Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Witness

Thekla Inc. Jonathan Blow PS4 XONE PC iOS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
261 odpowiedzi na ten temat

#1 Shinigami Napisany 21 lutego 2013 - 13:39

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Puzzle od twórcy Braida. Ładnie wygląda i przygrywa fajna muzyczka, ale nie widzę, żeby to była gra dla mnie. Ogólnie raczej popierdółka z PS+ niż tytuł startowy.


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 18:56

  • 0

#2 Cudak Napisany 21 lutego 2013 - 14:17

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
jeśli cała rozgrywka ma polegać na rozwiązywaniu labiryntów to... piec.
  • 1

#3 fingus Napisany 21 lutego 2013 - 15:50

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Bardziej do tabletów i telefonów to pasuje. Nie mam nic przeciw grom logicznym, ale nie tu ich miejsce.
  • 0

#4 narvany Napisany 21 lutego 2013 - 21:07

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:
nothin special to me
  • 0

#5 Nyjacz Napisany 21 lutego 2013 - 23:43

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Muzyczka i świat oczarowują. Jakoś mega specjalnie mnie ta gra nie interere, ale może się okazać, że zwiedzanie tego świata przy pomocy labiryntów może okazać się supcio.
  • 0

#6 Kaxi Napisany 21 lutego 2013 - 23:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
byłem zajarany jak koleś mówił, że każdy przedmiot i każda zagadka ma mieć znaczenie. jeszcze bardziej, jak zobaczyłem śliczne kolorki. Suddenly, mazes. Mazes everywhere :(
  • 0

#7 ACZ Napisany 22 lutego 2013 - 00:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
gra ma byc czasowym exem
  • 0

#8 fingus Napisany 22 lutego 2013 - 00:01

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
A potem wyląduje na iPadzie? Pysznie. :^^:
  • 0

#9 Schrodinger Napisany 22 lutego 2013 - 00:03

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
za dwa dolary ! :D
  • 0

#10 Sotaku Napisany 22 lutego 2013 - 01:24

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
zupełnie bez podjarki
  • 0

#11 Cola Napisany 22 lutego 2013 - 06:16

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Najsłabszy tytuł z konferencji Sony.
  • 0

#12 Spuczan Napisany 22 lutego 2013 - 06:40

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 056 Postów:
Po klapie Braida twórcy chcą się trochę odkuć. Nic ciekawego w tej grze nie widziałem.
  • 0

#13 Cola Napisany 23 lutego 2013 - 04:27

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Nic ciekawego w tej grze nie widziałem.


No jest las, rzeka se płynie. Zamek tu i tam. Tylko bocianów brakuje.
  • 0

#14 ACZ Napisany 23 lutego 2013 - 17:22

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Blow:

Prawdziwym powodem wyłączności jest to, że jesteśmy małym zespołem i mamy możliwość wypuszczenia gry na jednej platformie. Początkowo rozważałem wydanie gry na PS3 i Xboksa 360, ale ostatecznie stanęło na tym, że gra pojawi się na nowej generacji Przenoszenie jej na te sprzęty kosztowało by za dużo pracy. Pojawienie się The Witness w okolicy premiery PS4 jest dobrym wyborem.
Wybór na konsolę Sony nie był trudny. Firma bardzo zainteresowała się tym projektem. Spodobał im się koncept, byliśmy częściej w kontakcie niż z Microsoftem. Dlatego naturalną koleją rzeczy był start tworzenia gry właśnie na PS4. Nie mam kontaktu z Microsoftem teraz, ale całe nasze studio jest zachwycone specyfikacją konsoli Sony, dużo bardziej niż tą z nowego Xboksa o której się plotkuje.
Oczywiście Sony chciało byśmy się pojawili na tym wydarzeniu, więc zapowiadanie, że gra będzie na wyłączność, a po tygodniu zmienianie zdania byłoby niepoważne. Dlatego podpisaliśmy umowę na czasową wyłączność. To była formalność. Lubimy PS4, a ludzie z Sony z którymi pracujemy także są sympatyczni.


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 23 lutego 2013 - 17:23

  • 0

#15 Kradziej Napisany 23 lutego 2013 - 17:25

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

jeśli cała rozgrywka ma polegać na rozwiązywaniu labiryntów to... piec.


Mało wiecie o tej grze (Ty i Kaxi i inni) - widać, że nie śledziliście informacji o niej. Labirynciki to tylko sposób przekazania rozwiązania. To znajduje się w otoczeniu. Nie chodzi o to, żeby podejść do pulpitu i rozwiązać na nim zagadkę, tylko żeby wykminić, o co w ogóle chodzi, patrząc na enwajrment, a następnie odpowiedzieć.
  • 0

#16 fingus Napisany 26 lutego 2013 - 00:05

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
http://www.vg247.com...clusivity-deal/
Jakoś wcześniej nie zwróciłem uwagi, ale dziś przeglądając zaległą prasę, ubawiłem się, czytając opowieść developerów, że WiiU "było brane pod uwagę", ale miało za mało mocy na ruszenie tej giereczki, bo wymaga ona tru nextgena. Tak, tak, ta logiczna popierdółka w przechodzenie palcem labiryntu, która - zdawać by się mogło - powinna ruszyć na większości telefonów. Albo to WiiU jest naprawdę słabe, albo niesprawiedliwie szufladkuję The Witness po pierwszym wrażeniu. ;)
  • 0

#17 torq314 Napisany 26 lutego 2013 - 09:12

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:

Albo to WiiU jest naprawdę słabe, albo niesprawiedliwie szufladkuję The Witness po pierwszym wrażeniu. ;)


Albo oba, znaczy drugie "tak", a pierwsze swoją drogą, zawsze "tak".

Z tą grą czuję, że może byc kłopot. Znaczy, wyczuwam potencjał jakichś niebanalnych zagadek, ale trudno to będzie opowiedziec tak, żeby nie spojlowac, nie zepsuc. Problem będą mieli recenzenci też.

Jedyna możliwosc jaką widzę, to jakiś bezpłatny samouczek, wprowadzenie, coś co będzie oderwane od reszty treści, ale pozwoli zobaczyc o co tu tak naprawdę chodzi. Jeżeli takiego dema nie będzie, to gra nie ma szans.
  • 0

#18 Tawotnica Napisany 26 lutego 2013 - 09:16

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Jeżeli takiego dema nie będzie, to gra nie ma szans.


o ile się nie mylę, to na konfie Sony mówiło o trialach do wszystkich gier na PS4 via Gaikai.
  • 0

#19 torq314 Napisany 26 lutego 2013 - 09:25

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:

o ile się nie mylę, to na konfie Sony mówiło o trialach do wszystkich gier na PS4 via Gaikai.


to mi jakoś umknęło.

nie wiem co prawda po co przez chmurę mają byc triale, ale to nie zmienia faktu, że jeśli będą, to dobrze. w szczególności tu - byłoby szkoda przepuścic byc może jedną z bardziej interesujących gier tylko dlatego że trailer jest beznadziejny.

nie zapominajmy bowiem o tym, że to nie robi BYLE KTO. bagaż pozytywnych skojarzeń z poprzedniej produkcji tak naprawdę dużo mówi o tym czego można się spodziewac.
  • 0

#20 fingus Napisany 26 lutego 2013 - 09:27

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Z tą grą czuję, że może byc kłopot. Znaczy, wyczuwam potencjał jakichś niebanalnych zagadek, ale trudno to będzie opowiedziec tak, żeby nie spojlowac, nie zepsuc. Problem będą mieli recenzenci też.

O, podobnie opowiadano o Zack&Wiki (czyjakmutam) (w które nie grałem :ok:). Sony naprawdę robi się Nintendo.
  • 0

#21 torq314 Napisany 26 lutego 2013 - 09:34

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:

O, podobnie opowiadano o Zack&Wiki (czyjakmutam) (w które nie grałem :ok:). Sony naprawdę robi się Nintendo.


Zack&Wiki akurat było fajne, mam gdzieś na półce. Pamiętam że nie przeszedłem do końca, ale puzelki były konkretne niektóre. Spodobałoby Ci się. Takie goblinsowate trochę, spróbuj wszystkiego na wszystkim a rozwiązanie i tak jest jeszcze bardziej wyczesane.
  • 0

#22 Tawotnica Napisany 26 lutego 2013 - 09:47

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

nie wiem co prawda po co przez chmurę mają byc triale


żebyś nie musiał ściągać takiego triala. Jak dany tytuł cię zaintryguje naciskasz X i grasz. Imo świetny feature, Sony powinno większy nacisk kłaść na komunikowanie tego. Te wszyskie chmurkowe rewelacje zrobiły na mnie najbardziej pozytywne wrażenie z tego co mówili o nowej konsoli. "Podglądanie" jak ktoś gra też może być fajnym uzupełnieniem do demek i trailerów (chociaż przy takiej pozycji jak The Witness to niekoniecznie).
  • 0

#23 Danteusz Napisany 26 lutego 2013 - 09:50

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Sony naprawdę robi się Nintendo.

Zadziwia mnie jak do tego doszedłeś
  • 0

#24 twilitekid Napisany 26 lutego 2013 - 11:07

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

http://www.vg247.com/2013/02/22/the-witness-on-ps4-no-money-involved-in-exclusivity-deal/
Jakoś wcześniej nie zwróciłem uwagi, ale dziś przeglądając zaległą prasę, ubawiłem się, czytając opowieść developerów, że WiiU "było brane pod uwagę", ale miało za mało mocy na ruszenie tej giereczki, bo wymaga ona tru nextgena. Tak, tak, ta logiczna popierdółka w przechodzenie palcem labiryntu, która - zdawać by się mogło - powinna ruszyć na większości telefonów. Albo to WiiU jest naprawdę słabe, albo niesprawiedliwie szufladkuję The Witness po pierwszym wrażeniu. ;)


Tylko ze takie indie gierki najbardziej moga zyskać na WiiU przez ten padlet... No tylko konsoli brakuje mocy z kosmosu :(
  • 0

#25 fingus Napisany 26 lutego 2013 - 11:35

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Zack&Wiki akurat było fajne, mam gdzieś na półce. Pamiętam że nie przeszedłem do końca, ale puzelki były konkretne niektóre. Spodobałoby Ci się. Takie goblinsowate trochę, spróbuj wszystkiego na wszystkim a rozwiązanie i tak jest jeszcze bardziej wyczesane.

Pewnie tak, miałem na wishliście, ale w natłoku innych nie udało jej się wybić na pozycje zakupowe (a i zakup nie gwarantuje zagrania - wspominałem, że jeszcze nie skończyłem DKC?).

Zadziwia mnie jak do tego doszedłeś

Not sure if sarkazm czy ból dupy. :hmmm:
  • 0

#26 Danteusz Napisany 26 lutego 2013 - 11:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Not sure if sarkazm czy ból dupy. :hmmm:

Sarkazm, nie ma powodu żeby cokolwiek bolało ;)
  • 0

#27 ACZ Napisany 26 maja 2013 - 20:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:


  • 0

#28 ACZ Napisany 18 października 2013 - 13:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

Blow pokazuje podstawowe zagadki:

 


  • 0

#29 fingus Napisany 18 października 2013 - 14:11

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Będzie na premierę? A może wpadnie do plusa?
  • 0

#30 ACZ Napisany 18 października 2013 - 14:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

wczesny 2014


  • 0



Inne z tagami: