Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil 2 REmake

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
933 odpowiedzi na ten temat

#31 Nyjacz Napisany 24 stycznia 2018 - 15:43

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Masz na myśli coś jak Szturm w Revelations?

 

Od takiego trybu wolałbym coś takiego. Kojarzysz tryb Normal i Madhouse w RE7? Nie różniły się jedynie poziomem HP gracza i wrogów, ale innym rozstawieniem itemów i monstrów.

 

No to teraz wyobraź sobie idealną kampanię RE2 dla jednego gracza. A po jej przejściu odblokowuje się tryb "COOP MADHOUSE"! A tam np. losowe rozstawienie kluczy, ogólnie wszystkich itemków przy każdym przejściu. Dzięki czemu przy każdym przechodzeniu gry eksploracja musiałaby być dokładna. A potworki to samo, w koopie czają się w innych miejscach i w większych grupach. Postać drugiego gracza mogłaby być wpleciona na siłę bez sensu fabularnego.

 

Singiel by nie ucierpiał, a coop był ciekawą wariacją.


  • 0

#32 Rudolf Napisany 24 stycznia 2018 - 16:11

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Co Wy chcecie od coopa RE5? Girsy lepsze niby? W gimbazie też tak sądziłem, ale jak ostatnio grałem z kumplem w 3 na splicie na XONE to już trochę średnio, więcej frajdy nam daje horda albo ten tryb ze sterowaniem locustami. Jak Halo 5 i GoW4 są pod tym względem lepsze to może, ale w kontekście tego co znam to zgadzam się Nyjaczem.  Resi 5 na splicie dalej robi diablo robotę + jest dużo ciekawsze  od takich Gyrosów. Przez te eksy dzielone z pc o samych sterydziarzach i wrum wrumach Wam już na mózg padło, tak to jest jak na konsoli nie ma różnorodności :reggie:  


Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 24 stycznia 2018 - 16:12

  • 2

#33 BeSOS Napisany 24 stycznia 2018 - 20:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Fani nie wiedzą czego chcą.


Jak to? Od LAT błagają o powrót do korzeni patrz REmake. Z RE7 prawie się udalo ale imo druga połowa gry była naprawdę słabiutka a sama gra niewiele z RE miała wspólnego oprócz tego że straszyła. Fajnie że zrobili reboot ale imo poszli za daleko. Pomine milczeniem DLC gdzie jedno rozszerzenie to marny shooter a drugie jakiś malee-rampage :lol2:
  • 0

#34 Kazuo Napisany 24 stycznia 2018 - 20:59

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Gdyby zrobili Residenta w stylu RE0 / Remake (nawet z perspektywą z RE4), z taką samą ilością prostych łamigłówek, rozbudowaną eksploracją i schizującymi motywami, to... właśnie byłoby to czego chcą fani. Jak napisałeś Jedyn, z REVII byli blisko, szkoda że władowali tu FPP, a druga połowa gry jest pozbawiona klimatu. 

 

 

 

a6oyLvb_460s.jpg


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 24 stycznia 2018 - 21:20

  • 0

#35 Nyjacz Napisany 26 stycznia 2018 - 09:11

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Co Wy chcecie od coopa RE5? Girsy lepsze niby? W gimbazie też tak sądziłem, ale jak ostatnio grałem z kumplem w 3 na splicie na XONE to już trochę średnio, więcej frajdy nam daje horda albo ten tryb ze sterowaniem locustami. Jak Halo 5 i GoW4 są pod tym względem lepsze to może, ale w kontekście tego co znam to zgadzam się Nyjaczem.  Resi 5 na splicie dalej robi diablo robotę + jest dużo ciekawsze  od takich Gyrosów. Przez te eksy dzielone z pc o samych sterydziarzach i wrum wrumach Wam już na mózg padło, tak to jest jak na konsoli nie ma różnorodności :reggie:  

Dokładnie, RE5 to też fajne poczucie przygody przez różnorodne stylistycznie etapy, no i zarządzanie ekwipunkiem, wymiana itemkami czy broniami. Walka zdecydowanie lepsza, bo nie jest to cover-shooter, bronie mają kopa. Kozak gierka.


  • 0

#36 BeSOS Napisany 26 stycznia 2018 - 09:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Z kazkiem w temacie horrorów się rozumiemy się.
  • 0

#37 Shinigami Napisany 26 stycznia 2018 - 09:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

RE5 cudo. Nigdy nie grałem w niego w singlu poza Mercsami.


  • 0

#38 Nyjacz Napisany 26 stycznia 2018 - 09:18

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Ja jak najbardziej widziałbym teraz RE2 i RE3 w klimatach zombiaków i Raccoon City, a RE8 IMO może pociągnąć klimat VII. Może jakieś creepy miasteczko, a nie tylko jedna farma?


  • 0

#39 Kazuo Napisany 27 stycznia 2018 - 22:18

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nie zdziwiłbym się jakby po kameralnym REVII pokusili się teraz o jakąś większą miejscówkę. Miasto spoko, może być nawet coś w stylu Raccoon, ale żeby nie robili z tego semi-open worlda (jak w TEW2). Nie wiem jak Wy, ale ja już jestem przesycony grami z otwartym światem. 


  • 0

#40 burnstein Napisany 29 stycznia 2018 - 08:15

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Gdyby zrobili Residenta w stylu RE0 / Remake (nawet z perspektywą z RE4), z taką samą ilością prostych łamigłówek, rozbudowaną eksploracją i schizującymi motywami, to... właśnie byłoby to czego chcą fani. Jak napisałeś Jedyn, z REVII byli blisko, szkoda że władowali tu FPP, a druga połowa gry jest pozbawiona klimatu. 

 

 

 

a6oyLvb_460s.jpg

No całe tysiąc czy dwa osób.


  • 0

#41 Nyjacz Napisany 29 stycznia 2018 - 08:31

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
A to prawda. Czesto siedze na reddicie RE i tam opinie sa mocno podzielone co do... absolutnie wszystkiego. A juz szczegolnie do kamery czy patentu na gre.
  • 0

#42 Shinigami Napisany 29 stycznia 2018 - 09:17

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Jak mówię, słuchanie fanów to prosta droga do zyebania czegokolwiek.
  • 0

#43 Kazuo Napisany 29 stycznia 2018 - 21:13

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Racja, lepiej niech nie słuchają i robią po swojemu, może doczekamy się wtedy więcej takich perełek jak Umbrella Corps czy Operation Raccoo City. 


  • 0

#44 Godot Napisany 29 stycznia 2018 - 21:15

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Fani pokazali co chcą. Portfelami. Chcą RE6
  • 0

#45 Kazuo Napisany 29 stycznia 2018 - 21:52

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Fani? Raczej casuale stanowiący większość odbiorców. Poza tym RE5 zarobił więcej, więc prędzej ludzie chcą czegoś w ten deseń. 


  • 0

#46 Schrodinger Napisany 29 stycznia 2018 - 21:53

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
mam nadzieję że ta nazwa z capsem była spowodowana mocnym wzwodem, musiałem edytować bo mnie oczy bolały ;)
  • 0

#47 ACZ Napisany 26 maja 2018 - 20:09

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

NEOsite.pl:

Zaufane źródła przekazały mnóstwo ciekawych informacji o nadchodzącym Resident Evil 2 Remake. Gra ma działać na silniku RE Engine, którego możliwości mogliśmy już zobaczyć w Resident Evil 7. Tytuł na zwykłym PlayStation 4 ma działać w 30 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 1080p. PlayStation 4 Pro zaoferuje 60 klatek na sekundę przy rozdzielczości 4K.

Resident Evil 2 Remake skorzysta ze skanowania otoczenia, więc Raccoon City powinno wyglądać niezwykle realistycznie. Jak wygląda sprawa kamery? Prawdopodobnie zobaczymy tutaj rozwiązanie z Resident Evil 4, gdzie umieszczona była ona nad ramieniem. Nad remakiem pracują ludzie tworzący Resident Evil 2 oraz Resident Evil 4. Resident Evil 2 Remake ma być grą dłuższą niż oryginał. Twórcy szykują sporo nowej zawartości oraz lokacji.


  • 1

#48 Kazuo Napisany 07 czerwca 2018 - 20:11

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jedyna gra na którą czekam bardziej od DMC5 i Kingdom Hearts 3, a już przecież te dwa tytuły to dla mnie gwiazdka, wielkanoc i dzień dziecka w jednym. Jeżeli fabuła, klimat i muza pozostaną jak w oryginalne, a kamerka i strzelanie będzie w stylu RE4, to będzie gra mojego życia. Błagam Capcom, nie zepsujcie tego. 

 

 

 

 

 

 


  • 0

#49 krak2610 Napisany 07 czerwca 2018 - 23:13

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Muszę w końcu zagrać w residenta 4 bo słyszałem że dobra gierka. A 5 w coopie rzeczywiście była git, cała platynke tak nabilem z kumplem.
  • 0

#50 nole Napisany 09 czerwca 2018 - 17:19

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Już w październiku w japońskich sklepach... czy to znak...

 

Spoiler

Ten post był edytowany przez nole dnia: 09 czerwca 2018 - 17:28

  • 0

#51 Nyjacz Napisany 09 czerwca 2018 - 17:26

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Ale czego znak? Przecież RE2 to pewniak. Jakiś musi być, to marka to nie Onimusha. A jaki, to wystarczy się domyślić - RE2 został zapowiedziany dawno temu, a ostatnie leaki brzmiały bardzo wiarygodnie. Za rok zapowiedzą RE8, a za kolejny RE3. Jedyna niespodzianka to ewentualny Revelations 3, tylko kiedy. Przydałby się jako kontynuator coopowej podserii.


  • 0

#52 nole Napisany 09 czerwca 2018 - 17:30

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

No że w sumie premiera tuż tuż, to przeciez wcale nie musiał być ten rok.


  • 0

#53 Mateo Napisany 09 czerwca 2018 - 17:31

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
Powrót Nemesisa? Poproszę.
  • 0

#54 Nyjacz Napisany 09 czerwca 2018 - 17:35

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Sporo to klepią, a Capcom od jakiegoś czasu zapowiada gry niedługo przed premierą. Pewnie dlatego tyle się ociągali z zapowiedzią DMC i tego Residenta. Pewnie jedna gra w listopadzie/grudniu, druga styczeń-marzec.


  • 0

#55 Eldarion Napisany 09 czerwca 2018 - 19:11

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:

ostatnie trzy residenty ( 1,0 i 7) wychodziły chyba w styczniu, więc ten miesiąc bym obstawiał ;)


  • 0

#56 Shinigami Napisany 09 czerwca 2018 - 20:17

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Capcom ogólnie lubi wydawać gry w okolicach lutego, także tam na przyszły rok coś wcisną na pewno.


  • 0

#57 Kazuo Napisany 09 czerwca 2018 - 21:24

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Remake dwójki to oczywistość i zakup obowiązkowy, mam nadzieję że gierka dobrze się sprzeda i zmotywuje to Capcom do odświeżenia trójeczki. Byle tylko nie spieprzyli po raz kolejny Nemesia, bo w ORC i Darkside to była jakaś pokraka. 


  • 0

#58 Nyjacz Napisany 11 czerwca 2018 - 09:57

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Dobra, skoro DMC5 wiosna, to strzelamy, ze w grudniu RE2? ;)
  • 0

#59 Kazuo Napisany 11 czerwca 2018 - 10:03

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Stawiam na przełom stycznia-lutego. 


  • 0

#60 Shinigami Napisany 11 czerwca 2018 - 10:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Pewnie święta :burn:


  • 0



Inne z tagami: