Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cyberpunk 2077

CD Projekt Red CD Projekt PS4 XONE PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
2678 odpowiedzi na ten temat

#2671 Kradziej Napisany 19 styczeń 2021 - 23:52

Kradziej

Wciąż dzieciak

• Forumowicze
  • 15961 Postów:

Kupiłem ją w sklepie, gram w nią i nie jest to pirat, więc chyba nie za bardzo, że nie mogę korzystać z opcji share.

Dlatego mówię, że na upartego ;) Ale jeśli konsola mówi, że gra nie jest dostępna w miejscu gdzie ona się znajduje - no na swój sposób nie jest.
  • 1

#2672 lukaszSA Napisany 20 styczeń 2021 - 00:06

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 25128 Postów:
Kupiłeś grę którą Sony uznało za niegodną konsoli i wyjebało ją ze sklepu.

Fizycznie więc grę masz, ale formalnie została ona wycofana.
  • 1

#2673 Sotaku Napisany 22 styczeń 2021 - 18:39

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39996 Postów:
Nie sądziłem, że ta gra mnie wciągnie, a wciągnęła, młody ma z tym problem, bo zajął już moje miejsce pod konsolą, a tu mu staruch zabiera czas na konsoli. Misje niekiedy są bardzo zabawne, tak samo różne teksty rzucane podczas ich wypełniania, przyzwyczaił nas już do tego wiedzmin, ale tu jest równie dobrze. Po pograniu kilka godzin widoczne są uproszczenia, mocno widać, że nie tej platformie była gra dedykowana. Popup nawet mnie razi, więc pewnie nie jest z tym dobrze. Mimo to nie mogę odejść od konsoli.
  • 0

#2674 Cudak Napisany 22 styczeń 2021 - 20:20

Cudak

smol yoda

• Forumowicze
  • 25056 Postów:
Jutro chyba pierwszy patch wjeżdża. Wiadomo o coś o nim już?
  • 1

#2675 Nyjacz Napisany 22 styczeń 2021 - 20:27

Nyjacz

id Software Manager

• Forumowicze
  • 10494 Postów:
Po przejsciu moge juz tylko napisac, ze swirtna przygoda i swietnie mi sie w to gralo. Szkoda, ze wypuscili za wczesnie i ze bylo takie petermoleniuksowanie.
  • 1

#2676 Daddy Napisany 23 styczeń 2021 - 21:40

Daddy

idiosyncratic idiot

• Moderatorzy
  • 30813 Postów:

Jeśli ktoś jeszcze nie skończył, to jest bug w głównej misji:

https://www.forbes.c...sh=6bcaf2f53550

Ja akurat jestem przed tym etapem tego questem, więc gram inne misje na razie.

• 0

#2677 lukaszSA Napisany 23 styczeń 2021 - 21:41

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 25128 Postów:
:yao:
  • 0

#2678 Sotaku Napisany Wczoraj, 23:43

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39996 Postów:
Po zdobyciu 10 lvl ruszyłem z fabuła i ta trzyma poziom, nie będę spoilował, ale gra potrafi wciągnąć. Po patchu, lepsza grafika, może mi się wydaje, ale szybciej się pierwszy load dogrywa. Jednak częściej przeciwnicy stają się integralną częścią drzwi, podłóg i ścian, więcej jest też przedmiotów nie do podniesienia, ale też większy ruch na ulicach.
  • 0

#2679 Dixi Napisany Dzisiaj, 08:50

Dixi

Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

• Forumowicze
  • 3857 Postów:

No z podnoszeniem przedmiotów to cuda były w Wiedźminie i tutaj to samo  :spoko: Leży jakaś kasa i obok napoje to zawsze trzeba się nagimnastykować, żeby złapać focus na tym co trzeba. Najlepsza opcja to wskoczyć na stół czy biurko i zazwyczaj jest lepiej. To samo zresztą z ciałami. Widzę, że leży broń i jakiś przedmiot w ciele ofiary, w 70%  przypadków chodzę w kółko, "tańczę" wokół zwłok, żeby udało się zobaczyć co tam jeszcze leży, po wyświetla mi tylko broń.

• 0

Inne z tagami: