Skocz do zawartości

Zdjęcie

Anthem

EA BioWare PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
597 odpowiedzi na ten temat

#391 Kazuo Napisany 18 lutego 2019 - 21:54

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Chwalenie monster huntera zdradza brak giereczkowego gustu.

Najlepsza gra z tego całego kooperacyjno-lootowego śmiecia. Pozdrawiam. 


  • 0

#392 Schrodinger Napisany 21 lutego 2019 - 13:40

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 987 Postów:
Co tam kurwa? 67 w wersji na PC, na konsole będzie jeszcze gorzej :cf:

https://www.metacrit...c/anthem?ref=hp

A tu nawet 63 :banderas:

https://opencritic.c...ame/7084/anthem

Preorderki złożone? Kokokola gdzie jesteś?

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 21 lutego 2019 - 13:43

  • 0

#393 Kazuo Napisany 21 lutego 2019 - 14:45

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Cholercia, a tak dobrze się zapowiadało i nawet planowałem zakup...

 

 

 

 

 

 

 

 

.... nie powiedział nikt nigdy. 


  • 2

#394 Hellmans Napisany 21 lutego 2019 - 14:49

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 014 Postów:

Gameplay lepszy niż w KH3 może jeszcze to przemyśl :cf:


  • 0

#395 Kazuo Napisany 21 lutego 2019 - 14:54

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ale fabuła zbyt mało popierdolona. 


  • 0

#396 Schrodinger Napisany 21 lutego 2019 - 14:56

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 987 Postów:
fabuly nie ma, sa dwa filmiki
  • 0

#397 BeSOS Napisany 21 lutego 2019 - 16:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Żegnaj BW, Szepard na zawsze w naszych sercach.
  • 0

#398 Stan Napisany 21 lutego 2019 - 16:29

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 210 Postów:

ALeż ta gra to kupa. BioWare umarło, EA niech dobije trupa.

 


  • 0

#399 BeSOS Napisany 21 lutego 2019 - 16:35

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Pytanie ile z tej gry to pomysł BW a ile EA :reggie:
  • 0

#400 Schrodinger Napisany 21 lutego 2019 - 16:38

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 987 Postów:
czy to ważne?
  • 0

#401 BeSOS Napisany 21 lutego 2019 - 17:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Myślę że to zasadnicze pytanie.
  • 0

#402 Kazuo Napisany 21 lutego 2019 - 17:52

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Loading screen simulator xD skrzynki też mnie zniszczyły. EA mają tupet, żeby wydawać takie gówno w 2019 roku. 


  • 0

#403 burnstein Napisany 21 lutego 2019 - 18:04

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 151 Postów:

Pytanie ile z tej gry to pomysł BW a ile EA :reggie:

 

100% Bioware, przypomnij sobie co zrobili z Mass Effectem i lepiej pogódź się z tym, że teraz taki wygląd ich.


  • 0

#404 Schrodinger Napisany 21 lutego 2019 - 18:48

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 987 Postów:
Bioware dla tej gry poświęciło Mass Effecta oddając całkiem ciekawy pomysł w ręce amatorów i wyszło gówno, sorry ale dla mnie oni powinni zdechnąć. Przyszłość RPG w CDP, Larian i Obsidianie :tak:
  • 1

#405 Kazuo Napisany 21 lutego 2019 - 19:01

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

Pytanie ile z tej gry to pomysł BW a ile EA :reggie:

 

100% Bioware, przypomnij sobie co zrobili z Mass Effectem i lepiej pogódź się z tym, że teraz taki wygląd ich.

 

Jedyn zadał dobre pytanie. Nie wiadomo na ile ograniczało ich EA, ile dali im swobody twórczej, jakie kłody rzucali Bioware pod nogi podczas produkcji, może to nie jest do końca wina samego Bioware. A nawet jeśli, to jeszcze bym ich nie skreślał. Capcom przez wiele lat też dawało do dupy, a teraz pięknie odbiło się od dna, więc jak widać nigdy nie jest za późno na reaktywację. 


  • 0

#406 Schrodinger Napisany 21 lutego 2019 - 19:06

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 987 Postów:
A Capcom jest dzifką EA? No właśnie.
  • 0

#407 lukaszSA Napisany 21 lutego 2019 - 19:13

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 962 Postów:
Olo.

