Skocz do zawartości

Zdjęcie

Karczma pod upadłym aniołem


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
243 odpowiedzi na ten temat

#241 Scorpio Napisany 21 lipca 2011 - 20:05

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Akurat to coś na znak: jakich demonów użyć do powstania określonego. Co jest cholernie pomocne, gdy chce się zbudować coś określonego, co jest z 1 kombinacji, a czego szukanie chybił-trafił byłoby prawie niemożliwe. Przykład, cytowany z mego posta wcześniej: "(np. rodzina Seraph zaczyna się od Uriela, ewolucji Throne, wszelkie pozostałe anioły z Uriela się biorą ... zatem łatwo przegapić)" Tego bym nie znalazł osobiście. Wątpię, by ktokolwiek znalazł, bo Throne jest średnio przydatny i nie ma go po co trzymać w drużynie.

Stąd to encyklopedia, nie poradnik :) Zresztą, zaciągnij i sprawdź. Grę ukończyłeś, nic Ci nie grozi ;) A kontropinia zawsze na wagę złota :D
  • 0

#242 Gość_Kazuo_* Napisany 21 lipca 2011 - 21:01

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Ściągnąłem, ale coś mi się ten program nie chce odpalić. Mniejsza z tym, rozumiem o co Ci chodzi. Przyznaję, że jeżeli chce się grać w SMT na poważnie (w sensie - z zamiarem odkrycia bonusów i załatwienia silniejszych bolków, do których to potrzebne są bardziej dopakowane demony i ich unikatowe skille, albo chociażby w celach czysto kolekcjonerskich), to ten por...znaczy się ta encyklopedia rzeczywiście okazuje się niezbędna. Gdybym miał się bawić w True Ending na hardzie, to bardzo możliwe, że jednak sam bym skorzystał.
  • 0

#243 Scorpio Napisany 21 lipca 2011 - 21:09

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Raczej na pewno, bo byś nie przeszedł :) W sensie, na 80% oooooostatniego bossa na True Ending bez Pierce u demonów byś nie przebrnął. Bo śmieciowe damage byś zadawał (bolesne, ale prawdziwe ... już na normal Metatron nie miał Pierce, to rezygnowałem z jego działań ofensywnych, bo u niego to było jak sikanie na pożar).
A by odblokować Pierce potrzeba kaaasy (łatwe, bo i tak do Kalp idziesz) i Metatrona właśnie. A jego chybił-trafił się NIE da zrobić. No, chyba że masz miliony Diraca ... [bo h kreślne to stała Diraca ... taki żart ... fizyczny ... już cicho siedzę] i kilkadziesiąt godzin na zabawę. TFFUUU. Kilkaset, bo uzyskane demony trzeba levelować, bo a nuż, przy którymś levelu transformacja.
  • 0

#244 Scorpio Napisany 14 sierpnia 2011 - 19:51

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ciekawostka: wczesna wersja SMT III.


  • 0