Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fortnite

People Can Fly Epic Games PS4 XONE PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
634 odpowiedzi na ten temat

#631 Chewie Napisany 07 maj 2018 - 20:56

Chewie

• Forumowicze
  • 10070 Postów:

Sciagam sobie update, kto chce ez carry z pc?

• 0

#632 leon Napisany 09 maj 2018 - 18:17

leon

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2442 Postów:

Rękawiczki :banderas:

• 0

#633 Zeus-Nelson Napisany 17 maj 2018 - 09:46

Zeus-Nelson

Viking

• Moderatorzy
  • 5413 Postów:

Nabrałem trochę doświadczenia i gra stała się trochę bardziej przystępna. Nadal często uważam wymiany ognia za losowe i nie do końca ogarniam moc niektórych broni, ale przynajmniej nauczyłem się podstawowych odruchów budowania podczas walki.

Nie ukrywam że bardziej czekam na jakiś porządnych odpowiednik PUBG bo nadal kreskówkowy klimat za bardzo do mnie nie przemawiam.

Jakby ktoś się nudził wieczorem koło 23 na PS4 to polecam wspólne budowanie domków. 

• 0

#634 Schrodinger Napisany 17 maj 2018 - 09:48

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 54576 Postów:

sorry ale wyszło DLC do Destiny 2 które jest nawet OK OK więc jak gramy multi to tylko w D2

• 0

#635 ACZ Napisany Wczoraj, 22:08

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 31625 Postów:

Epic chyba już śpi na kasie, że wykłada 100 baniek zielonych na nagrody w turniejach.

NEOsite.pl:

Epic Games ogłosiło, że do esportowej puli nagród dołoży 100 milionów dolarów, co jest kwotą większą, niż wynosiła pula nagród we wszystkich esportowych turniejach zeszłego roku z Top 10 popularnych gier. Dzięki temu zabiegowi, o Fortnite zrobi się głośno w świecie esportu, a do tego taka kasa zadziała na wyobraźnię i zachęci większa liczbę graczy do poświęcenia czasu tej grze.
Oczywistym jest, że ta kwota zostanie rozdzielona na kilkanaście, może więcej turniejów, ale i tak - nagrody mogą być wyższe o kilka, kilkanaście tysięcy dolarów. A to robi na wyobraźnię.

• 0

Inne z tagami: