Skocz do zawartości

Zdjęcie

TimeSplitters Rewind

PC PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
23 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 07 września 2013 - 14:41

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
Rimejk całej trylogii na CryEngine 3.
wyjdzie na ps4 i pc. będzie oczywiscie multi na splitskrinie, online oraz dodatkowo granie crossplatformowe, czyli miedzy ps4 i pc.
wersja na xbone jest w tej chwili malo prawdopodobna, bo polityka microsoftu jest anty crossplatformowemu graniu.
 

Michael Hubicka, współtwórca fanowskiego projektu TimeSplitters Rewind poinformował, że gra powstaje także na konsolę PlayStation 4.
Posiadacz praw do serii TimeSplitters - Crytek - już wcześniej zgodził się na produkcję TimeSplitters Rewind, udostępniając deweloperom licencję na silnik CryEngine 3.
Rewind to trzy pierwsze części serii w odświeżonych wersjach HD. W skład grupy pracującej nad projektem wchodzą także twórcy oryginalnych wersji gier ze studia Free Radical Design.

 
gsf3qj1u.jpg

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 21 sierpnia 2014 - 17:56

  • 0

#2 Wezyr Napisany 07 września 2013 - 14:59

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 413 Postów:

Mam TS2 na Gacka, biedna jest to gra. Jak widzę Sony dalej stara się zrekompensować brak gier na starcie remake'ami jakiś staroci.


  • 0

#3 Danteusz Napisany 07 września 2013 - 15:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:


Mam TS2 na Gacka, biedna jest to gra. Jak widzę Sony dalej stara się zrekompensować brak gier na starcie remake'ami jakiś staroci.


Nie wiedziałem że Sony kupiło Crytec
  • 0

#4 Hanz Napisany 07 września 2013 - 15:15

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 097 Postów:

TS:FP to najlepszy FPS ever wiec czekam, elo.


  • 0

#5 Wezyr Napisany 07 września 2013 - 15:15

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 413 Postów:

Żenująco niski poziom i wywracanie kota ogonem, stary dobry Dante.


  • 0

#6 BeSOS Napisany 07 września 2013 - 16:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

w dzisiejszych zcasach gre kupia tylko fanatycy, reszta oleje takie multi bardzo szybko.

 

Wolalby pelnoprawne TS4 a nie takie cos..


  • 0

#7 MonsieurWoland Napisany 07 września 2013 - 17:20

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

JPR kolejna generacja rymejkow


  • 0

#8 fingus Napisany 07 września 2013 - 18:23

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Grałem w jakieś timesplittersy na gacku, ale nie był to czas, gdy dawałem radę efpeesom na padzie - skończyłem tylko pierwszy level, z tamą, a potem odpuściłem. Wyglądało fajnie, nawet coś w coopie próbowałem działać, ale to wszystko. I jest to bodaj ostatnia gra o jakiej rimejku bym marzył. :ziewa:
  • 0

#9 ACZ Napisany 07 września 2013 - 18:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:

a ja juz sie nie moge doczekac odświeżonego poziomu w klimacie ala blade runner z drugiej czesci, gdzie nawet przy udźwiękowieniu cwaniaczki uzyli kilka taktów glownego motywu z filmu.

bedzie mniam mniam. :^^:


  • 0

#10 Heisenberg Napisany 07 września 2013 - 19:06

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:

Must have.


  • 0

#11 ACZ Napisany 07 września 2013 - 19:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:

wspomniane takty, od 0:26


  • 0

#12 Danteusz Napisany 08 września 2013 - 00:51

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:


Żenująco niski poziom i wywracanie kota ogonem, stary dobry Dante.


Crytek kupił Sony? Innej opcji nie ma
  • 0

#13 plp78 Napisany 08 września 2013 - 16:01

plp78

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 259 Postów:

.

 

Michael Hubicka, współtwórca fanowskiego projektu TimeSplitters Rewind poinformował, że gra powstaje także na konsolę PlayStation 4.

Posiadacz praw do serii TimeSplitters - Crytek - już wcześniej zgodził się na produkcję TimeSplitters Rewind, udostępniając deweloperom licencję na silnik CryEngine 3.

Rewind to trzy pierwsze części serii w odświeżonych wersjach HD. W skład grupy pracującej nad projektem wchodzą także twórcy oryginalnych wersji gier ze studia Free Radical Design.

Szkoda, że czwórki i piątki nie odświeżą w HD... A tak poważnie, to sądząc po podobno najlepszej dwójce, to strasznie słaba seria była...


  • 0

#14 ACZ Napisany 08 września 2013 - 16:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:

seria byla świetna, bo przede wszystkim bardzo różnorodna. kazdy poziom to inna epoka i tym samym inne bronie i przeciwnicy.

w ktorym fpsie znajdziesz taki motyw? no i sterowanie to czysty feeling z perfect dark.

