello).
  • 0

#76 BeSOS Napisany 16 sierpnia 2012 - 11:45

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No własnie, 'kilka' osób to dobre słowo bo Rayman to zaden system seller.
Nintendo zawsze sprzedawało swoje konsole swoimi grami a tych na launch nie ma (przynajmniej na chwile obecna). Pikmin moze dostawac i same dychy ale nikt przytomny umysłowo nie poleci dla niego kupic konsoli.

Mysle ze multiplatformy sprzedadza sie tragicznie na WiiU - raz ze ludzie kupia je / kupili je na PS360 a dwa ze tak to juz na konsolach N bywa - 3rd parties nie trzepia na nich kokosow.

Obawiam sie ze wbrew pozorom bedzie z WiiU jak z Wii - pomimo tego ze przez conajmniej rok konsola bedzie miala ta sama moc co konkurencja i tak nie bedzie dostawala portow gier a co najwyzej jakies oryginalne gimmicki familijne. To jzu widac teraz, 99% multiplatform majacych sie ukazac na PS360 nie jest potwierdzanych na WiiU, zły znak. A N nawet temu nie przeciwdziała.
Mysle ze oni naprawde mysla ze zamkna ludziom buzie tym ME3 i Batmanem :olo:
  • 0

#77 gruby Napisany 16 sierpnia 2012 - 12:13

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Nie jestem specjalnie zadowolony z obecnych zapowiedzi i też dziwi mnie, że takiemu Capcomowi nie opłaca się od razu rzucić RE szóstki na WiiU. Nie jestem ich udziałowcem, widać komuś w excelu wyszło, że się nie opłaca i trudno. Nie wiemy co Nintendo robi lub nie robi, żeby ich nakłonić do większego zaangażowania. Na razie nie jestem uwiązany do żadnej konsoli, będę się zastanawiał jak wyjdzie PS4 i X720. Póki co zestaw PS3 i WiiU załatwi 100% growych potrzeb. Szkoda, że niektórzy wydawcy znowu zabierają się do konsoli Nintendo jak pies do jeża, ale to już ich problem i samego Nintendo. ZombiU, Rayman i tablet podobają mi się na tyle, żeby się wygrubasić na zakup konsoli i wierzę w przyszły support od N i może Ubisoftu.

A że Miyamoto i spółka dają ciała ze swoimi grami to szczera prawda. Wystarczy spojrzeć jak młóci Sony w tej generacji i porównać zalew innowacji do skostniałych studiów wewnętrznych Ninny. Oprócz EAD Tokyo reszta notuje znaczny spadek formy. Zelda - najsłabsza odkąd pamiętam, New Super Mario Bros Wii - żen, Super Paper Mario - żen, Mario Kart - nuda. Na szczęscie ich miejsca zajęli inni. Monolith, Monster Games, Next Level Games, Treasure, Retro - to na ich gry czekam najbardziej.
  • 0

#78 Pawlik Napisany 16 sierpnia 2012 - 12:23

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
ten Rayman wygląda obłędnie i kupiłbym go day 1... gdyby wyszedł na ps3/xboxa360.

przez myśl mi nie przeszło aby kupować WiiU dla tej gry.
  • 0

#79 Tawotnica Napisany 16 sierpnia 2012 - 12:40

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Nie jestem specjalnie zadowolony z obecnych zapowiedzi i też dziwi mnie, że takiemu Capcomowi nie opłaca się od razu rzucić RE szóstki na WiiU.


Baza użytkowników WiiU = 0.000.000
Baza użytkowników PS360 = po ok. 60.000.000

Oprócz EAD Tokyo reszta notuje znaczny spadek formy. Zelda - najsłabsza odkąd pamiętam, New Super Mario Bros Wii - żen, Super Paper Mario - żen, Mario Kart - nuda. Na szczęscie ich miejsca zajęli inni. Monolith, Monster Games, Next Level Games, Treasure, Retro - to na ich gry czekam najbardziej.


Lol
  • 0

#80 gruby Napisany 16 sierpnia 2012 - 12:47

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Rozumiem, że możesz lolować Monster Games, bo nie każdy jest ich fanem, ale Treasure? Chodzi co to, że nie są wewnętrznym teamem, czy o co?
  • 0

#81 xell Napisany 16 sierpnia 2012 - 12:57

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
lol bo większość giereczek Treasure wychodzi na XBLA :hihi:
  • 0

#82 gruby Napisany 16 sierpnia 2012 - 18:37

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
To chyba dobrze?
  • 0

#83 Kaxi Napisany 17 sierpnia 2012 - 09:34

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Była już okładunia?
Dodany obrazek

Ciekawe kiedy N pokaże swoje, jestem ciekaw, czy będzie jakiś znaczek na pudełku dla exów.
  • 0

#84 Pious Napisany 12 września 2012 - 08:23

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Będą muzyczne plansze http://www.gonintend...story&id=185197

Szczerze, nie robi to na mnie jakoś wrażenia. W tej planszy za bardzo nic się nie dzieje i wygląda to jakby się ciągle biegło i raz na 10s skok. Może inne będą lepsze.
  • 0

#85 gruby Napisany 12 września 2012 - 09:23

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Plansza złaba, szczególnie w porównaniu do poprzednich. Ale Ubi potwierdziło, że każdy świat będzie miał swoja lpansze muzyczną, połowa z nich będzie miała licencjonowane kawałki. Najs. :D
  • 0

#86 ogqozo Napisany 13 września 2012 - 16:57

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Plansze nie mogą być za trudne, bo ewentualne powtarzanie by było irytujące. Rozumiem, że to bardziej nagroda za skończony świat, niż wyzwanie. Na pewno gdybym o tym nie wiedział i nagle w grze dostał taki etap to bym uznał, że hoho.


Generalnie nie jestem jakimś fanem Raymana, ale trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach ta nowa część to jedna z ciekawszych gier tego roku, nawet jeśli nie wniesie zbyt wiele do poprzedniej.
  • 0

#87 gruby Napisany 13 września 2012 - 21:10

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Wywiad z Ancelem.
  • 0

#88 Kaxi Napisany 18 września 2012 - 19:12

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://www.gonintend...story&id=185746

Pierwszy filmik, około 2/3: za***isty patent kooperacyjny z tym labiryntem w wielkim kole.
  • 0

#89 Tawotnica Napisany 06 października 2012 - 19:20

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
http://www.nintendo....ends_55009.html

Dodany obrazek

nie chcę nikogo martwić, ale gra chyba została przesunięta na Q1 2013
  • 0

#90 Ney Napisany 06 października 2012 - 19:41

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Mnie by to dosyć mocno zmartwiło :(
Niby na Mario i ZombieU mam też ogromną ochotę, ale Raymana po skończeniu edycji na PS3 i Vite autentycznie pokochałem więc to miał być dla mnie główny launch title :(
  • 0



Inne z tagami: