Skocz do zawartości

Najbardziej oczekiwane gry


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
235 odpowiedzi na ten temat

#181 Ganon Napisany 23 stycznia 2006 - 17:36

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Z sensu skladniowego mozna bylo tez wyczytac, ze jest to aluzja i pewna awersja do mnie, i do rzekomego posiadania przeze mnie jednej konsoli - GaClawa;]. Ale widze, ze Twe niedostatki w jezyku polskim naprawiles szybkim wyjasnieniem swej wypowiedzi;]

Moje niedostatki? To raczej Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem :P Wszystko napisałem czytelnie. - Shinigami
  • 0

#182 Hose Napisany 23 stycznia 2006 - 20:15

Hose

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 485 Postów:
Wiadomo już kiedy będzie MGS4? Wiem, że to nie o tym sabdżekt ale czekam na tą gre i nie wiem ile jeszcze :( i nie chce mi się szukać w innych tematach.. :wink:
  • 0

#183 cwany-lis Napisany 24 stycznia 2006 - 10:15

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:

Wiadomo już kiedy będzie MGS4? Wiem, że to nie o tym sabdżekt ale czekam na tą gre i nie wiem ile jeszcze :( i nie chce mi się szukać w innych tematach.. :wink:


za rok, może dwa albo i za trzy :lol: Kojima to jedna z niewielu osób na rynku która nie dopuści do tego by jego gra była niedopracowana czy też robiona na wariata
  • 0

#184 Shinigami Napisany 24 stycznia 2006 - 11:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Wiadomo już kiedy będzie MGS4? Wiem, że to nie o tym sabdżekt ale czekam na tą gre i nie wiem ile jeszcze :( i nie chce mi się szukać w innych tematach.. :wink:


za rok, może dwa albo i za trzy :lol: Kojima to jedna z niewielu osób na rynku która nie dopuści do tego by jego gra była niedopracowana czy też robiona na wariata

Kojima to jedna z niewielu osób która mówi kiedy gra będzie, a nie której się o tym mówi :P
  • 0

#185 Gość__* Napisany 24 stycznia 2006 - 13:10

Gość__*
  • Goście
A własnie, ja czekam jeszcze na Diablo 3, nie jest to gra konsolowa, ale była konwertowana na konsole, wiec zaryzykuję stwierdzenie, że może się pojawić. Czemu wspominam? Bo Blizzard nie wydaje gier słabych i nie wydaje ich nigdy, jesli są niedopracowane. Stąd te lata wyczekiwania na kolejne produkcje, ale zawsze potem sie opłaca.
  • 0

#186 Gość__* Napisany 25 stycznia 2006 - 09:21

Gość__*
  • Goście
Na PS2:
Dragon Quest VIII(pal)
Final Fantasy XII
Black
Rogue Galaxy
Sensible Soccer
Grandia III
Outrun 2006
Sega Rally 2006(pal)
Suikoden V
  • 0

#187 Gość__* Napisany 10 lutego 2006 - 23:24

Gość__*
  • Goście
Ja może nie wyczekuje, ale bardzo ciekawi mnie jak wypadnie 'Scarface'... przecie jak zwalą ten temat to chyba odwiedze szanownych tworcow z shotgunem...
  • 0

#188 SS#15 Napisany 10 lutego 2006 - 23:36

SS#15

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 764 Postów:
Gier na które oczekuje jest kilka.Są to:The Godfather,AND1 Streetbal(czy jakaś taka podobna nazwa :P ) ,NBA Ballers 2,kolejny PES i oczywyście MGS 4 .I z checią wybralbym sie na pielgrzymkę z Kowalem jeżeli pojawi się chociażby demko 8)
  • 0

#189 Gość__* Napisany 11 lutego 2006 - 10:07

Gość__*
  • Goście

oczywyście MGS 4

to juz do dzialu next-gen :P

Ja czekam narazie na MGS3:S, Godfather i Black - dokladnie w takiej kolejnosci :D
  • 0

#190 Gość__* Napisany 11 lutego 2006 - 11:10

Gość__*
  • Goście
Hmm...BLACK, MGS 3: S (na tą druga pozycję bardziej :) ).

