Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil 2 REmake

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
933 odpowiedzi na ten temat

#1 nole Napisany 12 sierpnia 2015 - 17:20

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:
No i stało się! Oficjalnie ruszyła produkcja rimejku tej jednej z najlepszych giereczek w historii elektronicznej rozrywki! Oczywiście jakichkolwiek szegółów, czy nawet platform na razie brak. Achhh... Siódmy Final i teraz Resi 2, ależ nas czekają piękne czasy!


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 13:25

  • 0

#2 Rudolf Napisany 12 sierpnia 2015 - 17:46

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Pewnie się obudzili po tym jak zobaczyli ile osób zajarało się tym RE2 na UE. Tamci ledwo skończyli to  Capcom teraz ujebie, klasa  :shigsy:


  • 0

#3 Wezyr Napisany 12 sierpnia 2015 - 19:11

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

awwww yeees

 

Dwójka to jedyna z gier klasycznej trójki, którą ukończyłem. Mam jeszcze do nadrobienia pierwszy REmake, osłodzi to trochę czekanie. Zwłaszcza, że nie czuję się rozpieszczony jako fan horrorów, na dodatek kasacja SH :(


  • 0

#4 nole Napisany 12 sierpnia 2015 - 19:30

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Zwłaszcza, że nie czuję się rozpieszczony jako fan horrorów, na dodatek kasacja SH :(


Jest choćby kapitalnie zapowiadająca się SOMA. No ale to tylko na PS4.   :kaz:


  • 0

#5 Wezyr Napisany 12 sierpnia 2015 - 19:43

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Preferuję horrory TPP.


  • 0

#6 oranje Napisany 12 sierpnia 2015 - 20:54

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
A PT jest fpp.
  • 0

#7 Kazuo Napisany 13 sierpnia 2015 - 01:19

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Resident Evil 2, druga najlepsza gra mojego życia (obok RE4). Oryginał skończyłem ze sto razy i zresztą co roku regularnie sobie odpalam dla przypomnienia, to jest jedna z tych kilku nielicznych gier, które nigdy mi się nie znudzą i które będę kochał do końca swoich dni. RE2 to też jeden z pierwszych tytułów jakie odpaliłem na psx'ie - niestety za cieńki bolek wtedy byłem (jakieś 8 lat na karku), więc tylko gapiłem się jak ojciec pykał i srałem ze strachu pod siebie. Później się przemogłem i zacząłem trzaskać speedruny :olo: Tyle wspomnień ile wiąże się z tą gierką to się w pale nie mieści. Ten KLIMAT, ta MUZYKA, ci BOSSOWIE. Jeżeli Capcom tego nie spierdoli, to będzie to dla mnie nawet nie GOTY tylko GRA WSZECHCZASOW, która zdetronizuje nawet RE4. Chciałbym.

 

 

 

:please:


  • 2

#8 nole Napisany 13 sierpnia 2015 - 02:26

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Geez, mieć staruszka pykającego w RE2 na szaraku :sir: . Mój nawet nie wie co to jest konsola... poczułem się staro :ok: . Ale za to dane mi było być przy serii świadomie od samego początku. Po raz pierwszy z RE2 zetknąłem się przy demku dodawanym do RE: Director's Cut. No i właśnie po ukończeniu też kapitalnego przecież pierwszego RE odpaliłem sobie demo dwójki i pamiętam pomyślałem: "jak oni to zrobili, to przecież niemożliwe, żeby tak bardzo jeszcze dojebać i dopakować tą serię".


  • 0

#9 BeSOS Napisany 13 sierpnia 2015 - 04:42

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Zajebiscie. Licze na coś ala REmake :) ale z powerem current genów :) jeszcze tylko CV i można umierać :)
  • 0

#10 Kazuo Napisany 19 sierpnia 2015 - 01:52

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nie będzie jednak fanowskiego remake'u od gości z Invader Games, chłopaki "dogadali się" z Capcomem i jak łatwo się domyślić gra, która miała wyjść na dniach leży już sobie wygodnie w śmietniku. Zabawne jak wieloletnia praca zapaleńców w mig może obrócić się w pył. Z drugiej strony ekipa została zaproszona do Capcom i ma ponoć aktywnie uczestniczyć w tworzeniu oficjalnego rimejku. Spece z Capcomu chyba jednak przewidzieli, że sami bez pomocy fanów sp*erdolą tę grę :olo: I dobrze. Za muzykę w wersji Invader Games odpowiadać miał Polak, kolo stworzył kilka genialnych przeróbek znanych z RE2 (do przesłuchania na youtubie), fajnie jakby chociaż część znalazła się w grze.


  • 0

#11 Nyjacz Napisany 22 stycznia 2018 - 17:54

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Siemka. Gierka się tworzy od trzech lat, po zakończeniu kampanii promocyjnej REVIII, jest 99% szans, że na E3 w tym roku będą trailery. Twórcy mówią, że świetnie im projekt idzie, a w między czasie pojawiają się ploteczki:

 

- Rozgrywka miksem REV i RE4

- Kamera z kamer albo FPP średnio im się podobała

- RPD i miasto zaprojektowane od początku

- Dwie kampanie, nie cztery

- Krokodyl wyjebany z gry

- Etap z Sherry jest, ale dziewczynka potrafi się bronić

- Dużo horroru i ukrytych przedmiotów

- Wychodzi w tym roku

 

Czego oczekujecie?


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 19:51

  • 0

#12 ACZ Napisany 22 stycznia 2018 - 17:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

No w tym roku jest 20-lecie premiery RE2, więc jest bardzo prawdopodobne, że gra zostanie wypluta w tym roku.


  • 0

#13 oranje Napisany 22 stycznia 2018 - 18:08

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
Przede wszystkim liczę na kooperację
  • 0

#14 Nyjacz Napisany 22 stycznia 2018 - 18:11

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

To ja bym chciał, żeby gra była pisana pod jednego gracza z nieco przerobionym trybem pod dwóch. Żeby nie było śmierdzącej Shevy pod nogami w singlu, ale żeby było więcej wrogów w coopie - i może nawet inne ich rozłożenie by się przydało.


  • 0

#15 BeSOS Napisany 22 stycznia 2018 - 18:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Obawiam.sie że będzie kupa patrząc na formę Capcomu ostatnio.
  • 0

#16 Nyjacz Napisany 22 stycznia 2018 - 18:39

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

No RE7 dał dupy, to fakt.


  • 0

#17 Bzduras Napisany 22 stycznia 2018 - 19:18

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

- Rozgrywka miksem REV i RE4

Chyba coś Ci się na klawiaturze nie wcisnęło, bo RE5 i RE4 to ta sama gra w innym settingu.
  • 0

#18 Kazuo Napisany 22 stycznia 2018 - 19:36

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Żadnej kooperacji. Żadnego FPP.

Mocny single, ustalone ujęcia kamer / perspektywa jak w RE4, graficzka na przyzwoitym poziomie, trochę nowości w stylu Remake.

 

Reszta może pozostać bez zmian, fabuły i muzyki mogą w ogóle nie zmieniać. Dziękuję, pozdrawiam. 


  • 1

#19 Nyjacz Napisany 22 stycznia 2018 - 20:52

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

 

- Rozgrywka miksem REV i RE4

Chyba coś Ci się na klawiaturze nie wcisnęło, bo RE5 i RE4 to ta sama gra w innym settingu.

 

REVelations!

 

Żadnej kooperacji. Żadnego FPP.

Mocny single, ustalone ujęcia kamer / perspektywa jak w RE4, graficzka na przyzwoitym poziomie, trochę nowości w stylu Remake.

 

Reszta może pozostać bez zmian, fabuły i muzyki mogą w ogóle nie zmieniać. Dziękuję, pozdrawiam. 