Przecież EA im game designu nie robiło. Kazali im zrobić grę jak Destiny a BioWare tego nie potrafiło zrobić dobrze
  • 0

#408 burnstein Napisany 21 lutego 2019 - 19:17

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 151 Postów:

Po prostu kolegom łatwiej żyć wierząc, że to wszystko wina złej macochy, a nie ukochanej co się zaczęła szmacić.


  • 2

#409 Stan Napisany 21 lutego 2019 - 19:17

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 210 Postów:

Bioware dla tej gry poświęciło Mass Effecta oddając całkiem ciekawy pomysł w ręce amatorów i wyszło gówno, sorry ale dla mnie oni powinni zdechnąć. Przyszłość RPG w CDP, Larian i Obsidianie :tak:

No to troche przykrę jednak że BioWare moze się taką kupą pożegnać ze sceną. Najlepszy w tej grze jest jej steelbook. 

 

 

EA na bank naciskało na grind, paczuszki i jak najwięcej tego całego śmiecia. Zresztą oni chcą aby to wciskać do każdej ich gry aktualnie, dlatego co chwila kasują nowe Star Warsy. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 21 lutego 2019 - 19:18

  • 0

#410 Schrodinger Napisany 21 lutego 2019 - 19:18

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 987 Postów:
Dialogi pisane były przez gości od Andromedy, a to są ludzie od dodatków do simsów, zrozumcie że Bioware już nie ma.
  • 0

#411 lukaszSA Napisany 21 lutego 2019 - 19:24

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 962 Postów:
A nie przez księgowych z EA?
  • 0

#412 burnstein Napisany 21 lutego 2019 - 19:33

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 151 Postów:

 

Bioware dla tej gry poświęciło Mass Effecta oddając całkiem ciekawy pomysł w ręce amatorów i wyszło gówno, sorry ale dla mnie oni powinni zdechnąć. Przyszłość RPG w CDP, Larian i Obsidianie :tak:

No to troche przykrę jednak że BioWare moze się taką kupą pożegnać ze sceną. Najlepszy w tej grze jest jej steelbook. 

 

 

EA na bank naciskało na grind, paczuszki i jak najwięcej tego całego śmiecia. Zresztą oni chcą aby to wciskać do każdej ich gry aktualnie, dlatego co chwila kasują nowe Star Warsy. 

 

 

Star Warsy skasowano za opieszałość w produkcji, Anthem robili 6 lat, może problemem jest to, że akurat EA Bajołerowi pozwala na za dużo, a ci partacze nie potrafią realizować swoich pomysłów, a w sumie to nawet nie wiedzą za bardzo co chcą zrobić. Siedzą, myślą, knują, kombinują, aż w końcu czas się kończy i sklejają coś na szybko byle było  :dunno:


Ten post był edytowany przez burnstein dnia: 21 lutego 2019 - 19:34

  • 0

#413 Stan Napisany 21 lutego 2019 - 19:38

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 210 Postów:

Nie do końca prawdą jest, że Star Warsy kasuja że opieszałość, to też, ale też za to że np. w projekcie od Viscreal nie dało się upchnąć lootboksów. Zresztą ta opieszałość to też trochę wina EA, bo narzuca Frosbite jak silnik ich giereczek, a on ponoć niezbyt miły we współpracy jest. 


  • 0

#414 burnstein Napisany 21 lutego 2019 - 19:43

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 151 Postów:

Wina Dice :cf:


  • 1

#415 Kazuo Napisany 21 lutego 2019 - 23:09

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

może problemem jest to, że akurat EA Bajołerowi pozwala na za dużo, a ci partacze nie potrafią realizować swoich pomysłów, a w sumie to nawet nie wiedzą za bardzo co chcą zrobić. Siedzą, myślą, knują, kombinują, aż w końcu czas się kończy i sklejają coś na szybko byle było  :dunno:

 

EA: ej chłopaki, macie tu szmal i zróbcie jaką grę chcecie, byle tylko była dobra

Bioware: dzięki, to robimy klona Destiny, zawsze o tym marzyliśmy!

 

 

Tak burn, na pewno EA pozwala im spełniać swoje pomysły i wcale im się nie wpierdala w twórczość. 


