Skocz do zawartości

Zdjęcie

Painkiller: Hell & Damnation

The Farm 51 Nordic Games PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
21 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryan Napisany 05 czerwca 2012 - 10:37

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
http://www.rockpaper...nkiller-reboot/

Grę robi Farm 51, spadochroniarze z różnych warszawskich firm (m.in. PCF). Nie ma platform, ale inny ich nowy projekt jest na PC/360, a to jest na UE3, więc nie widzę powodu, by gra nie wyszła na konsole.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 15:26

  • 0

#2 Stan Napisany 05 czerwca 2012 - 11:18

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
Jak będzie na poziomie pierwszego Painkillera to będę zadowolony.
  • 0

#3 Ryan Napisany 05 czerwca 2012 - 11:50

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie będzie. :cf:
  • 0

#4 Stan Napisany 05 czerwca 2012 - 11:56

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Nie będzie. :cf:


Będzie lepszy, teź dobrze :cf:
  • 0

#5 Ryan Napisany 05 czerwca 2012 - 12:58

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Bujasz w obłokach. :cf:
  • 0

#6 ACZ Napisany 05 czerwca 2012 - 13:01

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
kiedys w ktoryms wywiadzie w neo+ Chmielarz sie odcial od tych późniejszych painkillerow nie robionych przez jego ekipę.
  • 0

#7 Ryan Napisany 05 czerwca 2012 - 13:11

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Oczywiście. Ale tamte były robione przez jeszcze inne studia.
  • 0

#8 Matt Napisany 27 lipca 2013 - 21:15

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:

Shit, reaktywuję temat. Byłem dziś w sklepie, kupiłem to na PS3. Zachęcała cena (24.99 funciaka za collector's edition), zachęcały wspomnienia z zajebistym chmielarzowym Painkillerem 1 i 2 no i ogólnie bardzo chciałem raz jeszcze pozdmuchiwać mnichów za pomocą dwururki. Pograłem 3 - 4 godziny, wpadły ze dwa trofea - jutro gra wraca do sklepu, bo to gwałt na Chmielarzu i jego pomysłach, a nie żaden tam Painkiller remake.

 

Strzelanie nie ma powera i nie jest precyzyjne.

 

Nowe tekstury, które fajnie wyglądają na PC, na PS3 są jak kupa - wyprane z kolorów, rozpikselowane, znikają, pojawiają się kiedy chcą - TRAGEDIA.

 

Kod jest niedorobiony - mam wrażenie grania w jakąś wczesną alfę, a nie sklepowy produkt.

 

Zasuwa to w 10 klatkach animacji na sekundę.

 

Nie mogę uwierzyć, że jestem uleczony z painkilleromani po jednym kontakcie z takim crapem.

 

Wracam do Guacamelee na PS Vita i Forzy Horizon na X360 - tego nie tykam więcej za żadne skarby!


  • 0

#9 plp78 Napisany 28 lipca 2013 - 19:09

plp78

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 259 Postów:

Shit, reaktywuję temat. Byłem dziś w sklepie, kupiłem to na PS3. Zachęcała cena (24.99 funciaka za collector's edition), zachęcały wspomnienia z za***istym chmielarzowym Painkillerem 1 i 2 no i ogólnie bardzo chciałem raz jeszcze pozdmuchiwać mnichów za pomocą dwururki. Pograłem 3 - 4 godziny, wpadły ze dwa trofea - jutro gra wraca do sklepu, bo to gwałt na Chmielarzu i jego pomysłach, a nie żaden tam Painkiller remake.

Strzelanie nie ma powera i nie jest precyzyjne.

Nowe tekstury, które fajnie wyglądają na PC, na PS3 są jak kupa - wyprane z kolorów, rozpikselowane, znikają, pojawiają się kiedy chcą - TRAGEDIA.

Kod jest niedorobiony - mam wrażenie grania w jakąś wczesną alfę, a nie sklepowy produkt.

Zasuwa to w 10 klatkach animacji na sekundę.

Nie mogę uwierzyć, że jestem uleczony z painkilleromani po jednym kontakcie z takim crapem.

Wracam do Guacamelee na PS Vita i Forzy Horizon na X360 - tego nie tykam więcej za żadne skarby!

Kurdę, zasmucasz mnie strasznie, bo dla mnie to jedna z najważniejszych gier tego roku. Ale kupić i tak będę musiał, żeby przebadać temat osobiście...
  • 0

#10 leon Napisany 28 lipca 2013 - 21:45

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

To już chyba lepiej kupić oryginał używkę za grosze, powinno pójść na byle jakim pececie. :hihi:


  • 0

#11 Matt Napisany 28 lipca 2013 - 22:53

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:

Mam oryginał - edycję Black - zassaną z gog za grosze. No i spodziewałem się, że na PS3 pójdzie to choć w połowie tak dobrze, jak na 5 letnim PC. A wyszła tak śmierdząca kupa, że nie idzie tym oddychać. Przestrzegam przed kupowaniem tego nieporozumienia - zarówno teraz - w pełnej cenie, jak i za - no nie wiem - 3 miesiące, kiedy stanieje do 10 zł. Konsolowy painkiller hell and damnation nie powinien się nigdy wydarzyć!


  • 1

#12 plp78 Napisany 01 sierpnia 2013 - 19:11

plp78

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 259 Postów:
Kupiłem dzisiaj PE, a te ch.... znowu recenzji nie dały, ch... głupie. Chyba zacznę kupować konkurencję... a no tak, zapomniałem, że konkurencja nie istnieje. Czekam na tę recenzję, bo chcę przed zakupem coś więcej o grze przeczytać. Z całym szacunkiem, Matt, ale kiepskie tekstury i niski framerate mnie nie odstraszają...
  • 0

#13 leon Napisany 01 sierpnia 2013 - 19:27

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

kiepskie tekstury i niski framerate mnie nie odstraszają...

A co może być gorszego od zepsutej grafiki i płynności względem leciwego oryginału ? A i to nie wszystko co zostało popsute. Wsłuchuj się w to co ludzie mówią na forach a nie jakieś recki w pisemkach. Matt ma rację.


  • 0

#14 Nyjacz Napisany 01 sierpnia 2013 - 22:52

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Rozumiem, że pe el pe próbuje się zmusić do crapa, bo ma sentyment czy cuś, ale bez przesady. KOGO NIE ODSTRASZA TRAGICZNY FRAMERATE?


  • 0

#15 Matt Napisany 02 sierpnia 2013 - 09:45

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Kurde, a tak chciałem DOBREGO painkillera na PS3! Napaliłem się jak szczerbaty na suchary, kiedy pomyślałem o ostatnim levelu (tym z zamrożoną w czasie atomówką i różnymi fazami wojny) - a poza tym pamiętam, jak cudownie waliło się z shotguna w kapturzastych! No żesz kur.wa - tak trudno było zrobić kopiuj-wklej?! Pamiętam, jak robiliśmy pierwsze interview z Adrianem Ch. (konwertowali wówczas painkillera na pierwszego xboxa) i chłopaki z people can fly krzyczeli, że chcieliby to przenieść na x360, bo wówczas nie musieliby robić żadnych cięć. Hell and Damnation wygląda i rusza się GORZEJ, niż Painkiller 1 na xboxa! Brawo, frajerzy z Farm 51 - zje.baliście jedną z najważniejszych gier mojego gamingowego życia :/
  • 0

#16 Danteusz Napisany 02 sierpnia 2013 - 10:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Przekażę im to na następnym spotkaniu Silesia Gamedev ;)


  • 0

#17 Matt Napisany 02 sierpnia 2013 - 10:04

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Zacytuj mnie w 100% i powiedz, że jestem gotowy na solówki na parkingu :)
  • 0

#18 Danteusz Napisany 02 sierpnia 2013 - 10:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Przylecisz z Londynu na solówkę? :P


  • 0

#19 Matt Napisany 02 sierpnia 2013 - 10:15

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Wszystko za painkillera :) i w żadnym londynie nie jestem :D
  • 0

#20 Danteusz Napisany 02 sierpnia 2013 - 10:17

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Wróciłeś do Polski?


  • 0

#21 nole Napisany 02 sierpnia 2013 - 11:23

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:
No wałśnie to jest naprawdę dziwne. Na mojej półce stoi Painkiller na Xboxa. Nie jest to jakaś super duper konwersja, ale wygląda i rusza się jak należy.

Wyjaśni mi ktoś jakim cudem na następnej generacji, gdzie jest "100 razy więcej" mocy gra wygląda jak kupa?

Ten post był edytowany przez nole dnia: 02 sierpnia 2013 - 11:24

  • 0

#22 Matt Napisany 02 sierpnia 2013 - 12:38

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:

Bo:

 

Hell and Damnation to tzw. Painkiller remake - nowe tekstury, nowe filmy, dopasione efekty. Więc z założenia jest to ładniejsze i rzekomo lepsze, niż oryginał. I wymaga więcej powera. Szkoda słów - oryginalny Pain wyglądał porządnie. 

 

 

Farm 51 to wieśniaki - nigdy nic więcej mi nie sprzedadzą.

 

... i oni śmią nazywać się developerami...

 

Ludzi o mocnych nerwach i z dodatkowym sentymentem do painkillera zapraszam do sprawdzenia moich przemyśleń w praktyce :) Tylko żeby nie było, że nie ostrzegałem. 

 

Dante - nadal jestem i będę w uk  - polsce mówię 'fakjubicz' - po prostu omijam polski londyn szerokim łukiem :)

 

 


  • 0



Inne z tagami: