Skocz do zawartości

Zdjęcie

Titanfall 2

Respawn EA PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
292 odpowiedzi na ten temat

#181 Schrodinger Napisany 24 listopada 2016 - 10:18

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
i pamiętaj, tylko Bounty Hunt, reszta trybów jest dla ciot!
  • 0

#182 Rudolf Napisany 24 listopada 2016 - 10:37

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:
Ja gram codziennie, ale w attrition też, więc :pf:
  • 0

#183 BeSOS Napisany 24 listopada 2016 - 10:53

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

bounty hunt to chyba tryb PVE? to wiele wyjasnia czemu tam wymiatasz :cf:


  • 0

#184 Rudolf Napisany 24 listopada 2016 - 10:57

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:
Bounty i Attirtion to PvPvE.
  • 0

#185 Schrodinger Napisany 24 listopada 2016 - 11:00

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Attrition to to z tytanami? No to od biedy też mogę pograć od kiedy mam Tone'a odblokowanego ;) No i coś się Rudolf nie możemy zgrać, daj znać kiedy pykasz, albo wyślij wtedy wiadomość na PSNie, nawet jak mnie nie ma.
  • 0

#186 Rudolf Napisany 24 listopada 2016 - 12:04

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:
Attrition to dokladnie to samo co bounty tylko bez banków,czyli najważniejsze jest nabijanie wyników na pilotach/tytanach albo właśnie na gruntach/robotach/reaperach.

No to będę pisał w takim razie, bo ostatnio co wchodziłem to byłeś offline to nie wysyłałem zaproszeń.

Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 24 listopada 2016 - 12:05

  • 0

#187 Schrodinger Napisany 24 listopada 2016 - 12:11

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Bez banków? No można sprawdzić, chociaż banki są fajne, ostatnio jak odblokowałem wieżyczkę to zawsze ją chowam jakoś w rogu w pomieszczeniu gdzie jest bank i przeważnie 3-4 kill wpadają :olo:

Jak wyślesz invite to dostane na telefonie i może odpale konsolę.
  • 0

#188 BeSOS Napisany 25 listopada 2016 - 11:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Pogralem ok 2.5 h...i wg menu gry jestem juz w polowie kampanii wiec zapowiada sie naprawde krociutka :reggie:

Poki co zaden singlowy mesjasz, raczej poziom CODow (ewidentnie czuc ze to ekipa od CODów), oprawa tez bardzo podobna do wspomnianej serii, feeling broni rowniez podobny. Mobilnośc postaci na plus ale poki co nie odnioslem wrazenia zeby jakos znaczaco wpływało to na rozgrwke. Granie tytanem lekkie rozczarowanie bo zbyt ociezaly gameplay sie robi a walki z bossami w tytanach za zbyt łatwe (przynajmniej na normalu). Fabula tez bardzo oszczędna... Pewnie jak gra sie zacznie rozkrecac to sie skończy :cf:

Nie wiem co w tym multi sie dzieje ze takie genialne bo singiel poki co lekki zawod ????

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 25 listopada 2016 - 11:09

  • 0

#189 Schrodinger Napisany 25 listopada 2016 - 11:10

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Ja się nad singlem też specjalnie nie spuszczałem ;) najfajniejszy moment to jak się dostaje rękawice i można się nią bawić
  • 0

#190 BeSOS Napisany 25 listopada 2016 - 13:42

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja nie wiem jak od dwóch tygodni mogłeś go nie skończyć przy takiej dlugosci :hihi:
  • 0

#191 Schrodinger Napisany 25 listopada 2016 - 14:07

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
bo mi się nie chce, a jak mam chwilę to odpalam sobie multi :reggie:
  • 0

#192 Schrodinger Napisany 26 listopada 2016 - 11:02

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

 

First let’s look at the big picture and make a crucial point about our DLC vision crystal clear: All maps, modes, weapons —anything that has effect on gameplay— will be free for all players that bought Titanfall 2. We believe that in order to maintain a healthy community we shouldn’t be segmenting players behind paywalls for these things.

In addition to the free stuff, we will be opening a store in game with the launch of DLC #1 that will allow you to purchase new skins, camo and Prime Titans if you want for a modest price. We will have no in-game currency exchange. No locked loot boxes, crafting shards or pay-to-win weaponry. No RNG. If you see something you like, you buy it and that’s it. These in no way effect stats and are purely cosmetic. We will have two Prime Titans available at launch. They have new chassis and assassinations but function the exact same way as their original counterparts.

The first DLC drop will be on November 30, 2016 and it’s called Angel City’s Most Wanted. We’ll be going into more detail and showing it off closer to launch but here’s a high level look at the free content you’ll be getting:

Angel City’s Most Wanted [all content below will be FREE]:

  • Angel City map: A fan favorite map from Titanfall 1 is reborn for Titanfall 2.
    • Fans that pre-ordered Titanfall 2 will get access to the Angel City map starting on November 30. All other players will get access to the Angel City map starting on December 3rd.
  • Wingman Elite Pistol
  • Titan Kits: Get more customization for your Titan with these all new kits.
    • Ion: Refraction Lens
      • Splitter Rifle splits 5 ways
    • Scorch: Scorched Earth
      • Flame Core ignites the ground, leaving thermite in its wake
    • Northstar: Threat Optics
      • Enemies are highlighted while zooming in
    • Tone: Burst Loader
      • Aiming allows the 40mm to store up to 3 shots to burst fire
    • Legion: Hidden Compartment
      • Power Shot has two charges
    • Ronin: Phase Reflex
      • When doomed, Ronin phases out of danger
  • Pilot Execution: Inner Pieces
    • Phase into an unsuspecting victim
  • Stats screen
  • FAQ menu
  • In-game store

Angel City’s Most Wanted is just the beginning of our support for Titanfall 2. We will have more drops that will differ in size and scope but the additional maps, modes, and weapons available will continue to be free. We’ll be revealing just what these are next year but in the meantime here’s what kind of events and updates you can expect from us for 2016:

  • GAME MODE TWISTS
    Changing things up and trying out new ways to play is a big part of how we work here at Respawn. We’re carrying that philosophy over to multiplayer with semi-regular events that will change up rule sets on certain games, giving them a “twist” to how you might normally play them. Changes like these force players (and ourselves) to look at the game differently and try some things you may never have tried before.
  • DOUBLE XP WEEKENDS
    Beyond new content and rules that change the game, we’re also big fans of giving excuses for all your friends to pile into Titanfall 2 over a weekend to reap bonus XP, level up faster or unlock a weapon you’ve had your eye on and generally have some fun. Don’t forget to coordinate with your Networks to optimize your happy hour merit madness!
  • TOP NETWORKS RECOGNITION
    Networks represent our grand experiment to make Titanfall 2 a meaningful social experience for all players. Being a part of a Network is a great way to meet new people and get bonuses for playing, so every week you’ll find us calling out a few Networks we think are worth checking out. You can join as many Networks as you like, so make a point to join one that interests you! It’s a great way to meet fellow Pilots and have fun together.
  • SOCIAL GIVEAWAYS
    Make sure to follow @respawn because every Wednesday we’ll get doing random giveaways that could be anything from the Titanfall 2 Art book, signed posters, and much more.

And this is just all the stuff we’re ready to talk about right now! We’ve got more that we’re working through but isn’t ready for prime time just yet. What I hope you’ll take away from this as that this is just the start. We are committed to supporting Titanfall 2 for the long haul and look forward to taking this journey with you.

Alright! And with that let’s take a look at some of the rad community content you busy bees have been making.

 


  • 1

#193 BeSOS Napisany 26 listopada 2016 - 12:58

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nikogo.
  • 0

#194 Shinigami Napisany 26 listopada 2016 - 13:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Gra ma 10 tysięcy osób online, a oni jeszcze robią early access do nowej mapy tylko dla wybranych :banderas:
  • 0

#195 BeSOS Napisany 26 listopada 2016 - 19:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Skończyłem. Singiel im dalej tym lepszy ale nie nazwałbym go jakimś objawieniem, imo poziom COD AW (czyli bardzo dobry) - Gierka jest bardzo kolorowa więc spodoba się miłośnikom Halo :cf:, jest też mega płynna, nie zauważyłem spadków animacji. Zajęlo mi to ok 5h.

Zdziwił mnie brak linki w singlu albo nie ogarnalem jak się jej uzywa :olo:

Sprawdze multi ale raczej nie zabawie tu dłużej bo wolę jednak feeling Destiny.

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 26 listopada 2016 - 19:31

  • 0

#196 Rudolf Napisany 27 listopada 2016 - 00:57

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:
Gra na hardzie/masterze zyskuje. Też na początku grałem na normalu (a linki w singlu nie ma, widzę, że nie jestem jedyną osobą zaskoczoną tym faktem :olo: ).
  • 0

#197 Schrodinger Napisany 27 listopada 2016 - 01:01

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Też kurwa nie wiem czemu nie dali linki do singla, jutro  odpalam i kończę, a potem wieczorkiem Rudolf może coś pooramy, w tym tygodniu miałęm mało czasu ale jutro chętnie bym coś pocisnął, może jedyn by wpadł


  • 0

#198 BeSOS Napisany 27 listopada 2016 - 01:21

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Zagrałem kilka meczy, wbiłem 3 level i wiem że to za szybko co napisze ale nie dla mnie to multi - myślałem że ta dynamika po wolniejszym D będzie fajna odmiana ale (może miałem niefart) trafiłem na mecze gdzie banda pojebów z Japonii latała po mapie niczym roboty a ja robiłem dla nich za mięso armatnie :olo: o ile w singlu ta dynamika bardzo mi się podobała tak w multi już mniej..tytnami nie chce mi się grać w multi a z tego co widzę w większości Trybów są częścią gry...chyba 3 lata w D mnie ukierunkowaly na określony typ multi i ciężko będzie mi polubić coś innego...gdzie w D każdy kill daje satysfakcję bo na ogół wynika że skilla tutaj mam wrażenie że wystarczy nacisnąć kilka razy spust i przeciwnik pada...trochę na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Szkoda bo wygląda to ślicznie i jest płynne jak masło no i też widać że dopraciwane bardzo...nie mój styl, szkoda.
  • 0

#199 Freeman Napisany 27 listopada 2016 - 07:37

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:

Na początku też się mocno odbiłem, bo z tą dynamiką, możliwościami ruchu i pojebami PCtowymi nie ogarniałem w ogóle.

Teraz za to w miarę zacząłem się wkręcać, zacząłem grać na PC w multi na padzie, bo jest aim assist  :cf:

Dużo lepiej mnie idzie na tym padzie niż na klawie i myszce, tyle że z tym aimem to tak niemasterrace i pewnie hejtują ludzie.

 

Swoją drogą też bym wolał więcej trybów bez tytanów, głównie gram tylko piloci vs piloci, chociaż czasem odpalę łowy.


  • 0

#200 BeSOS Napisany 27 listopada 2016 - 08:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tutwj jest matchaking z pc?
  • 0

#201 Freeman Napisany 27 listopada 2016 - 11:11

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:

Chyba nie ma. Każda platforma osobno.


  • 0

#202 Schrodinger Napisany 27 listopada 2016 - 18:16

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Yedyn pyerdoli bo jest głupił łapsem, ot co.

 

Siadłem i skończyłem singla, początek jest nudny ale od trzeciej misji zaczyna się jazda, która rozpędza się coraz bardziej, a pod sam koniec to już poziom zajebistych CoDów, no i końcóweczka :banderas: 

 

Rudolf jak trudno jest na najwyższym poziomie bo chętnie połakomiłbym się na platynę tutaj, bo wszystkie trofiki z singla.


  • 0

#203 ACZ Napisany 27 listopada 2016 - 19:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Kolejna aktualka da możliwość dostosowania FOV.


  • 0

#204 Schrodinger Napisany 27 listopada 2016 - 19:49

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Rudolf odpalilem dzisiaj tego tutoriala, udało mi się wbić 50 sekund, ale pierwsza trójka to kwestia czasu ;)
  • 0

#205 Rudolf Napisany 27 listopada 2016 - 19:58

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Samemu doszedłem do 40, trza będzie maszterów z yt podejrzeć, bo  :uff:  A master to ponoć poziom legendary z Halo.


Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 27 listopada 2016 - 20:00

  • 0

#206 Schrodinger Napisany 27 listopada 2016 - 20:16

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Szkoda że w coopie się nie da. Na yt patrzyłem bo biorą arc granady i szotgan i jada 29 sekund
  • 0

#207 Schrodinger Napisany 28 listopada 2016 - 01:50

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Doszedłem w treningu do 39 ale te 33 to jest do zrobienia, tylko wszystko musi wyjść, wk***ia mnie to jak atheon swego czasu, musi pęknąc :cf:

 

jak wpadnie to bede robil platyne, jak na tym polegne to olewam 


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 28 listopada 2016 - 01:50

  • 0

#208 nole Napisany 29 listopada 2016 - 18:37

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:
Olo, nie poddają się i walczą jak lwy o giereczkę. Multi za free w ten weekend dla wszystkich.
  • 0

#209 BeSOS Napisany 29 listopada 2016 - 19:47

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Niewiele to zmieni raczej, mnie odrzuciło właśnie multi :cf:
  • 0

#210 Schrodinger Napisany 29 listopada 2016 - 20:03

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

ja tam obecnie cisnę tutorial :olo:


  • 0



Inne z tagami: