Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moto GP 13


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
28 odpowiedzi na ten temat

#1 Sotaku Napisany 07 kwietnia 2014 - 06:28

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:

Nigdy gdy z motorami w tle nie interesowały mnie nawet w połowie tak jak gry z samochodami. Jednak ta wciągnęła mnie jak bagno. Grafika nie zachwyca, a kaski są w tak słabej rozdzielczości ze ciężko na nie patrzeć. Jednak filmiki z miast w których odbywają się wyścigi już są świetne. Kariera jest fajnie prowadzona są aspekty pozasportowe. Do modelu jazdy trzeba się przyzwyczaić a potem jazda to sama radość. Potem już tylko "jeszcze jeden wyścig". Jako że gra jest perełką z plusa warto choćby sprawdzić


Ten post był edytowany przez Danteusz dnia: 11 kwietnia 2014 - 20:35

  • 0

#2 Dixi Napisany 07 kwietnia 2014 - 09:00

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Ja już miałem trochę chęć pogrania w jakieś wyścigi. Bardziej ciągnęło mnie do czegoś w stylu WRC, ale motorki też przyjąłem z otwartymi ramionami. Początek w multi był średni, bo ciężko szło mi sterowanie ( od razu zacząłem wyścigi w MotoGP ) - często przestrzeliwałem zakręty i zaliczałem upadki. Potem przeszedłem do kariery i tam zaczynając ścigać się od najniższych kategorii można dużo szybciej ogarnąć jak wygląda sterowanie i nauczyć się po prostu prowadzić pojazd.

 

Skończyłem już dwa pełne sezony kariery + jestem w około 1/3 trzeciego. Przeszedłem przez wszystkie klasy motorów (motoGP 3, motoGP 2 i aktualnie motoGP) i tymi ostatnimi jeździ się zdecydowanie najtrudniej. O ile nie mam problemów z dwiema wolniejszymi klasami, tak jeżdżąc w motoGP nadal często się wywracam. A to doprowadza mnie czasami do frustracji, bo system cofania czasu nie zawsze działa  :why: Przykład: przewracam się, więc dotykam ekranu, żeby zaczęło cofać czas... klikam jak głupi bo wyścig leci, a mechanizm się nie odpala. Dotykam w różne miejsca, mija 5 sekund i nic... nagle jest ! Włącza się z litości. Cofam maksymalnie ile się da i jestem w momencie zaraz po wywrotce, bo cały czas, który mogłem cofnąć straciłem na włączenie tego dziadostwa  :kidding:

Doszedłem do momentu, gdzie powoli nasycam się grą i pogram jeszcze trochę i spokojnie odstawię ją na bok. Platyna jest bardzo prosta, jeśli ktoś to lubi. Na początku pucharki wpadają jak szalone :olo:

 

uvkjlGt.jpg

 

BTW. odradzam granie na easy, bo jest średnia przyjemność. Można zaczynać każdy wyścig z ostatniego miejsca i kończyć go na 1 pozycji bez problemów. Dziwne, że ten poziom jest domyślnym w karierze   :hmmm: Ja gram na medium i też zazwyczaj nie ma problemów. Zawsze gram 1 okrążenie kwalifikacji, bez względu na wynik nie powtarzam okrążenia i przełączam się na wyścig. Taka strategia chyba najbardziej mi się sprawdza :)

 

Popatrzyłem trochę na gameplaye na PS3 i tam ta gierka wygląda naprawdę ładnie, tutaj trochę jest jak w mieście duchów - wszędzie pusto i ponuro  :ok:


Ten post był edytowany przez Dixi dnia: 07 kwietnia 2014 - 09:02

  • 0

#3 Sotaku Napisany 07 kwietnia 2014 - 09:21

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
No to ja najpierw uczyłem się jeździć a dopiero potem zacząłem karierę na razie Mam pierwszy sezon i jest podjarka ale z tego co piszesz schody dopiero przede mną
  • 0

#4 Dixi Napisany 07 kwietnia 2014 - 09:47

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Deb próbowałeś już jeździć tymi najmocniejszymi motorami z motoGP ? Przez tą szybkość wystarczy drobny kontakt z przeciwnikiem i zaraz jest gleba, to samo na zakrętach - trzeba dobrze kontrolować gaz, bo trochę za dużo go na skręconych kołach i leżymy :olo:

No, ale do wszystkiego da się przyzwyczaić - może to po prostu ja jestem takim beztalenciem :olo:


Ten post był edytowany przez Dixi dnia: 07 kwietnia 2014 - 09:47

  • 0

#5 Sotaku Napisany 07 kwietnia 2014 - 14:10

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:

Nie sądzę :P

Jeździłem i było tak jak piszesz, ale liczę, że grając karierę nauczę się do tego momentu panować nad nimi


  • 0

#6 Sotaku Napisany 07 kwietnia 2014 - 21:04

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Dostałem propozycje ze słabszego teamu z GP2 opłaca się od razu tam przechodzić?
  • 0

#7 Dixi Napisany 07 kwietnia 2014 - 23:43

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:
Ja przechodzilem zawsze jak tylko byla okazja. Nawet tymi slabszymi mozna bez problemow wygrywac wyscigi :)
  • 0

#8 Sotaku Napisany 07 kwietnia 2014 - 23:44

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
dzięki, choć jednak zostałem w GT3...teraz żałuję :(
  • 0

#9 Dixi Napisany 08 kwietnia 2014 - 08:53

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Na szczęście te propozycje trafiają się często, praktycznie co kilka wyścigów można zmienić dywizję, więc jeszcze nic straconego  :)  Zdaje się, że dwa razy w trakcie trwania sezonu można zmienić sobie ekipę, w której chcemy się ścigać i przeskoczyć tym samym do wyższej klasy. Zwykle gdzieś po ~5 i ~12 wyścigu w sezonie i oczywiście po jego zakończeniu.


  • 0

#10 Sotaku Napisany 08 kwietnia 2014 - 10:19

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Dostałem właśnie ponownie propozycję, ale chciałbym wygrać GP3...
  • 0

#11 ACZ Napisany 11 kwietnia 2014 - 18:23

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

odpalilem gre, bo skusila mnie łatwa platynka 2/10, ale jednak motory to nie dla mnie i nie bede sie w to męczył.

wywalilem grę.


  • 0

#12 Sotaku Napisany 11 kwietnia 2014 - 19:05

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Dobrze, że nas powiadomiłeś :unsure:
Ja już jestem w GP i ścigam się z najlepszymi, pierwszy sezon był na straty, bo dołączyłem od 7 kolejki i miałem słaby motor, do tego w GP o wywrotkę nie trudno :( Teraz zacząłem drugi sezon i w pierwszym wyścigu byłem drugi...o co chodzi z trophy Doctor Who?
  • 0

#13 Dixi Napisany 11 kwietnia 2014 - 20:34

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:
W glownym menu obok kariery jest jeszcze tryb Championship, ktory trzeba rozegrac, a po ostatnim wyscigu trzeba byc lepszym od Valentino Rossiego w klasyfikacji generalnej. Niestety trzeba rozegrac wszystkie 18 wyscigow, nawet jesli wczesniej uda sie uzyskac wystarczajaca przewage punktowa. Wybierz jakiegos szybkiego kierowce i pojdzie gladko. Rossi zwykle konczy wyscigi w okolicach 3-4 miejsca :)

Ten post był edytowany przez Dixi dnia: 11 kwietnia 2014 - 20:35

  • 0

#14 Sotaku Napisany 11 kwietnia 2014 - 21:58

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
dzięki :)
  • 0

#15 Sotaku Napisany 14 kwietnia 2014 - 11:07

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Ciężko kogoś znaleźć do gry przez net, miałbyś chęć mi pomóc Dixi?
  • 0

#16 Dixi Napisany 14 kwietnia 2014 - 11:38

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Nie ma sprawy, możemy pograć, np jutro :) Gierkę już usunąłem z karty, więc będę musiał ją tylko jeszcze raz pobrać. Dzisiaj akurat nie ma mnie dzisiaj w domu i nie mam dostępu do WiFi, więc jutro ściągnę ją i zainstaluję :)

Pamiętam, że też miałem małe problemy z graniem przez sieć, często rozłączało. Przez quick match praktycznie nic nie chciało łączyć, na szczęście już manualne wyszukiwanie działało sporo lepiej i tam można było znaleźć kilka meczyków :)


  • 0

#17 Sotaku Napisany 14 kwietnia 2014 - 11:43

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
właśnie przez quick match próbowałem :(
dzięki :)
  • 0

#18 Sotaku Napisany 15 kwietnia 2014 - 19:32

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Daj znaka Dixi jak sciagniesz
  • 0

#19 Dixi Napisany 15 kwietnia 2014 - 19:47

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:
Wyslalem Ci zaproszenie do zmajomych na psn :) Juz sie sciaga i za okolo 50 mimut powinno byc :)
  • 0

#20 Sotaku Napisany 15 kwietnia 2014 - 21:47

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:

dodałem Cię jak możesz teraz to chętnie bym zagrał


  • 0

#21 Sotaku Napisany 15 kwietnia 2014 - 22:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:

wow w pierwszym wyścigu o paznokieć, po trzecim nie chciało się włączyć...


  • 0

#22 Sotaku Napisany 15 kwietnia 2014 - 22:53

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:

Bateria mi padła :(. możemy jutro zagrać?

Dzięki za grę


  • 0

#23 Dixi Napisany 15 kwietnia 2014 - 23:12

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Jasne, można jutro to powtórzyć, fajnie się grało  :tak: Dwa razy wyrzuciło mnie z gry, ale to chyba już taka jej uroda, że czasami nagle wywala  <_< Najgorzej jak wywala zaraz przed startem i wtedy już nie można dołączyć do lobby.


  • 0

#24 Sotaku Napisany 15 kwietnia 2014 - 23:13

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Grało się naprawdę fajnie, sorki za spychanie :lukam:
  • 0

#25 Sotaku Napisany 19 kwietnia 2014 - 22:43

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Dzięki Dixi za pomoc, fajnie się ściga ze znajomym nickiem, dziś wpadła mi platynka, niezbyt wymagająca, ale wpadła w dobrym momencie bo zaczynałem już się grą nudzić.
  • 0

#26 Dixi Napisany 20 kwietnia 2014 - 07:14

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Gratulacje Deb. Miałem podobne odczycia, gdy kończyłem platynę - motorki są fajne, ale po dłuższym kontakcie z nimi potrafią trochę przynudzić. Mimo wszystko dalej mam chęć na wyścigi - bardziej coś w stylu WRC. Może trafi się jakaś promocja niedługo :)


  • 0

#27 Schrodinger Napisany 20 kwietnia 2014 - 08:58

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
az taka prosta ta platyna? #dzifka
  • 0

#28 Dixi Napisany 20 kwietnia 2014 - 09:36

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Łatwa, 2/10 :doge:


  • 0

#29 Sotaku Napisany 20 kwietnia 2014 - 11:07

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:

Gratulacje Deb. Miałem podobne odczycia, gdy kończyłem platynę - motorki są fajne, ale po dłuższym kontakcie z nimi potrafią trochę przynudzić. Mimo wszystko dalej mam chęć na wyścigi - bardziej coś w stylu WRC. Może trafi się jakaś promocja niedługo :)

Jestem za, szczególnie WRC

Łatwa platyna Tai
  • 0