Gdyby Cap zdecydował się na wersję, o której mówiłem, to koop by nie przeszkadzał, bo byłby dodatkiem.


  • 0

#20 Kazuo Napisany 22 stycznia 2018 - 22:34

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Masz na myśli coś jak Szturm w Revelations? A to jak najbardziej, bo ten tryb mi się bardzo podobał, byle tylko kampanii nie ruszali. Co do plotek to ciekawi mnie wyrzucenie z gry krokodyla (nie żebym za nim tęsknił, bowiem boss był z niego marny) oraz od nowa zaprojektowane Raccoon City, jak ktoś się przyłoży z designem to będzie ogień.


  • 0

#21 Mateo Napisany 22 stycznia 2018 - 23:02

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
Oczekuje wydania gry na Słicza i oldschoolowej kamery, jak za czasów trylogii. Wszak to remake. :)
  • 0

#22 BeSOS Napisany 23 stycznia 2018 - 01:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

No RE7 dał dupy, to fakt.


Szczególnie dlc pokazuje że nadal nie rozumieją czego chcą fani.
  • 0

#23 Shinigami Napisany 23 stycznia 2018 - 11:38

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Fani nie wiedzą czego chcą.


  • 1

#24 Hellmans Napisany 23 stycznia 2018 - 11:43

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Liczę na dobry model jazdy.


  • 0

#25 burnstein Napisany 23 stycznia 2018 - 11:46

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Fani nie wiedzą czego chcą.

Dokładnie, chcieliście móc strzelać i chodzić na raz i spójrzcie gdzie doprowadziliście serię po genialnej czwórce!


  • 0

#26 Kazuo Napisany 23 stycznia 2018 - 17:59

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nie widzę związku. Pierwszy raz chodzić i strzelać można było w Revelations, gra była świetnym kawałkiem Residenta. 


  • 0

#27 Nyjacz Napisany 24 stycznia 2018 - 09:48

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Ogólnie seria RE jest świetna i nigdy nie upadła. Klasyczne odsłony są świetne. Czwórka jest absolutnie genialna. Piątka jest jej kserem, ale w koopie robi mega robotę (ogólnie najlepszy szpil do koopa ever). REV, oprócz słabujących momentów z facetami, jest rewelacyjny. REV2 jest dziwną odskocznią w stronę narracji i Last of Us, ale znów - w koopie boner. A siódemka klasa sama w sobie.

 

Jedynie szóstka odstaje. Znacie te momenty w grach, jak np. w Souslach, kiedy bardziej walczy się z kamerą niż bossem i rzuca "NO KURWA, CO TO JEST W OGÓLE, CO ZA KIEPSKO ZAPROJEKTOWANY SZIT, O SZLAG"? W RE6 tak jest na każdym poziomie trudności u mnie co 5 minut z powodu braku amunicji mimo dobrej celności w podsumowaniach. Irytujący szit.

 

Mnie ploteczki odnośnie RE2MAKE jarają. Cieszę się, że to nie będą po prostu nowe tła - bo sorki, ale grałbym w dokładnie to samo. OTS i bardziej RE-imagining? No od razu zapowiadać RE3 po tym.


  • 0

#28 vagrant3 Napisany 24 stycznia 2018 - 15:15

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

(ogólnie najlepszy szpil do koopa ever)

:lol2:


  • 0

#29 Godot Napisany 24 stycznia 2018 - 15:17

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nyjacz czasami przejawia objawy porażenia mózgowego, ale to rzadkie i niegroźne, więc
nawet nie ma co komentować
  • 0

#30 Nyjacz Napisany 24 stycznia 2018 - 15:38

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

No to dajcie inne propozycje, bo taka dyskusja minkami i elo tekstami nie ma sensa. Ja najlepiej bawiłem się w RE5 ze wszystkich koopów i tyle. Aczkolwiek w wiele innych grało mi się prawie tak samo dobrze.


  • 0



Inne z tagami: