Skocz do zawartości

Smartfony - temat ogólny


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4520 odpowiedzi na ten temat

#4411 Daddy Napisany 08 kwietnia 2021 - 21:11

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Nie bronię Apple i nie jestem wyznawcą ich religii. Prędzej jestem apologetą interpunkcji (czy w ogóle poprawności językowej), niż jakiejkolwiek marki.


  • 0

#4412 Hellmans Napisany 08 kwietnia 2021 - 21:35

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Jesteś, jesteś - zegarek, słuchawki, telefon, jeden ekosystem z którego już nie wyjdziesz bo się pogubisz.


  • 0

#4413 ACZ Napisany 08 kwietnia 2021 - 22:09

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

Mi się wydaje, że Android jest intuicyjniejszy w obsłudze od iosa.


  • 0

#4414 Sotaku Napisany 08 kwietnia 2021 - 22:21

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Racja, że na starość człowiek robi się wygodny i jasne mógłbym zmienić os w kompie i andka na jakieś harmony os, ale po co? Mam to co znam i lubię, choć w Xiaomi wszystko jest po drugiej stronie i na początku miałem z tym problem, moja od razu powiedziała, że za dwa dni będzie mi przeszkadzało jak było w Huawei i tak też się stało. Bateria nie była dla mnie problemem jeśli wytrzymuje jeden intensywny dzień. Tu w mi 11 jest to dla mnie na razie największy minus, bo starcza ale przy 120 Hz wysysa życie z baterii i z czasem tu może być problem. Obawiałem się wielkości, ale nie ma z tym problemu. Zdjęcia potrafią za to ważyć po 30MB i branie mniej niż 256 GB może być problemem. Poza tym ekran robi wrażenie. Włączyłem netflixa na starym i nowych ten s film, ta sama scena i różnica była wyraźna.
  • 1

#4415 Schrodinger Napisany 09 kwietnia 2021 - 02:08

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

ni kupiłeś najlepszego TV na rynku bo kiedyś kupił lokówkę LG i źle kręciła loki czy coś, nikt nie bierze Cię na poważnie przy wyborze sprzętu :reggie:


  • 0

#4416 Sotaku Napisany 09 kwietnia 2021 - 05:21

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:

ni kupiłeś najlepszego TV na rynku bo kiedyś kupił lokówkę LG i źle kręciła loki czy coś, nikt nie bierze Cię na poważnie przy wyborze sprzętu :reggie:

kłamstwo, bardzo wiele osób pyta się mnie przed zakupem sprzętu elektronicznego, zawsze mówię, że na sprzęcie firmy LG nie znam się w ogóle, bo mnie ta marka nie interesuje. Mogę nawet napisać, że LG Razela ma obłędny obraz. Właśnie chodzi o to, że mnie naprawdę jest obojętne co kto sobie kupi, a nie jak Daddiemu, któremu jest obojętne, ale trzeba mu napisać eleborat dlaczego tak a nie inaczej z którym on będzie walczył przez następne dwie strony.

Ten post był edytowany przez Sotaku dnia: 09 kwietnia 2021 - 05:22

  • 2

#4417 Spuczan Napisany 09 kwietnia 2021 - 07:14

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 055 Postów:
Ja mam telefon firmy Nokia i uważam, że jest lepszy od wszystkich innych. Ktoś ma ochotę na kulturalną wymianę zdań?
  • 1

#4418 lukaszSA Napisany 09 kwietnia 2021 - 07:31

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Tylko Nokie, reszta telefonów to kupa


  • 1

#4419 Spuczan Napisany 09 kwietnia 2021 - 07:33

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 055 Postów:

Tylko Nokie, reszta telefonów to kupa


I to mi się podoba. Kulturalnie, logicznie i pełnym zdaniem. A nie jakieś argumenty z dupy o guścikach.
  • 0

#4420 Danteusz Napisany 09 kwietnia 2021 - 08:10

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Tylko Nokie, reszta telefonów to kupa

No, z takim podejściem powinieneś zatrudnić się w Nokii :cf:
  • 0

#4421 Daddy Napisany 09 kwietnia 2021 - 09:06

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

kłamstwo, bardzo wiele osób pyta się mnie przed zakupem sprzętu elektronicznego, zawsze mówię, że na sprzęcie firmy LG nie znam się w ogóle, bo mnie ta marka nie interesuje. Mogę nawet napisać, że LG Razela ma obłędny obraz. Właśnie chodzi o to, że mnie naprawdę jest obojętne co kto sobie kupi, a nie jak Daddiemu, któremu jest obojętne, ale trzeba mu napisać eleborat dlaczego tak a nie inaczej z którym on będzie walczył przez następne dwie strony.

Nie zamierzam i nie zamierzałem od początku z Tobą, ani z nikim innym walczyć, myślę, że wyraźnie się wyraziłem wcześniej, o co mi chodziło.


Ten post był edytowany przez Daddy dnia: 09 kwietnia 2021 - 09:07

  • 0

#4422 Schrodinger Napisany 09 kwietnia 2021 - 09:22

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

TYLKO APPLE, IOS, EKOSYSTEM


  • 0

#4423 Stan Napisany 07 maja 2021 - 15:58

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Kupiłem sobie Xiaomi POCO X3 Pro 8 + słuchawki... żaden luksusowy sprzęt, ale za 1500zł(z słuchawkami) wygląda obiecująco i idealnie do moich potrzeb. W poniedziałek chyba przyjdzie to wrzucę do szopingu foty. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 07 maja 2021 - 15:59

  • 2

#4424 J3rzman Napisany 07 maja 2021 - 18:52

J3rzman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 506 Postów:

Niby o gustach się nie dyskutuje ale prawda jest taka, ze używanie czegokolwiek poza urządzeniami Apple to synonim masturbacji. Niby to samo ale jednak gorzej. Rozumiem, ze kogoś nie stać ale nie dorabiajmy do tego ideologii.  :cf:


  • 1

#4425 Sotaku Napisany 07 maja 2021 - 19:10

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
To co napisałeś tylko odwrotnie ????
  • 0

#4426 J3rzman Napisany 07 maja 2021 - 19:31

J3rzman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 506 Postów:

To co napisałeś tylko odwrotnie ????

To by było za łatwe. Wymysl jakieś własne bzdury  :D


  • 0

#4427 ACZ Napisany 07 maja 2021 - 19:36

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

 

Rozumiem, ze kogoś nie stać

Stać, stać, bo nie trzeba kupować najnowszego modelu, można też kupić używkę.

Po prostu większość nie lubi urządzeń jabłka.


  • 0

#4428 xell Napisany 07 maja 2021 - 19:40

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Większość ludzi nie dorabia ideologii do telefonów, i obecnie telefony za 1000-1500zł spełniają swoje zadanie wystarczająco dobrze, chyba że ktoś chce robić wyższej jakości zdjęcia.

 

A Epic dzisiaj ciśnie w sądzie po Apple jak po burej suce.


  • 1

#4429 J3rzman Napisany 07 maja 2021 - 19:47

J3rzman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 506 Postów:

Większość ludzi nie dorabia ideologii do telefonów, i obecnie telefony za 1000-1500zł spełniają swoje zadanie wystarczająco dobrze, chyba że ktoś chce robić wyższej jakości zdjęcia.

 

A Epic dzisiaj ciśnie w sądzie po Apple jak po burej suce.

Jezeli rozmawiamy poważnie to się z Tobą zgadzam. Co więcej w półce średniej idzie znaleźć modele, które czasem pracy biją flagowce na pierdyliardy cebulionow na głowę. 


  • 0

#4430 Sotaku Napisany 07 maja 2021 - 19:51

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Ja lubię ładne zdjęcia i najchętniej zostałbym przy Huawei, ale ten pociąg już odjechał ???? i postawiłem na innego chińczyka i na razie jest całkiem dobrze, jutro sprawdzę filmy w połączeniu z gimbalem
  • 0

#4431 ACZ Napisany 07 maja 2021 - 20:15

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

 

A Epic dzisiaj ciśnie w sądzie po Apple jak po burej suce.

Mam nadzieję, że jabłko przegra.


  • 0

#4432 Pawlik Napisany 07 maja 2021 - 21:05

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Chcieć możesz, ale nie przegra.


  • 0

#4433 Danteusz Napisany 07 maja 2021 - 21:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:


A Epic dzisiaj ciśnie w sądzie po Apple jak po burej suce.

Mam nadzieję, że jabłko przegra.
Raczej wygra, ale ten proces nie wyjdzie Apple na dobre. Musieli ujawnić wiele informacji które do tej pory były tajemnicą, do publiki trafiło mnóstwo służbowych maili w których widać brutalne prowadzenie biznesu, a do tego wyjaśnienia niektórych reguł w App Store jakie podają przed sądem są mętne. Poza detalami nie ma tu wiele nowego dla osób obserwujących Apple od dawna, ale teraz jest to jeden z większych newsów w branży technologii
  • 0

#4434 xell Napisany 07 maja 2021 - 22:48

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Antykonkurencyjne działania Apple są obrzydliwe i mam nadzieję, że sąd je ukróci, tu i teraz*. W zasadzie jedynym atutem Apple w tej sprawie sądowej jest sam Epic, który działa chaotyznie i często strzela do własnej bramki, ale patrząc na sprawę całościowo i perspektywicznie, to racja leży w 90% po stronie Epic.

 

*wiadomo, że jak Apple przegra, to na drugi dzień będzie apelacja od wyroku, więc kwestia się będzie ciągnąć latami...


  • 0

#4435 Danteusz Napisany 08 maja 2021 - 06:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nawet jeśli sprawia się będzie ciągnąć latami to Apple będzie zmuszone do wprowadzenia zmian, cały czas mają na karku komisję europejską i kolejne przesłuchania w kongresie. Mi najbardziej zależy żeby robili to co deklarują że robią, czyli traktowanie wszystkich developerów tak samo, nie rozumiem choćby tego czemu Roblox i Netflix są Ok, a xCloud już nie. Oprócz tego próby ingerowania w model biznesowy, jak choćby utrudnianie życia Netflixowi po ich rezygnacji z in-app purchase, są ciosem poniżej pasa i jak najbardziej powinny być ukrócone.
  • 0

#4436 Stan Napisany 11 maja 2021 - 13:38

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Kupiłem sobie Xiaomi POCO X3 Pro 8 + słuchawki... żaden luksusowy sprzęt, ale za 1500zł(z słuchawkami) wygląda obiecująco i idealnie do moich potrzeb. W poniedziałek chyba przyjdzie to wrzucę do szopingu foty. 

 

Fajny ten telefon, może dlatego ze ostatnio używałem telefonu z 2014 roku mi sie podoba, tak pewnie dlatego. ;) 

Musze pochwalić opakowanie, schludne i ładne kolorystycznie.(czarne z żółtym napisem) zazwyczaj telefony sa w kartonowym białym badziewiu.  

Słuchaweczki też bardzo przyjemne. (mi true wireless earphones 2 basic) 

 

Nie wrzucę fot bo, musiałbym robic tym starym telefonem je, wiec meh... 


  • 0

#4437 ACZ Napisany 11 maja 2021 - 16:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

 

Musze pochwalić opakowanie, schludne i ładne kolorystycznie.(czarne z żółtym napisem) zazwyczaj telefony sa w kartonowym białym badziewiu.

Co za różnica w jakim kolorze jest opakowanie? Ile razy je będziesz oglądał? Stawiasz je na półce, jako ozdobę?


  • 0

#4438 Stan Napisany 11 maja 2021 - 17:54

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

 

 

Musze pochwalić opakowanie, schludne i ładne kolorystycznie.(czarne z żółtym napisem) zazwyczaj telefony sa w kartonowym białym badziewiu.

Co za różnica w jakim kolorze jest opakowanie? Ile razy je będziesz oglądał? Stawiasz je na półce, jako ozdobę?

 

Tak. 


  • 1

#4439 Tynio Napisany 13 maja 2021 - 11:56

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

 

 

Rozumiem, ze kogoś nie stać

Stać, stać, bo nie trzeba kupować najnowszego modelu, można też kupić używkę.

Po prostu większość nie lubi urządzeń jabłka.

 

 

Wiesz jak to jest z telefonami używanymi? 

Człowiek sprzedaje bo coś się zjebało, sprzedaje bo nie jest zadowolony z tego modelu, sprzedaje bo kupił nowy.

Więc w każdy wypadku masz spore szanse ze trafi się na wyeksploatowany model. 

 

 

Ja lubię ładne zdjęcia i najchętniej zostałbym przy Huawei, ale ten pociąg już odjechał ???? i postawiłem na innego chińczyka i na razie jest całkiem dobrze, jutro sprawdzę filmy w połączeniu z gimbalem

 

Też lubię jak telefon robi ładne zdjęcia, a i przydało się by nie mulił przy tym, więc trzeba jak by nie było celować w topowe modele, które mają do 2 lat lub średniaki z najwyższej półki. 

Czyli trzeba wywalić minimum 1300-1500 zł

 

 

Kupiłem sobie Xiaomi POCO X3 Pro 8 + słuchawki... żaden luksusowy sprzęt, ale za 1500zł(z słuchawkami) wygląda obiecująco i idealnie do moich potrzeb. W poniedziałek chyba przyjdzie to wrzucę do szopingu foty. 

 

Fajny ten telefon, może dlatego ze ostatnio używałem telefonu z 2014 roku mi sie podoba, tak pewnie dlatego. ;)

Musze pochwalić opakowanie, schludne i ładne kolorystycznie.(czarne z żółtym napisem) zazwyczaj telefony sa w kartonowym białym badziewiu.  

Słuchaweczki też bardzo przyjemne. (mi true wireless earphones 2 basic) 

 

Nie wrzucę fot bo, musiałbym robic tym starym telefonem je, wiec meh... 

 

 

 

Nie musisz opisywać pudełka bo już kiedyś dałem - http://nikogoforum.p...ping/?p=2011551

Tylko ten wielki napis PO CO z tyłu psuje wrażenia.

 

Sam telefon jest niezły jak za 900 zł 


Ten post był edytowany przez Tynio dnia: 13 maja 2021 - 11:57

  • 0

#4440 Stan Napisany 13 maja 2021 - 12:57

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Ja mam wersję za 1300 z 256 gb pamieć i 8 ram. 


  • 0