Ma się jeszcze ukazać coś dobrego na CG ? :)
  • 0

#191 Yoori Napisany 11 lutego 2006 - 11:16

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
:arrow: DMC3:SE
:arrow: MGS3:S
  • 0

#192 Gość__* Napisany 12 lutego 2006 - 08:25

Gość__*
  • Goście
nowego tomb raidera, black, godfather
  • 0

#193 Gość__* Napisany 12 lutego 2006 - 19:04

Gość__*
  • Goście
obecnie to zdecydowanie na Disgaea 2. Ciekawe co zmontuja panowie z Nippon Ichi Software i czy stworza kontynuacje tak swietna jak czesc pierwsza...licze na nich :D Go Go Nippon IchI! ;]
  • 0

#194 Gość__* Napisany 12 lutego 2006 - 19:06

Gość__*
  • Goście
Czekam:

===Guitar Hero===
===Black===
===Okami===
  • 0

#195 Gość__* Napisany 12 lutego 2006 - 19:19

Gość__*
  • Goście
FF XII
Black
Okami
Guitar Hero

a najbardziej chcę tą ostatnią grę z listy
  • 0

#196 Gość__* Napisany 12 lutego 2006 - 20:56

Gość__*
  • Goście
kingdom hearts 2
onimusha 4
Black

najbardziej czekam na to pierwsze w jedynce odblokowałem co sie da(2 razy pokonałem sephirotha)a nadal czasem w to zagrywam
  • 0

#197 Gość__* Napisany 12 lutego 2006 - 22:17

Gość__*
  • Goście
Hmmm,

MGS3: S
Front Mission 5 :skacze:
  • 0

#198 Gość__* Napisany 13 lutego 2006 - 17:43

Gość__*
  • Goście
ja najbardziej czekam jak oczywiście będzie (bo może to być tylko plotka) na F.E.A.R na XBOXA360 :D :D i na METAL GEAR SOLID 4 ale nie wiem czy to prawda bo wyczytałem na forum o X360 że będzie :D
  • 0

#199 AVErsiv Napisany 14 lutego 2006 - 09:53

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:

na METAL GEAR SOLID 4 ale nie wiem czy to prawda bo wyczytałem na forum o X360 że będzie


moze i bedzie ale nie liczylbym na zbyt bliska date :P , pierwej musi uplynac czas wylacznosci dla sony potem robota i moze x360 zobaczy mgsa :D
  • 0

#200 Gość__* Napisany 14 lutego 2006 - 20:57

Gość__*
  • Goście
Dragon Quest VIII
Black
kingdom hearts 2
Okami
Final Fantasy XII
Black

no i może onimusha 4
  • 0

#201 M2use Napisany 15 lutego 2006 - 19:55

M2use

    Mokujin

  • Narybek
  • 31 Postów:
Gry na które czekam:
- FF XII
-Dragon Quset VIII
-Kingdom Hearts II
-Rogue Galaxy (! btw wie ktoś kiedy premiera pal?)
  • 0

#202 Gość__* Napisany 15 lutego 2006 - 20:20

Gość__*
  • Goście
Teraz to już chyba tylko Black i Godfather ew. Fight Night R.3 :mrgreen:
  • 0

#203 Raiot Napisany 16 lutego 2006 - 10:51

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
FF12
Commandos Strike Force
Black jush mam KOZAK !!!!!
  • 0

#204 Gość__* Napisany 16 lutego 2006 - 11:00

Gość__*
  • Goście
BLACK(niedługo bede miał)
GODFATHER
OKAMI
nowa ONIMUSHA
BULLY
GTA LCS
SPLINTER CELL
  • 0

#205 Aras Napisany 16 lutego 2006 - 13:30

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
=Okami= nie wiem czy można się zakochać w jakiejs grze po trailerach, ale jeśli tak to ja się właśnie zakochałem :P
  • 0

#206 Gość__* Napisany 20 lutego 2006 - 11:27

Gość__*
  • Goście
Oryginalny nie bede-Black, Final Fantasy XII, FF7 DoC, Kingdom Hearts 2, MGS3 Subsistence. Na te gry czekam, obficie obgryzajac paznokcie i mam nadzieje, ze na zadnej sie nie zawiode. Na Black na pewno nie, tego jestem pewny :D
  • 0

#207 Gość__* Napisany 02 marca 2006 - 10:13

Gość__*
  • Goście
Czekam na FFXII i FFVII Dirge of Cerberus. Obawiam sie tylko, czy Square-Enix nie pokpi sprawy i nie wypusci dwoch gniotow, tylko dopracuje te pozycje na max. Czytalem juz playtest DoC i chyba moje obawy sie spelniaja-mam przynajmniej nadzieje, ze FFXII godnie udzwignie slawe serii i pokaze nam cos, co bedzie jednoczesnie nowatorskie (niekoniecznie) i godne nosic w nazwie Final Fantasy (koniecznie). Czekam tez na swoja kopie Blacka :D
  • 0

#208 Gość__* Napisany 02 marca 2006 - 11:57

Gość__*
  • Goście
Dwie gry: Final Fantasy XII i Okami. Reszta jest już mniej ważna. A do reszty zaliczam Kingdom Hearts II, MGS 3: Subsistence w Europie (tylko dla starych Metal Gearów... więc niech to szybko tanieje :P), Mortal Kombat Armageddon (ciekawią mnie recenzje, bo z tej gry to rewolucji ani rewelacji raczej nie będzie).

Czekam na FFXII i FFVII Dirge of Cerberus. Obawiam sie tylko, czy Square-Enix nie pokpi sprawy i nie wypusci dwoch gniotow, tylko dopracuje te pozycje na max.

Cóż, FFXII zapowiada się wyśmienicie i mam nadzieję, że takie też będzie. Za to Dirge of Cerberus: FFVII... Cóż, to jest gniot. Nawet jeśli gameplay jest znośny to fabuła już nie - czytałam spoilery i słowa typu "profanacja", "rajd po kasę", "dno i dziesięć metrów mułu" to mało... Ta gra niszczy całą misterną fabułę FFVII.
  • 0

#209 Gość__* Napisany 03 marca 2006 - 08:22

Gość__*
  • Goście
Czyli to zostawia nam FFXII. Kucze, po FFVII DoC spodziewalem sie czegos w stylu hybrydy Devil May Cry (styl walk) z rdzennym systemem z FFVII (moze jakies materie, exp itd.), a to wszystko podlane sensowna fabula. Coz... Widze, ze nie ma zbytnio na co sie napalac. Za to Black juz niedlugo, a swieze demko z najnowszego N+ czeka na odpalenie po powrocie do domku :D . Mam przynajmniej nadzieje, ze FFXII mnie nie zawiedzie.
PS. Piszac o Black ("juz niedlugo") mialem na mysli swoja kopie.
  • 0

#210 skurch Napisany 03 marca 2006 - 20:32

skurch

    Mokujin

  • Narybek
  • 40 Postów:
A ja czekam na FFXII bo FFX-2 jakos mnie nie wciagło a nawet tak jakby odrzuciło(zaczołem w to grac niedawno i tak sie zlozylo ze dostałem jeszcze blacka wiec majac do wyboru spiewajace paniusie a wybuchy i ogolna demolke wyberałem to drugie i... nie załuje :P) no i jeszcze na Godfather'a bo film byl bardzo bardzo dobry i mam nadzieje ze gra bedzie trzymała poziom filmu...
  • 0