Skocz do zawartości

Zdjęcie

Toukiden


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 20 września 2012 - 11:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
trailer:


W trakcie konferencji Sony oprócz God Eater 2 i innych tytułów, które trafią na PlayStation Vita, zapowiedziano także nową markę za którą odpowiadać będą ojcowie serii Dynasty Warriors. Studio Omega Force razem z Tecmo-Koei stworzy grę na wyłączność dla PS Vita - Toukiden.
Nazwa nowa, jednak mechanika podobna do serii Dynasty Warriors. Różnice? Oprócz starć z generałami japońskich wojsk, ścierać będziemy się z różnorakimi demonami. Jednak jak zostało podane przy zapowiedzi - wątki historyczne nadal będą miały miejsce i spełnią ważną rolę w rozgrywce.


  • 0

#2 ACZ Napisany 09 lutego 2013 - 23:09

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
skany z famitsu

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#3 ACZ Napisany 19 lutego 2013 - 15:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
moze wyjsc spoko rąbanka.
trailer z gejplejem:

  • 0

#4 117 Napisany 19 lutego 2013 - 17:10

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
sony to tylko zapowiada gry na PSV, a nic nie wydaje...
  • 0

#5 ACZ Napisany 26 maja 2013 - 21:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

nowy trailer:


  • 0

#6 Ney Napisany 29 stycznia 2014 - 21:05

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Wyszło dziś obszerne demo (podobno na 10h grania) z możliwością przeniesienia save'a do pełnej wersji (fajna sprawa).
Ściągnąłem i na pierwszy rzut oka jest to zrzyna totalna z Monster Huntera. W gre Capcomu grałem bardzo malo, ale podobieństwa (zrzyny) widać na każdym kroku :)
Wydaje mi się, że tu jednak początek gry jest lepiej rozplanowany, jakoś łatwiej w to "wejść" bo MH przerażał mnie na początku swoim skomplikowaniem :)
Graficznie ładnie, płynniutko, na pewno poświęce więcej czasu na demo i może mnie przekona do fulla.
  • 0

#7 Dixi Napisany 30 stycznia 2014 - 09:35

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Ja na pewno kupię pełną, ale dopiero jak przebiję się przez zaległości. Do tego wielkimi krokami zbliża się Final Fantasy, więc pewnie dopiero w okolicach wakacji uda mi się do tego dobrać. Mimo wszystko zapowiada się bardzo dobra gra :)


  • 0

#8 Shinigami Napisany 03 lutego 2014 - 00:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Odpaliłem demo i intro wygląda jakby miało zwiastować nową Onimushę, także jest spoko.


  • 0