Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gran Turismo 7

Polyphony Digital SIE PS5

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
468 odpowiedzi na ten temat

#151 Hellmans Napisany 04 lutego 2022 - 16:49

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Zgadza się. Sport wyszedł w 2017 roku, GT6 w 2013 roku. Przez 4 lata dali radę zrobić multiplayer z okrojoną ilością tras, aut - bez kontentu z poprzedniczek. Po 5 latach wychodzi GT7, które co widzę wyraźnie, wy jeszcze nie, to kopiuj wklej ze Sporta tylko inaczej poukładali ikonki. Kupię to gówno day1 i wam to mazakiem narysuję, że przenieśli wyścigi z jednej kratki do drugiej i zrobili menu z ikonką 3D.

 

Pewnie będę grał tak jak w każdą część i będę się bawił, ale nie odbierzecie mi prawa to ciśnięcia z Polyphony pompy, bo to partacze na skalę światową.


  • 0

#152 oranje Napisany 04 lutego 2022 - 17:23

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Popatrz Horizon 5 to też kopia czwórki i nikomu to nie przeszkadza.
  • 0

#153 Sotaku Napisany 05 lutego 2022 - 05:19

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 697 Postów:


Ja wolę GT od Forzy przez tę całą otoczkę. Ale zaznaczam, że jedyna Forza motorsport w jaką grałem to część siódma.
Jakoś bardziej przemawiają do mnie licencje, podział producentów aut na kontynenty niż ciągłe losowania samochodów niczym w Horizon. Tym bardziej, że model jazdy w tych grach jest zbliżony.


Nie pierdol, że nie lubisz jak w wyścigówce wypadnie nowy sweterek pod kolor japonek dla twojego awatarka. Albo jak dymasz pół mapy do drugiego wyścigu, pomykając na trawie, szosie, niszcząc ogrodzenia i patrząc jak licznik fAjNiUtKoWoŚcI rośnie z każdym przejechanym milimetrem.



Przypominam że GT Sport na start miało jedynie jakieś gównomisje z których wpadała kasa na start, a z wyścigów nie dało się zarobić kasy na żadne lepsze auto więc pozostawało dzienne losowanie i liczenie że nie wypadnie garbus. Przebieranek to nawet nie wiem czy nie dodali dopiero potem.

Po prostu śmieszy mnie jak klapy potrafią wymazać z pamięci ewidentnie skopane elementy, debowi już nawet nie przypominam że GT5 w dniu premiery leżało i kwiczało, bo prędkość działania menu gry była uzależniona od stanu serwerów i pomagało odłączenie internetu :clown: O GT pozytywnie albo wcale, bo się posracie.
Mnie śmieszy jak zaraz jest premiera gierki, a ludzie zamierzają ją kupić i jeszcze przed premierą tylko narzekają, to jest dla mnie jakiś chory poziom masochizmu????
  • 0

#154 Hellmans Napisany 05 lutego 2022 - 17:00

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Popatrz Horizon 5 to też kopia czwórki i nikomu to nie przeszkadza.

 

Nie wiem, u mnie była nowa mapa w meksyku, tuning wpływający na dźwięk auta i inne bajerki. Może pomyliłeś ikonki.

 

 

 

Ja wolę GT od Forzy przez tę całą otoczkę. Ale zaznaczam, że jedyna Forza motorsport w jaką grałem to część siódma.
Jakoś bardziej przemawiają do mnie licencje, podział producentów aut na kontynenty niż ciągłe losowania samochodów niczym w Horizon. Tym bardziej, że model jazdy w tych grach jest zbliżony.


Nie pierdol, że nie lubisz jak w wyścigówce wypadnie nowy sweterek pod kolor japonek dla twojego awatarka. Albo jak dymasz pół mapy do drugiego wyścigu, pomykając na trawie, szosie, niszcząc ogrodzenia i patrząc jak licznik fAjNiUtKoWoŚcI rośnie z każdym przejechanym milimetrem.



Przypominam że GT Sport na start miało jedynie jakieś gównomisje z których wpadała kasa na start, a z wyścigów nie dało się zarobić kasy na żadne lepsze auto więc pozostawało dzienne losowanie i liczenie że nie wypadnie garbus. Przebieranek to nawet nie wiem czy nie dodali dopiero potem.

Po prostu śmieszy mnie jak klapy potrafią wymazać z pamięci ewidentnie skopane elementy, debowi już nawet nie przypominam że GT5 w dniu premiery leżało i kwiczało, bo prędkość działania menu gry była uzależniona od stanu serwerów i pomagało odłączenie internetu :clown: O GT pozytywnie albo wcale, bo się posracie.
Mnie śmieszy jak zaraz jest premiera gierki, a ludzie zamierzają ją kupić i jeszcze przed premierą tylko narzekają, to jest dla mnie jakiś chory poziom masochizmu????

 

 

No to już pisałem - o gt dobrze albo wcale, bo się klapki oburzo. Nazywamy was klapkami nie bez powodu.


  • 1

#155 Spuczan Napisany 05 lutego 2022 - 18:44

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 075 Postów:

Jeszcze piecze po moim komentarzu? Przecież to było stronę temu.

 

 


  • 0

#156 Sotaku Napisany 05 lutego 2022 - 20:37

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 697 Postów:
Pisz sobie jak chcesz Hellmans, ni grzeje ni ziębi mnie to. Ja pytałem po co kupujesz grę, która Ci się nie podoba. Włosiennica taniej wyjdzie????
  • 0

#157 keogh Napisany 06 lutego 2022 - 07:40

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
zostawcie placzka juz w spokoju, chyba gada juz sam ze sobą i odpowiada na wlasne oburzenia


szkoda, ze menu dziala na #nostalgii, a nie pieknym designiee i funkcjonalności gts'a. w umie to tyle, dozo w marcu. ustawiamy jakies rankingi na czelncze?
  • 0

#158 Sotaku Napisany 06 lutego 2022 - 07:59

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 697 Postów:
Jak Ci fwanki nie zabraknie samozaparcia to chętnie ????
  • 0

#159 Hellmans Napisany 06 lutego 2022 - 13:32

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Jeszcze piecze po moim komentarzu? Przecież to było stronę temu.

 
Cytowanie nie bierze jeńców, dostałeś rykoszetem.
 

Pisz sobie jak chcesz Hellmans, ni grzeje ni ziębi mnie to. Ja pytałem po co kupujesz grę, która Ci się nie podoba. Włosiennica taniej wyjdzie????

 
Są serie które lubię i od których zwyczajnie wymagam więcej, tak samo tyczy się to GT, Forzy czy Pokemonów. Tobie wystarczy cokolwiek z logiem sony i będziesz piał z zachwytu, a jak dadzą modele z PS4 to "będziesz jeździł tylko ładnymi autkami".
 

zostawcie placzka juz w spokoju, chyba gada juz sam ze sobą i odpowiada na wlasne oburzenia


No z wami każualami 7 minut na nurbie nie ma o czym, więc to prawda.

Ten post był edytowany przez Hellmans dnia: 06 lutego 2022 - 13:40

  • 1

#160 Sotaku Napisany 06 lutego 2022 - 13:50

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 697 Postów:
Hellmans żąda prawa do jechania po polyphony(którego mu tu nikt nigdzie nie odbierał), ale odbiera prawo do jarania się gierką, bo jak Hellmansowi się nie podoba to nikomu nie może. :fp:
  • 0

#161 keogh Napisany 06 lutego 2022 - 13:54

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
boszzz jak Ty sie pocisz wariat, juz nie chodzi o to, ze masz nieaktualna data bejs i zyjesz w prehistorii, ale o fakt, ze sporo typa jest all-arounderami i ciśnie wiecej niz dwa na krzyż
.
  • 0

#162 Hellmans Napisany 06 lutego 2022 - 14:02

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

7:00 czy 7:05 nie pamiętam ile tam miałeś.


  • 0

#163 keogh Napisany 06 lutego 2022 - 14:44

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
tak..
.. miałem
  • 0

#164 Mateo Napisany 06 lutego 2022 - 14:52

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 135 Postów:
Kłócić się o ścigałkę, beka. :D
  • 0

#165 keogh Napisany 06 lutego 2022 - 15:33

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
kurwa giereczki
  • 0

#166 Kurzy Napisany 06 lutego 2022 - 22:00

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Normalnie to nie wchodzę do tematu symulacyjnych wyścigów typu GT czy Forza Motorsport ale nie żałuje.
  • 0

#167 Danteusz Napisany 06 lutego 2022 - 23:48

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 894 Postów:
Najlepsze jest to że Hellmans płacze od dwóch stron, ale do tej pory nie udało mi się wskazać ani jednego problemu z GT7, poza oczywistym kłamstwem że niczym nie różni się od GTS :olo:
  • 0

#168 Hellmans Napisany 07 lutego 2022 - 15:03

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

No różni, menu główne inne.


  • 0

#169 vagrant3 Napisany 07 lutego 2022 - 15:17

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 850 Postów:

ale do tej pory nie udało mi się wskazać ani jednego problemu z GT7


z klapami na oczach to wręcz niemożliwe :hihi:
  • 0

#170 Danteusz Napisany 07 lutego 2022 - 15:30

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 894 Postów:
Literówka. Może pomożesz koledze Majonezowi napisać co jest nie tak z GT7? Sam sobie nie radzi
  • 0

#171 Hellmans Napisany 07 lutego 2022 - 15:36

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Dante ile ty w sporta grałeś godzinę? Do spaczowanego sporta z 2017 dodali wymianę oleju z 2013 i puszczają jako GT7. Widać eventy na trailerze, widać huda. Dla ciebie to będzie nowa gra, ciebie to nie dotyczy. Udawaj dalej durnia.


  • 0

#172 Kurzy Napisany 07 lutego 2022 - 15:42

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:

Ostatnia część w którą grałem to GT3 i tam była fikuśna zmiana oleju. Czy w GT7 będzie taka fajna ikonka "zmiana oleju" i jak się ją wybierze to samochód się zakręci i olej będzie zmieniony? :cf: Pytam bo potencjalnie jestem zainteresowany :tak:


Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 07 lutego 2022 - 15:42

  • 0

#173 keogh Napisany 07 lutego 2022 - 15:45

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Majo wje o co ho, jebal gtsa pewnie jakies 50h z czego 49 po zyciowke na nurbie

po co drastycznie zmieniac rzeczy dobre i sprawdzone szczegolnie w duzych brandach - to tak jakby koka kola zmienila logo z czerwonego na zielone, niektorzy widac dalej tego nie jarzo
  • 1

#174 Danteusz Napisany 07 lutego 2022 - 15:47

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 894 Postów:

Dante ile ty w sporta grałeś godzinę? Do spaczowanego sporta z 2017 dodali wymianę oleju z 2013 i puszczają jako GT7. Widać eventy na trailerze, widać huda. Dla ciebie to będzie nowa gra, ciebie to nie dotyczy. Udawaj dalej durnia.

Ah, czyli w Twoim Sport był pełnoprawny tryb kariery? To moje musiało być jakieś wybrakowane. Twoje też miało pewnie o 100 aut i 5 tras więcej. Pajacuj dalej.
  • 0

#175 Wezyr Napisany 07 lutego 2022 - 15:51

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 414 Postów:

Majo wje o co ho, jebal gtsa pewnie jakies 50h z czego 49 po zyciowke na nurbie

po co drastycznie zmieniac rzeczy dobre i sprawdzone szczegolnie w duzych brandach - to tak jakby koka kola zmienila logo z czerwonego na zielone, niektorzy widac dalej tego nie jarzo

 

Po co zmieniać jak fani i tak kupią?


Ten post był edytowany przez Wezyr dnia: 07 lutego 2022 - 15:51

  • 0

#176 keogh Napisany 07 lutego 2022 - 15:54

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:


Majo wje o co ho, jebal gtsa pewnie jakies 50h z czego 49 po zyciowke na nurbie

po co drastycznie zmieniac rzeczy dobre i sprawdzone szczegolnie w duzych brandach - to tak jakby koka kola zmienila logo z czerwonego na zielone, niektorzy widac dalej tego nie jarzo

Po co zmieniać jak fani i tak kupią?
to nie jeat juz skala oparta o minorowy hc fanbase, a o branding

szum widel i pochodni wokół gts byl wywolany wlasnie przez hc kazual nostalgie (cmr2 best rally ever) mimo iz od początku polyphony jasno pokazywalo czym gts bedzie

Ten post był edytowany przez keogh dnia: 07 lutego 2022 - 15:57

  • 0

#177 Wezyr Napisany 07 lutego 2022 - 15:56

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 414 Postów:

To chyba zależy od brandu, bo GoW 2018 czy Forza Horizon oddzielona od Motorsportu zrobiły dobrze skostniałym już lekko markom.

 

Nie mówię, że GT musi się rzucać na future racer czy motory, ale jak widać niektórych drażnią już niedociągnięcia i mankamenty Gran Turismo, ale po co zmieniać jak i tak się sprzeda?


Ten post był edytowany przez Wezyr dnia: 07 lutego 2022 - 15:58

  • 0

#178 keogh Napisany 07 lutego 2022 - 15:59

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
ale teraz chyba nie jarzysz roznicy miedzy arcade a sim i esportem, yyy

jakie niedociagniecia i mankamenty? nikt przy zdrowych myslach nie powie, ze gts ma slaby dźwięk itd, ludzie odpowiedzialni za taka marke może i biorą zbiasowanych malkontentów pod uwage, ale robic z tego glowny faktor to juz xd

Ten post był edytowany przez keogh dnia: 07 lutego 2022 - 16:02

  • 0

#179 Hellmans Napisany 07 lutego 2022 - 16:00

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

po co drastycznie zmieniac rzeczy dobre i sprawdzone szczegolnie w duzych brandach - to tak jakby koka kola zmienila logo z czerwonego na zielone, niektorzy widac dalej tego nie jarzo

 

Też nie wiem czemu od GT4 jest regres i z gry z karierą idealną na setki godzin, odblokowywaniem unikalnych autek, budowaniem kolekcji, wyścigami długodystansowymi i generalnie w chuj tłustym kontentem wylądowaliśmy ze spaczowanym sportem udając że polyphony to super studio i "przynajmniej nie trzeba czekać 5 lat jak na forze". 

 

 

Zapytaj dantego.


Ten post był edytowany przez Hellmans dnia: 07 lutego 2022 - 16:01

  • 0

#180 Wezyr Napisany 07 lutego 2022 - 16:03

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 414 Postów:

ale teraz chyba nie jarzysz roznicy miedzy arcade a sim i esportem, yyy

 

Doskonale rozumiem tę różnicę, ale nie kumam do czego teraz pijesz.


  • 0



Inne z tagami: