Skocz do zawartości

Zdjęcie

Miesięczny rozkład jazdy: Monthly Most Wanted Games for Wii


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
151 odpowiedzi na ten temat

#1 gruby Napisany 25 października 2007 - 14:53

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Są takie wątki w pozostałych działach może być i u nas.

Ja w październiku wyjąłem niezłe Super Paper Mario, a jutro czeka na mnie Metroid Prime 3 (oby). Poluję też na używki do 100 zeta: Godfather, Resident Evil 4 lub Trauma Center. Nie wiem czy The Simpsons (Wii) się łapie na ten miesiąc, a nawet jeśli to pewnie z braku kapuchy i czasu nie dam mu rady, ale niech wie, że o nim myślę. :)

EDIT. Wygląda na to, że Battalion Wars II też ląduje na Wii w październiku!
  • 0

#2 BeSOS Napisany 25 października 2007 - 16:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ten temat umrze śmiercią naturalną, ale rozumiem, że zazdrościłeś Xboxyom ;)
  • 0

#3 Kaxi Napisany 25 października 2007 - 17:12

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Jak uzytkownicy PS3 moga kupwoac gry to Ci z Wii także ;p
  • 0

#4 ACZ Napisany 25 października 2007 - 18:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Posiadacze PS3 wcale takiego tematu nie chcieli, ale Zeratul założył go po prostu na złość, a Gruby podłapał pomysł, bo sobie pomyślał, że to taki fajny, modny temat będzie ;]
  • 0

#5 Danteusz Napisany 25 października 2007 - 18:46

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Temat zostaje
  • 0

#6 gruby Napisany 26 października 2007 - 09:47

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Cisza! ;) My tu sobie pogadamy z Kaxim i Krillem w ciszy i spokoju. ;)
  • 0

#7 Krill Napisany 01 listopada 2007 - 08:10

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
W listopadzie naturalnie poza Super Mario Galaxy planowałem jeszcze sprawdzić dwa tytuły- Manhunta 2 ( mimo tego, że jak twierdzą Ci, którzy grali nie przebija on pierwowzoru i najprawdopodobniej dostępny będzie jedynie w wersji ocenzurowanej i na dobrą sprawę nie wiadomo kiedy) oraz- w ramach szybkiego nadrabiania zaległości- Metroid Prime 3, w którego po prostu nie wypada nie zagrać.
Wychodzi jednak na to, że nowy Mario będzie pozycją na tyle obszerną i bogatą, że ukończenie jej w stu procentach pochłonie większość mojego czasu i w rezultacie gry Rockstara i Retro bedą musiały poczekać do następnego miesiąca. Dobrze, też, nawiasem mówiąc, że nie pojawi się wtedy Super Smash Bros. Brawl, bo już naprawdę nie wiedziałbym za co się zabrać. Tak, w końcu trudny okres posuchy się skończył i Wii dostaje rewelacyjne gry jedna po drugiej :jeee:
  • 0

#8 Gonzo Napisany 01 listopada 2007 - 09:25

Gonzo

    N+ Crew

  • Narybek
  • 195 Postów:
Standard: w tym roku jeszcze "tylko" SMG, bo trzeba PS3 czymś nakarmić (jakiś PES, coś :P ).
  • 0

#9 gruby Napisany 16 listopada 2007 - 15:13

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Ja dożywiłem już Wii Metroidkiem (absolutny killer 10/10) i Paper Mario (absolutny przeciętniak 6/10). A gotowy do odpalenia jest Mario Galaxy.

Kaska na Umbrella Chronicles już odłożona. Gra dostała niezłe noty, a ja w końcu chcę się dowiedzieć o co chodzi z tą Umbrellą. :) Motywuje też multi.
  • 0

#10 Godot Napisany 17 listopada 2007 - 08:45

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
a ja kupilem sobie wii :hurra: ale odbieram dopiero za dwa tygodnie (czekam na wyplate) :trup:
pierwsza gra bedzie oczywiscie Super Mario Galaxy :hurra:
czekam na gratulacje :D
  • 0

#11 Krill Napisany 17 listopada 2007 - 09:55

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
To się nazywa Good Choice :jeee: ! Świetny zestaw jak na launch, a i gier na Wii jest już na tyle dużo, że spokojnie można sobie coś wybrać. Congrats !
  • 0

#12 Danteusz Napisany 17 listopada 2007 - 10:33

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

a ja kupilem sobie wii :hurra: ale odbieram dopiero za dwa tygodnie (czekam na wyplate) :trup:
pierwsza gra bedzie oczywiscie Super Mario Galaxy :hurra:
czekam na gratulacje :D

Maniak :P
  • 0

#13 Texz Napisany 17 listopada 2007 - 14:05

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jak się w grudniu dorwę do Wii to na pierwszy ogień idzie rzecz jasna:
Super Mario Galaxy.
Dalej w kolejce będą czekać Metroid Prime 3 i Scarface, którego swoją drogą nie grałem na PS2, bo coś dobrze liczyłem, że dorwę go na sprzęcie Ninty.
  • 0

#14 fingus Napisany 17 listopada 2007 - 19:43

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

a ja kupilem sobie wii :hurra: ale odbieram dopiero za dwa tygodnie (czekam na wyplate) :trup:
pierwsza gra bedzie oczywiscie Super Mario Galaxy :hurra:
czekam na gratulacje :D

Gratulacje. :jeee:
  • 0

#15 Gość__* Napisany 17 listopada 2007 - 20:02

Gość__*
  • Goście

Jak się w grudniu dorwę do Wii to na pierwszy ogień idzie rzecz jasna:
Super Mario Galaxy.
Dalej w kolejce będą czekać Metroid Prime 3 i Scarface, którego swoją drogą nie grałem na PS2, bo coś dobrze liczyłem, że dorwę go na sprzęcie Ninty.

Tak jak ja. Albo grudzien albo koniec stycznia i se tez Wii koluje. Z tym, ze najpierw poleci chyba Metroid 3, bo jakos mnie ta gra fascynuje ;) No i Zelda, bo nie gralem w zadna nigdy (Greg nie komentuj ;) ).
  • 0

#16 BeSOS Napisany 18 listopada 2007 - 23:46

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Proponuję ten temat zmienić na długodystansowy plan jazdy, bo za wiele gier to w poszczególnych miesiacach nie wychodzi ;)

Ja napiszę, co na pewno sprawdzę na Wii:

RE4 (takie gry trzeba mieć na własnośś)
Metroid Prime 3
Trauma Center : New Blood
Okami
Zack & Wiki
  • 0

#17 Godot Napisany 22 listopada 2007 - 10:33

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
napisze jak jedyn ( :kocha: :zakochany: )
w perspektywie najblizszych miesiecy napewno na wii kupie (oprocz startowego SMG rzecz jasna):
Metroid Prime
Zack&Wiki
Metal Slug
RE4

OMFG!!! nie wiedzialem ze Nights wychodzi juz teraz! to jest totalny must have dla mnie! nawet przed metroidem
  • 0

#18 BeSOS Napisany 22 listopada 2007 - 18:27

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

OMFG!!! nie wiedzialem ze Nights wychodzi juz teraz! to jest totalny must have dla mnie! nawet przed metroidem


OLO

Nawet jak będzie to gra na 6:)?
  • 0

#19 Godot Napisany 22 listopada 2007 - 18:51

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
no wtedy nie ;] ale jak bedzie na 8 to tak ;]
  • 0

#20 f5k Napisany 24 listopada 2007 - 10:14

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Gdybym kupił Wii to mój koszyk wyglądał by tak:
Metal Slug Anthology
RE4 Wii Edition
Super Paper Mario no i jeszcze bym naściągał mase gier na VC.
  • 0

#21 fingus Napisany 29 listopada 2007 - 21:41

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Dla mnie must-havem number uno będzie (zapewne!) Mario Kart. :jeee: Świetna seria, z dobrymi tradycjami, bardzo przyjemna rozgrywka, zarówno w singlu jak i multi. Mam nadzieję, że wersja na Wii również nie zawiedzie.
Mario Galaxy i Metroid Prime 3 to kolejne "pozycje obowiązkowe", co chyba nikogo nie dziwi. Koniecznie też Zack&Wicki - wygląda to mi na renesans zwariowanych przygodówek, a takich nigdy za wiele. :hurra: Będę też potrzebował paru głupawych popierdułek/ party games do multi, ale jeszcze nie wiem których.
  • 0

#22 Krill Napisany 29 listopada 2007 - 23:00

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Ja również mocno liczę na ten tytuł i trzymam kciuki by Mario Kart zarówno w singlu jak i online dostarczył masę zabawy. Chętnych do multi też już mam, bo wszyscy świetnie bawiliśmy się przy poprzednich odsłonach i już nie możemy doczekać się kolejnej. Jeśli nie podłączę Wii do netu wcześniej, to na pewno zrobię to własnie by ścigać sie w MK po sieci.

W grudniu kupuję przede wszystkim Metroid Prime 3. Szkoda tylko, że kiedy spodziewam się mieć gotówkę na dwie gry nadchodzącym miesiącu, to Super Smash Bros. Brawl zostaje przesunięte na ciężki dla mnie okres egzaminów- gdyby nie ów obsuw, byłyby dwa tytuły must-have obowiązkowo do nabycia, a tak pewniakiem jest jedynie MP 3.
No tak, jest jeszcze nieodżałowany Manhunt 2- naprawdę chciałbym w to w święta zagrać, ale straciłem już w zasadzie jakiekolwiek nadzieje :nie: ...
  • 0

#23 bandi Napisany 23 grudnia 2007 - 10:18

bandi

    Mokujin

  • Narybek
  • 42 Postów:
O ile listopad był dobrym miesiącem to grudzień już nie - praktycznie nic wartego uwagi.

Styczeń zapowiada się też biednie. Dla siebie widzę jedynie Zack & Wiki i na upartego Geometry Wars Galaxies pod warunkiem, że będzie za rozsądne pieniądze.
  • 0

#24 Krill Napisany 19 stycznia 2008 - 10:13

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
W nadchodzącym miesiącu zamierzam na sto procent nabyć projekt Sudy 51, czyli No More Heroes. Mimo, że recenzji w Neo jeszcze nie ma, to już można to zarekomendować, co też czynię.

Czekam też na port Okami na Wii, rzeczy wręcz stworoznej do wiilota oraz na ogłoszenie daty premiery drugiego, po Super Mario Galaxy, najistotniejszego z puktu widzenia Nintendo tytułu - Super Smash Brothers Brawl :^^: Wygląda jednak niestety na to, że, jak lubi nazywać tę grę mój młodszy znajomy z powodu nienajlepszej znajomości języka Shakespeare'a- " Mario bicie ", zaliczy spore opóźnienie w przypadku premiery w Europie.
  • 0

#25 bandi Napisany 20 stycznia 2008 - 20:56

bandi

    Mokujin

  • Narybek
  • 42 Postów:
Popieram, grałem w poprzedniego smasha na GameCube i był fajny, ten na Wii dostał ocenę 40/40 w Famitsu, co jest żadkością, więc jest pozycją obowiązkową dla posiadaczy Wii

Na no more heroes też czekam, ale ostatnio trochę zwątpiłem w ten tytuł - to dobrze, bo nie będę prawdopodobnie zawiedziony jak kupię, bo się na niego nie napalam już tak, jak rok temu :D
  • 0

#26 gruby Napisany 01 lutego 2008 - 11:30

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Zack się kręci w Wii, a godnie może go zastąpić jedynie Travis Touchdown. Dawać NMH!
  • 0

#27 Malutki Napisany 02 lutego 2008 - 23:08

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
W tym miesiącu widzę dla siebie dwie gierki a mianowicie Medal of Honor: Heroes 2 i No More Heroes . Na pewno złoże preorder na projekt Sudy a jak starczy kaski to spotkamy się na serwerach w Medalu :^^: .
  • 0

#28 Krill Napisany 11 marca 2008 - 23:02

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Za 3 dni premiera No More Heroes. Ktoś jeszcze poza autorem poprzedniego posta preorderował tę grę? Ja postaram się nabyć produkt opatrzony logo Grasshopper Manufacture w ciągu tygodnia od 14. marca.
  • 0

#29 Gość__* Napisany 12 marca 2008 - 10:25

Gość__*
  • Goście
Masakryczny miesiac!!! Plany na najblizsze dni:

No More Heroes
Fire Emblem
Batalion Wars 2
Bully
  • 0

#30 Gonzo Napisany 12 marca 2008 - 10:58

Gonzo

    N+ Crew

  • Narybek
  • 195 Postów:
Dwa średniaki, remake i NMH - faktycznie mocarny jak nic ;) <- uwaga, emotka

Wiadomo już na 100%, że będzie bez kropli krwi w PAL-u?
  • 0