 

mnie wkurzalo w serii tylko jedno. po dojsciu do konca poziomu i wzieciu czegos tam, z innego wymiaru zaczely sie otwierac portale i z nich bez konca wylazily jakies monstra/ufoki czy cos i celem bylo spieprzyc ze znajdźką do początku poziomu, wtedy misja zakonczyla sie sukcesem. jesli cie zabili to kara byla dotkliwa i cofalo dosyc daleko przed zabraniem znajdźki.

tak bylo w jedynce i dwojce, nie wiem jak w trojce, bo nie gralem.


  • 0

#15 plp78 Napisany 08 września 2013 - 16:56

plp78

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 259 Postów:

seria byla świetna, bo przede wszystkim bardzo różnorodna. kazdy poziom to inna epoka i tym samym inne bronie i przeciwnicy.

w ktorym fpsie znajdziesz taki motyw? no i sterowanie to czysty feeling z perfect dark.

 

mnie wkurzalo w serii tylko jedno. po dojsciu do konca poziomu i wzieciu czegos tam, z innego wymiaru zaczely sie otwierac portale i z nich bez konca wylazily jakies monstra/ufoki czy cos i celem bylo spieprzyc ze znajdźką do początku poziomu, wtedy misja zakonczyla sie sukcesem. jesli cie zabili to kara byla dotkliwa i cofalo dosyc daleko przed zabraniem znajdźki.

tak bylo w jedynce i dwojce, nie wiem jak w trojce, bo nie gralem.

No, i na każdy poziom przypadały całe trzy bronie (a czasem nawet całe dwie) i góra dwa rodzaje przeciwników. A sterowanie to po prostu czysta efpeesowa aberracja jest - można coś takiego akceptować na jednogałkowym N64, ale nie na PS2! Natomiast co do tego, o czym piszesz póżniej to nie mam pojęcia o co Ci chodzi, nic takiego sobie nie przypominam. No może poza "cofaniem dosyć daleko" - to akurat prawda, bo gra miała gówniany system checkpointów - normalnie był jeden na cały poziom (strasznie nienawidzę takiego sztucznego, typowo konsolowego wydłużania rozgrywki; gdyby zastosowano sysem pecetowy, to tą gierkę w trzy godziny można by spoko przejść). A teraz Kazuo powinien napisać, że w TS liczy się tylko kanapowe multi... 


  • 0

#16 ACZ Napisany 08 września 2013 - 17:14

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:

No, i na każdy poziom przypadały całe trzy bronie (a czasem nawet całe dwie) i góra dwa rodzaje przeciwników.

czyli w calej grze i tak bylo wiecej broni niz w obojetnie ktorym dzisiejszym fpsie (oprocz borderlands). ;]


  • 0

#17 Kazuo Napisany 13 lutego 2014 - 02:28

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dopiero teraz przeczytałem o tym remejku. Kopara do samej podłogi.

 

Time Splitters 2 i 3 - najlepsze FPSy z ery ps2. Chodziłem jeszcze wtedy do gimbazy, pamiętam te zarywane nocki podczas mutli jak pykałem z moim bratem do samego rana :please: Kupuję na premiere, już możemy się szykować na jakieś ustawki online, bo pod tym względem gra będzie zapewne miażdżyć.


  • 0

#18 nole Napisany 19 września 2020 - 20:13

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 732 Postów:

IT'S ALIVE!  :klaszcze: Przy grze dłubie 57 osób.

 

https://youtu.be/Kfi8sIPb9qM


Ten post był edytowany przez nole dnia: 19 września 2020 - 20:21

  • 0

#19 Danteusz Napisany 19 września 2020 - 23:29

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Gdybym nie znał tytułu po tym gameplayu uznałbym to za crap
  • 0

#20 BeSOS Napisany 20 września 2020 - 07:53

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No. I to jest do tego jedynka a nie wybitna dwójka :facepalm:
  • 0

#21 cwany-lis Napisany 20 września 2020 - 09:11

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:

Co ciekawe dwójeczka była dostępna w ukrytej lokacji w Homefront: the Revolution.

 

Pamiętam, jak po pełnej peanów recenzji w neo+ kupiłem dwójkę na ps2 i dostałem jakiegoś szoku kulturowego - przyzwyczajony do twardego lore i settingu rodem z Killzone i Halo dostałem komiksową kupę, pełną klocowatych misji rodem z salonu arcade bez żadnego sensu i logiki. Ależ się nakląłem grając w to gówno, tak dopomóż mi Bóg. 

 

W remaster trylogii KILLZONE to bym zagrał :banderas: 


  • 0

#22 xell Napisany 20 września 2020 - 09:18

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 348 Postów:

Jest tylko jeden kierunek dla tego tworu, mianowicie

 

------------------------> piec


  • 0

#23 MonsieurWoland Napisany 20 września 2020 - 09:25

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

kierunek -> piec.


  • 0

#24 burnstein Napisany 20 września 2020 - 11:13

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 134 Postów:

Nie no, jakby to był 2001 to by było nawet ok.


  • 0



Inne z tagami: