Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deus Ex: Mankind Divided

Eidos Square Enix PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
354 odpowiedzi na ten temat

#61 Ryan Napisany 09 kwietnia 2015 - 11:46

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
To jasne, że to postcyberpunk, gdzieś z pogranicza biopunku i ribofunku. Duh!
  • 3

#62 tomasz Napisany 09 kwietnia 2015 - 11:57

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:

Nie będzie na pieca?


  • 0

#63 Stan Napisany 09 kwietnia 2015 - 11:58

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Gra wyjdzie na PC, PS4 i XO


  • 0

#64 tomasz Napisany 09 kwietnia 2015 - 11:59

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:

:banderas:


  • 0

#65 Schrodinger Napisany 09 kwietnia 2015 - 12:09

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
za nie skończenie Deusa należy się soczysta mela pociągnięta z nosa prosto na fizjognomię
  • 0

#66 leon Napisany 09 kwietnia 2015 - 14:48

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

W sumie ten trailer to tylko renderowane animację, a graficznie to będzie dość prosto jak HR. Prosto biorąc pod uwagę moc obecnych konsol oczywiście.


  • 0

#67 BeSOS Napisany 09 kwietnia 2015 - 17:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

HR stal designem. Jesli go utrzymaja to w 1080p gierka bedzie gniesc jajca.


  • 0

#68 Chewie Napisany 09 kwietnia 2015 - 18:18

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

warto przejść wszystkie deusy?


  • 0

#69 xell Napisany 09 kwietnia 2015 - 18:24

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

warto przejść wszystkie deusy?

Warto przejść jedynkę i Human Revolution. Zwłaszcza jedynkę.


  • 0

#70 Rudolf Napisany 09 kwietnia 2015 - 18:27

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Invisible War też nie jest tak złe jak niektórzy twierdzą :reggie:  Gdyby nie to, że IW to sequel jedynki togra by takiego hejtu nie zebrała.


  • 0

#71 xell Napisany 09 kwietnia 2015 - 19:01

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Invisible War też nie jest tak złe jak niektórzy twierdzą :reggie:  Gdyby nie to, że IW to sequel jedynki togra by takiego hejtu nie zebrała.

W sumie możliwe, bo sam w Invisible War nie grałem (, ale wydaje mi się, że jest coś więcej na rzeczy niż tylko bycie sequelem genialnej gry. Np. Thief 3: Deadly Shadows czy właśnie DX:HR nie zgarnęły hejtu mimo, że nie są tak dobre jak pierwowzory, a Invisible War czy Thief (2014)* zostały zjechane równo z ziemią - musiało szwankować coś więcej niż tylko niemieszczenie się w top 10 wszechczasów - jakoś w przypadku T3DS czy DXHR ludzie potrafili traktować te gry takimi, jakimi były...

 

*w thiefa 2014 też jeszcze nie grałem, siedzi w steamowym backlogu :olo:


  • 0

#72 oranje Napisany 09 kwietnia 2015 - 19:59

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:

 

warto przejść wszystkie deusy?

Warto przejść jedynkę i Human Revolution. Zwłaszcza jedynkę.

 

Jedynka nie będzie dzisiaj zbyt archaiczna?


  • 0

#73 xell Napisany 09 kwietnia 2015 - 20:45

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

:ban:

Oczywiście, że nie.


  • 0

#74 Danteusz Napisany 09 kwietnia 2015 - 21:23

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Tylko niestety jest strasznie brzydka, mało która celująca w realizm gra 3D z tamtego okresu broni się dxisiaj graficznie
  • 0

#75 Rudolf Napisany 09 kwietnia 2015 - 21:29

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Czy ja wiem :hmmm:  To wszystko zależy od nastawienia i oczekiwań. Jak rok temu ogrywałem System Shocka II to grafika mi w żaden sposób nie przeszkadzała, a sentymentu do gry nie miałem czy coś, bo pierwszy raz to odpalałem.


  • 0

#76 Danteusz Napisany 09 kwietnia 2015 - 21:32

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Jasne że da się grać, tylko nie jest to nic atrakcyjnego wizualnie. Stare 2D nadal wygląda dobrze, ale gry 3D dopiero gdzieś koło 2005 przestały być paskudne
  • 0

#77 xell Napisany 09 kwietnia 2015 - 21:41

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Tylko niestety jest strasznie brzydka, mało która celująca w realizm gra 3D z tamtego okresu broni się dxisiaj graficznie

Akurat Deus EX było paskudne w chwili premiery, jedyna różnica jest taka, że na dzisiejszych komputerach działa w 60 klatkach z AA, podczas gdy wówczas gra potrafiła zagiąć nawet potężniejsze maszyny. Ogólnie ja stosunkowo często wracam do giereczek 3D z lat 90' i mi się bardziej one podobają obecnie niż wtedy, gdy trzeba je było tolerować w niskich rozdzielczościach i frejmrejtach. Przecież to nie jest tak, że wówczas się nie widziało słabych tekstur, sześciokątów zamiast kół itp. itd.


  • 2

#78 Ney Napisany 09 kwietnia 2015 - 21:50

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Ja próbowałem pograć w jedynke, ale nie dałem rady. Inaczej się stare gry odbiera jak się je przeszło kiedy wyszły i wraca do nich po latach niż jak się pierwszy raz gra już w starocia.

Liczę na jakiś remake bo wiem, że gra jest genialna, ale pewnych rzeczy nie przeskocze i męczyć się nie zamierzam :)


  • 0

#79 xell Napisany 09 kwietnia 2015 - 21:59

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Ja próbowałem pograć w jedynke, ale nie dałem rady. Inaczej się stare gry odbiera jak się je przeszło kiedy wyszły i wraca do nich po latach niż jak się pierwszy raz gra już w starocia.
Liczę na jakiś remake bo wiem, że gra jest genialna, ale pewnych rzeczy nie przeskocze i męczyć się nie zamierzam :)

Ja Deus Ex przeszedłem po raz pierwszy w 2008,gra już wtedy była antyczna. Wcześniej parę razy też się od niej odbiłem (pierwszy raz podchodziłem w 2001), dużo w tym winy strasznie niemrawych dwóch pierwszych misji. Geniusz tej gry dociera tak po trzeciej-czwartej misji dopiero, jak się zawiązuje intryga, gracz dokonuje pierwszych wyborów fabularnych, a level design staje się niesamowity.
  • 0

#80 Danteusz Napisany 09 kwietnia 2015 - 22:27

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:


Tylko niestety jest strasznie brzydka, mało która celująca w realizm gra 3D z tamtego okresu broni się dxisiaj graficznie

Akurat Deus EX było paskudne w chwili premiery, jedyna różnica jest taka, że na dzisiejszych komputerach działa w 60 klatkach z AA, podczas gdy wówczas gra potrafiła zagiąć nawet potężniejsze maszyny. Ogólnie ja stosunkowo często wracam do giereczek 3D z lat 90' i mi się bardziej one podobają obecnie niż wtedy, gdy trzeba je było tolerować w niskich rozdzielczościach i frejmrejtach. Przecież to nie jest tak, że wówczas się nie widziało słabych tekstur, sześciokątów zamiast kół itp. itd.
Dostrzegało się, ale wtedy to nie przeszkadzało, bo nic lepszego nie było. Teraz już tylko przeszkadza
Co do rozdzielczości, jest coś uroczego w pikselach z PSXa. Na GAFie jest wątek ze screenami z Szaraka, sporo osób stwierdza że wyglądają lepiej niż gry na N64 z ich rozpaćkanymi teksturami. Jednak Deusowi nic nie pomoże, taki los starych gier w realistycznej stylistyce

Ten post był edytowany przez Danteusz dnia: 09 kwietnia 2015 - 22:28

  • 0

#81 Stan Napisany 09 kwietnia 2015 - 22:28

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Ja Deus Exa przeszedłem lata temu,mało co z niego pamiętam, po HR próbowałem sobie odświeżyć i odbiłem sie od ściany. 


  • 0

#82 cwany-lis Napisany 10 kwietnia 2015 - 06:14

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

ja rok temu przeszedłem z sentymentu Star Wars The Phantom Menace i nie mogłem się nadziwić jak paskudna to wizualnie gra była :olo: wersji na psx nawet nie polecam, piksele wielkości kciuka


  • 0

#83 Danteusz Napisany 10 kwietnia 2015 - 07:49

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Jeśli dobrze pamietam to był crap już w dniu premiery
  • 0

#84 Pawlik Napisany 10 kwietnia 2015 - 08:27

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
No to było 5/10. Do tego to jedyna gra w jaką grałem gdzie glitch uniemożliwił mi jej skończenia.
  • 0

#85 Kradziej Napisany 10 kwietnia 2015 - 08:36

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

za nie skończenie Deusa należy się soczysta mela pociągnięta z nosa prosto na fizjognomię

Tak zwana "hara". Jakbyś miał dzieciństwo i/lub życie to byś wiedział :^^:
 

warto przejść wszystkie deusy?

Warto przejść jedynkę i Human Revolution. Zwłaszcza jedynkę.

Jedynka nie będzie dzisiaj zbyt archaiczna?

Pod paroma względami rzeczywiście jest archaiczna, ale w ogólnym rozrachunku ta gra należała do odnogi ewolucyjnej FPS-ów, którą w latach 2000 porzucono i dopiero w ostatnich latach wraca się do pozycji tego typu (Human Revolution, Dishonored).

Ten post był edytowany przez Kradziej dnia: 10 kwietnia 2015 - 08:43

  • 0

#86 burnstein Napisany 10 kwietnia 2015 - 08:40

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

[/quote]

za nie skończenie Deusa należy się soczysta mela pociągnięta z nosa prosto na fizjognomię
[/quote]
Tak zwana "hara". Jakbyś miał dzieciństwo i/lub życie to byś wiedział :^^:
 

 

 

warto przejść wszystkie deusy?
[/quote]
Warto przejść jedynkę i Human Revolution. Zwłaszcza jedynkę.
[/quote]
Jedynka nie będzie dzisiaj zbyt archaiczna?
[/quote]
Pod paroma względami rzeczywiście jest archaiczna, ale w ogólnym rozrachunku ta gra należała do odnogi ewolucyjnej FPS-ów, którą w latach 2000 porzucono i dopiero w ostatnich latach wraca się do pozycji tego typu (Human Revolution, Dishonored).

 

 

 

 

Grubo.


  • 0

#87 Kradziej Napisany 10 kwietnia 2015 - 08:42

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Też tak sądzę oO Zabieram sie za poprawianie.

ed. zrobione. Teraz możesz przeczytać jak potężnie ciebie pocisnąłem, Schro :^^:

Ten post był edytowany przez Kradziej dnia: 10 kwietnia 2015 - 08:43

  • 0

#88 Schrodinger Napisany 10 kwietnia 2015 - 08:46

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Kradek jak ja byłem w podstawówce to Twój stary pompował matkę w samochodzie gdzieś na obrzeżach miasta i nawet nie myślał wtedy, że będzie się musiał żenić, więc weź mi tu nie pierdol.
  • 0

#89 Kradziej Napisany 10 kwietnia 2015 - 08:48

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
To akurat jest całkiem prawdopodobne :hmmm:
  • 0

#90 kostek Napisany 14 kwietnia 2015 - 21:56

kostek

    radical

  • Forumowicze
  • 2 255 Postów:

Trailer spoko, ale do tego z HR nie ma podejścia. 


  • 0



Inne z tagami: