Skocz do zawartości

DRIV3R - Niusy & Opinie


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
205 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 22:26

Gość__*
  • Goście
Tanner powraca w trzeciej juz odslonie przygod "kierowcy". Tyle ze tym razem nie bedzie mu juz tak latwo zadowolic graczy jak za czasow PSXa gdzie Driver i Driver2 praktycznie nie mialy konkurencji.
Teraz, w epoce next-genow, tryiumfy swieci seria GTA tuz za nia Getaway i troche slabsze True Crime oraz Mafia. Tak wiec konkurencja bedzie spora...
Po tym co seruje nam Reflections jestem jednak dobrej mysli. Zarowno screeny jak i trailery prezentuja wysoki poziom a obietnice developerow nastrajaja bardzo optymistycznie. Zapewne o wiekszosci z nich juz czytaliscie totez skupmy sie raczej na tym co moze sie nie udac. Ja osobiscie najbardziej boje sie animacji, a raczej klopotow z nia(PS2). Poprostu patrzac na tak swietna grafe oraz mase szczegolow i detali(szczegolnie widac to w czasie stłuczek :shock: ) az trudno uwierzyc ze bedzie to w stanie plynnie hulac. No ale mimo to jestem dobrej mysli bo chlopaki z Reflections to nie nowicjusze i zapewne widza co robia...
Jedziemy dalej. Kolejnym problemem Driv3ra moze byc jego scenariusz... Nie chodzi mi jednak o jego czesc merytoryczna a raczej o ograniczenia jakie ze soba niesie. Poniewaz jako ze wcielimy sie w role gliny nie bedzie nam prawdopodobnie dana beztroska zabawa w miescie. Spodziewam sie raczej czegos w stylu The Getaway, ktory mimo switnej sciezki fabularnej, po skonczeniu pozostawial pewien niedostyt. Chociaz z drugiej strony poprzednie czesci Drajwera na PSXa oferowaly sporo ciekawych trybow nie zwiazanych z fabula(poscigi po san francisco rzadzily) wiec moze i tym razem dostaniemy cos fajnego.
Mozna by tak jeszcze dlugo gdybac ale mi sie juz niechce(w koncu od czego wy tu jestescie? :wink: )
Tak wiec trzecia czas "kierowcy" uderzy na sklepowe polki juz 1 czarwca, czyli do premiery zostal niecaly miech. Napiszcie co sadzicie o nadchodzacej kontunuacji Hitu z PSXa. Co wam sie juz spodobalo, na co liczycie a co wam kompletnie nie podchodzi. No i czy Tanner da rade kozakom typu Tommiego czy Hammonda ktorzy poki co rzadza na tym polu... Czekam na wasze opinie :idea:

Jak ktos jeszcze nie byl to zapraszam na Oficjalna Strone DRIV3RA - Fachowo zrobiony site z masa informacji, zajawek i innych popierdolek :wink:
  • 0

#2 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 23:18

Gość__*
  • Goście
Kilka minut temu na stronce byl UPDATE! Sprawdzcie opcje Crash My Car - Jesli to TAK bedzie wygladalo, to ja nie mam pytan :shock:
  • 0

#3 Matt Napisany 08 kwietnia 2004 - 23:24

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Cześć Kapu! Posłuchaj! Moim zdaniem DRIV3R nie "da rady" niczego "zrobić", bo to tylko gra, a one niczego same z siebie nie "robią". Równie dobrze mogłeś założyć topic o treści "czy DRIV3R będzie", lub co śmieszniejsze - "czy Driv3r musi", "driv3r ma" albo "czy według was nowy driv3r pobiegnąć".

... pilnuj poziomu Kapu. Wkońcu jesteś moderatorem...
  • 0

#4 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 23:28

Gość__*
  • Goście
DRIVER 3 skupi sie na pościgach, nie oczekiwałbym swobodnego łażenia po mieście jak to jest w GTA. Zatem same pościgi nie są w stanie rywalizować z GTA, nawet jeśli będą extra widowiskowe ( a coś czuję że będą). Z drugiej strony pościegi w GTA to prawdę mówiąc lipa - mały ruch uliczny ( nie to co w The Getaway) i może jednak DRIV3R przekona do siebie rzesze graczy.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 23:51

Gość__*
  • Goście

Cześć Kapu! Posłuchaj! Moim zdaniem DRIV3R nie "da rady" niczego "zrobić", bo to tylko gra, a one niczego same z siebie nie "robią". Równie dobrze mogłeś założyć topic o treści "czy DRIV3R będzie", lub co śmieszniejsze - "czy Driv3r musi", "driv3r ma" albo "czy według was nowy driv3r pobiegnąć".

... pilnuj poziomu Kapu. Wkońcu jesteś moderatorem...

Czesc Matt. Masz racje, wyrazenie to 'jest nie za bardzo'... :wink:
Dzieki za zwrocenie na to uwagi. ahhh ta odpowiedzialnosc bycia modem :wink:
pozdr.
  • 0

#6 kotlet Napisany 09 kwietnia 2004 - 21:31

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Według mnie zapowiada się świetna gra. Gdybym miał więcej pieniędzy, zapewne kupiłbym ją w te wakacje, jednak będę musiał poczekaż, aż stanieje. Myślę, że grafika będzie bardzo dobra, a "silnik" na tyle dopracowany, że obędzie się bez "przycinania" animacji. Ogólnie lubiałem drugą część tej serii, była wymagająca, jednak mam nadzieję, że w przypadku "trójki" autorzy stworzą nieliniowy scenariusz.
  • 0

#7 Godot Napisany 10 kwietnia 2004 - 20:06

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
czekam na trzecia czesc Kierowcy ale bez jakiegos specjalnego podniecenia... nie oczekuje wiele po tej grze (przynajmniej sie nie zawiode)
  • 0

#8 Gość__* Napisany 19 kwietnia 2004 - 18:36

Gość__*
  • Goście
Prawde mówiac nie posiadalem ani pierwszej czesci Drivera ani drugiej.
Ale mialem dema:).Bardzo mi sie podobaly (swego czasu).
Teraz czekam na tzrecia odslone tego dziela:)
  • 0

#9 Gość__* Napisany 21 kwietnia 2004 - 14:37

Gość__*
  • Goście
Hm... Wg mnie produkt jeśli wypali to będzie podobny do TRUE CRIME. Animacja bedzie rwać, aż miło:) tak czuję po prostu. Ja się na ten tytuł tak strasznie nie napal jak np. Kapu. WEolę poczekać na GTA SAN ANDREAS...
  • 0

#10 Gość__* Napisany 21 kwietnia 2004 - 15:21

Gość__*
  • Goście
a ja ostatnio szarpie w Stuntmana(czyli ostatnia gre Reflections) i jesli to prawda ze driv3r bedzie na podobnym(tylko lepszym ;) silniku to jestem bardzo dobrej mysli... tylko najbardziej obawiam sie klopotow z animacja. Przeciez przy takim przepychu graficznym jaki wydac na shotach pociagniecie tego wszystkiego, chocby w 30fpsach byloby cudem... ale co mi tam. Ja tam wierze w "kierowce" i mysle ze zajmie miejsce tuz za GTA 8)
  • 0

#11 Gość__* Napisany 22 kwietnia 2004 - 15:24

Gość__*
  • Goście
Nowy "kierowca" ma być podobno bardziej realistyczny (zderzenie czołowe przy prędkości 200km/h ma się podobno kończyć śmiercią gracza). Tak słyszałem, ciekawe co z tego wyjdzie....
  • 0

#12 Gość__* Napisany 29 kwietnia 2004 - 20:40

Gość__*
  • Goście
no i "piknie" - chlopaki z reflections po raz kolejny odkladaja premiere Driv3ra. Tym razem to "na szczescie" tylko 3 tygodnie(czyli na 21 czerwca), ale zawsze takie wiadomosci wkurzaja, bo ile mozna czekac... :roll:
ehh oby te ciagle opznienia przynajmniej wyszly grze na dobre...
  • 0

#13 Gość__* Napisany 01 maja 2004 - 16:40

Gość__*
  • Goście
Dosłownie myślałem, że wyjeebie jak się o tym dowiedziałem :evil:
Jush myślałem, że w Dzień Dziecka sobie pogram.... a ci zyebali sprawę :twisted:
  • 0

#14 Gość__* Napisany 04 maja 2004 - 15:36

Gość__*
  • Goście
Uważam, że D3 będzie swoistym porotem do kożeni. Więcej jazdy mniej łażenia. O to chodzi. Super fizyka samochodów. Ten tytuł ma sporą konkurencję. Chyba producent nie weźmie graczy na sentyment do jedynki i zapoda jakieś fajne nowe patenty. Szkoda, że premiera została przesunięta.:(
  • 0

#15 sensei Napisany 06 maja 2004 - 17:28

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
http://www.gamespot.... ... index.html nowe screeny.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 07 maja 2004 - 13:23

Gość__*
  • Goście
maly apdejt na oficjalnej stronie. do zassania kilka screenow z wersji na PS2 oraz mala ksiazeczka we flashu opisujaca nadchodzacego ki3rowce... buerk!
ehh daliby jakiegos konkretnego trailera...
  • 0

#17 Blizzard Beast Napisany 09 maja 2004 - 01:48

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Czy wszyscy wierza w ta gre? Mi ciagle stoi przed oczmi fakt, ze to silnik Stuntmana, ktory byl szczytem badziewia, i dlatego w D3 wierze o-tyle-o-ile. Mam nadzieje, ze Reflections podnioslo poziom swojego kodowania od czasow gry o kaskaderze.
  • 0

#18 Gość__* Napisany 21 maja 2004 - 15:00

Gość__*
  • Goście
Na oficjalnej stronie jak zwykle cotygodniowy apdejt, za to na IGNie pojawilo sie cos znacznie ciekawszego - Txt traktujacy o samochodach w D3 (LINK!) oraz kilka screenow (LINK!) i krotkich filmikow prezentujacych ki3rowce w akcji (LINK!) - puste jakies te ulice :/ ale stunty fajne 8)
  • 0

#19 Gość__* Napisany 26 maja 2004 - 09:23

Gość__*
  • Goście
Porcja filmikow z I-Guide przezntujacych gameplay w akcji - warto zobaczyc!

http://www.gametrail...er3_iguide1.wmv
http://www.gametrail...er3_iguide2.wmv
http://www.gametrail...er3_iguide3.wmv
http://www.gametrail...er3_iguide4.wmv
http://www.gametrail...er3_iguide5.wmv

I jak wam sie podoba?
  • 0

#20 Gość__* Napisany 26 maja 2004 - 14:52

Gość__*
  • Goście
I jeszcze cala masa shotow bezposrednio z grywalnej wersji! - CLICK!
  • 0

#21 Blizzard Beast Napisany 26 maja 2004 - 15:54

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Hmm, coraz bardziej mi sie podoba, do tej pory bylem troszke sceptyczny :)
  • 0

#22 sensei Napisany 26 maja 2004 - 16:29

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
Driv3r zdecydowanie nabiera rumiencow ale ruch na drogach jest nader nikczemny...Moje marzenie to ruch uliczny podobny do tego z The Getaway.
  • 0

#23 Blizzard Beast Napisany 26 maja 2004 - 17:27

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Heh, sensei, to chyba nie na tym silniku :)

Ale fakt faktem, moglyby gdzies byc jakies korki, bo od kiedy zobaczylem na screenach TIRa marze o tym, zeby sie nim wpieprzyc w kupe bezbronnych osobowek na swiatlach :twisted:
  • 0

#24 Gość__* Napisany 15 czerwca 2004 - 18:23

Gość__*
  • Goście
http://muzyka.onet.p...9882,plyta.html - soundtrack z Driv3r'a. Pełnią szczescia bedzie ukazanie się go w normalnych sklepach muzycznych a nie tylko stricte konsolowych.

Offtop - fajnie by było kiedyś znaleźć np. w takim Empiku półke z OSTami z gier...
  • 0

#25 Gość__* Napisany 15 czerwca 2004 - 19:14

Gość__*
  • Goście
Gra już jest.Ma ktoś??Niech zdaję relację.Ja może będe miał w sobotę.
  • 0

#26 Gość__* Napisany 15 czerwca 2004 - 20:30

Gość__*
  • Goście
ja bym sobie ja chetnie sprawil, ale nauka... :evil: :evil: :evil:

no ale jak ktos juz ma to niech zda relacje co i jak, chetnie poczytam ;p
niestety z serwisow w necie wynika ze gra jest dosc srednia - oceny w okolicach 7/10... :roll:
  • 0

#27 luck1985 Napisany 15 czerwca 2004 - 22:59

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Z tego co czytam wynika ze sa 3 gry i sa to GTA3 , Bornout 3 i Driver 3 :D Pierwsza daje nam wolnosc i swobode ruchu , druga daje efektowe kraksy a trzecia daje nam poscigi :D Ja bym to tak podzielil.
Spox jak zagram dam cynka :D a bedzie to na dniach :twisted:
  • 0

#28 Gość__* Napisany 16 czerwca 2004 - 00:01

Gość__*
  • Goście
ja juz mam drivera - opinie napisze jutro :))
  • 0

#29 Gość__* Napisany 16 czerwca 2004 - 16:00

Gość__*
  • Goście
masz :?: ja też kcem :!: jutro jadę do sklepu :!:
  • 0

#30 Gość__* Napisany 16 czerwca 2004 - 17:01

Gość__*
  • Goście
Hehe w sklepach jeszcze nie ma :wink: - bedzie dopiero pod sam koniec czerwca - zyjemy w czasach gdy piraty wyprzedzaja oryginaly :twisted:

A wogole witamy na forum devil, szczegulnie w GP :P
  • 0