Skocz do zawartości

Zdjęcie

Plany na 2017 rok - co kupię, co oleję, co ogram, na co zaczekam w PS+


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
50 odpowiedzi na ten temat

#31 Schrodinger Napisany 26 stycznia 2017 - 10:29

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

no Jedyn po prostu ma downa i jest specjalnej troski! 


  • 0

#32 Razel Napisany 26 stycznia 2017 - 10:48

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Plany na 2017 rok - co kupię, co oleję, co ogram, na co zaczekam w PS+

 

No to po prostu oleje Mass Effect 3 w 2017 :^^:


  • 0

#33 Cola Napisany 26 stycznia 2017 - 12:06

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Co ogram na pewno, wzdłuż i wszerz: Horizon, Mass Effect, Remaster Crasha, Gran Turismo, Battlefield 1, Final Fantasy XV, Jak 3, REZ (VR), RE 7 (VR).

 

Do tego jeszcze z plusa na pewno coś się trafi i jakieś szpile z promocji.

 


Ten post był edytowany przez Cola dnia: 26 stycznia 2017 - 12:07

  • 0

#34 Freeman Napisany 26 stycznia 2017 - 12:17

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:

Obstawiam, że wyjdzie Forza Motorsport 7 i wyjdzie też na PC jak Horizon 3, a więc to ogram na pewno mocno.

Innych planów giereczkowych nie mam. 


  • 0

#35 Kurzy Napisany 26 stycznia 2017 - 13:08

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:

Day One na 440%:

- MASS EFFECT ANDROMEDA!

- Horizon

- Crash Bandicoot N-Sane trilogy

- Destiny 2 i granie online z moimi kolegami z forumka!

 

 

Ogram:

- Lego City: Undercover

- Gran Turismo Sport

- Uncharted: The Lost Legacy

- God of War

- (...)


  • 0

#36 Mateo Napisany 11 lutego 2017 - 16:18

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 128 Postów:

Łanowe gierki._ Tacoma, Beacon, Cuphead, Ashen, Xbox żyje.  :olo:


Ten post był edytowany przez Mateo dnia: 11 lutego 2017 - 16:19

  • 0

#37 Kazuo Napisany 13 lutego 2017 - 02:05

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Od kilku lat stosuję metodę ostrej selekcji giereczek, skupiając się głównie na garstce wybranych tytułów, a w tym roku ze względu na natłok obowiązków i większy niż kiedykolwiek brak czasu na granie planuję zacisnąć pasa jeszcze mocniej. Tym sposobem z mojej listy wylatują praktycznie wszystkie zachodnie produkcje (żadna strata, te gry i tak są pozbawione duszy) i zostaje sama konkretna japońszczyzna, która przeprowadza obecnie mocną ofensywę na mój portfel i resztki wolnego czasu. Póki co ograne REVII, teraz powolutku platynuję nowe Kingdom Hearts, a następne w kolejce będzie Nioh (mam zamiar przeorać tę giercę wzdłuż i wszerz, nawet gdyby miało mi to zająć pół roku :olo: ). Później? Ewentualnie może wleci Persona 5 i Nier 2, a tak to spokojnie zaczekam na dwa mesjasze, czyli KH3 i remake Resident Evil 2, nic innego w tym roku mnie nie interesuje. Siłą rzeczy odpuszczam rywalizację online, niestety żeby czerpać z takiego grania przyjemność (czyli żeby w ogóle wygrywać) trzeba na to przeznaczać zbyt wiele czasu, a więc bye bye Rocket League, moja platoniczna miłość pod nazwą Overwatch oraz Destiny 2 na które przez pewien czas ostrzyłem sobie zęby. Na liście zostają same konkrety. 


  • 0

#38 Godot Napisany 13 lutego 2017 - 08:24

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

Nawet już miałem ten temat napisany u siebie, ale stwierdziłem, że jest bezsensowny. Widać nie ^_^

W tym roku mam trzy day1. The Legend of Zelda Breath of the Wild, Super Mario Odyssey i Red Dead Redemption 2. Czy coś więcej? Chyba nie, bo poza Personą, która mnie gatunkowo nie interesuje, nic nie zapowiada się na mesjasza. W Horizon nie wierzę, Mass Effect mnie nie hajpuje na tę chwilę. Ciekawi mnie Crash i Yooka, może uda się wygospodarować czas na nie. Poważnie zastanowię się nad Shadow Tactic, jak nie spieprzą sterowania. Jako Commandosowy zjebiszcz marzę o tej gierce na iOS, więc chętnie pogram w coś podobnego i równie dobrego. W God of War i to od Kojimy w 2017 nie wierzę. W REmake 2 też nie. Nie ma też szans na TLoU2. Odpuszczam South Parki, nie wkręciłem się w serial mimo chęci. Tyle na stacjonarne. Na Vitę day1 to Danganronpa 3. Na iPada pewnie się znajdzie sporo tytułów, ale tu raczej nastawiam się na megaoffy niż na premiery


Wystarczyło kilka tygodni i plany poszły w diabły ^_^ Kupiłem RE7 czego kompletnie nie planowałem i uwierzyłem w Horizon. Żeby zmieścić je w planie z kupki wstydu do ogrania na bliżej nieokreśloną przyszłość wyleciały Ratchet i Halo 4/5. Straciłem ochotę na Halo po pograniu godzinki, nie chce mi się też grać w Ratcheta. Oprócz dodatkowego Horizon nie widzę nic day1 poza wymienionymi wcześniej grami, przy czym nie mam nic przeciwko żeby Marian wyleciał na 2018. Nie chcę kupować nowej konsoli
  • 0

#39 Raikoh Napisany 13 lutego 2017 - 17:56

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

 Ewentualnie może wleci Persona 5

Ewentualnie? :lol2:


  • 0

#40 Kazuo Napisany 13 lutego 2017 - 20:56

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Za dużo erpegów, za mało czasu :why:


  • 0

#41 fingus Napisany 13 lutego 2017 - 23:16

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
A ja się lekko zachęciłem do Nioha i Horizona, wiec wciągam je na wishlistę. Nioha to raczej "przestałem się bać" i czuję że chętnie bym się z nim spróbował, w tej chwili jedyne co mnie od niego powstrzymuje, to patrzący z wyrzutem Dishonored 2, którego porzuciłem dla TLG (i raidów w Destiny), a teraz mi głupio, może da się jakoś przeprosić. Horizon to natomiast "łyknę kiedyś za stówkę", bo mam grube obawy że będzie to crapik w ubisoftowym stylu, może i z wysokimi ocenami, ale również z pełnym nudnych, powtarzalnych zadań openworldem, nic nieznaczącą fabułą oraz tak fascynującymi atrakcjami jak "zabij 100 jeleni aby zrobić większy portfel". Ziewam na samą myśl. Ale leciutki hajpik mnie bierze, więc za stówkię bym łykał.
  • 0

#42 Mateo Napisany 23 lutego 2017 - 14:00

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 128 Postów:

Kupić Switcha w marcu.  :u2:


  • 0

#43 Chewie Napisany 02 marca 2018 - 01:34

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

I jak wsze plany, spelnily sie?


  • 0

#44 keogh Napisany 02 marca 2018 - 01:35

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

nacon - chyba gorszego zakupu w tym roku już nie zrobie


  • 0

#45 Wezyr Napisany 02 marca 2018 - 07:22

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 413 Postów:
O, ja akurat jestem napalony na tego pada. Może jakieś krótkie podsumowanie?

Plany na 2018? Obowiązkowo Switch i trzecia Vita. Indyczki na konsolach przenośnych smakują mi najlepiej.
  • 0

#46 Kazuo Napisany 02 marca 2018 - 08:08

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

nacon - chyba gorszego zakupu w tym roku już nie zrobie


Widzę, że też się naciąłeś na bubla.
  • 0

#47 burnstein Napisany 02 marca 2018 - 08:11

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 134 Postów:

W 2017 już nic nie kupię.


  • 0

#48 Pawlik Napisany 02 marca 2018 - 10:20

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

a ja kupię telewizor i pewnie kupię ten sam telewizor również przez kolejny rok :ok:


  • 0

#49 Schrodinger Napisany 02 marca 2018 - 10:22

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

ale możesz netflixa w 4k oglądać! 


  • 0

#50 Pawlik Napisany 02 marca 2018 - 10:25

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

z hdr w jakośći dolby vison! i w  master rejsa jakim jest xox grać jak człowiek :good: tyle wygrać :banderas:


  • 0

#51 Tawotnica Napisany 06 marca 2018 - 08:44

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 129 Postów:

Tak wygląda moja lista po mocnej selekcji:
 
- Danganronpa V3: Killing Harmony
- Dark Souls 3 GOTY
- Cuphead*
- Cladun Returns
- Final Fantasy XII: The Zodiac Age*
- Fire Emblem Echoes
- Fire Emblem Heroes
- Fire Emblem Warriors (3DS)
- Goodbye! BoxBoy!
- Lady Layton*
- The Legend of Heroes: Trails in The Sky 3rd
- The Legend of Zelda: Breath of The Wild
- M2 ShotTriggers
- Nier: Automata
- Nioh
- Persona 5
- Prey
- Resident Evil 7
- Shovel Knight: Specter of Torment
- Super Bomberman R
- Super Mario Odyssey
- Super Mario Run (Droid)
- Stardew Valley (NIS)
- Tokyo Xanadu (PSV)
- Vampyr
- Wipeout: Omega Collection*
- Wonderboy: The Dragon's Trap
- Xenoblade Chronicles 2
- Yakuza Kiwami
- Yooka-Laylee
- Ys Origin (PS4)*
 
Gdzie pogrubione tytuły to absolutnie day1, w większości już z poskładanymi preorderami. W pełni spodziewam się, że część wypadnie poza 2017 (np.: Vampyr i Xenoblade).   
 
Nikt na nowego Preya nie czeka? Bethesda ostatnio jest na fali, więc jak zazwyczaj z FPSami czekam na recki i hajp forumkowy tak tu jestem w miarę pewien, że szybko się skuszę.


Not bad. Dangi nigdzie nie szło kupić na PSV, więc wciąż czekam na okazję. Soulsbornowe gry olałem, chociaż wziąłem Nioha na początku roku. Vampyr nie wyszedł. Yooka-Laylee myślałem, że wyjdzie w pudełku na Switcha (i ciągle mam nadzieję). Gier z gwiazdką z kolei nie skończyłem do creditsów.
  • 1