  • 1

#416 burnstein Napisany 21 lutego 2019 - 23:28

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 151 Postów:

Spoko Kazuo, żyj sobie w swoim naiwnym świecie i wierz w co chcesz jeśli z tym ci łatwiej :dunno:

 

Taki tam filmik z forumka obok, nie oglądam zazwyczaj takich rzeczy, zwłaszcza tak długich, ale, że oszczędzę trochę czasu na niegraniu w samą grę, to jakoś tak wyszło, że obejrzałem. Całkiem fajny, o samej grze, ale i o tym jak Anthem stawia stolca na dziedzictwo Bioware.


  • 2

#417 Kazuo Napisany 21 lutego 2019 - 23:55

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Spoko Kazuo, żyj sobie w swoim naiwnym świecie i wierz w co chcesz jeśli z tym ci łatwiej :dunno:

 

 

 

Z takim myśleniem jest mi bardzo łatwo, ale nie dlatego, że lubię Bioware i staram się ich na siłę usprawiedliwić, bo zwisają mi tak samo jak EA i mogą równie dobrze w każdej chwili przestać istnieć, nawet mi powieka nie drgnie. Po prostu moja opcja wydaje mi się dużo bardziej prawdopodobna, a w naiwnym świecie to żyjesz Ty, skoro myślisz że taki moloch jak EA pociągający za wszystkie sznureczki nie stoi z batem nad tymi studiami developerskimi i nie pilnuje, żeby w ich gierkach znalazło się odpowiednio dużo casualowego szamba nastawionego na łatwy i szybki zarobek. W świętego Mikołaja też jeszcze wierzysz? 


  • 0

#418 nole Napisany 22 lutego 2019 - 05:45

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 737 Postów:

W pecetowie się nie pierdolą w tańcu, 63 na Meta, w tym ANI JEDNEJ "zielonej" recki  :infamous:. Że też EA nie dało rady choćby jakiegoś jednego fanbojka przekupić  :cf:.


Ten post był edytowany przez nole dnia: 22 lutego 2019 - 05:51

  • 0

#419 lukaszSA Napisany 22 lutego 2019 - 07:46

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 962 Postów:

 

Spoko Kazuo, żyj sobie w swoim naiwnym świecie i wierz w co chcesz jeśli z tym ci łatwiej :dunno:

 

 

 

Z takim myśleniem jest mi bardzo łatwo, ale nie dlatego, że lubię Bioware i staram się ich na siłę usprawiedliwić, bo zwisają mi tak samo jak EA i mogą równie dobrze w każdej chwili przestać istnieć, nawet mi powieka nie drgnie. Po prostu moja opcja wydaje mi się dużo bardziej prawdopodobna, a w naiwnym świecie to żyjesz Ty, skoro myślisz że taki moloch jak EA pociągający za wszystkie sznureczki nie stoi z batem nad tymi studiami developerskimi i nie pilnuje, żeby w ich gierkach znalazło się odpowiednio dużo casualowego szamba nastawionego na łatwy i szybki zarobek. W świętego Mikołaja też jeszcze wierzysz? 

 

 

Czytałeś raport o Andromedzie? Ta gra była jaka była nie z powodu EA tylko BioWare i tego, że kompletnie nie mieli na nią pomysłu. 

 

Czy EA kazało im zrobić nudnego open worlda? Możliwe. Ale oni nigdy nie przyszli do EA z grywalnym PoC (!). Problemem w BioWare jest management i wygląda na to że też kompetencje pracowników. Nastawienie na łatwy i szybki zarobek nie musi oznaczać nudnych misji i beznadziejnych dialogów. 


  • 0

#420 Eldarion Napisany 22 lutego 2019 - 08:49

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:

W pecetowie się nie pierdolą w tańcu, 63 na Meta, w tym ANI JEDNEJ "zielonej" recki :infamous:. Że też EA nie dało rady choćby jakiegoś jednego fanbojka przekupić :cf:.

a konsolowa jeszcze niezrecenzowana? Moze jeszcze się wczytuje ? ;). Dostałem tego szrota do nowej karty ale jest szansa że jej nawet nie włącze he he
  • 0



Inne z tagami: