Skocz do zawartości

Zdjęcie

Starfield

Bethesda XSX PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
149 odpowiedzi na ten temat

#31 Hellmans Napisany 12 czerwca 2022 - 22:03

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

NMS się przebrał i znowu chce mnie zrobić w chuj. 


  • 0

#32 Cudak Napisany 13 czerwca 2022 - 00:31

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

No wygląda jak gra Bethesdy, co tu można dodać. Wszystko drętwe tak jak było drętwe, ale liczę, że przez tyle lat zbudowali naprawdę ciekawy świat do eksploracji, choć ambitne zapowiedzi tysiąca planet do zwiedzania wzbudzają w człowieku dużo grozy kiedy padają z ust Todda, olo.


  • 0

#33 Pico Napisany 13 czerwca 2022 - 10:14

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:

Ciekawe czy Pico w to zagra, zapowiada się na 50 lat biegania na piechotę :uff:

Jakby było Soulsami, gdzie sypią się choćby 9-tki, to zapewne. A tak to nie interesuje mnie ani trochę ta gra :(.
  • 0

#34 lukaszSA Napisany 13 czerwca 2022 - 17:06

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

 

Ech


  • 0

#35 torq314 Napisany 13 czerwca 2022 - 17:12

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
O, Oblivion
  • 0

#36 Kazuo Napisany 13 czerwca 2022 - 17:15

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No wygląda jak gra Bethesdy, co tu można dodać. Wszystko drętwe tak jak było drętwe, ale liczę, że przez tyle lat zbudowali naprawdę ciekawy świat do eksploracji, choć ambitne zapowiedzi tysiąca planet do zwiedzania wzbudzają w człowieku dużo grozy kiedy padają z ust Todda, olo.

Widziałeś kiedyś grę z tysiącem światów do zwiedzenia, gdzie przynajmniej 5% z nich byłoby ciekawych? No właśnie. Skończy się na tym, że wszystkie będą oferowały podobne "atrakcje", czyli ogrom kilometrów do przejścia, masę pierdół po drodze i jedną wielką PUSTKĘ gameplayową. Coś tam postrzelasz, coś pozwiedzasz, pozdobywasz minerałki, znudzi Ci się po 30 minutach, przeskoczysz do innego świata i tak w kółko. W każdym będziesz robił to samo i nic z tego nie będzie ciekawe. 

 

Szkoda, że zamiast zrobić z 10 ciekawych planet i skupić się na ich dopieszczeniu, wolą chwalić się nic nie znaczącymi cyferkami. Takie czasy, ilość ponad jakość. Inne elementy typu wykonanie NPCów oraz ich mimikę pominę, bo od czasu Fallouta 3 nic się tu nie zmieniło, stara dobra Bethesda. 


  • 1

#37 Schrodinger Napisany 13 czerwca 2022 - 17:16

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Taki NMS tylko że planety z jakiegoś generatora nazw w diablo a nie losowo? Póki co nie urywa, wygląda wizualnie bardzo średnio, czuje że o ile to wyjdzie 2023 a wątpię, to będzie w gorszej formie niż vanilla CP2077


  • 0

#38 Cudak Napisany 13 czerwca 2022 - 22:18

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Jeśli ktoś ma jaja wypuścić grę w gorszym stanie to tylko Todd, no ale wątpię żeby MS pozwolił. 


  • 0

#39 Stan Napisany 13 czerwca 2022 - 23:19

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Bohater bez głosu... ja jebie Bethesda niczego sie nie nauczyła. 


  • 0

#40 lukaszSA Napisany 14 czerwca 2022 - 06:23

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Jeśli ktoś ma jaja wypuścić grę w gorszym stanie to tylko Todd, no ale wątpię żeby MS pozwolił. 

 

No nie wiem, MS potrzebuje Starfielda. Raz przesunąć nie pedał, ale Halo pokazuje że są w stanie w końcu wypuścić grę w stanie kontrowersyjnym


  • 1

#41 nole Napisany 15 czerwca 2022 - 02:13

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

:hihi:

 

bfef33bf24ff34a993e0a7b4347406057a770efd


Ten post był edytowany przez nole dnia: 15 czerwca 2022 - 02:22

  • 1

#42 ACZ Napisany 15 czerwca 2022 - 18:41

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

In an interview with IGN, Starfield director Todd Howard addressed how they created all of the planets and how they will work. As many assumed, many planets will be created using procedural generation, something Howard reaffirmed fans that Bethesda has immense experience with. The developer has used procedural generation to create quests and landscapes in games like Skyrim, so it's not a new concept to the developer. Howard also went on to explain that they have more hand-crafted content in Starfield than any of their other games. As for how it all works within the context of the game, Todd Howard noted that they made 1,000 planets so they could give players more freedom, even if that means there isn't as much to do on some planets as there is for others.

"We're also careful to let you know that's what [that procedural content] is," said Howard. "So if you look at space, you know there are a lot of ice balls in space, so that was one of our big design considerations on this game is, 'What's fun about an ice ball?' And it's OK sometimes if ice balls aren't- it is what it is. We'd rather have them and say yes to you, 'Hey, you can land on this.' Here are the resources, you can survey it, and then you can land and spend ten minutes there and be like, 'OK, now I'm going to leave and go back to the other planet that has all this other content on it, and I'm going to follow this questline.'"


  • 0

#43 torq314 Napisany 15 czerwca 2022 - 19:04

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
Czyli no man's sky
  • 0

#44 Kazuo Napisany 15 czerwca 2022 - 21:46

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ciekawe czy na premierę też będzie takie wykastrowane jak NMS, a resztę ficzerów trzeba będzie sobie dokupić. Jak już się wzorować na najlepszych to po całości!


  • 0

#45 nole Napisany 06 października 2022 - 00:54

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

:don:

https://wccftech.com...elay-late-2023/

 


  • 0

#46 Schrodinger Napisany 06 października 2022 - 09:21

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

no ustalmy że 2024 raczej 


  • 0

#47 Wezyr Napisany 06 października 2022 - 09:41

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Nie no, nie żartuj sobie nawet.


  • 0

#48 Stan Napisany 06 października 2022 - 16:10

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

29 grudnia 2023 to w sumie jak 2024. 


  • 0

#49 xell Napisany 08 marca 2023 - 16:32

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Premiera szóstego września, pokaz gry jedenastego czerwca:

 


  • 0

#50 oranje Napisany 08 marca 2023 - 21:25

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:

Kogokolwiek ta gra?


  • 0

#51 xell Napisany 08 marca 2023 - 21:48

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Najbardziej wishlistowana gra na Steamie, będzie miała swoich odbiorców.


  • 0

#52 Stan Napisany 08 marca 2023 - 23:17

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Kogokolwiek ta gra?

Tak. 


  • 0

#53 Wezyr Napisany 09 marca 2023 - 09:04

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Kogokolwiek ta gra?


Najważniejsza premiera tego roku i murowany pretendent do GOTY.
  • 0

#54 vagrant3 Napisany 09 marca 2023 - 13:12

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Kogokolwiek ta gra?

 

spokojnie, może będzie jakiś quest w lesie i prowadzenie gówniaka za rączkę


  • 1

#55 torq314 Napisany 11 czerwca 2023 - 19:59

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
luźny strumień świadomości po starfield direct. 
 
hype mi opadł, czym więcej szczegółów się pokazuje tym bardziej upewniam się że settingi s-f leżą mi znacznie luźniej niż fantasy. fantasy ma magię jako nieodłączny element a to zawsze okazja do ciekawych pomysłów.
 
s-f jak tu, próbuje trzymać się jako takiego realizmu i nadrabiać skalą. 
 
plusy:
 
- jest szansa na kilka ciekawych wątków fabularnych, oby gra była skonstruowana tak żeby nie było zagrożenia możliwością ich przeoczenia
- fauna, flora i widoczki, jest potencjał
 
niekoniecznie:
 
- walka statkami w przestrzeni kosmicznej, gdzie goni się własny ogon i zastanawia czy przenieść moc na osłony czy silnik nigdy mi się w żadnej grze nie podobała i nie wydaje się żeby tu było inaczej, wygląda nudnie i jeśli będzie wymaganym elementem gry to słabo
- ujęcia dialogów wyglądają jak zawsze u bethesdy, czyli nijak
- eksploracja planet rozumiana jako "miejsce lądowania plus okolice" brzmi ryzykownie, nie powiedzieli jak to rozwiążą ale możliwe że gra rozpadnie się po prostu na szereg niepowiązanych ze sobą lokacji, będzie ich dużo ale niekoniecznie będą spójne
- setting "rangers", czyli kowboje z teksańskim akcentem w kosmosie mnie odrzuca
- harwestowanie zasobów wygląda jak w no man's sky, czyli nijak. 
- budowanie statku i baz na planetach - też nie wydaje się na ten moment ciekawsze niż w innych grach 
 
nie wiadomo:
 
- czy takie lokacje jak opuszczone bazy po wyczyszczeniu będą się resetować po jakimś czasie? cały segment związany z walką dystansową nie wiem czy w ogóle będzie ciekawy
 
ogólnie: skala robi wrażenie natomiast pytanie czy to będzie spójne czy raczej rozpadnie sie na szereg mechanik, których część będzie leżeć mniej niż inne. w grze nie ma bodaj jednego charakterystycznego elementu, czegoś co ją na ten moment wyróżnia.
 
być może będzie tak że będzie to udana suma wszystkich składowych i powie się, że robi wszystko to co jej poprzednicy tylko dobrze i w jednym. 
 
oby, trzymam kciuki za ten projekt ale nie ukrywam że dla mnie to tych wszystkich inżynierów powinni byli w elder scrolls wpakować ;)
 
taka ciekawostka, uważnie śledziłem a ktoś już gdzieś to wcześniej przypatrzył: taki nacisk na "diversity" w samej grze, ale team - sami biali. ciekawe jak szybko ktoś to wyciągnie :olo:
  • 1

#56 Stan Napisany 11 czerwca 2023 - 20:05

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Tork marudzi, bedzie dobrze. 


  • 0

#57 torq314 Napisany 11 czerwca 2023 - 20:43

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
wolno mi, gram w ich rpgi od 96, niektórzy tyle nie żyją jeszcze nawet :)

poza tym, odnieś się do przynajmniej niektórych spostrzeżeń, niech będzie jakaś wymiana opinii odrobinę bardziej rozbudowanych niż że "będzie dobrze"
  • 0

#58 xell Napisany 11 czerwca 2023 - 20:52

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

wolno mi, gram w ich rpgi od 96, niektórzy tyle nie żyją jeszcze nawet :)

Mnie to wygląda na 'musiałbym kupić xboxa lub PC, żeby w to zagrać, więc racjonalizuję, żeby nie robić takiego zakupu' :hihi:
  • 0

#59 burnstein Napisany 11 czerwca 2023 - 21:00

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Wygląda jak klon Mass Effect Andromeda, ale większy, pozdrawiam :cf:


  • 2

#60 torq314 Napisany 11 czerwca 2023 - 21:14

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

 

wolno mi, gram w ich rpgi od 96, niektórzy tyle nie żyją jeszcze nawet :)

Mnie to wygląda na 'musiałbym kupić xboxa lub PC, żeby w to zagrać, więc racjonalizuję, żeby nie robić takiego zakupu' :hihi:

 

 

dlaczego miałbym "nie robić takiego zakupu"? 


  • 0



Inne z tagami: