Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gran Turismo 5


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4724 odpowiedzi na ten temat

#4621 vagrant3 Napisany 20 listopada 2012 - 20:22

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
czyli w lobby gt5 można sobie normalnie pogadać? czy to tylko tekstowy czat?
  • 0

#4622 keogh Napisany 20 listopada 2012 - 21:11

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
no jak masz hedseta, to sobie pogadasz
  • 0

#4623 kowal Napisany 20 listopada 2012 - 23:14

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
jako członek ustatkowanej części forumowej społeczności chciałbym wprowadzić trochę ładu do prowadzonej dyskusji i zwracam się do Was z propozycją. wybieramy konkretny dzień i godzinę, np. soboty o 18-tej i jeździmy co tydzień. taka mała liga. co do tras i wozów to co powiecie na to, żeby każdy z uczestników wybierał trasę i wózek do jednego GP? co do samych wyścigów to preferuję jednak dłuższe zawody na ok.20-30min. zapodajcie Wasze opinie.
  • 0

#4624 Sotaku Napisany 20 listopada 2012 - 23:37

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

jako członek ustatkowanej części forumowej społeczności chciałbym wprowadzić trochę ładu do prowadzonej dyskusji i zwracam się do Was z propozycją. wybieramy konkretny dzień i godzinę, np. soboty o 18-tej i jeździmy co tydzień. taka mała liga. co do tras i wozów to co powiecie na to, żeby każdy z uczestników wybierał trasę i wózek do jednego GP? co do samych wyścigów to preferuję jednak dłuższe zawody na ok.20-30min. zapodajcie Wasze opinie.

Jestem za, oprócz tego samego dnia i godziny tygodnia, bo mam dwie prace i w weekendy też pracuję.
  • 0

#4625 Godot Napisany 21 listopada 2012 - 08:43

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Do serca wziąłeś sobie rady pana Kutaragiego, co Deb? :lol2:
  • 0

#4626 keogh Napisany 21 listopada 2012 - 09:57

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
cały czas o tym pisze...

odpowie mi ktoś na moje powyższe pytania?
  • 0

#4627 Hellmans Napisany 21 listopada 2012 - 12:27

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

pytanie

wywaliłem instalkę, odpalam grę i najpierw chce się aktualizować, zostawić czy najpierw zainstalować a potem aktualizować, robi to różnice?


Nie.

aa i czytałem też o nadpisywaniu sejwa, żeby zgrać na pena i nadpisać... ma to sens?


Nie.


Raz robiłem reinstall gt5, jedyne co idzie się yebać to miniaturki aut w garażu, trzeba je zrobić na nowo.
  • 0

#4628 keogh Napisany 21 listopada 2012 - 19:12

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

(...)jedyne co idzie się yebać to miniaturki aut w garażu, trzeba je zrobić na nowo.

właśnie zauważyłem, i-iuj z tym, i tak już mam przepierdolone z graniem po sieci, cały czas wy***rdala przy aktualce. Dziś, przed wyjściem do roboty odpaliłem szrota by sobie spokojnie i powoli pościągnął i dupa, wydupcza błąd.
neostarda na lapku chodzi mi b.źle, znaczy, łapie ogromne pingi po parenaście sekund co jakiś czas, stronki wtedy stają. Na szrocie jednak tego nie odczuwam, choć przy 10mb ściąga się jak 500kb, jakkolwiek ściąganie z lapka bardzo szybkie. Myśli ktoś, że to wina neta? lapek i szrot po wifi, rtr w innym pokoju, zasięg w szrocie 50-70%.
wg moich szybkich wyliczeń aktualki gt5 ważą ~2,5gb,( ale jest ich w sumie 19) ogólnie nie mam problemów (poza czasem oczekiwania) na kradnięcie plusowych gier jak crysis2, czy inne 10gb, w gt5 zrobiłem 4 podejście i cipka. THC KAZ.
any ynfromatycnetwork here?
jest też opcja by kupić to acadamy edition, wie ktoś jak bardzo aktualna (mb - ilość łat) jest ta wersja?

ed. aaaa oczywiście nie mam żadnych innych większych problemów z graniem po necie na szrocie.

ed2. olo, właśnie odpaliłem stora i sciągam aktualkę sklepu 26mb, w tej chwili mam 15% i pozostało 7min, olo

Ten post był edytowany przez keogh dnia: 21 listopada 2012 - 19:17

  • 0

#4629 Sotaku Napisany 21 listopada 2012 - 22:55

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Taaa a wczesniej to na mnie zwalał :/
  • 0

#4630 Hellmans Napisany 22 listopada 2012 - 00:40

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:
Raczej przez net, bo przez co innego. GT5 jest strasznie wrażliwe na jakość połączenia, nawet nie grając w multi, olo. Pamiętam co było na premierę, 3 minuty czekania w menu na pojawienie się przycisków i inne cuda.
  • 0

#4631 kowal Napisany 22 listopada 2012 - 11:50

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
co z tym naszym graniem sieciowym? bierzemy się za to?

Ten post był edytowany przez kowal dnia: 22 listopada 2012 - 11:50

  • 0

#4632 Sotaku Napisany 22 listopada 2012 - 12:14

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Nic nie pisze mauro-prowodyr ;)
  • 0

#4633 mataman Napisany 22 listopada 2012 - 13:13

mataman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 453 Postów:
Jeżeli byłby np czwartek lub piątek po 20 to chętnie wam pokaże jak się jeździ :D
  • 0

#4634 Mauro Napisany 22 listopada 2012 - 13:20

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:
Nie wiem czy chce mi sie turniejowo jeździć, tak jak teraz gdzie spotykamy sie ze 2 razy w tygodniu na jeżdzenie mi siep odoba, kto może ten jedzie kto nie to nie, a z umawianiem jest często trudno...


Dzisiaj mogę pojeździć jak ktoś ma chęć.

Ten post był edytowany przez Mauro dnia: 22 listopada 2012 - 13:21

  • 0

#4635 keogh Napisany 22 listopada 2012 - 16:29

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
jest nadzieja,
dzięki szrotplus aktualka zasysa się w tle jak normalny download (btw 3,5gb w sumie), pytanie pozostaje; czy ta cała wielka kur2 operacja w ogóle pomoże, olo, jak nie, to spale orange.
a jak tak, to przejmuje dowodzenie eventowe na pełnej professional ;sir czy jakos;

@hell
mi obecnie chodzi ze 3razy gorzej, jak na premiere.
  • 0

#4636 Sotaku Napisany 22 listopada 2012 - 16:35

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Chyba Kowalowi nie chodziło o nic więcej niż pojeżdżenie sobie tak jak do tej pory, ale z jasnymi zasadami nie?
  • 0

#4637 kowal Napisany 23 listopada 2012 - 10:38

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
dokładnie. tak aby każdy miał równe szanse i wiedział co i jak. bez żadnych tabel, pkt itp. dla zabawy ale z zasadami. dzisiaj wieczorem chyba w końcu odpale GT bo lobbuje za wyścigami a nie jeździłem chyba ze 3 miechy. w dodatku mój pad ma małą awarię i muszę przetestować rezerwowego.
  • 0

#4638 Sotaku Napisany 23 listopada 2012 - 14:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Ja mam na 22 do pracy także o 20 z godzinke bym mógł pograć
  • 0

#4639 keogh Napisany 24 listopada 2012 - 14:19

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
reinstal i aktual zakończony, testuje działanie, na razie nie wydupcza i chodzi całkiem płynnie
dziś mnie nie ma, ale jutro z chęcią

no i co do ustawek, fajnie by było gdyby każdy uczestnik na ileś dni przed spotkaniem zapodał furą, trasą i ustawieniami, fajnie jeśli można się przygotować przed wyścigiem - lepszy poziom i jakość rozgrywki. chyba, że każdy event organizuje jedna osoba, czyli podaje fury i trasy na jakich ciśniemy i hostuje, następny event nowa osoba prowadzi. ogólnie ważne by na pare dni wcześniej móc się przygotować...

Proponuje jutro zagrać taki event

Salonowe fury na fabrycznych ustawieniach opony też + spoiler i skrzydło (ale bez ustawień dla ozdoby)
po 5min rozgrzewki

1. Citroen C4 Coupe fabryczne ustawienia,
-Deep Forest 4lap
-Atumn Ring Mini 10lap

2. Lotus Esprit V8
-Cape Ring (tor północny) 2lap
-Laguna Seca 3lap

3. Art Morrison Corvette`60 (droga fura ale chyba wszystkich będzie stać)
-Route5 (dłuższy) 3lap
-Fuji 3lap

4.Mitsubishi i-MieV`09
-Autumn Ring MIni 5lap
-Londun 3lap

co wy na to>?
  • 0

#4640 Sotaku Napisany 24 listopada 2012 - 19:33

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
wolę w taki sposób jak powyżej, tylko ustalmy jak jest z oponami. nawet jak zrobimy to co powyżej to później dla chcących można pograć bardziej na luzie
  • 0

#4641 kowal Napisany 24 listopada 2012 - 23:13

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
a nie można użyć aut z arcade? no i wolałbym 1 kółko na rozgrzewkę.
  • 0

#4642 Sotaku Napisany 24 listopada 2012 - 23:42

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Też wolałbym jedno kółko na rozgrzewkę
  • 0

#4643 keogh Napisany 25 listopada 2012 - 00:08

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
kapcie fabryczne, kólko rozgrzewki jest srednio mozliwe, bo kazdy se wchodzi na trase kiedy chce, a aut w arcade jest mało
  • 0

#4644 keogh Napisany 25 listopada 2012 - 13:02

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
gra ktos?
  • 0

#4645 pawel_k Napisany 25 listopada 2012 - 13:07

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

kapcie fabryczne, kólko rozgrzewki jest srednio mozliwe, bo kazdy se wchodzi na trase kiedy chce, a aut w arcade jest mało

na prawdę radzę nie eksperymentować z autami kupowanymi w karierze bo zaczną się kombinacje, szczególnie że wybierasz dziwne auta których może nie ma w arcade ale podobne znajdziesz bez problemu... inaczej zaczną się kombinacje - a to ktoś nie ma takiego auta i musi wyjść z online na 10 minut żeby kupić, a to ktoś sobie znalazł ustawienia z netu, a to ktoś ma wszystkich w dupie i wybiera auto takie jak mu pasuje. popsuje to tylko zabawę, dlatego bierzcie auta z arcade i bawcie się... jeśli nie organizujecie jakiś zawodów ale zwykłą zabawę to na prawdę nic więcej nie trzeba a najławiej nad wszystkim zapanować
  • 0

#4646 keogh Napisany 25 listopada 2012 - 13:23

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
no właśnie, skoro to zabawa, to pokiego ktoś miałby ciulać? no i szczególnie, że jedziemy na fabrycznych ustawieniach (tun off). a info przed wyścigiem na forum, żeby każdy kupił sobie daną furę i sobie nią poćwiczył jak chce.

oczywiście można pojeździć arcadeowymi furami, (ciekawa jest też opcja; losowe fury - wygrany dostaje słabszą).

ed.

na jaką godzinę dziś jeździmy ?
wpisywać się, ja cały dzień moge.

wstępnie jeździmy wg powyższej rozpiski (bo to już jest przynajmnije jakiś konkret), ja hostuje, jak zabawa będzie dopisywać, to potem możemy sobie pojeździć na arcadeowym randomie, czy wg czatowych ustaleń...
jak komuś coś nie pasuje, niech pisze

Ten post był edytowany przez keogh dnia: 25 listopada 2012 - 13:30

  • 0

#4647 Sotaku Napisany 25 listopada 2012 - 13:28

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Przyznasz jednak, ze jak gralismy ostatnio było szukanie fur, nie każdy miał to co inni dawali, ja tam mam sporo furek, więc zazwyczaj coś mi sie tam znajdzie, ale jesli ilość furek w garażu miałaby ograniczać uczestników to chyba nie tędy droga. Dobrym rozwiązaniem jest by wczesniej ogłaszać czym jeździmy, ale w praktyce wygląda to tak, ze o 13 puszczasz posta "gra ktoś" i tyle z całego ustawiania :P
  • 0

#4648 keogh Napisany 25 listopada 2012 - 13:32

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
dlatego też zrobiłem rozpiskę z furami, wszystkie są z salonu i poza corvettą kosztują gorsze.

ps.edytowałem wcześniejszego posta nt dzisiaj

Spoiler

Ten post był edytowany przez keogh dnia: 25 listopada 2012 - 13:33

  • 0

#4649 Sotaku Napisany 25 listopada 2012 - 13:52

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Wieczorem dziś mogę około 20, jest ktoś chętny?
  • 0

#4650 pawel_k Napisany 25 listopada 2012 - 14:43

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

no właśnie, skoro to zabawa, to pokiego ktoś miałby ciulać? no i szczególnie, że jedziemy na fabrycznych ustawieniach (tun off). a info przed wyścigiem na forum, żeby każdy kupił sobie daną furę i sobie nią poćwiczył jak chce.

po premierze jeździłem rok online i na prawdę wiem co piszę ;) możesz nawet na miesiąc przed ogłosić wszystko a i tak zawsze znajdzie się ktoś kto nie jest przygotowany bo nie ma fury i wtedy zaczyna się wkurzanie i długie przerwy... dlatego jeśli to nie turniej a zabawa to najlepiej fury z arcade i ogień...

(ciekawa jest też opcja; losowe fury - wygrany dostaje słabszą).

to też jest idealna opcja, chociaż mimo podobnego PO to często i tak dysproporcja fur jest ogromna - np. często przy mocnych furach losowane są RUF albo TVR które nijak nie mają szans na walkę z Nissanem GTR. mimo wszystko ta opcja jest spoko, ale radzę przy tych wyścigach dawać małe dystanse - 2 okrążenia na krótkiej trasie (żeby wyścig trwał 2-4 minuty), inaczej ludzie mogą uciekać bo nic tak nie demotywuje jak wyścig 10 minut w którym wiemy że nie mamy szans na walkę...


kurde na prawdę mam ochotę iść do sklepu po ps3 i pościgać się z wami ;) ehhh muszę się powstrzymać ;)
  • 0