Skocz do zawartości

Zdjęcie

Miesięczny rozkład jazdy: Monthly Most Wanted Games for X360


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
290 odpowiedzi na ten temat

#31 Texz Napisany 31 października 2006 - 18:43

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Caspian, ale co Ty polecasz? Przecież graficznie Universe jest od udźwignięcia przez poczciwą PS2. Wersja na X360 wygląda żałośnie, jak na moc sprzętu.

Nie o grafikę ty chodzi 3chu, czy właściwie o3... *o(t)czy.
Ja wam powiem, że odsuwam na bok CoD3, Tonego, NFS i inne premiery, na rzecz GEARS OF WAR!!! Z resztą jak zobaczycie co przygotowali redaktorzy serwisu http://www.gametrailers.com to też tak zrobicie.
Zmieniam sobie grafik na listopad:
1.GEARS OF WAR
2. ... none?
  • 0

#32 f5k Napisany 31 października 2006 - 23:37

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
A co ze SC:DA? Czy nikogo ta gra nie rusza?
  • 0

#33 ACZ Napisany 31 października 2006 - 23:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Nikogo nie rusza, bo ma gorszą grafikę :D
  • 0

#34 MaxVarEmreis Napisany 01 listopada 2006 - 01:40

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

A co ze SC:DA? Czy nikogo ta gra nie rusza?


Rusza, rusza. Tylko tutaj mówimy o grach które zamierzamy kupic, a nie które juz posiadmy :D

W najblizszym czasie coś skrobne o SC:DA. Chce skonczyc singla, zeby w pełni móc sie wypowiedziec :)
  • 0

#35 Gość__* Napisany 01 listopada 2006 - 10:15

Gość__*
  • Goście
to jednak kupie X360 z GoW no i nie wiem czy lepiej kupic te NGB czy za te same pieniadze PDZ ;)


Nikogo nie rusza, bo ma gorszą grafikę



LOL Jesli wyglada zle to co powiesz o wersji na ps2 ktora wyglada dosc slabo ;)
  • 0

#36 Texz Napisany 01 listopada 2006 - 12:20

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Zastanawiam się czy zgarnąć wersję "gołą" Gears Of War - w cenie 249 zeta, czy jak iść na całość to od razu wersję Kolekcjonerską w stylowym metalowym pudełku z książką "Destroyed Beauty" i płytką DVD z materiałami, które już widziałem dawno, za jedyne 299 zł. Hm... Mam dylemat. 50 złotych różnicy - dziwne.
  • 0

#37 Gość__* Napisany 01 listopada 2006 - 12:48

Gość__*
  • Goście

Caspian, ale co Ty polecasz? Przecież graficznie Universe jest od udźwignięcia przez poczciwą PS2. Wersja na X360 wygląda żałośnie, jak na moc sprzętu.


Gdybys przeczytal dokladnie moj post to bys zauwazyl ze napisalem: "dla kazdego fana gier online". Dla mnie w takim przypadku nie liczy sie grafika, ale esensja samej gry. Poznawanie nowych graczy, wspolne wyprawy, questy, misje.
Jesli dla kogos grafika jest glownym wyznacznikiem - to sory ale taki ktos traci wiele.
Dla mnie najwazniejsza jest "tresc" gry a ta z PSU zapowiada sie calkiem niezle...
  • 0

#38 Texz Napisany 24 listopada 2006 - 16:33

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Grudzień... czas szaleństwa w sklepach i nerwowej końcówki roku, kiedy zawsze mam problem z zaopatrzeniem się w produkt na ten czas, heh.
Tak więc zastanawiam się nad:
-Call Of Duty 3 - Choć to ostro wątpliwe, z uwagi na to iż cena trzyma się na ciągle dużym poziomie, prawie z premiery. Praktycznie na dzień dzisiejszy, nie do wyrwania za cenę poniżej 200 zeta. Omijam.
-Prawie pewien jestem, że zgarnę jakiegoś NFS'a. Carbon - to mam na PC, pozostaje Most Wanted, na który jestem niezdrowo napalony już od roku.
-Splinter Cell: Double Agent - jak trafię na wersję poniżej 140 zeta, biorę na ślepo.

Viva Pinata i DOA:EV2? Ciekawe czy warto. VP ma MVE ściągniętą ze Stanów, CliffyB się z niej ostro naśmiewa, a DOA:EV2 nie napiawa optymizmem - oceny z rzędu 50/100.

Dlatego jeżeli nic ciekawego nie wypali w Grudniu, będę odświeżał bibliotekę przy takich grach jak Tony9,SC:DA, NFS:MW.

Zapomniałbym: 1 grudnia przecież jest Rainbow Six: Vegas. :) Demko wygląda i smakuje wyśmienicie. Czyżby to była gra Grudnia? :cooo:
  • 0

#39 Gość__* Napisany 24 listopada 2006 - 16:46

Gość__*
  • Goście
Sam nie wiem jak, ale o staram się sprawić sobie KONIECZNIE te 3 gry:
-F.E.A.R(zaczekam aż spadnie poniżej 200)
-COD 3(zaczekam aż spadnie poniżej 200)
-SC:DA(Widziałem na allegro, stoi za 67zl, okładka francuska)
Z zaległych to tak ze 2:
-Dead Rising(allegro się klania)
-PDZ(w singlu słyszałem, że tak sobie, ale będe miał Live! niedługo, zaraz jak sie skończą strajki poczty, to kupię na allegro używankę)
No i są jeszcze R6 Vegas, najpierwsiej obacze demko a potem pomyślę i do tego może Tonego Jastrzebia, jakąś używankę wyrwę, ale to też jak demko zobaczę
  • 0

#40 Gość__* Napisany 24 listopada 2006 - 18:29

Gość__*
  • Goście
Ja w tym miesiącu chce kupic PDZ :jeee: ( Dziobak zmiadze cie na LIVE! - Jedyn ciebie tez :P )
Chce dorwac SC :DA - tez mozna dorwac na allegro ponizej 100zl no a jak starczy kasy to Dead Rising :^^:
A no i mama powiedziala ze mi kupi rocznego Golda :jeee:
  • 0

#41 Texz Napisany 24 listopada 2006 - 22:21

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Nieee... NFS Carbon na pewno nie zgarniam na X360. Już pogram sobie na starym, poczciwym Xboxie.

Viva Pinata wpada przebojem na moją listę, okupując miejsce Nr. 1 :) Już tylko czekam, żeby położyć łapki na Polskiej wersji, zakupionej w 100% tak jak się to powinno robić, w Polskim sklepie. :klaszcze:
  • 0

#42 kmh Napisany 24 listopada 2006 - 23:01

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:
Biorąc pod uwagę, że po zakupie konsoli jestem kompletnie spłukany, to będe musiał nieco odczekać z zakupem następnych gier, PGR3 jakoś mi wystarczy na najbliższy czas.

Generalnie czuję się jak wtedy gdy miałem 14 lat, w domu pojawił się pierwszy pecet i miałem trzy gry na krzyż, które wałkowałem przez pół roku :)

Z jednej strony następnej ścigałki szybko sobie nie kupie bo mnie zemdli, więc na liście jest najpewniej SC lub COD3

Z GoW się waham, bo gra w Dino Crisis (już nie pamiętam, która to była część) na psxie była dla mnie nieco zbyt stresującym przeżyciem hehe
  • 0

#43 BeSOS Napisany 24 listopada 2006 - 23:06

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Grudzień się jeszcze nie zaczął...
Jakby nie było, ja nadal czekam aż dotrą do mnie moje listopadowe typy: Pinata i GoW :ziewa:
  • 0

#44 f5k Napisany 24 listopada 2006 - 23:10

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
CoD 3 już mam w grudniu pora na GoW
  • 0

#45 Gość__* Napisany 25 listopada 2006 - 19:52

Gość__*
  • Goście

Dziobak zmiadze cie na LIVE!

Och, nie! Bądź łaskawy klocuszku :zakochany:
  • 0

#46 Gość__* Napisany 25 listopada 2006 - 20:50

Gość__*
  • Goście

Och, nie! Bądź łaskawy klocuszku




Zobacze :twisted:

A ja na allegro znalazlem aukcje PDZ - kolesi z Sopotu wiec pewnie bede mogl odebrac osobiscie :D To dobrze bo te strajki poczty ........ :/
  • 0

#47 Gość__* Napisany 25 listopada 2006 - 20:51

Gość__*
  • Goście
yy gow splinter vegas cod3 :D
  • 0

#48 Gość__* Napisany 25 listopada 2006 - 22:12

Gość__*
  • Goście
A nikt nie szykuje się na PES6?
  • 0

#49 ehtleef Napisany 03 grudnia 2006 - 14:32

ehtleef

    Pikachu

  • Narybek
  • 63 Postów:
szukam gry z szybka a nawet bardz szybka akcja
(tak jak w B4 gdzie gracz czasami mial malo do powiedzenia)
i zeby gra miala dobra muzyke
(podobala mi sie sciezka np. z burnout'ow i ssx on tour)

moze mi ktos cos polecic?
  • 0

#50 Texz Napisany 03 grudnia 2006 - 15:32

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jeżeli jeszcze nie grałeś w PGR3 to bierz. Za ok. 80 zł. można bez problemu zgarnąć na Allegro. Szybka + dobra, w pełni customowa muzyka, piękne i najszybsze fury świata.
Ewentualnie Full Auto - potrafi pozytywnie zaskoczyć szybkością (wpierw jednak oblookaj demko z MP). Most Wanted - jedna z najlepszych NFSów, co do szybkości, wartość względna. Zależy, dla mnie tak od połowy robi się dosyć szybka.
Wszystkie gry z drugiej ręki schodzą za ceny śmiesznie niskie.
Jak masz więcej kasy, atakuj TD:Unlimited. Tam bardzo często nie masz co do gadania, kiedy przy prędkości z rzędu 300km/h przelatujesz przez skrzyżowanie. No i ta grafa i wykonanie fur. Mniam.

ps. ja już wiem, że w Grudniu zaopatrzę się w Viva Pinatę. Kwestia leży w miejscu. Dosłownie przed chwilą przeleciała przed nosem używka za 150 złotych!!!o_O!!!
Ze względu na kosmiczne ceny nówek z rzędu: 270 - 250 złotych, jest to dla mnie lekkim szokiem.
  • 0

#51 kmh Napisany 03 grudnia 2006 - 15:35

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:
Ano jestem ciekaw, co jest takiego w tej edycji limitowanej, że kosztuje 270 O_o
  • 0

#52 MaxVarEmreis Napisany 03 grudnia 2006 - 15:38

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Ewentualnie Full Auto - potrafi pozytywnie zaskoczyć szybkością (wpierw jednak oblookaj demko z MP).

Demko mnie nie zachwyciło....za to przy pełnej wersji bawiłem sie swietnie. Ta gra przecież chodzi teraz za grosze.
  • 0

#53 Gość__* Napisany 03 grudnia 2006 - 17:46

Gość__*
  • Goście

Ze względu na kosmiczne ceny nówek z rzędu: 270 - 250 złotych, jest to dla mnie lekkim szokiem.

DVDCrave, dude :D .
  • 0

#54 kmh Napisany 03 grudnia 2006 - 18:06

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:

DVDCrave, dude :D .


Polska wersja jednakowóż byłaby lepsza :(
  • 0

#55 Gość__* Napisany 03 grudnia 2006 - 18:26

Gość__*
  • Goście

Polska wersja jednakowóż byłaby lepsza

Ej, doradźcie chłopakowi! Przecież ktoś sprowadzał i była polska wersja językowa
  • 0

#56 kmh Napisany 03 grudnia 2006 - 18:28

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:

Polska wersja jednakowóż byłaby lepsza

Ej, doradźcie chłopakowi! Przecież ktoś sprowadzał i była polska wersja językowa


To jak w końcu jest? Pełna polska lokalizacja, czy wybór języka spośród wielu do wyboru?
  • 0

#57 BeSOS Napisany 03 grudnia 2006 - 18:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Ano jestem ciekaw, co jest takiego w tej edycji limitowanej, że kosztuje 270 O_o


Pinata? Plastikowe pudełeczko o nietypowym kształcie i bonusowa płytka ze stuffem, który możesz zassać z netu ;)

Ja moją Pinatkę LE zamówiłem w videogamesplus.ca. Polecam sklepik. Płytka bonusowa niestety nie działa a ja miałem dodatkowo niefart i trafiłem na zglitchowany egzemplarz gry :ninja: Gra freezuje się niestety praktycznie podczas każdej sesji (na szczęście autosave'y są częste) i do tego dochodzą inne problemy, którymi nie będę was tu zamęczał. Jak czytałem na forach poświęconych VP, problem ten ma wielu innych posiadaczy gry ;/ Licze na patcha, ale pewnie szybciej opchnę moją VP i kupie nową - może trafię na sprawną :hmmm:

Sorx za offa ;)

EDIT: Pinata z Kanady ma polski język wgrany . Nie wiem jak z egzemplarzami z DVDcrave, na dniach to obbadam ;)
  • 0

#58 MaxVarEmreis Napisany 03 grudnia 2006 - 18:35

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Polska wersja jednakowóż byłaby lepsza

Ej, doradźcie chłopakowi! Przecież ktoś sprowadzał i była polska wersja językowa


To jak w końcu jest? Pełna polska lokalizacja, czy wybór języka spośród wielu do wyboru?

Nie masz wyboru jezyka. A przynajmniej nie w takiej formie jak w wiekszosci gier. Wszytko zalezy od tego jaki jezyk masz wybrany w dashu. Jesli masz tam ustawiony polski, to Pinate bedziesz miał w całosci po polsku.
Wersja USA jest tak samo zlokalizowana jak wersja kupiona w Polsce.
Najprawdopodobniej gra zakupiona w AU, tekże bedzie zlokalizowana, ale jak narazie wszyscy jeszcze czekaja na paczki wiec 100% pewności nie ma.
  • 0

#59 kmh Napisany 03 grudnia 2006 - 18:37

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:
Dzięki chłopaki, zasugeorwałem się zbytnio dystrybucją CDProjektu.
  • 0

#60 Gość__* Napisany 04 grudnia 2006 - 08:10

Gość__*
  • Goście

DVDCrave, dude




Tam juz jest wyprzedane :) A ja sprzedalem wczoraj Wladce Pierscieni i zobacze jeszcze ile kasy dostane na mikolajki i prawdopodobnie kupuje GoW :jeee:
  • 0