Skocz do zawartości

DRIV3R - Niusy & Opinie


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
205 odpowiedzi na ten temat

#31 luck1985 Napisany 16 czerwca 2004 - 17:50

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Kapu nie tak oficjalnie ;) Nazywaj to " mam ciocie za oceanem " albo "wujka w azji " hehe
  • 0

#32 Gość__* Napisany 17 czerwca 2004 - 12:56

Gość__*
  • Goście

Hehe w sklepach jeszcze nie ma :wink: - bedzie dopiero pod sam koniec czerwca - zyjemy w czasach gdy piraty wyprzedzaja oryginaly :twisted:

A wogole witamy na forum devil, szczegulnie w GP :P


hmmm ...piraty wyprzedzają oryginały :?: to nie ma problemu w moim przypadku :P

Ano i też witam :twisted:
  • 0

#33 Gość__* Napisany 20 czerwca 2004 - 11:13

Gość__*
  • Goście
średnia grafika, pełno bugów, świetny model jazdy i zniszczeń, kiepskie strzelaniny :] Wystarczy :?: :]
  • 0

#34 luck1985 Napisany 20 czerwca 2004 - 11:36

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
No to oczekiwany Driver okazuje sie kaszka do pogrania na kilka godzin poczym mozna rzucic go na polke , osobiscie pomecze plywanie i jakies motory :D Oby Kilzone albo Schelshock nie mial takich bugow czy innych :/ Bo jezeli te dwie gry tez beda nie specjalne to sie pozbywam tego ps2 ............
  • 0

#35 Gość__* Napisany 20 czerwca 2004 - 18:42

Gość__*
  • Goście
a mi się DRIV3R podoba ..taka gra na -8 ..tylko niestety ...strzelaniny rzeczywiście kiepskie ale za to te zniszczenia .... i pływanie w basenie ... chociaż animacja jest kiepska ...ale i tak najlepsze jest palenie gumy na motocyklu :P
  • 0

#36 Gość__* Napisany 21 czerwca 2004 - 10:47

Gość__*
  • Goście
...DRIV3R to przeciesz głównie jazda i rozwałka wozów a nie bieganie z gunem po mieście i tak było od początku serii więc nie powinniśmi się spodziewać "innego" GTA , wozy kruszą się pięknie , wybór pojazdów też nie kiepski , duży plus za inne środki transportu , okolica całkiem całkiem a że czasem przytnie nie powinno dziwić przy tak dużej przestrzeni.
DRIV3R to ostra jazda i niech tak zostanie , pozdro
  • 0

#37 Gość__* Napisany 21 czerwca 2004 - 10:53

Gość__*
  • Goście
...i jeszcze jedno nie wiem jak na oficjalnej stronie DRIV3ER-a ale w grze filmiki zabijają po prostu zabijają , ta cera , spojrzenia , ustawienie kamery zawodowo no i ta laseczka . A dodatkowo na płycie jest grywalne demo TRANSFORMERS-ów
  • 0

#38 syon Napisany 21 czerwca 2004 - 11:13

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

średnia grafika, pełno bugów, świetny model jazdy i zniszczeń, kiepskie strzelaniny :] Wystarczy :?: :]


To opłaca się wydawać 230 (ew. allegro) zeta czy nie :? warto czy nie?
  • 0

#39 Blizzard Beast Napisany 21 czerwca 2004 - 11:31

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
JERRYzw, faktycznie, tymi transformersami mnie przekonales :D

P.S. Zamiast dodawac nowy post, mozesz zedytowac stary i cos dopisac jesli zapomniales).
  • 0

#40 Gość__* Napisany 21 czerwca 2004 - 13:02

Gość__*
  • Goście
ja wciąz gram w DRIV3Ra a to, że odłożyłem GTA na półkę coś oznacza ...więc myślę, że grę mozesz spokojnie kupić a na pewno Ci się szybko nie znudzi :)
  • 0

#41 syon Napisany 21 czerwca 2004 - 13:10

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

ja wciąz gram w DRIV3Ra a to, że odłożyłem GTA na półkę coś oznacza ...więc myślę, że grę mozesz spokojnie kupić a na pewno Ci się szybko nie znudzi :)


Okej, ale jeszcze sobie recenzje w sieci poczytam, bo wiesz kasa na drzewie nie rośnie, więc trzeba serio to przeanalizować ;) ,ale może warto ^^"
  • 0

#42 Gość__* Napisany 21 czerwca 2004 - 13:12

Gość__*
  • Goście
kasa na drzewie nie rośnie ... :?: a od kiedy :P no przeanalizuj ale naprawdę gorąco polecam Ci tą grę :P
  • 0

#43 syon Napisany 21 czerwca 2004 - 13:20

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

kasa na drzewie nie rośnie ... :?: a od kiedy :P


Rany człowieku, gdzie ty żyjesz skoro takie "krzaki" rosną ;)


no przeanalizuj ale naprawdę gorąco polecam Ci tą grę :P


hehe... no postaram się, ale czytam info na forum gamespot'a to jakoś opinie są tam podzielone, esz... :roll:
  • 0

#44 Gość__* Napisany 21 czerwca 2004 - 13:26

Gość__*
  • Goście
ja mieszkam w krakowie o osobiscie mam taki krzaczek w domu na którym wieszam 10 złotych na gry :) [zbieram tak :P ] możesz przeczytać tą recenzję :P http://members.lycos... ... m.php?f=30
  • 0

#45 syon Napisany 21 czerwca 2004 - 13:38

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

ja mieszkam w krakowie o osobiscie mam taki krzaczek w domu na którym wieszam 10 złotych na gry :) [zbieram tak :P ] możesz przeczytać tą recenzję :P http://members.lycos... ... m.php?f=30

No dobrze, przeczytałem twoją recenzje i kurcze chciałbym to jakoś na żywca przetestować ;)

Już niedługo powinien pojawić się nowy N+ i mam nadzieję, że zamieszczą tam swoją recenzję i to będzie dla mnie konkretna decyzja :]

Z tego co napisałeś to gra wygląda bardzo ładnie, ale są kłopty ze sterowaniem (chodzenie, strzelanie etc.) ,więc.... może w Empiku wystawią gre do testu :lol:
  • 0

#46 Gość__* Napisany 21 czerwca 2004 - 13:40

Gość__*
  • Goście
hehe może wystawią :P Syon gdzieś Ty mieszkasz :P :?: a i są małe problemy ze sterowaniem postacią ... i wsiadaniem do samochodów ..ale kogo to obchodzi :P
  • 0

#47 syon Napisany 21 czerwca 2004 - 13:45

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

hehe może wystawią :P Syon gdzieś Ty mieszkasz :P :?:


Warszawa... :( no mam nadzieję, że wystawią :roll: będe z tym na bieżąco.

cizus... ja to mam tu kaszane bo nikt ze znajomych nie ma PS2 a co tu wogóle mówić o takich sprawach :cry:
  • 0

#48 Gość__* Napisany 21 czerwca 2004 - 13:51

Gość__*
  • Goście
...a minusy - prawdą jest że poruszanie się na pieszo zkaszaniono (ach to bieganie bokiem) no i oczywiście przydało by się auto-celowanie bo nie jest łatwo w ferworze "walki" dokładnie celować tu autorzy dali ciała , ale osobiście najbardziej brakuje mi większego wyboru w kamerach , czasem nic przed samochodem nie widać , osobiscie uważam że kamera jest za blisko samochodu ale to i tak dobra gra
  • 0

#49 Texz Napisany 21 czerwca 2004 - 20:23

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
miało być pięknie ale nie jest. choć jazda na nogach już na starcie po takim D2 zastanawiała. heh
  • 0

#50 sensei Napisany 22 czerwca 2004 - 08:07

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
http://www.gamespot....er3/review.html
http://ps2.ign.com/a...5/525181p5.html
Shit happens....
  • 0

#51 syon Napisany 22 czerwca 2004 - 10:09

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Shit happens....


Very often this days...

Niestety recenzje nie napawają optymizmem :( ,a szkoda bo mogło być "coś"
  • 0

#52 Texz Napisany 22 czerwca 2004 - 11:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
"Considering the vastly conflicting reviews, I think it would be a mistake for anyone to take them at face value. I have seen 9.0's and 8.5's for this game, as well as the horrible 5.4 - 5.5 from the Big Two (Gamespot and IGN). Something is rotten, and I am not quite sure if it is the game anymore. The 1up review was very positive, and they are often fair with games. Smaller independant sites seemed to also give fair reviews, ones that pointed out flaws but were still supportive of the positive aspects of the game." Grimdaddy


"After playing the game for a couple of hours i have to say that it comes closer to the GS/IGN review scores then the others...
Sorry to bust you're bubble...but this game is really that bad..." RodmanSan



no i kolo
"the reason game reviews differ so much from site to site is that ign and gamespot are made up of video game fanboys, who are paid to do nothing but tally up glitchs and not look at any positive aspects of the game unless there are no glitchs, not to mention they only play the game for 35 seconds, that's why they see some minor glitchs in driv3r and give it a 5.
smaller and in my opinion WAY more reliable sites give the game ratings like 8.5 is because they are actually playing the game, actually looking on the bright side, and seeing this game for all of the good qualities it has.
also if you noticed, g-spot has a user review rating of 8.5, because these people are actually playing this game, not playing it for 5 seconds till they see the first thing that resembles a glitch and turning it off like the so called "professionals" SP masta hacka


"Good lord...what is wrong with you guys? If you hate the reviewers so much, STOP obsessing about the reviews! Just play the game!"

i tak powinno być (romowa z forum D3)

dla przypomnienia recki z IGN i gamespot nie wchodzą pow. 5,5/10
gameratings 8,5. dziwne? nie?

myślę że nawet jeżeli poleciałby pomysł żeby każdy wystawił własną reke tej gry, większość opierała się na przedwczesnym przekonaniu o crapie jaki nam zaserwowało Reflections. poczekamy, zobaczymy


chyba nie jest tak źle. są głosy podzielone. ten mi się spodobał:
"I love it. I found the car controls to be very good, especially the sports cars. The graphics are 10 times better than Vice City(I love that game, too), damage is a lot more realistic than other titles, as well. Weapons are a great addition, and every game has their share of glitches. I like how GTA: VC got like, a 9.6/10 from a bunch of sites, and their glitches are significantly worse. Guns that don't fire when you need them too, falling through things, etc." HansMoleman


DRIV3R is an excellent game and the glitches shouldn't bother anyone.

staje w obronie Driv3ra. niech tylko neo-plus też się nie skompromituje i nie wystawi oceny poniżej 7.
  • 0

#53 Blizzard Beast Napisany 22 czerwca 2004 - 12:17

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
No i znowu moj entuzjajzm opadl... Zreszta to juz druga z rzedu gra, na ktora bardzo czekalem, a ktora IGN zlechal. Front Mission 4 dostalo marne 6.8.
  • 0

#54 luck1985 Napisany 22 czerwca 2004 - 12:25

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Albo mi sie wydaje albo nie czytam gazet , ale czyzby konsole nie mialy zadnych perspektyw na jakie kilery ??? Ehhh czekam za dwiema grami z niecierpliwoscia na Kilzone i Shelschock , jak te gry dostana po 6, 7 pkt to bedzie trzeba myslec nad przyszloscia :/ Duzo sredniakow teraz , wktore mozna grac na zabicie czasu .
  • 0

#55 syon Napisany 22 czerwca 2004 - 16:29

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Kilzone i Shelschock , jak te gry dostana po 6, 7 pkt to bedzie trzeba myslec nad przyszloscia :/ Duzo sredniakow teraz , wktore mozna grac na zabicie czasu .


CO?! Nawet o tym nie myśl ;) hehe.. ,ale wątpie, że tak się stanie :P
  • 0

#56 Gość__* Napisany 22 czerwca 2004 - 17:08

Gość__*
  • Goście
DRIV3r jest nudny! TE debile z reflections nei maja pojęcia jak zrobić fajną ekscytującą gre! KAPLICA!
  • 0

#57 Gość__* Napisany 23 czerwca 2004 - 07:59

Gość__*
  • Goście
...wonsak grałeś w DRIV3R-a??? czy tylko czytałeś o nim ! DRIVER to zawsze były pościgi i kraksy a to akurat w grze wygląda dobrze , czym dłużej gram w ta grę tym bardzej mi się podoba , mimo wielu nawiązań do serii GTA ta gra to nie GTA . Przes obsuwe terminu wydania gry każdy spodziewał się nie wiadomo czego i przez to takie opinie , że bugi , że to nie ładne tamto kanciate , żadna gra nie jest doskonała a evolucja DRIV3R-a podąża w dobtym kierunku , rada dla wszystkich L1 i O a potem przed siebie free ride , pozdr
  • 0

#58 syon Napisany 23 czerwca 2004 - 10:35

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

...wonsak grałeś w DRIV3R-a??? czy tylko czytałeś o nim ! DRIVER to zawsze były pościgi i kraksy a to akurat w grze wygląda dobrze , czym dłużej gram w ta grę tym bardzej mi się podoba , mimo wielu nawiązań do serii GTA ta gra to nie GTA . Przes obsuwe terminu wydania gry każdy spodziewał się nie wiadomo czego i przez to takie opinie , że bugi , że to nie ładne tamto kanciate , żadna gra nie jest doskonała a evolucja DRIV3R-a podąża w dobtym kierunku , rada dla wszystkich L1 i O a potem przed siebie free ride , pozdr


Nie wiem jak ty JERRYzw ,ale ja nie mam kasy jak lodu i raczej mnie nie stać na kupowanie gier, które dostają kiepskie oceny bo po prostu mogę się "nadziać" i co? Zwrócisz mi kase?. Jęsli będe miał okazję to pogram w najnowszego Driv3r'a ,ale tak to nie mam zamiaru wydawać 230 zeta na coś co może być tego nie warte. Narazie czytam opinie i gra faktycznie kiepsko wypada i nieśmiem wydawać tu opinii za wszystkich.
  • 0

#59 Gość__* Napisany 23 czerwca 2004 - 11:05

Gość__*
  • Goście
Mam grę już parę dni to może zdam przedwczesną relację :)
Na pierwszy ogień wady.Potem będzie lżej.
-Inteligencja przeciwników
-Drętwota sekcji chodzonych
-Liczne bugi

Plusy
-Stary dobry driver :)
-Architektura miast nie najgorsza(taka Nicea wygląda ok)
-Ładna grafika obiektów takich jak samochody
-Ciekawe misje(różnorodne)

Ogółem ocena oscyluję w moim rankingu tak koło 7+.
  • 0

#60 Gość__* Napisany 23 czerwca 2004 - 11:23

Gość__*
  • Goście

Mam grę już parę dni to może zdam przedwczesną relację :)
Na pierwszy ogień wady.Potem będzie lżej.
-Inteligencja przeciwników
-Drętwota sekcji chodzonych
-Liczne bugi

Czy ktos wreszcie wymieni o jakich konkretnie bugach mowa?

ps. glupio mi troche ze jeszcze sam Driv3ra nie sprawdzilem, ale wiecie jak to jest nauka itp ehhh :roll:

btw. wiecie kto to:

Dodany obrazek

To jest drodzy mili Timmy Vermicelli, czyli niewatpliwie kpina Reflections z Tommego znanego z VC(zwroccie uwage na "gumowe rekawki" podkreslajace jego sklonnosci topielcze ;] ). Ciekawy jestem co w odpowiedzi przygotuje R* :twisted: pamietajmy ze juz w VC mielismy okazje zaciukac nijakiego Tannera :lol:
  • 0