Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakie gry zagracie w wakacje ?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
187 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 08 czerwca 2004 - 13:16

Gość__*
  • Goście
Dzięki za radę t3xz, ale i tak już zmnieniłem zdanie i poczekam aż wyjdzie GT4 :D Dowalę sobie Silenty, Jaki, MGS-a, Finala i coś do strzelania, jeszcze pomyślę.
  • 0

#32 hacker Napisany 08 czerwca 2004 - 20:00

hacker

    Mokujin

  • Narybek
  • 34 Postów:
W Fight NIght 2004!!!Może Sh4 a resztę za kilka dni dopiszę
  • 0

#33 syon Napisany 12 czerwca 2004 - 08:54

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
To zależy czy Shellschock Nam'67 wyjdzie do końca czerwca czy nie ;) oby wyszedł wtedy napewno nie będe się nudził :P ,a jeśli premiera się przesunie (bardzo źle -_-) to może dam szanse jakieś starszej gierce, może Shinobi albo nowego PoP'a ^^"

Ogólnie pewnie nawet moge nie mieć czasu na gre, w końcu albo na zimny browarek w gorący dzień czy w domu przed telewizorem ;) ,chyba wiecie jak to się przedsawia ^^"
  • 0

#34 luck1985 Napisany 12 czerwca 2004 - 09:36

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Dokladnie w te wakacje obowiazkowym tytulem (jezeli wyjdzie) bedzie Shellschock Nam'67 , chociaz gdy za oknem bedzie 30 C to raczej lepiej posiedziec nad jeziorkiem niz w domu przez TV chyba ze w nocy za dnia ciezko bedzie wysiedziec przed Tv ;)
  • 0

#35 Gość__* Napisany 13 czerwca 2004 - 12:58

Gość__*
  • Goście
RE, RE 0, FF X-2, PGR2, SC: PT, Full Spectrum Warrior...a do tego troche zaleglosci z PSOne
  • 0

#36 cappo Napisany 13 czerwca 2004 - 13:08

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
oj u mnie będzie grane...choć raczej po 22 :twisted: :twisted: :
- socom II - online oszywiście...
- silent hill 2 - musze w końcu to przejść!!! (chyba w to będę grał w dzień, bo już się boję :D )
- FFX - trzeba dopakować postacie do końca...mało im zostało :wink:
- PES3 - jak zwykle 8)
- i jeszcze wiele innych, o których nie chce mi się teraz myśleć...
  • 0

#37 Gość__* Napisany 13 czerwca 2004 - 13:29

Gość__*
  • Goście
Ja sie ostatnio zaopatrzylem w kilka gierek jak np. PGR2, Wreckless, Panzer Dragoon Orta (stare ale jare :) ) no i oczywiscie czekam na trzeciego Drivera - pojawia sie akurat idealnie na wakacje :D
  • 0

#38 kotlet Napisany 14 czerwca 2004 - 18:27

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Rok temu chyba jedyną grą, w jaką grałem w czasie wakacji było GTA : Vice City. Wogóle, pod koniec czerwca dostałem Playstation 2. Szkoda, że na nowe GTA trzeba poczekać mneij więcej do listopada (ja nie potrebuję w pierwszy dzień) bo uważam, że gry z tej serii są świetne do długiego grania w wakacje. Ja prawdopodobnie przed wakacjami nabędę jedną grę, dlatego chciałbym, żeby to była jakaś długa. Myślałem na Devil May Cry, które niestety jest krótkie, ale podobno "żywotne". Driv3r'a raczej nie będę kupował, gdyż przez najbliższe dwa miesiące będzie raczej drogi. Wogóle nie zamierzam wybierać gierki spoza platyny : ostatnio kupiłen MGS2:Substance chyba 25 kwietnia za 189 złotych, a w następnym numerze PsxExtreme widziałem już ofertę w Ultimie za 119 złotych ( a przed kupnem codziennie sprawdzałem ich stronę i patrzyłem, czy nie staniała już ta gra). Może coś mi doradzicie ? I co myślicie o "żywotności" DMC ? Jednak nie gram w RPG ani raczej w gry sportowe (szkoda, bo jakbym lubiał PES'a, to miałbym zapewnione dużo grania). Kupiłbym też GTA 3, jednak kosztuje narazie 99 złotych, a wolałbym, żeby już kosztował 79 lub mniej. Może w końcu kupię Tenchu : Wrath of Heaven, na którą zajawkę straciłem czekając na spadek jej (gry) ceny.
  • 0

#39 Gotenks Napisany 14 czerwca 2004 - 18:59

Gotenks

    Pikachu

  • Narybek
  • 87 Postów:
Ja też kupiłem sobie konsolę z myślą o wakacjach. Chodzi oczywiście o kochaną PS2 :)
Jak na razie mam trzy gry i to na ich przejściu postaram się skupić. A są to: GranTurismo: Concept, Final Fantasy X oraz Forbidden Siren.
W sumie, to zamówiłem jeszcze w Mad Games Devil Mayc Cry i GTA: Vice Cuty, ale na następny dzień otrzymałem telefon, że niestety ich już nie mają :cry: Trochę się wtedy podłamałem, bo m.in. dla DMC kupiłem tę konsolę, ale trudno. Są w końcu inne świetne gry.
Też staram się kupowac te z platyny, bo są to w większości naprawdę wartościowe gry za raczej nieduże pieniądze. Ale w tym momencie nie jestem w stanie określić jaka gra trafi w następnej kolejności na mojej półce...

EDIT

Zapomniałem wspomnieć o innej konsolce, którą z kolei kupiłem rok temu. GBA Sp :) Mam parę oryginałów do dokończenia (Yoshi Island, Mario Cart, Donkey Kong Country, Megaman Battle network 3: White version, Golden Sun 2, Advance War 2) oraz gry nagranę na Flasha, tutaj planuję: Castlevania: Aria of Sorrow, Fire Emblem, Sonic 3, F Zero gp legend, Mario vs donkey i dużo innych ciekawych tytułów. Z tym, że w te gry bedę raczej zagrywał w lipcu wieczorami, natomiast w sierpniu już raczej normalnie, bo do Stanów jadę i będzie prawdopodobnie więcej czasu, może tam sobie jakąś kolejną gierkę sprawię ;)

No i został PC, chociaż już dawno na nim w nic nie grałem. Ostatnio zacząłem grać w Final Fantasy IX na emulatorze, w szufladzie leży FF VII, a od kolegi musze pożyczyć Blood Rayne.

Nie wiem kiedy, i czy w ogóle, przejdę w/w gry, ale przynajmniej na razie mam bardzo przyjemne "wizje" i nie chcę ich oddalać :D
  • 0

#40 syon Napisany 16 czerwca 2004 - 10:09

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

ale na następny dzień otrzymałem telefon, że niestety ich już nie mają :cry: Trochę się wtedy podłamałem, bo m.in. dla DMC kupiłem tę konsolę, ale trudn.


idź na allegro, tam DMC spoko dostaniesz ^^" ja tak właśnie zrobiłem :D
  • 0

#41 Gość__* Napisany 16 czerwca 2004 - 12:27

Gość__*
  • Goście
JA ZAGRAM W SILENT HILL 4 BO JUŻ JEST W JAPONII!
  • 0

#42 Gość__* Napisany 18 czerwca 2004 - 08:17

Gość__*
  • Goście
Na pewno będę dalej męczył KOTORa...A jak sprezentuję sobie PS2 to pewnikiem sprawdzę Singstara.
:oops:
  • 0

#43 Gość__* Napisany 23 czerwca 2004 - 13:25

Gość__*
  • Goście
Jeśli uznać wakacje za rozpoczęte to ja powoli zabieram sie za nadrabianie zaległości. Na pierwszy ogień poszedł Ratchet & Clank. Hehehee wiem ze jestem nieco na bakier ale co tam... A swoją drogą polecam Ratcheta wszystkim - cukiereczek :wink:
  • 0

#44 Blizzard Beast Napisany 23 czerwca 2004 - 17:56

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
DObra, pewnie sie nie wyrobie, ale moje wakacje sa na szczescie do pazdziernika, wiec jest szansa. Sporzadzilem sobie liste tych zaleglosci, ktore mam/moge miec w domu od zaraz. I jest w sumie niezle.

Dokoncze:
Kingdom Hearts (PS2)
Shox (PS2)
Wipeout Fusion (PS2)
Mortal Kombat: Deadly Alliance (PS2)
Soul Calibur 2 (PS2)

Zaczne i skoncze (mam nadzieje)
007: The World Is Not Enough (N64)
ICO (PS2)
Prince of Persia: Sands of Time (PS2)
War of the Monsters (PS2)
Jak 2: Renegade (PS2)
The Mark Of Kri (PS2)
FreakStyle (PS2)
SOCOM: US Navy Seals (PS2)
Manhunt (PS2)
Tenchu 3: Wrath of Heaven (PS2)
StarFox Adventures (GCN)
Resident Evil (GCN)
Resident Evil Zero (GCN)
Eternal Darkness: Sanity's Requiem (GCN)
Legend Of Zelda: The Wind Waker (GCN)
Agressive Inline (GCN)
Final Fantasy X (PS2)
SSX 3 (PS2)
Tony Hawk's Underground (PS2)
Grand Theft Auto: Vice City (PS2)
Silent Hill 2 (PS2)
Silent Hill 3 (PS2)
Def Jam Vendetta (PS2)

Bede gral przez cale wakacje, ale pewnie nie skoncze:
Perfect Dark (N64)
TimeSplitters 2 (PS2)

Jedno jest pewne - patrzac po ilosci survival horrorow (SH2, SH2, REmake, RE0, Eternal Darkness) to nie beda mile wakacje. :)
  • 0

#45 Gość__* Napisany 23 czerwca 2004 - 19:57

Gość__*
  • Goście
Blizzard - RESPECT. Z takimi zaległościami to musisz sie solidnie przyłożyc. Bez dwóch zdań. Zaczynaj grać i to choćby od zaraz :wink:
  • 0

#46 sensei Napisany 23 czerwca 2004 - 20:15

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
U mnie wakacje uplyna pod znakiem DDR. :)
Go go Ayu DDR team!
  • 0

#47 Gość__* Napisany 24 czerwca 2004 - 09:50

Gość__*
  • Goście
wiem, że to żałosne ale wkońcu dorwałem ff7 jeeeeeeeee!!!
tekken 3 tez się bedzię kręcił,a jak naprawię drima to już nie mówie... : )
  • 0

#48 Shinigami Napisany 24 czerwca 2004 - 10:25

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Odkurze kilka starszych produkcji z PSX'a, klasycznie już będe grał w MGS'a. Dalej będe wałkował DMC i MGS 2: Substance. Do teto zacnego grona dołączy w niedługim czasie Tenchu 3, kilka bijatyk, przygodówki, druga płyta EyeToy'a, DDR i wiele, wiele innych.
  • 0

#49 simian raticus Napisany 24 czerwca 2004 - 10:50

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
Cały czas katujemy WE7:I...i czekamy na WE8!!!
  • 0

#50 Gość__* Napisany 27 czerwca 2004 - 23:14

Gość__*
  • Goście
Heh....sam nie wiem, czy bede mial czas na duzo grania, ale na bank zaatakuje Hitmana: Contracts. Chcilabym tez dorwac juz Driv3ra, ale to, czy skoluje te pozycje, zalezy w duzej mierze od ocenki w N+...
Kreci mnie tez zakup trzeciego pada i Mario Party 5. Wiem, odgrzewany kotlet, ale naprawde w tej serii jest zakleta magia, ktora niczym magnes przyciaga mnie i towarzystwo do konsolki. Towarzystwo zaopatrzone w swoje pady, ofkoz. Dlatego czas zrobic uprzejmosc (choc raz w zyciu) i kupic kolejny kontroler.
  • 0

#51 Gość__* Napisany 11 lipca 2004 - 18:24

Gość__*
  • Goście

E tam co wy piszecie wogole , we wakacje gdzie za oknem +30 chcecie grac i siedziec przed Tv ???? We wakacje to sie jedzie nad jeziorko i piwko pije , chyba ze mowa o deszczowych dniach to rozumiem :D Bo w taki upal nie wiem czy wyrobie przy FFx :?


no patrz, a my byliśmy przezorni, i z góry założyliśmy, że pogody nie będzie i teraz mamy co robić w te cudne, 15-stopniowe wakacje :wink: ja ze wściekłości na pogodę już przeszedłem pierwszego Medala. fajno jest :lol:
  • 0

#52 Gość__* Napisany 11 lipca 2004 - 22:56

Gość__*
  • Goście
W te wakacje rozgryzę najprawdopodobniej gry zrzerające setki godzin czyli Final Fantasy X i VII (w tej kolejności). Potem żyłowanie MGS 2 na jak najwyższa rangę i przejście wszystkich VR. Na koniec jeszcze wypatroszę mój portfel do ostatniej złotówki i zakupię Final Fantasy IX. Gdyby tylko w te wakacje chciałyby zniknąć wszystkie dręczące człowieka problemy, które nie dają mu spać po nocach. A z tymi 15 stopniami to przegiecie. Nie samym graniem człowiek zyje i naprawde przydałby się pobyt na rozgrzanej słońcem plaży :cry: .
  • 0

#53 Gość__* Napisany 12 lipca 2004 - 09:50

Gość__*
  • Goście
Ja będe dopieszczał tytuy na max'a . Wszystko na 100 % ew. kupie Punishera i Sudeki. Chce miec czyste konto na jesien ;)
  • 0

#54 Gość__* Napisany 12 lipca 2004 - 13:30

Gość__*
  • Goście
Kiedy ta Onimusha 3 pojawi sie na Allegro bo już mnie sciska musze w to zagrać :) 8)
  • 0

#55 Gość__* Napisany 12 lipca 2004 - 22:20

Gość__*
  • Goście
W te wakacje zabralam sie za serie SH, czesc 2 juz prawie skonczona (po raz drugi), a wiec pozostaly jestcze czesci 3 i 4 :D.
  • 0

#56 Lord Gumiś Napisany 12 lipca 2004 - 22:39

Lord Gumiś

    Mokujin

  • Narybek
  • 49 Postów:
Final Fantasy 7,8,9,X-2,Arc The Land, Tales Of Destiny 2, Suikoden 2 i to chyba tyle....
  • 0

#57 Blizzard Beast Napisany 13 lipca 2004 - 10:47

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
W sumie narzucilem niezle tempo od poprzedniego posta. Z tej listy skonczylem juz SOCOM: US Navy Seals (PS2), Manhunt (PS2), Tenchu 3: Wrath of Heaven (PS2), Mortal Kombat: Deadly Alliance (PS2), Soul Calibur 2 (PS2), 007: The World Is Not Enough (N64), The Mark Of Kri (PS2), Kingdom Hearts (PS2). W miedzyczasie wpadlo do mnie takze, i poprosilo o skonczenie GT4 Prologue, wiec tez juz zaliczone. Ku mojemu przerazeniu doszlo jednak jeszcze kilka innych gier, i aktualnie lista na sierpien prezentuje sie tak:

Dokoncze:
Shox (PS2)
Wipeout Fusion (PS2)
StarFox Adventures (GCN)
True Crime: Streets of L. A. (PS2)

Zaczne i skoncze (mam nadzieje)
ICO (PS2)
Prince of Persia: Sands of Time (PS2)
War of the Monsters (PS2)
Jak 2: Renegade (PS2)
FreakStyle (PS2)
Resident Evil (GCN)
Resident Evil Zero (GCN)
Eternal Darkness: Sanity's Requiem (GCN)
Legend Of Zelda: The Wind Waker (GCN)
Agressive Inline (GCN)
Final Fantasy X (PS2)
Final Fantasy X-2 (PS2)
SSX 3 (PS2)
Tony Hawk's Underground (PS2)
Grand Theft Auto: Vice City (PS2)
Silent Hill 2 (PS2)
Silent Hill 3 (PS2)
Def Jam Vendetta (PS2)
The Bouncer (PS2)
Fallout: Brotherhood of Steel (PS2)

Bede gral przez cale wakacje, ale pewnie nie skoncze:
Perfect Dark (N64)
TimeSplitters 2 (PS2)


Stay tuned for future updates.
  • 0

#58 Gość__* Napisany 13 lipca 2004 - 12:22

Gość__*
  • Goście
:shock: lettko mnie zaryłeś blizzard :shock: ja tam pomęcze Metroid Prime od początku, bo memorka mi się roz...waliła (nieorginalna :x ) , jeszcze będę próbował z SMSunshine, ale chyba się zaklinowałem na dobre :evil: , a jak wyjadę to kupie sobie na promocji w Ultimie Lady Sia i Advance Wars na GBA. No i... szósty raz MGS: the twin snakes 8) :lol: :D :)
  • 0

#59 Gość__* Napisany 13 lipca 2004 - 12:34

Gość__*
  • Goście
ja planuje Soul Reavera bo pisze opis, Legend of Legaia bo pisze opis, zamiezam tłumaczenie i w ogole rozkładam ją na części pierwsze, the Legend of Dragoon bo też pisze opis i FFTA dla przyjemności :D
  • 0

#60 Gość__* Napisany 14 lipca 2004 - 18:02

Gość__*
  • Goście
Ja aktualnie gram w SNESowe Yoshi's Island,czego absolutnie nie miałem w planach ^^
  • 0