Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare

Infinity Ward Activision Wii PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1223 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2007 - 09:22

Gość__*
  • Goście

Pierwszy trailer
http://www.gametrail...age.php?id=4735

Mnie się podoba.


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 18:46

  • 0

#2 phsx Napisany 28 kwietnia 2007 - 10:00

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
My dreams come true :) CoD wspolczesnie.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2007 - 10:02

Gość__*
  • Goście
Zmiana klimatu wychodzi na dobre przynajmniej IMO.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2007 - 11:10

Gość__*
  • Goście
Choć wierze że gra za rządzi to jednak filmik jest jakiś kupy sie nie trzymający dużo poprostu nie mówi choć widaćże chce tyl powiedzieć ale mu nie wychodzi :)
  • 0

#5 Texz Napisany 28 kwietnia 2007 - 13:12

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
CoD2 też się kupy nie trzymało. W jednym momencie zapierniczałeś po kolana w śniegu jako Rusek, któremu co dopiero dano karabin do ręki, a zaraz potem w przykrótkich spodenkach i śmiesznym rondelku na głowie, rozwalałeś działa przeciwlotnicze w Afryce...
Ot Activision ;)
  • 0

#6 vagrant3 Napisany 28 kwietnia 2007 - 13:23

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

CoD2 też się kupy nie trzymało. W jednym momencie zapierniczałeś po kolana w śniegu jako Rusek, któremu co dopiero dano karabin do ręki, a zaraz potem w przykrótkich spodenkach i śmiesznym rondelku na głowie, rozwalałeś działa przeciwlotnicze w Afryce...
Ot Activision ;)

Dokładnie. Do mnie nigdy ta seria nie trafiała :/ Faktycznie, wprowadzenie realów bliższych naszym czasom to świetne posunięcie, ale i tak wolę GRAWa i Full Spectrum Warrior. Na mojej półce nie ma miejsca na CoD :hejka:
  • 0

#7 Grz3chu Napisany 28 kwietnia 2007 - 13:32

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
CoD = zagraj zapomnij. To zawsze była, jest i będzie gra "na raz" tylko, że w nowych realiach. Rozgrywka pewnie pozostanie niezmieniona, ale mogę się mylić.
  • 0

#8 Texz Napisany 28 kwietnia 2007 - 15:28

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jeszcze troszkę i ten cały klimat wojenny usytuowany w dzisiejszych czasach wyjdzie nam wszystkim bokiem. W przygotowaniu jest Operation Flashpoint 2, teraz Call Of Duty 4, a wcześniej jeszcze zapowiedziano Tom Clancy's EndWar.

Osobiście największe nadzieje postawiam w OF2, lecz nie będę zły, jeżeli reszta gier o podobnej tematyce będzie również miło zaskakiwać.
  • 0

#9 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2007 - 17:14

Gość__*
  • Goście

CoD = zagraj zapomnij. To zawsze była, jest i będzie gra "na raz" tylko, że w nowych realiach. Rozgrywka pewnie pozostanie niezmieniona, ale mogę się mylić.

Niestety podobnie jak Medal of Honor i większość FPSów.
  • 0

#10 syon Napisany 29 kwietnia 2007 - 08:25

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Jeszcze troszkę i ten cały klimat wojenny usytuowany w dzisiejszych czasach wyjdzie nam wszystkim bokiem.


Mów za siebie. Mi akurat wojenne klimaty jakie by one nie były i gdzie by się nie działy nie przeszkadzają.

Za to wszystkie części CoD bardzo lubię, zaś trójeczka ma przefachowy multiplayer, który stawiam na równi z Vegasem i Gearsami. Po trailerze widzę, że akcja będzie się działa również na Bliskim Wschodzie i jest to jak dla mnie najlepszy w tej chwili teatr współczesnych działań wojennych. No, teraz to się nakręciłem :]
  • 0

#11 Texz Napisany 29 kwietnia 2007 - 12:21

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ano, tak. Bliski Wschód.. kolejna gra która będzie poruszać tą tematykę to MGS4.
Oglądając trailer CoD4 miałem właśnie takie nieodłączne wrażenie, że oglądam nowego emgieesa.
  • 0

#12 MaxVarEmreis Napisany 29 kwietnia 2007 - 14:47

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Coż, jestem chyba jedną z niewielu osób, którym zmiany w CoD średnio sie podobaja....
  • 0

#13 phsx Napisany 29 kwietnia 2007 - 14:56

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Nie moge sie doczekac online w CoD4 - to glowny powod dla ktorego czekam na ta gre, w 1 byl/jest mistrzowski, w kolejnych grach juz go zpierniczyli.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 29 kwietnia 2007 - 15:35

Gość__*
  • Goście

Coż, jestem chyba jedną z niewielu osób, którym zmiany w CoD średnio sie podobaja




Mi też ta zmiana klimatu się nie spodobała . Mam takie dziwne skojarzenia z FSW i MGS4 ( ten bliski wschód ) . Większość gier w dzisiejszych realiach opiera się na skradaniu a CoD to zawsze było parcie przed siebie - mam nadzieję , że chociaż to zostanie ;] .
  • 0

#15 phsx Napisany 29 kwietnia 2007 - 17:26

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Napewno nie bedziemy sie skradac, to nie w stylu CoD.
  • 0

#16 Sketler Napisany 30 kwietnia 2007 - 06:09

Sketler

    Chocobo

  • Narybek
  • 23 Postów:
-Jak dla mnie Cod zawsze wymiataly konkretnie,pamietam jak przechodzilem po 1godz dziennie COD2 u dziewczyny na kompie bo moj tego pociagnac nie mogl,a chyba nie musze mowic dlaczego tylko 1h dziennie...ech„kobiety i ich wielkie zamilowanie do gier:)
  • 0

#17 Gość__* Napisany 07 maja 2007 - 19:58

Gość__*
  • Goście
Screen 3D
http://videogamerx.g... ... 1&no=13921

Dobrze to wygląda jeszcze zmiana klimatu daje radę
  • 0

#18 phsx Napisany 08 maja 2007 - 16:20

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Zmiana klimatu to cos pieknego, od Coda 1 marzylem o tej grze tylko w modern times :P A skriny fajne.
  • 0

#19 Gość__* Napisany 15 maja 2007 - 09:24

Gość__*
  • Goście
A ja po cichu marzyłem że następny CoD będzie dział się na Pacyfiku w realiach II WŚ :skacze:
  • 0

#20 Gość__* Napisany 15 maja 2007 - 16:36

Gość__*
  • Goście
Ta gra ma ponoć wyjść tylko i wyłącznie na PC... jest to potwierdzone?
  • 0

#21 Danteusz Napisany 15 maja 2007 - 16:37

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie, ma wyjść na PC, PS3 i X360.
  • 0

#22 MaxVarEmreis Napisany 20 maja 2007 - 13:23

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Informacje z GameInformera:

- Main bad guy - a Russian ultra-nationalist called Zakhaev, who wants to bring back the Soviet Union in the hands of his idol, the ruthless genocidal Stalin.

- Zakhaev is being backed by a significant group of dodgy Russian businessmen, mafia and military, so has a lot of meaty hardware at his disposal, which he promptly uses to start a civil war in his mother country. However, Zakhaev knows that the other world powers will eventually get involved in his little conflict, so he hatches a scheme to occupy the attack dog of the West, the USA.

- Yes, this is the Call Of Duty we know and love, but it's much faster, with more realistic animation and liquid-smooth visuals whizzing past at a solid 60-frames-per-second.

- There's a brief lull in the chaotic action, and I ask Collier if this new Call Of Duty is a bona fide PC shooter despite the multi-format release? "Yes - there are things you have to do across all platforms, but we want to be the best shooter on PC and all formats. There are a number of advantages on the PC side - you're going to have mouse/keyboard, dedicated servers, higher player count and the visual quality is much better on high-end systems."

- As before, AI soldiers point the way towards objectives, and you have multiple paths through the levels, but Collier asserts that COD4 isn't a 'sandbox' game.

- Explosions now have a physical shock wave - walls collapse sending rubble and dust particles into the air and vehicles can be shot to pieces and will blow up if damaged enough. You can now pick up grenades that have been thrown at you and chuck them back as well, with access to tear gas and flashbangs as well as smoke and frag grenades. The ballistics and impact of every weapon have been accurately modelled too, allowing you to use, say, a heavy machine gun to shoot through walls and ceilings to kill bad guys.

- If the beautiful terrain wasn't populated with mad Commie terrorists trying to kill you with rocket launchers, you'd believe it was a sneak-peak at a new Elder Scrolls game.

- Also, to aid your immersion, Infinity Ward have gone further by reducing the amount of HUD information than in other Call Of Duty games - they've got rid of the mini-map in single-player, and information on weapon choice pops up then fades away quickly.

- To finish, we're shown one of the most impressive first-person shooter weapons I've ever seen - a massive rocket launcher that, when picked up, allows you to electronically tag your distant target using the weapon's HUD, then unleash a truly devastating explosion that rocks the environment and kills any living matter within the radius of the fire storm.

- "You'll be in Russia doing some spy-type stuff in camouflage suits, then you'll head to the Middle East with squad warfare supported by helicopters, then become a gunner on an attack helicopter, then back to Russia protecting a defector from Zakhaev. COD4 even has back-story missions where you go back 15 years in time for a Highlander-****flashback."

- With exciting multiplayer modes already well on the way and a single-player campaign that follows the same characters through big trademark action set-pieces in different locations, we're excited. Team this with realistic lighting, AI, weapon ballistics, true physics, mo-cap animation and more gear such as tear gas and thermal goggles, and COD4: Modern Warfare could condemn other shooter franchises stuck in WWII to the history books.


Głównym "złym" ma być Rosjanin Zakhaev z jakies ultra-nacjonalistycznej organizacji, któremu marzy sie powrót Zwiazku Radzieckiego.
wywołuje wojne domową w Rosji.
Gra ma być duzo szybsza niz poprzednia cześc, z duzo lepsza i płynniejsza animacja w 60 klatkach.
Ma być wiele dróg do celu.
Świat ma być całkwicie "zniszczalny". Wybuchy powodują fizyczną fale uderzeniową, która moze rozwalić np. murek, wzniecajac przy tym pył i kurz.
Maja dojsc granaty gazowe i hukowe.
Każda broń został odpowiednio "wymodelowana", tak aby jaknajwierniej odzwierciedlać rzeczywistośc.
Ma istnieć mozliwośc przestrzelenia np ciezkim karabinem maszynowym ściany.
HUD ma być zredukowany.
Podobni maja wyleciec "mini-gierki", które były w CoD3 ( szkoda)


Zmieniam zdanie na temat tej gry :D
Szczególnie po zobaczeniu scanów z GI ( wszystkie screeny tam pokazane pochodza z X360). Wygląda, to bardzo dobrze.
  • 0

#23 xell Napisany 20 maja 2007 - 13:31

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Grafika wygląda zabójczo jak na 60 klatek. Prawie tak dobra jak w GRAW2 ale z 2 razy lepszym frameratem. :ninjadance: CoD2 i 3 też niby były w 60, ale potrafiły zwolnić. Oby tym razem było stabilnie.

Podobni maja wyleciec "mini-gierki", które były w CoD3 ( szkoda)

Jak dla mnie to dobrze. :^^:
  • 0

#24 MaxVarEmreis Napisany 20 maja 2007 - 13:35

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Grafika wygląda zabójczo jak na 60 klatek. Prawie tak dobra jak w GRAW2 ale z 2 razy lepszym frameratem. :ninjadance: CoD2 i 3 też niby były w 60, ale potrafiły zwolnić. Oby tym razem było stabilnie.

Ja bym powiedział, ze grafika jest lepsza niz z GRAW 2. A i zwolnienia w poprzednich czesciach, były naprawde sporadyczne.
  • 0

#25 logan Napisany 20 maja 2007 - 13:42

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
moglbys podzielic sie tymi scanami? :^^:
  • 0

#26 MaxVarEmreis Napisany 20 maja 2007 - 13:45

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

moglbys podzielic sie tymi scanami? :^^:

Umieszczanie scanów na forum jest nielegalne :). Zapytaj moderatorów ( zawsze moge na PM komuś przesłac).
  • 0

#27 xell Napisany 20 maja 2007 - 13:52

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
http://cod4.herniweb.cz/news.php
Tutaj jest fanowska czeska strona. W trzecim newsie od góry, na jego końcu jest wyraz zde. Sprawdź co się za nim kryje :gwizdek:

Ja bym powiedział, ze grafika jest lepsza niz z GRAW 2. A i zwolnienia w poprzednich czesciach, były naprawde sporadyczne.

W trójce - tak. W dwójce - nie (czyli zdarzały się dosyć często). Niektóre skany wyglądają lepiej niż GRAW2 ale trailer nie wydawał mi się lepiej wyglądający. :hmmm:
  • 0

#28 MaxVarEmreis Napisany 20 maja 2007 - 14:34

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Niektóre skany wyglądają lepiej niż GRAW2 ale trailer nie wydawał mi się lepiej wyglądający. :hmmm:

Tak, trailer nie wyglądał oszałamiajaco. Dlatego tez podchodziłem dosyć sceptycznie do CoD4, ale te screeny ( jesli nie sa jakims BS), wyglądaja znacznie lepiej.
  • 0

#29 xell Napisany 20 maja 2007 - 14:58

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
W sumie większość screenó z Game Informera to te same sceny co były w trailerze. :P Ogólnie obejrzałem jeszcze raz trailer CoD4 i - nie bijcie mnie za taką opinię - jego stylistyka, część lokacji, filtry obrazu i efekty atmosferyczne kojarzą mi się z MGS4 (tylko w MGS4 postaci mają trochę więcej polygonów). Takie moje spostrzeżenie.
  • 0

#30 MaxVarEmreis Napisany 22 maja 2007 - 00:44

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Na forum CoD4 pojawiły sie nowe informacje. Klik. Cześć już sie przewineła w tym co wcześniej pisałem, ale cześc jest nowa.

EDIT: Zapominalem o najwazniejszej rzeczy tam napisanej. Gra ma sie pojawić w listopadzie :)
  • 0



Inne z tagami: