Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakie gry zagracie w wakacje ?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
187 odpowiedzi na ten temat

#1 cwany-lis Napisany 16 maja 2004 - 09:48

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
Niecały rok temu w lipcowym neo+ był artykuł w którym Dzik Rzeźnik polecał gry na mnóstwo wolnego czasu . Przez ten czas wyszło sporo nowych gier a i te sprzed roku potaniały .
Ja w wakacje oprócz pływania w morzu i chodzenia na siłke będę pewnie dużo grał . Dokończe FFX, przejde FFVIII, kupie kilka nowych gier i bedzie dobrze . Napewno zagram w GTA3, VF4 : Evolution, nowego Bonda i Prince of Persia a wy ?
  • 0

#2 Gość__* Napisany 16 maja 2004 - 10:50

Gość__*
  • Goście
Nie ukrywam, że mam spore zaległości w graniu. O ile wszytsko się tak ułoży to chciałbym je nadrobić. Trochę tego jest z tych co pamiętam to FFX, Jak i Ratchet, THUG i pewnie kilka innych. Ale czy dam radę to się okaże. Przed wakacjami jest spora przeszkoda z napisem "SESJA". Auuu boli..... :x
  • 0

#3 luck1985 Napisany 16 maja 2004 - 11:30

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Dobrze by bylo ukonczyc FFx ktorego mam od pol roku prawie a na liczniku 10 godzin ....................... Moze do tego dorzuce FFx-2 i na wakavcje starczy , chociaz jak znam zycie w pogode +30 komu sie bedzialo chcialo grac we FFX tam wiecej czytania niz grania ..........A po paru godzinach z ANG leb sie lasuje .........
  • 0

#4 Gość__* Napisany 16 maja 2004 - 12:16

Gość__*
  • Goście
No, a ja pewnie będę katował Crono Triggera i Chrono Crossa. Wciągające gierki... No, może do tego dorzuce Monster Rancher 2.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 16 maja 2004 - 13:04

Gość__*
  • Goście
a ja będę ciągle męczył mojego niezmordowanego PSXa z zepsutą klapką i padającym powoli laserem :D mój "plan wakacyjny": tekken 3, pes, ff tactics, civilization 2, fear effect: retro helixi silent hill. ponadto dokończyć quake'a 2, soul reaver'a i fajnala ósemkę. więcej grzechów nie pamiętam...
  • 0

#6 Gość__* Napisany 16 maja 2004 - 13:40

Gość__*
  • Goście

a ja będę ciągle męczył mojego niezmordowanego PSXa z zepsutą klapką i padającym powoli laserem :D mój "plan wakacyjny": tekken 3, pes, ff tactics, civilization 2, fear effect: retro helixi silent hill. ponadto dokończyć quake'a 2, soul reaver'a i fajnala ósemkę. więcej grzechów nie pamiętam...


Soul Reavera presuń sobie w górę na liście kolejności. Gra wspaniała. :wink:
  • 0

#7 Gość__* Napisany 16 maja 2004 - 17:05

Gość__*
  • Goście
Ja pewnie pokatuję nowego Drivera oraz kilka innych gierek ale raczej jestem na bieżąco.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 16 maja 2004 - 18:06

Gość__*
  • Goście
A ja sobie zagram prawdopodobnie w zmywanie garów or sth, a później w poprawki egzaminów. Ale na SH4 (wrzesień? wrzesień?) znajdę czas.
  • 0

#9 Texz Napisany 16 maja 2004 - 21:35

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
obcykam wszystkie większe tytuły jakie swego czasu wyszły na Xbox'a bo planowo planuję zakup jak tylko całe zamieszanie maturalne szlak trafi.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 16 maja 2004 - 22:07

Gość__*
  • Goście
pewnie będzie to sudeki oraz srs. a tak ze starszych tytułów to sc2 oraz jakieś tam wyścigi.

[edited] Teraz to ja zabiorę nową TOCA2 i RSC2 :). Fahowa sprawa z tymi rejserami. Ale najpierw muszę dostać się na studia...
  • 0

#11 Blizzard Beast Napisany 17 maja 2004 - 19:36

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
U mnie sytuacja jak u Bogasa, czyli zaleglosci wiele, a sesja za pasem. W kazdym razie moje obecne plany zakladaja skonczenie gier "wymiennych" ktore mamy i gramy z kumplami, w czesc z nich gram juz teraz (Kingdom Hearts, Star Wars: Bounty Hunter, Shox, MK: DA), a do czesci dopiero sie przymierzam (SOCOM, Manhunt, Mark Of Kri, Prince Of Persia: SoT, War of the monsters, Tenchu 3, FreakStyle). Poza tym zamierzam pozyczyc od kumpla GameCube'a razem z RE, RE0, Eternal Darkness, Zelda: Wind Waker, Starfox Adventures i Agressive Inline. Jak juz to bede mial z glowy, to zapewne nasze "wymienne" gry wymienimy juz na kilka innych pozycji, typu Dead to Rights czy Freedom Fighters, wiec bede naturalnie gral takze w to.

Naturalnie planuje takze porobic troche rzeczy w grach, w ktore gram mase czasu juz, ale ciagle jest jeszcze masa rzeczy do zrobienia: Wipeout Fusion, TimeSplitters 2 (poziom hard, grr :evil: ). Mam takze nadzieje zaczac i skonczyc GTA: VC i FFX i THUG.
  • 0

#12 luck1985 Napisany 17 maja 2004 - 22:35

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
E tam co wy piszecie wogole , we wakacje gdzie za oknem +30 chcecie grac i siedziec przed Tv ???? We wakacje to sie jedzie nad jeziorko i piwko pije , chyba ze mowa o deszczowych dniach to rozumiem :D Bo w taki upal nie wiem czy wyrobie przy FFx :?
  • 0

#13 Gość__* Napisany 17 maja 2004 - 22:50

Gość__*
  • Goście
W wakacje dokończe FFX - mam na liczniku już 30h ale ostatnio nie ma czasu na granie. Zabiore sie ponownie za Wind Wakera i być może kupie sobie Viewtifull Joe jak starczy kasy. Takie są uroki summer in the city :wink:.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 21 maja 2004 - 18:36

Gość__*
  • Goście
Heh....z zaległości to trzeba będzie wreszcie SH2 zaliczyć,a jeśli Konami dotrzyma terminu,to cały sierpień zdominowany będzie przez WE8
  • 0

#15 Duo Napisany 23 maja 2004 - 23:37

Duo

    Mokujin

  • Narybek
  • 28 Postów:
No jeżeli tylko sesja pójdzie dobrze i będę się mógł poobijać przez te trzy miesiące to chciałbym po prierwsze wskoczyć na wyższy poziom trudności w DMC, przejść pozostałe mi już tylko 36% wirtualnych misji w MGS2:S, skończyć SH2 i przejść SH3, które mam od tygodnia, ale po prostu nie mam czasu grać, no i jeszcze definitywnie skończyć Castlevanię trzecią postacią. Do tego dochodzi jedna pozycja którą chciałbym nabyś, czyli Disgaea, ale pożyjemy zobaczymy :D
  • 0

#16 Gość__* Napisany 24 maja 2004 - 00:36

Gość__*
  • Goście
Ja juz sobie jakies 2 lata temu postanowilem ze przejde wszystkie Fajnale ... Pierwszy krok zrobilem bo kupilem wszystkie czesci (oprocz III bo nie wyszla na Playa no i X-2 no ale z ta poczekam az stanieje). Niestety az do tej pory nie udalo mi sie spelnic postanowienia... (glownie dlatego ze w ostatnie wakacje pracowalem za granica przez cale 3 miechy); jeszcze zostala mi ponad polowa i mam nadzieje ze w te wakacje uda mi sie chociaz troche odrobic zaleglosci... moze jeszcze dokupie do kolejki Suikoden'y i Xenogears
A tak miedzyczasie musze koniecznie łyknac ICO ktore juz mam od kilkunastu dni i jeszcze nie ruszylem...
Cholera....zycia czlowiekowi nie starczy zeby przejsc te wszystkie fachowe tytuly ktore wyszly, i z tego co widac po ostatnim E3, wychodzic jeszcze beda.... Czasem chcialoby sie powiedzec producentom "Stop!!! do piczy!! bo nie nadarzam!!" :wink:
  • 0

#17 Gość__* Napisany 24 maja 2004 - 12:13

Gość__*
  • Goście
W najbliższe wakacje zamierzam nabyć i przejść Final Fantasy X. Dość już wysłuchiwania jaka ta gra jest cudna i wspaniała, trzeba samemu ją wypróbować! Na a poza tym Devil May Cry, Jak2 i Castelvania. O ilę się wyrobię...
  • 0

#18 Texz Napisany 24 maja 2004 - 12:38

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Ja juz sobie jakies 2 lata temu postanowilem ze przejde wszystkie Fajnale ... Pierwszy krok zrobilem bo kupilem wszystkie czesci (oprocz III bo nie wyszla na Playa no i X-2 no ale z ta poczekam az stanieje). Niestety az do tej pory nie udalo mi sie spelnic postanowienia... (glownie dlatego ze w ostatnie wakacje pracowalem za granica przez cale 3 miechy); jeszcze zostala mi ponad polowa i mam nadzieje ze w te wakacje uda mi sie chociaz troche odrobic zaleglosci... moze jeszcze dokupie do kolejki Suikoden'y i Xenogears
A tak miedzyczasie musze koniecznie łyknac ICO ktore juz mam od kilkunastu dni i jeszcze nie ruszylem...
Cholera....zycia czlowiekowi nie starczy zeby przejsc te wszystkie fachowe tytuly ktore wyszly, i z tego co widac po ostatnim E3, wychodzic jeszcze beda.... Czasem chcialoby sie powiedzec producentom "Stop!!! do piczy!! bo nie nadarzam!!" :wink:

powiem ci że dokładnie rok temu miałem taki sam problem. wszystkie fajnale„ lecz niestety iV i V tak mnie wessały że porzestałem na nich. No rozumiem że masherka masherką ale FF to coś więcej niż granie. polecam z głową niż przelecieć, g### z tego mieć.
  • 0

#19 luck1985 Napisany 24 maja 2004 - 12:53

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Gdyby te gry byly w naszym jezyku , to kazdy by w nie gral i kazdy by je ukonczyl .Ale ten jezyk troche odgania od tych gier ,w kazdym badz razie ja tak mam , te gry mnie nudza ,a na podbudowe do dalszej gry sa te wstawki filmowe ktore sa swietne i od jakiegs czasu podziwiam tych programistow i producntow serii FF skad oni maja inspiracje na tworzenie tych postaci , tych pojazdow , przeciwnikow a juz wogole to fabuly .Bo przeciez z kazdej czesci FF moglby powstac dobry film ew. animowany na podstawie gry .
  • 0

#20 Gość__* Napisany 24 maja 2004 - 20:26

Gość__*
  • Goście

powiem ci że dokładnie rok temu miałem taki sam problem. wszystkie fajnale„ lecz niestety iV i V tak mnie wessały że porzestałem na nich. No rozumiem że masherka masherką ale FF to coś więcej niż granie. polecam z głową niż przelecieć, g### z tego mieć.


No nie wiem jak to bylo w Twoim przypadku ale ja po przejsciu 7 i 8 postanowilem ze przejde wszystkie czesci pokolei, zaczynajac od 1-nki... i jak narazie dopiero 3-jka mnie bardziej wciagnela (jeszcze jestem w trakcie, gram na emu)... i wcale nie przechodzilem poprzednich byle szybciej; no moze oprocz 2-jki ktora wyjatkowo nie przypadla mi do gustu. A juz na pewno nie potraktuje po macoszemu 4 (na ktora, nie wiem czemu, strasznie sie napalilem), 5 a tym bardziej 6 (w ktora pogralem kiedys kilkadziesiat minut na emu. i postanowilem poczekac az sobie ja kupie na playa zeby nie psuc klimatu grajac na klawiaturze kompa).
Wiec nie boj zaby, napewno posciece tym tytulom tyle czasu na ile zasluguja...
  • 0

#21 simian raticus Napisany 27 maja 2004 - 17:14

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
WE 8 to podstawa i Silent Hill 4...
  • 0

#22 Gość__* Napisany 28 maja 2004 - 07:03

Gość__*
  • Goście
Animal Crossing!
  • 0

#23 Gość__* Napisany 28 maja 2004 - 08:17

Gość__*
  • Goście
hehe, zależy co mi do recki przyślą, bo w kieszeni pustki...
  • 0

#24 Texz Napisany 28 maja 2004 - 12:28

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
xupuje x-a xna xpoczątku xczerwca xi xobalam xwszystkie xnajlepsze xtytuły xktóre xwyszły xna xmaszynkę.
  • 0

#25 Gość__* Napisany 29 maja 2004 - 10:00

Gość__*
  • Goście
A ja za to kupuję PS2 i też będe rypał w hiciory!!!
  • 0

#26 Gość__* Napisany 29 maja 2004 - 10:51

Gość__*
  • Goście
No to już wiem w co będe grał.Driv3r ,którego premiera przypada na chwilę przed wakacjami.Winnin eleven 8 premiera sierpień.Oraz dwa hity przygodówkowe:Discworld Noir i Sanitarium.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 29 maja 2004 - 11:32

Gość__*
  • Goście
No patrz kyle ja mam taką samą sytuację, co za zbieg okoliczności. Na pierwszy ogień polecą Silenty, Final i Gran Turismo. wakacje bez grania to wakacje stacone!!!! :lol:
  • 0

#28 Gość__* Napisany 29 maja 2004 - 11:35

Gość__*
  • Goście
Dokładnie.Ja nie mam zamiaru się nigdzie ruszać i grać,grać i grać...
  • 0

#29 Texz Napisany 29 maja 2004 - 15:36

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

No patrz kyle ja mam taką samą sytuację, co za zbieg okoliczności. Na pierwszy ogień polecą Silenty, Final i Gran Turismo. wakacje bez grania to wakacje stacone!!!! :lol:

dokładnie. rok temu opracowywałem Ps2. z szacunem dla ciebie, w tym roku obwalę x;a. pozdro. na początek nie zapodawaj GT3 bo będziesz pod tym szyldem miał całe wakacje zjedzone. Zostaw sobie to na koniec. Mówię ci. jeżeli chcesz iść na ilość BROŃ BOŻE nie zaczynaj przygody od GT3.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 01 czerwca 2004 - 11:38

Gość__*
  • Goście
Mam nadzieję na złapanie trzech gier. lub jednej z trzech gier:
http://images.google...e-samurai-2.jpg
WAY OF SAMURAI 2
http://images.google...n_ngc_pferd.jpg
HARVEST MOON AWL
http://images.google...ts/pgr2_279.jpg
PROJECT GOTHAM RACING 2

I ew. przypomnę sobie Crash Bandicoot 3 na PSXie...
  • 0