Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lego The Lord of the Rings


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
11 odpowiedzi na ten temat

#1 Matt Napisany 17 lutego 2013 - 12:30

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Kończę wszystkie lego-gierki z marszu, więc i tą skończyłem, ale straconych 15-20 godzin nikt mi nie odda :) Fajnie ktoś w necie napisał - 'You shall not... port!' i ja się pod tym podpisuję wszystkimi kończynami. Lego gry na PS Vitę powinny, podkreślam, POWINNY wyglądać jak ich stacjonarne odpowiedniki - a to już trzeci port, który zasysa brudne paznokcie babci i totalnie gwałci wizerunek 'kolejnej fajnej gry od Traveller's Tales'.

Dodany obrazek

Przy nędznym poziomie graficznym, animacja spada często do 10 klatek na sekundę - momentami nie idzie w to grać. Dodatkowo, zapominamy o otwartym świecie - w wersji na Vitę jest kilka hub'ów, ale są one puste, brzydkie, kiepsko pokazują którędy iść dalej, no a podróżowanie między nimi i po nich to naprawdę nic fajnego.

Dodany obrazek

Szybciej można za to wbić platynę, bo okrojono nie tylko światy, ale i czas gry. Gdyby nie zajmowanie się córą i DmC Devil May Cry, to przysięgam, że byłaby to gra na jeden dzień.

Dodany obrazek

Na Vitę nie wolno konwertować gier z NDSa, bo takie zabiegi robią z tej konsoli inwalidkę do potęgi siódmej! Wkur.wia mnie, że zamiast bawić fajnymi tytułami, ja gram w jakieś obciosane siekierą porty. Następne lego pewnikiem też kupię, ale tylko dlatego, że lubię wbijać łatwe platyny :) Z tych wszystkich lego-śmieci, które wydano na Vitę, od biedy dało się zagrać w Batmana. A Harry Potter i LOTR - splatynować i szybko odsprzedać. Kiła i mogiła.
  • 0

#2 Kaxi Napisany 17 lutego 2013 - 13:02

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Wkur.wia mnie, że zamiast bawić fajnymi tytułami, ja gram w jakieś obciosane siekierą porty. Następne lego pewnikiem też kupię, ale tylko dlatego, że lubię wbijać łatwe platyny :)



I to właśnie tu leży problem ;)



Edyta: A tak poza tym, to przenoszę do dział.
  • 0

#3 Schrodinger Napisany 06 sierpnia 2013 - 01:01

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Pykam w wersje na Vite. Póki co 2:31h i 20% idę po łatwą platynę chyba. Nie gra się aż tak tragicznie, na pewno na plus muzyka i oryginalne głosy z filmów. 


  • 0

#4 Matt Napisany 06 sierpnia 2013 - 07:23

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Taikun, więcej niż 8-10 godzin Ci to nie zajmie :) Ja już myślę o Lego Chima - jest tylko na Ps Vitę i NDSa, zbiera podobne recenzje jak wszystkie te wujowe lego, ale... No właśnie - łatwa platyna i jednak lego to lego :)
  • 0

#5 Schrodinger Napisany 06 sierpnia 2013 - 07:32

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Ja tu chyba siedze i trzyma mnie przy grze licencja, bez niej bym rzucil w diably
  • 0

#6 Sotaku Napisany 06 sierpnia 2013 - 07:49

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Ja przynajmniej Mam dzieci...a ty idziesz tylko po łatwą platynke :olo:
Ja Mam jeden slot dla siebie i jeden dla dzieci Mam być krok przed nimi by jak co mówić im co zrobić bez potrzeby patrzenia ale już mnie dogoniły a mnie się nie chcę za bardzo tego włączać
  • 0

#7 Schrodinger Napisany 06 sierpnia 2013 - 08:24

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
To moja pierwsza gra lego w ktora cisne, handluj z moja platyna
  • 0

#8 Matt Napisany 06 sierpnia 2013 - 09:34

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Taikun, z tych vitowych i ndsowych gier, to żadne lego. Gówno, nie lego.
  • 0

#9 Schrodinger Napisany 06 sierpnia 2013 - 10:22

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
wczoraj wlasnie wlaczylem na YT lego z currentow ... dwie rozne gry widze
  • 0

#10 Shinigami Napisany 06 sierpnia 2013 - 10:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
LOTR na dużych konsolach jest mocno fpytonga, najlepsze Lego.
  • 0

#11 Sotaku Napisany 06 sierpnia 2013 - 15:49

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Moje też pierwsze lego w ogóle ale ja mam dzieci :olo:
  • 0

#12 Schrodinger Napisany 06 sierpnia 2013 - 15:58

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Nie myślało się głową to masz. Handluj.
  • 0