Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lords of the Fallen

Deck13 City Interactive PS4 XONE PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
217 odpowiedzi na ten temat

#211 fingus Napisany 25 stycznia 2017 - 10:16

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
No to w BB czy Soulsach nigdy nie ma tak że "źle zaprojektowana gierka", to zawsze, za każdym razem jest tylko i wyłącznie wina gracza. :tak:
  • 0

#212 filip Napisany 25 stycznia 2017 - 10:20

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Nooooooooooooo, nie otwierając puszki pandory, nie jest to DO KOŃCA prawda w przypadku niektórych bossów w DkS3 ;)

 

Choć biorąc za punkt odniesienia "zwykłe" gierki (tj. nie od From) masz 100% rację :tak:


  • 0

#213 fingus Napisany 25 stycznia 2017 - 10:30

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
O, akurat w DS3 nie pamiętam bym kiedykolwiek miał pretensje do gierki i nie umiał wskazać jaki błąd popełniłem. To raczej jedynka czy dwójka miały parę takich dość chamskich zagrań typu "alejakto, przecież wszystko robię ok i znów zginąłem?".
  • 0

#214 Pawlik Napisany 25 stycznia 2017 - 10:30

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Ds3 kojarzę tylko jednego, w dodatku opcjonalnego, ale można było go z robinahooda zajebac :cf:


Nyjacz się nie pierdol tylko bierz bloodborna i oraj, bo to mesjasz jest :banderas:
  • 0

#215 filip Napisany 25 stycznia 2017 - 10:42

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

O, akurat w DS3 nie pamiętam bym kiedykolwiek miał pretensje do gierki i nie umiał wskazać jaki błąd popełniłem. To raczej jedynka czy dwójka miały parę takich dość chamskich zagrań typu "alejakto, przecież wszystko robię ok i znów zginąłem?".

 

 

Kamera i hitboxy podczas dwufazowej walki z pewnym opcjonalnym, grzmiącym bossem nie dały się we znaki? Zazdro  :ok:


  • 0

#216 fingus Napisany 25 stycznia 2017 - 10:45

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
W pierwszej fazie trochę się naszarpałem, dopóki nie nauczyłem się czego nie robić. Druga pykła raczej bez problemów i zgrzytania zębami. ;)
  • 0

#217 Pawlik Napisany 25 stycznia 2017 - 11:56

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Pierwsza faza była tak irytująca przez kamerę, że traciłem na niej polowe estusów, mimo tego, że trudna nie była. Druga z kolei jest już wymagająca i taka lama jak ja nie miała cierpliwości  przechodzić parę razy pierwszej fazy tylko po to by w drugiej zostać potraktowany jak szmata, dlatego wzorem sensej Burna zajebałem skurwiela z łuku :cf:


  • 0

#218 Spuczan Napisany 08 lutego 2017 - 09:54

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 056 Postów:


  • 0



Inne z tagami: