Skocz do zawartości

Heavy Rain


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1659 odpowiedzi na ten temat

#1651 Nexus Napisany 14 września 2013 - 16:19

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Zerknąłem na to co o czym wspomniał Tai (chyba to). Faktycznie, nieciekawie wygląda.
  • 0

#1652 cwany-lis Napisany 10 sierpnia 2016 - 09:59

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

:uff: Remaster skończony, na jednym posiedzeniu w nocy, dobre granie, chociaż irytujące jest wciskanie klawiszy na akord by wykonać typowe życiowo, banalne czynności. Scenariusz mocno kuleje, jest filmowy to fakt, ale gra udająca film na tym polu ma olbrzymią konkurencję, jeżeli chodzi o kryminalne historie.

 

Sama historia zabójcy - serio, po dosyć łatwej selekcji marketingowo-wizerunkowej

 

Spoiler

 

ma miejsce scena, która właściwie zdradza wszystko

 

Spoiler

 

oczywiście motyw całkiem przyzwoicie rozegrano, niestety na swoje nieszczęście widziałem swego czasu francuski kryminał kostiumowy Vidocq, gdzie zastosowano podobny "twist", niemniej całkiem zgrabnie wpletli to w samą grę

 

Spoiler

 

Do tego znakomita muzyka [chociaż często jest zbyt podniosła jako tło do wydarzeń, gdzie bohater zmaga się z deską w oknie albo obija się od ścian na narkotykowym głodzie - przerost formy], naiwny wątek miłosny [i jeszcze ten qte w czasie scen łóżkowych, panie złoty :olo:], kilka mocno durnych scen akcji - ach, ekipa antyterrorystów bawiących się w berka z podejrzanym na dachu motelu, urocze :doge:

 

Podsumowując - wyszła taka dziwaczna hybryda, jak Fahrenheit tylko bez Protean i wskrzeszonych velociraptorów, całkiem dobra odskocznia od klasycznych gier. Ale wolałbym w takiej formie klasyczną przygodówkę - z taką oprawą byłby to klasyk gatunku, dopracować zagadki, wykorzystać mocniej badanie terenu i prowadzenie śledztwa, więcej takich akcji jak ta z Madison w klubie a mniej kiczu typu "ścieżka zdrowia" w elektrowni. 

 

Dałbym przyzwoite 7/10


  • 1

#1653 kowal Napisany 11 sierpnia 2016 - 11:56

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

gra zalega u mnie na półce ale jakoś nie mam weny żeby w to zagrać. to raczej nie jest tytuł, w który w można pograć godzinkę z doskoku a ostatnio, jeśli w ogóle gram, tak to u mnie wygląda. w końcu kiedyś zobaczę/przeczytam jakiś kluczowy spoiler i gra wyląduje w koszu.


  • 0

#1654 Sotaku Napisany 09 września 2016 - 22:35

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Wreszcie zacząłem i mimo, że obawiałem się że wspomnienia zostaną rozszarpane przez rzeczywistość to pomijając sterowanie jest zaskakująco dobrze. Grafika nie odstaje od tego co ogrywam na ps4 od wielu tytułów jest lepsza. Gra nadal rządzi
  • 0

#1655 cwany-lis Napisany 10 września 2016 - 14:21

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

nędza ale na swój sposób urocza


  • 0

#1656 Sotaku Napisany 13 września 2016 - 23:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Skończyłem na ps4 i mimo, że wiedziałem co i jak i tak mnie ponownie wciągnęło, beyond, a potem może Farenheit? No i na koniec oczywiście Detroit :)
  • 0

#1657 Sotaku Napisany 10 października 2016 - 12:29

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Platynka wpadła, niektórych zwkonczen nie pamiętałem, niektóre denerwujące pucharki (kamikaze) wpadły sprawnie...gierka ponownie dala mi miesiąc zabawy na najwyższym poziomie.
  • 0

#1658 Schrodinger Napisany 10 października 2016 - 12:50

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Przyznaj się że mnie prowokujesz.
  • 0

#1659 Daddy Napisany 10 października 2016 - 14:31

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Do posiadania dzieci chyba.


  • 0

#1660 Sotaku Napisany 10 października 2016 - 16:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:

Przyznaj się że mnie prowokujesz.

tylko troszkę ;)
  • 0