Skocz do zawartości

Zdjęcie

Medal of Honor Heroes 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

#1 Kaxi Napisany 17 sierpnia 2007 - 22:13

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
http://wii.ign.com/a...3/813365p1.html

wywiad



http://media.wii.ign...233/imgs_1.html

i screeny (mogą być)

Multiplayer na 32 osoby przez EA Nation (bez friend codesów), obsługa Wii Zappera, tryb shootera na szynach, dodatkowa plansza only for Wii (wersja na PSP tez bedzie).
  • 0

#2 Krill Napisany 20 sierpnia 2007 - 21:39

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Gra sprawia wrażenie wyglądającej relatywnie lepiej niż obecnie dostępne strzelaniny (nie licząc Metroid Prime 3, oczywiście) na Wii. Podobnie jak w przypadku wielce oczekiwanego nowego Mario Kart, mamy tu doczynienia z tytułem o nieocenionym potencjale sieciowym. Nie wspominając oczywiście o głebszym systemie rozgrywki, jakiego oczekuję i wymagam od EA, które swoją drogą nie popisało się jak na razie niczym szczególnym na konsoli Nintendo. Niemniej jednak z Zapperem zabijanie wrogów będzie na pewno jeszcze bardziej zabawne, warto więc czekać na grywalną wersję :tak:
  • 0

#3 Kaxi Napisany 03 listopada 2007 - 10:55

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
http://wii.ign.com/a...2/832525p2.html

Z hands-onu IGN wynika że jednak nie warto omijać te gry. Rewelacyjne, w pełni 'kustomizowalne' sterowanie - podobno lepsze niż w Prime. Stałe 60 klatek, ogromne plansze, profesjonalny multiplayer... To będzie pierwszy fps online na Wii i wygląda na to że od razu bardzo porządny.
  • 0

#4 Voo Napisany 03 listopada 2007 - 13:02

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
ba! wcale nie zamierzam jej omijać! :D
  • 0

#5 Krill Napisany 03 listopada 2007 - 16:03

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
To będzie świetna sprawa jeśli chodzi o grę online - jeśli bede widział, że ludzie chcą w to grać to zagram i ja. Szczegolnie, że ma być płynnie, przestrzennie i zmyślnie... :^^:
  • 0

#6 gruby Napisany 09 listopada 2007 - 10:35

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
IGN daje 8.4. 60 klatek na sekundę i super celowanie + różne tryby rozrywki. Gdyby tylko inny setting może bym się zastanawiał... :/

http://wii.ign.com/a...3/833766p1.html

8.0 Presentation
Narrative voice acting and stylistic briefing videos set the stage for a return to classic Medal of Honor gameplay. Menus are slick and attractive throughout.
8.5 Graphics
Running at a solid 60 frames per second, Medal of Honor is smooth and visually pleasing. Make no mistake about this game’s graphical leap over the PSP version.
8.5 Sound
An inspirational orchestral score blends with tons of VO, voice morphing/ear ringing effects for explosions, and simulated surround for an impressive audio experience.
8.5 Gameplay
IR control gets no better than this for Wii FPS games. Online runs extremely well, and the amount of customization is a huge plus. Still a bit buggy at times, but impressive nonetheless.
8.5 Lasting Appeal
32-player online, a full single player campaign (about six hours), and an arcade mode added in. This is a great amount of bang for your buck.
8.4
Impressive OVERALL
  • 0

#7 Voo Napisany 09 listopada 2007 - 17:44

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Co ciekawe to piszą, że Zapper kompletnie nie sprawdza się w trybach innych niż Arcade (gdzie w sumie tez do niczego nie jest potrzebny ale nie przeszkadza przynajmniej) i że najprawdopodobniej będzie tak samo we wszelkich innych FPSach. Gadżet jednej gry? Szkoda.
  • 0

#8 Krill Napisany 09 listopada 2007 - 22:50

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Trzeba zaapelować - Nie kładźmy jeszcze krzyżyka na Zapperze, przynajmniej jeśli sami nie zagramy; może to tylko zmyślny gimmick, ale ludzie będą to łykać jak pelikany. No i to idealna sprawa dla najmłodszych Wii-graczy...
Z drugiej strony oczywiscie moge grać w takie FPP po prostu na wiilocie i nunchuku. Zapper- w zasadzie można powiedzieć - rzecz zbędna. :^^:
  • 0

#9 ACZ Napisany 09 listopada 2007 - 23:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 185 Postów:
Już Japończycy Zappera olali ciepłym moczem. Sądzę, że podobnie będzie na innym rynkach. Nikt się nie będzie rzucał na jakąś tandetną, plastikową nakładkę na Wiilota.
  • 0

#10 Krill Napisany 10 listopada 2007 - 16:03

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Jeśli najdzie mnie taka ochota, to biorę Heroesów 2 i spluwę, a potem może jeszcze dokupię sobie Resident Evil Umbrella Chronicles...Ale równie dobrze mogę przecież też grać w Mario Galaxy, Mortala, europejskiego Manhunta 2 czy jakąkolwiek inną pozycję która ma coś ciekawego do zaoferowania i jednocześnie wcale nie potrzebuje tego plastikowego pistoletu.

No i i tak, przewiduję, że Zappery ostatecznie ładnie sprzedadzą się w Europie, która lubi FPPki 'Medal of Honor', który to z kolei w najnowszej odsłonie na Wii zdaje się być bardzo solidnym, dobrze stworzonym produktem. Warto będzie w to zagrać, albo chociaż samemu sprawdzić zamiast narzekać i pitolić ! :tak:
  • 0

#11 Voo Napisany 10 listopada 2007 - 16:23

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Ale on nie narzeka na grę :) Nie mieszajmy może gry z zapperem, który przecież ani nie jest do niej potrzebny ani nie jest z nią sprzedawany. Jeśli już krytykować czy bronić zappera to chyba w temacie o Link's Crossbow Training, right?:)
  • 0

#12 Voo Napisany 02 grudnia 2007 - 10:54

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Pierwsza data premiery podawana na Ultimie - 30.11.2007
Druga data premiery podawana na Ultimie - 04.12.2007

Obecnie - 2008 :hmmm:

Na kilku sajtach znalazłem adnotację co do daty: TBA

Ktoś zna jakąkolwiek przyblizoną datę?
  • 0

#13 Kaxi Napisany 02 grudnia 2007 - 12:13

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Taka prawda. EA zdecydowalo ze Europa dostanie gre na początku 2008.
  • 0

#14 Voo Napisany 11 lutego 2008 - 00:03

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Zupełnie przegapiłem moment gdy gra stała się dostępna w Ultimie (niestety w standardowej cenie EA), ciekawe czy ktos tutaj się skusi. Sam miałem co do niej jakieś plany ale recki i zawarte w nich informacje o pewnej archaiczności gameplaya póki co mnie zniechęcają.
  • 0

#15 Krill Napisany 11 lutego 2008 - 08:34

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Mnie natomiast zniechęca przede wszystkim to, że jest to kolejny FPP osadzony w realiach WW II :bue: Litości...gdyby były to walki w jakich jeszcze niepokazanych regionach...Ale w ogóle już nie mogę patrzeć na zalew tego typu produkcji. Zero oryginalności. Poza sterowaniem nic tu do mnie jednak nie przemawia.
  • 0

#16 Kaxi Napisany 11 lutego 2008 - 11:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Mnie martwi ze wersja australijska jest POZBAWIONA ONLINE!!! i boję się, że tak samo jest z europejską, choć w sumie nikt jeszcze o tym nie pisał.
  • 0

#17 ramzes64 Napisany 18 czerwca 2009 - 01:26

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
coś mało i dawno o tejgrze rozmawialiście :) (może jest jakiś inny temat o niej?)

---

Seria Medal of Honor ponownie dla mnie odżyła :) ... na PSXa pogrywało sie w dwie części (nie pamiętam nazw), ale przeszedłem je całkowicie... na GameCube (MoH: Frontline) był ciężki, jakoś gra mnie aż tak nie wciągała (ale przeszedłem z połowę - tak mi sie wydaje) i niestety zaciąłem się w jakimś miejscu i odłożyłem gre..

teraz gram w Medal of Honor: Heroes 2 ... od kilku dni online (może nie są to Gears of War - ładna i dynamiczna), ale za to za free i na sprzęcie Nintendo :P heh...

a tak na poważnie - podoba mi sie sterowanie w tej grze / na Wii.

Wczoraj odpaliłem w koncu tryb kampanii w singlu i PODOBA MI SIĘ! ... sterowanie jest świetne, dzięki Wii w koncu polubie FPSy, ten gatunek gier w końcu ma SENS i jest grywalny (przynajmniej na konsolach).

* niebede sciemnial ze grafika i dynamika jest super - ale jest znosnie ... a sam fakt tych niedogodnosci nie potrafi zniechecic na tyle, co zachęta grania z tym CIEKAWYM streowaniem w grze... i tu mamy przewage grywalnosci, nad grafiką.

niedlugo rozpoczynam konkretną wczuwke w ta gre i mam zamiar ja przejsc - fajne ma momenty (z sterowaniem Wii)
- zoom'owanie w snajperce
- strzelanie z bazooki
- rzucanie granatami
- jakies mini-pierdolki (nastawianie czestotliowsci w radiu, nastawianie zegara bąbowego)

no i Online bez Friend Code'ów ... grałem ze znajomym, kontaktując sie przez Skype - fajna sprawa.

są tu jacyś posiadacze MoH:H2?
  • 0