Skocz do zawartości

Zdjęcie

escapeVektor


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 mic Napisany 12 sierpień 2013 - 23:04

mic

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 953 Postów:

Gra jest od jakiegoś czasu już dostępna ale nie zauważyłem tematu, więc naprawiam ten błąd ;)

Jest to teoretycznie prosta zręcznościówka, gdzie musimy "zamalowywać linie na swój kolor" i unikać przeszkód ;)  Na konsolach przenośnych to atut - można plansze sobie włączyć na minutkę lub dwie i może uda coś się przejść i przy okazji poznać fragmencik fabuły ? :) No właśnie jest tu nawet jakaś historia - mamy pomóc postaci imieniem Vektor wydostać się z CPU gdzie jest więziony od dawna, aż utracił pamięć :) Wraz z naszymi postępami przypomina sobie stopniowo przeszłość i hackując odblokowuje nam nowe umiejętności :)

Gra jest dostępna na 3DS'a, Vitę oraz WiiWare. Sam ogrywam wersję na 3ds. Aktualnie jest promocja i gra zamiast kosztować 40 zł to kosztuje 20 zł. Taka cena jest zupełnie odpowiednia jak na mój gust i nikt nie powinien się zawieść na tej pozycji. Dodatkowo gra ma prostą ale stylową grafikę (mi osobiście przypominającą  film Tron), oraz świetną muzykę - polecam grać na słuchawkach !

A tak to wygląda:

 

 

Filmik może nie robi na każdym jakiegoś "mega wrażenia"  ale zapewniam, że ta gra powoduje syndrom "jeszcze tylko tej jednej planszy" i warto tę pozycję mieć na swojej kieszonkowej konsolce !

 

 


  • 0