Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
380 odpowiedzi na ten temat

#301 olfeusz Napisany 05 lipca 2009 - 16:12

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Ten patch to chyba ten cały dodatek. Nie rozumiem tylko po co mają go wszyscy ściągać? Ja już jestem na końcu gierki, ale łatwo nie jest, zwłaszcza w strefie ognia, której nie lubię, a przede wszystkim trasy w której jeździmy koło kraterów z lawą, słaba jest.
  • 0

#302 pawel_k Napisany 06 lipca 2009 - 21:48

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
Skończyłem dodatek (w sensie zdobyłem wszystkie możliwe trofea) - i nie powiem, bawiłem się wyśmienicie, chociaż ja jestem zboczony na punkcie tej gry więc nie spodziewałem się że inaczej będzie ;)

Szkoda tylko że trasy wulkaniczne zrobili na odwal się - właściwie to tylko Wildfire jest jakoś urozmaicony - ma zmienione profile kilku zakrętów, w paru miejscach rozwalono most czy postawiono dodatkowe zraszacze. The Rift i Caldera Ridge to nic nowego - jedzie się tymi samymi ścieżkami, jedyni w paru miejscach mamy mniej miejsca bo po bokach leży lawa. Nowe trasy są bardzo spoko, na pewno nie raz do nich wrócę :) Do tego zajebisty nowy skin do monster trucka - coś w stylu Hummera napędzanego silnikiem rakietowym :)

Ogólnie nie zawiodłem się i wiem że drugi dodatek kupię tylko jak wyjdzie. Szkoda tylko że na nowych trasach nie będziemy ścigać się (chyba bo nie sprawdzałem) w online - fajnie jakby były ogólnodostępne do ścigania w multi, a jedynie sam speed weekend był płatny. Są one wręcz idealne do ścigania w online a zostanie jedynie obejść się smakiem...
  • 0

#303 olfeusz Napisany 07 lipca 2009 - 11:16

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Dobrnąłem do wyścigów rangi 8 i już wiem, że czeka mnie niezłe piekło. Na razie po kilkunastu próbach (jak nie kilkudziesięciu) udało mi się zrobić złoto na mapie z drugiego dema, a tą znałem bardzo dobrze. Jednak najbardziej denerwuje mnie to, że na zakręcie zarzucam ręczny i już wychodzę z niego i jakiś frajer wjeżdża nam zazwyczaj w dupę. I np. co z tego, że motory mają dobre przyśpieszenie, skoro monster trucki dużo wolniejsze nie są, a pierwszy lepszy kontakt z takimi i już mamy wypadek.

Mimo wszystko MS:PR to świetna gra, ale dosyć trudna pod koniec.
  • 0

#304 pawel_k Napisany 07 lipca 2009 - 12:08

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
poczekaj jak zaczniesz grać w multi i będziesz walczył o ostatnią rangę online - tryb festival przy tym to niedzielna jazda ;)
  • 0

#305 olfeusz Napisany 07 lipca 2009 - 15:19

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Nie wiem co się stało, ale dzisiaj odpaliłem MSa i kilka wyścigów 8 rangi weszło mi za 1/2 razem na złoto. Strefa ognia i wody ukończona. Teraz kilka wyścigów w dwóch pierwszych, a potem masterowanie sreberek na złota. Trofików za multi nie będę robił raczej na chama. Chociaż dzisiaj miałem 2 zwycięstwa z rzędu i trzeci wyścig przegrałem :/

Paradoksalnie wydaje mi się, że sporo wyścigów 6 czy to 7 rangi były trudniejsze od tych z 8.


Edytka znalazła dziwnego buga, dostałem microbadges za zdobycie wszystkich trofeów chociaż ich nie mam. :)
  • 0

#306 Gość__* Napisany 14 lipca 2009 - 09:58

Gość__*
  • Goście
Przymierzam się do dodatków. Ciekawe są czy puki co olać ?
  • 0

#307 pawel_k Napisany 14 lipca 2009 - 10:11

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
Speed jest super, Adrenaline nie. bierz tylko pierwszy, chyba że masz duże ciśnienie na trofea.

ja w każdym razie żałuję wydanej kasy na drugi dodatek...
  • 0

#308 Gość__* Napisany 15 lipca 2009 - 00:28

Gość__*
  • Goście
Distinguished Character ( gold trophy) w dodatku skad mam wiedziec ktore to sa postacie?? Pawel prosze o pomoc. I musze podzielic sie wrazeniami z pierwszego dodatku naprawde fajnie zagrac na nowych mapkach. Mi jakos quick sand przypadl najbardziej do gustu :) mimo ze z podstawki najbardziej uwielbiam razorbacka. Czyli mowisz ze adrenalina jest zrobiona na sile i dla trophy whore?? Jeszcze go nie kupilem i chyba naprawde sie zastanowie nad jego kupnem.
  • 0

#309 Gość__* Napisany 15 lipca 2009 - 20:50

Gość__*
  • Goście
Ehh znalazłem te postacie na youtube ale nie mam tych postaci one są w adrenalina pack?
  • 0

#310 pawel_k Napisany 15 lipca 2009 - 20:56

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
odnośnie tego trophy to może ten filmik pomoże - - ale nie sprawdzałem czy jest prawdziwy.

Adrenaline nie jest moim zdaniem warte swojej ceny - po kupnie zobaczyłem nowe trasy (na dobrą sprawę całe dwie), które kompletnie mnie nie wkręciły, i od tamtej pory nie grałem w MS: PR. a szkoda bo z pierwszym dodatkiem bawiłem się wyśmienicie parę godzin.
  • 0

#311 Gość__* Napisany 16 lipca 2009 - 06:51

Gość__*
  • Goście
Dzisiaj kupuję Speed packa. Zobaczymy co to jest warte :)
  • 0

#312 Gość__* Napisany 22 lipca 2009 - 09:05

Gość__*
  • Goście
Speed Pack konkretny wszystkie 3 mapy mi sie podobają troche je ograłem i są ok :) a te 6 postaci to już rozkminiłem ktore to są gdy obejrzałem trailer z psn store motor storma adrenalina pack tam te postacie machają fakorem lub jakimś gestem do nas :)
  • 0

#313 Gość_Zero_* Napisany 22 lipca 2009 - 16:49

Gość_Zero_*
  • Goście
Dzisiaj zabieram się za Motorstorma - zrobił ktoś platyne ? hardkorowo jest ? :) jakie dodatki płatne / darmowe wyszły ?
  • 0

#314 pawel_k Napisany 22 lipca 2009 - 17:14

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
na pewno łatwiej będzie CI znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania niż zdobyć platynę ;)
  • 0

#315 Spuczan Napisany 26 lipca 2009 - 00:32

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 077 Postów:
Robię Time Attack'i i śmigam online. Nie jest wcale tak trudno. Na razie tylko Barrel Roll mnie męczy.
  • 0

#316 pawel_k Napisany 26 lipca 2009 - 10:06

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
Barrel Roll wykonaj monster truckiem - jak się rozwalisz nie przerywaj animacji wypadku tylko odczekaj do końca.
  • 0

#317 Spuczan Napisany 26 lipca 2009 - 18:05

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 077 Postów:

Barrel Roll wykonaj monster truckiem - jak się rozwalisz nie przerywaj animacji wypadku tylko odczekaj do końca.

W wolnej chwili sprawdzę dzięki.

Jak zagraliście 50 casual games? Od dwóch dni próbuję i nic. Raz udało mi się dostać ale było tylko 3 graczy i nie wiem czemu gra nie wystartowała. Ma ktoś jakieś info o MS ranking system? Ile punktów jest za co?
  • 0

#318 pawel_k Napisany 26 lipca 2009 - 21:08

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
z trybem Casual był problem już w marcu - po prostu nikt w to nie gra bo nic ten tryb nie daje w zamian - każdy woli tryb Ranked. jedyną nadzieją mogą być ustawki w trybie Custom - z tego co się orientuję to też są zaliczane jako Casual...

co do systemu oceniania w systemie Ranked to tego nikt nie wie - jest to totalna zagadka, i tak na prawdę to po kilkuset przejechanych wyścigach nie jestem w stanie powiedzieć kiedy za co dostawałem punkty. generalnie czym wyższa pozycja tym lepiej, do tego za pokonanie ludzi o wyższym poziomie masz extra punkty, jak objadą Ciebie nowicjusze to masz przewalone. ale nie sądzie że znajdziesz jaki to algorytm liczy bo czasem jest totalnie nieprzewidywalny. w każdym razie dotarcie do Rank 5 nie jest proste, więc jeśli masz tendencje do rzucania padem to lepiej nie graj ;)
  • 0

#319 Gość__* Napisany 27 lipca 2009 - 11:44

Gość__*
  • Goście

w każdym razie dotarcie do Rank 5 nie jest proste, więc jeśli masz tendencje do rzucania padem to lepiej nie graj ;)


Święte słowa :) Przy ranked idzie zawału dostać gdy przez bug, głupotę innych, glitch itp przegrasz wyścig i stracisz np 10% o które walczyłeś 2h :?
  • 0

#320 Gość__* Napisany 31 lipca 2009 - 01:48

Gość__*
  • Goście
Nie straszcie tak chłopa bo straci potencjał i nie będzie grał online :) gra się zajefajnie mi tam rank 5 wcale nie było tak trudno zdobyć :) Kupiłem adrealine pack i musze przyznać że w porównaniu do speed packa jest rzeczywiście słabszy ale fajnie jest pograć z kumplami na splitscreenie na nowych mapach.
  • 0

#321 olfeusz Napisany 01 sierpnia 2009 - 17:12

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Online jest faktycznie bardzo miły, ale o Rank 5 nie chce mi się walczyć, a tym bardziej robić 128 time atacków, które też aż takie łatwe nie są. BTW znajdzie się chętny do zrobienia trophy za grę na splicie z 4 kontrolerami? :)
  • 0

#322 Gość__* Napisany 02 sierpnia 2009 - 09:35

Gość__*
  • Goście
hehe ja już to zrobiłem Szymek_pl więc moge i Tobie :P jak coś to moj PSN id : Lijon88 może Ci nawet Time Atack zrobie bo dlamnie jest banalny :) Tylko męczyłem się z monster truckiem na wildfire masakra !! Kilka godzin rapley!!
  • 0

#323 olfeusz Napisany 02 sierpnia 2009 - 11:14

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Z tym pierwszym są do Ciebie zgłoszę, ale za Time Atacki podziękuję bo to już nie jest fair. :)
  • 0

#324 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2009 - 14:30

Gość__*
  • Goście
Hehe no przynajmiesz masz ambicje :) no spoko nie widze problemu. A 4 pady to żeczywiście nie każdy ma na chacie ja aktualnie mam 3 i kumpel ma 2 to moge nawet do 5 trophy robić :P
  • 0

#325 keogh Napisany 29 listopada 2009 - 12:21

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
dziś kupuje dodatki i wracam do gry ! obiecałem sobie platynę, więc czas się za nią zabrać na poważnie ! ;]
  • 0

#326 olfeusz Napisany 29 listopada 2009 - 19:58

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Też niedawno chciałem sobie zakupić któryś z nich, ale jakoś mi przeszło.

A z platyną powodzenia, ja sobie odpuściłem mimo, że gra jest świetna.
  • 0

#327 Nexus Napisany 30 listopada 2009 - 00:40

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Ja też. :wink:

Gra jest genialna ale na platynkę zwyczajnie życia i nerwów szkoda.
  • 0

#328 pawel_k Napisany 30 listopada 2009 - 08:51

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
etam, ja jestem casualem i mam platynkę - czysta przyjemności to była :)
  • 0

#329 keogh Napisany 30 listopada 2009 - 11:13

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
no już nie mów, ze ta gra to banał...
Ja uważam się za bardzo doświadczonego racero-fana i przy maksowaniu PR urwuję bardziej niż przy wipeoucie ;]
  • 0

#330 pawel_k Napisany 30 listopada 2009 - 13:49

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
nie pisałem że zdobycie platyny jest banalne - pisałem że była to czysta przyjemność ;)

ale fakt, ku*wy latały na lewo i prawo, szczególnie w sytuacji gdy np. w online przez wywalenie mnie z wyścigu odbierało mi punkty jakbym przyjechał ostatni - a na rank 4 odrabia się coś takiego 4-5 wygranymi, co już proste nie było ;) to samo w festivalu na rank 8 - tutaj trzeba niestety znać skróty których nie podpatrzysz od przeciwników w offline - dlatego przyda się trening w online lub time triale z duchami :)
  • 0