Skocz do zawartości

Zdjęcie

Darksiders

Vigil Games THQ PS4 PS3 XONE X360 WiiU PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
435 odpowiedzi na ten temat

#361 twilitekid Napisany 19 sierpnia 2012 - 11:27

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Dla mnie inna rzecz jest zastanawiająca, dlaczego tak bardzo chcecie mi te inne konsole wcisnąć? Jak się kogoś do czegoś tak usilnie namawia to efekt jest zazwyczaj odwrotny. Nie czuję potrzeby wydawania kasy na te konsole i tyle, nie przyciąga mnie do nich na tyle dużo gier by robić sobie taki wydatek. Do Wii nie przyciąga mnie nic, na klocka jest kilka gier które bym ograł, ale nie jest to chęć na tyle duża bym kupowal konsole. Nie mam czasu ograć tego co mam na półce.

Bo to żal patrzeć jak ktoś marnuje kasę i czas na crapiszcze i jeszcze narzeka, że nie ma czasu na to, co ma na półce, kiedy można kasę i czas przeznaczyć na dużo lepsze gierki z innych platform. W sumie i tak niewiele tracisz, bo grę czy konsolę możesz pchnąć dalej, jak Ci nie podejdzie.

Zaś często przytaczany przez Ciebie argument, czyli dzieci też jest w dyskusji bez sensu. Zamiast kupować cukierkowate LBP, które Ci się nie podoba, kup dzieciom Wii. Masz tam fitnessy, w które grasz na PS3 (do którego jak podejrzewam właśnie przez wzgląd na fitnessy i dzieci kupiłeś Move, które okazało się niewypałem - kolejny argument za Wii), masz gry dla dzieci i masz polecane Ci przez wszystkich hity, o których jakości i cukierkowatości możesz przekonać się sam.
  • 0

#362 fingus Napisany 19 sierpnia 2012 - 11:36

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Daj spokój, twilitekid. Nie chce, niech nie kupuje, nie ma obowiązku znać wszystkiego. Tylko niech ograniczy ilość bredzenia od rzeczy. Można przecież postawić sprawę uczciwie: "nie, bo nie, żal mi kasy, nie mam czasu, zresztą wolę Sony" i po krzyku. Nie trzeba do tego zaraz dorabiać jakiejś chorej ideologii i malować sobie fałszywego obrazu świata.
  • 0

#363 Kaxi Napisany 19 sierpnia 2012 - 12:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Dlatego ja się dziwię np mojemu kumplowi, który grał od zawsze na Sony (nic dziwnego) wyłącznie i teraz jeszcze rozważa Vitę. Czyli chce dostać więcej tego samego, wiele gier mu się powtórzy, co uszcuzpli bibliotekę Vity, a mógłby wziąć konkurencyjnego handhelda i przebierać w seriach i gatunkach, z ktorymi do tej pory mial maly kontakt. I to działa też w drugą stronę. IMO kombo stajconarka jednej firmy i handheld drugiej to idealne rozwiązanie*.


* oczywiscie przy zalozeniu minimalnej liczby konsol i ograniczonych funduszach
  • 0

#364 Druciak Napisany 19 sierpnia 2012 - 12:24

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Kaxi, ale może jemu bardziej pasują gry na Vite, a nie na DS/3DS. Ja też jak miałbym kupować starszego handhelda to PSP, a nie DS, gdyż na DS interesuje mnie tylko 1 gra. ;]
  • 0

#365 Godot Napisany 19 sierpnia 2012 - 12:32

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
To oznacza tylko jedno: nie znasz biblioteki gier na DSa ^_^
  • 0

#366 Schrodinger Napisany 19 sierpnia 2012 - 12:39

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

To oznacza tylko jedno: nie znasz biblioteki gier na DSa ^_^


+1 a jak ja plusjedynkuje grega to znaczy ze to prawda
  • 0

#367 Druciak Napisany 19 sierpnia 2012 - 12:45

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

To oznacza tylko jedno: nie znasz biblioteki gier na DSa ^_^

nie, to oznacza, że nie odpowiada mi jego biblioteka, nie każdemu musi się podobać to samo co Tobie
  • 0

#368 Godot Napisany 19 sierpnia 2012 - 12:49

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No skoro Ci nie odpowiada biblioteka gier na NDSa który ma w niej gry każdego gatunku w najwyższej jakości to chyba gier nie lubisz ^_^ No, chyba, że Ci nie pasują RPGi, przygodówki, platformówki, strzelanki, strategie, gry logiczne, action-adventure ani point`n`click :cf:
  • 0

#369 Schrodinger Napisany 19 sierpnia 2012 - 12:51

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:
Drut pewnie ma w pokoju baner sony i lubi grac w kotlety z ps2
  • 0

#370 Druciak Napisany 19 sierpnia 2012 - 12:52

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
nie, ps2 dla mnie też nie ma nic ciekawego do zaoferowania :cf: a nie, sorry, 2xGTA ^_^
  • 0

#371 Schrodinger Napisany 19 sierpnia 2012 - 12:55

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

nie, ps2 dla mnie też nie ma nic ciekawego do zaoferowania :cf: a nie, sorry, 2xGTA ^_^


Ok, czyli drutowi nie pasuja dwie konsole z najlepszymi bibliotekami gier ... Idz pograc w piraty na piecu
  • 0

#372 fingus Napisany 19 sierpnia 2012 - 13:30

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Przecież Drut w innym temacie napisał, że gry przestały go bawić, więc co się dziwicie. Dorośleje nam młodzież. :^^:
  • 0

#373 Schrodinger Napisany 19 sierpnia 2012 - 13:33

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:
Gry go nudza bo nasciagal piratow na pc, pogra 5 min i do kosza, nastepna gierka
  • 0

#374 Druciak Napisany 19 sierpnia 2012 - 13:41

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Ja to nie Lucek. ^_^
  • 0

#375 Zwyrol Napisany 19 sierpnia 2012 - 14:00

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Śmierć > Wojna

Zresztą dwójka jest lepsza pod każdym względem.
  • 0

#376 Holden Napisany 19 sierpnia 2012 - 14:06

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
nie dziwi mnie to ze drut nie moze znalezc gier dla siebie na ds, z tego co wiem to wiekszosc dobrych gier na ta konsolke to tytuly niszowe, oryginalne, i nie na licencji, a gry bedace spin offami znanych serii to crapy. Drut to raczej taki bardziej mainstream, gta i nit for spid, a zeby nie wtopic kasy na gierki na dsa to trzeba sie na nich znac, i sledzic rynek.
  • 0

#377 Kaxi Napisany 19 sierpnia 2012 - 14:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
coś w tym jest, ale gta chinatown wars albo ninja gaiden też się znajdą ;)
  • 0

#378 Holden Napisany 19 sierpnia 2012 - 14:09

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
wyjatki
  • 0

#379 twilitekid Napisany 19 sierpnia 2012 - 14:10

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
A jak się ma dwójka do jedynki? Można grać bez bólu nie ograwszy D1?
  • 0

#380 Kaxi Napisany 19 sierpnia 2012 - 14:10

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
w bibliotece deesa wyjątki to i tak całkiem liczna grupa ;)
  • 0

#381 twilitekid Napisany 19 sierpnia 2012 - 14:22

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Ale Druciak nie powinien mieć żadnego problemu z wyszukiwaniem perełek na DSa, wszak opaska na jego prawym (lewym?) oku mówi wszystko.
  • 0

#382 Kaxi Napisany 19 sierpnia 2012 - 14:27

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
smutna prawda jest taka, ze w polsce najlepsze gry na DSa (moze poza mario i pokemonami) trudno teraz znaleźć inaczej. dlatego w naszym kraju dystrybucja cyfrowa na 3dsa ma sens ;)
  • 0

#383 twilitekid Napisany 19 sierpnia 2012 - 14:31

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
No taka jest rzeczywistość, sam się o tym kiedyś przekonałem - nie miałem siły na polowania na ibeju i DSa się pozbyłem. Ale kusi mnie ponowne kupno konsolki i mały krok na ciemną stronę mocy :>
  • 0

#384 Godot Napisany 19 sierpnia 2012 - 15:00

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Zrobiłem dokładnie to samo. Po kilku latach polowań na gry na DSa postanowiłem to pieprznąć i kupić nagrywarkę
  • 0

#385 Danteusz Napisany 19 sierpnia 2012 - 16:22

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie przesadzajcie mówiąc że DS ma wszystko lepsze, jak ktoś chce prograć w wyścigi, strzelanki czy bijatyki to ciekawsze gry znajdzie na PSP. Zgodzę się z tym że DS jest do gier niszowych, sam najmilej wspominam Ace Attorney i TWEWY
  • 0

#386 Schrodinger Napisany 20 sierpnia 2012 - 00:14

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:
Nintendo DS z dwiema gierkami: TWEWY i nSMB miażdży PSP z palcem w pupce
  • 0

#387 iluck85 Napisany 20 sierpnia 2012 - 11:43

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Ja to nie Lucek. ^_^



no ale w tylku byles i czarny tunel zaliczyles :sir:

Wiadomka ze DS>PSP.

Miales DS i PSP ? :hihi: Watpie....
Idz zassij Dark Souls :hihi:


A jak się ma dwójka do jedynki? Można grać bez bólu nie ograwszy D1?



Warto ograc, nie tracac czasu na 100%, ale samo ogarniecie do koncowych napisow.
  • 0

#388 Druciak Napisany 20 sierpnia 2012 - 11:55

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

no ale w tylku byles i czarny tunel zaliczyles :sir:

Wiadomka ze DS>PSP.

Miales DS i PSP ? :hihi: Watpie....
Miałem PSP krótko(pożyczone na pare dni), DS się pobawiłem przez godzinke w GTA i był sam miód.
Idz zassij Dark Souls :hihi:
I kto to mówi. :clown:
Więc to Ty w tyłku byłeś i czarny tunel zaliczyłeś. ^_^ EOT


  • 0

#389 iluck85 Napisany 20 sierpnia 2012 - 12:13

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Ales zacytowal :cf: piknie :king:

Na DS ogralem co chcialem, Vita ma to samo co PSP. Czyli przyciaga grafika i ladnym wykonaniem, po godzinie zdajesz sobie sprawe ze te gierki nie maja zadnego pierdolniecia.
Na PSP najwiecej czasu spedzilem przy takiej smiesznej gierce gdzie sie klocki ukladalo- nie pamietam nazwy, ale klimaty, Zuma,Bejweled( wiadomo o co chodzi :cf: ) Kolejny tytul to Joanna Darc :] Sporo tez cisnalem w Tekkena, wygladal fachowo, no wlasnie wygladal... najwiecej frajdy bylo na DS. W NG konsole trzymalo sie pionowo, Mario 64 z N64 + 30 gwiazdek, bo bylo 150 do uzbierania, na N64 bylo 120. Do tego Metal Slug, wg znawcow tematu ssal, mi sie gralo przyjemnie. Dzisiejsze gry sa latwe ? Proponuje Contre odpalic na DS :D DS, a nie Dsi, gry z Advance. Kuru kururin, Golden Sun 1 i 2 z naciskiem na jedynke.
Wracajac do DS- Advance Wars,Mega Man 2 czesci Castlevani, NSMB, Zelda, Okami i jeszcze mozna pare tytulow wymienic. Nie pamietam gierki, pojawila sie na poczatku, byly fajne bajery z pieczatka (zamykanie konsoli) czy dmuchaniem ( kurz na ksiazkach)

Nie ma bata, ale Ds>PSP.

na Ds mozna olac temat mordobic i wyscigow, bo taki premierowy RR zjada wszystko co wyszlo na DS.
  • 0

#390 Kaxi Napisany 20 sierpnia 2012 - 12:43

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Ta gierka z kurzem i pieczątkami to świetna przygodówki Another Code. Wyszeł sequel na Wii (ANother Code R), ale już tak nie robił super. To od twórcow Hotel Dusk i Last Window - CING - którzy już niestety no more.
  • 0



Inne z tagami: