Skocz do zawartości

Zdjęcie

Thief

Eidos Montreal Square Enix PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
332 odpowiedzi na ten temat

#31 Kyo Napisany 16 grudnia 2007 - 19:47

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

To się chyba skusze. Kyo ,czemu Ścierze spać nie dajesz i dzwonisz o 8 00 rano.
Facet puzniej zmęczony chodzi.
To ty byłeś?


O czym Ty piszesz, przepraszam bardzo O_o ?

EDIT:

Aha, ok.... :niepewny:

Dwie pierwsze części chodzą na każdym kilkuletnim pc


No, w końcu to gry sprzed niemal 10 lat :P .
  • 0

#32 Raikoh Napisany 16 grudnia 2007 - 19:52

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Myślałem ,że to ty byłeś. W nowym numerku Extrema Ściera we wstępniaku pisał,że dzwonił do niego kolega Kyo,w sprawie promocji Xo Core za 700zł (kilku dniowa obniżka),więc myślałem ,że to ty byłeś :ninja:
  • 0

#33 Chestitty Napisany 17 grudnia 2007 - 15:47

Chestitty

    krulestwo moje nie jest z tego świata

  • Forumowicze
  • 1 193 Postów:

Narazie mało wiadomo na temat gry,ale powstaje i prace idą pełną parą.
Rob Dyer (szycha Eidos) napomknął jedynie,że thief 4 (tu największy zonk) nie będzie dział
się w średniowieczu, bo jak powiedział Rob "Sredniowiecze się troche przejadło" .
Co wy myślicie? :ninja:


Chodzi o ten wywiad sprzed 3 lat, w którym Dyer (niedługo potem już były prezydent Eidosu) o tym wspomina? Very, very, very oooo(...)oooold news is so exciting.
  • 0

#34 Raikoh Napisany 17 grudnia 2007 - 18:18

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
To nie o ten wywiad chodzi.
  • 0

#35 Chestitty Napisany 17 grudnia 2007 - 18:56

Chestitty

    krulestwo moje nie jest z tego świata

  • Forumowicze
  • 1 193 Postów:
To niby o jaki?
  • 0

#36 Raikoh Napisany 17 grudnia 2007 - 19:28

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Teraz nie pamiętam (błąd ,że nie wkleiłem linku) .Były tam info o Deus EX 3 i właśnie o Thief 4. Facet wypowiadał sie o Thief 4 wspominając też o Deus 3. Mówił o tym,że nie zraziła ich słaba sprzedasz obu tych gier,a wręcz przeciwnie -zmusza ich do większego wysiłku i ciężkiej pracy nad obiema grami. Na końcu było napisane,że prace już od długiego czasu trwają i idą bardzo dobrze.
Ps.teraz już takich gaf nie będe popełniał i będe rzucał linki do każdego info.
Ps2. Sorry za ten błąd. :ninja:
  • 0

#37 Chestitty Napisany 17 grudnia 2007 - 19:58

Chestitty

    krulestwo moje nie jest z tego świata

  • Forumowicze
  • 1 193 Postów:
Ależ chodzi dokładnie o ten sam wywiad, do którego podałem linka (tutaj jest on w całości). Przeprowadzony ponad 3 lata temu, należy dodać.
  • 0

#38 Raikoh Napisany 17 grudnia 2007 - 20:17

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
To nie ten wywiad,ten o który mi chodzi nie był na pewno z przed 3 lat. Poszperam jutro i spróbuje znalezć ten który czytałem.
  • 0

#39 Chestitty Napisany 17 grudnia 2007 - 21:27

Chestitty

    krulestwo moje nie jest z tego świata

  • Forumowicze
  • 1 193 Postów:
Kilka faktów:

http://www.1up.com/d...ure?cId=3134177

Rob Dyer, jeszcze jako prezydent Eidosu udziela wywiadu, w którym porusza sprawę Deus Ex 3 i Thiefa 4. Wywiad zostaje zamieszczony 23 sierpnia 2004 roku, kiedy już wiadomo, że

http://www.cravegame...ews/8_24_04.asp

24 sierpnia 2004 roku Rob Dyer zostanie prezydentem Crave Entertainment.


Ale oczywiście według Ciebie Dyer po 24 sierpnia 2004 roku jako szycha Eidosu udziela wywiadu, w którym mówi to samo co w poprzednim, ale jednak nie to samo. To nic, że od dnia 23 sierpnia 2004 roku panuje cisza w temacie (znalazłem na jakimś forum "aż" plotkę z września bieżącego roku, że Bethesda chciałaby stworzyć nowego Thiefa), to nic, że Dyer od 3 lat nie szefuje Eidosowi, to nic, że 5 listopada twierdziłeś, że Lost Odyssey ukaże się za 11 dni w Europie, to nic, że według Ciebie Alan Wake został oficjalnie potwierdzony na PS3. To naprawdę nic.

Skoro to wszystko nic to podaj jakąkolwiek oficjalną informację na temat Thiefa 4, która ukazała się po 23 sierpnia 2004. Jeśli nie podasz, to albo można tak jak pisał Chychu zamknąć temat albo sobie pogdybać, bo bez żadnej oficjalnej informacji tylko to nam pozostaje.
  • 0

#40 Raikoh Napisany 20 grudnia 2007 - 17:40

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Przesadzasz Mastah,ale może masz racje co do tego ,że to stary wywiad (namieszałeś mi w głowie,a ja za bardzo się podnieciłem Thief 4) . Jednak dłubią przy Deus Ex 3 ,więc i Thief 4 też może sie ukazać. Zamykać tematu nie ma po co,niech sobie będzie. Zobaczymy jak to wszystko sie potoczy.
Jeszcze jedno chcę napisać.
Po pierwsze najpierw pisałem że Alan wychodzi tylko na Xo ,a ktoś inny napisał ,że na wszystkie platformy i to mnie zmyliło,więc i ja tak puzniej napisałem,szybko się jednak poprawiając po zbadaniu sprawy.
Ostatnia sprawa to Lost Oddysey. Ja sam sobie dat premier nie wymyślam,jestem czytelnikiem
N+ od numeru 2 (od początku czytałem Neo i SS od 3 numeru) ,czytam też konkurencje (dla tego że kocham gry i wszystko co z tym związane) ,a u konkurencji było jasno podane,że LO w
europie wychodzi w listopadzie. Ktoś mi napisał,że tak miało być,ale jednak u nas giera wyląduje w lutym,a PSX Extreme poszedł do druku jak to się zmieniło,więc jak widzisz to nie była moja wina.
Ps. Jestem za tym ,aby zostawić temat.
Ps2. Zadałeś sobie dużo trudu,albo masz bardzo dobrą pamięć.
Masz u mnie szacunek i pozdrawiam. :ninja:
  • 0

#41 Kyo Napisany 06 maja 2009 - 14:21

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
http://www.gamespot.... ... ay-11.html

Oficjalna zapowiedź Thief 4 będzie miała miejsce w poniedziałek 11 maja (Eidos już zarejestrował stronkę http://whois.domaintools.com/thi4f.com ). Strach się bać :cry:
  • 0

#42 Danteusz Napisany 06 maja 2009 - 14:28

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 890 Postów:
Nie Eidos, Square-Enix :P
  • 0

#43 MonsieurWoland Napisany 06 maja 2009 - 14:30

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
OHO to dopiero teraz strach sie bac. Zakładam, że nowy złodziej bedzie zniewiescialym, blond wlosym chłopczyną który oprócz tego, że jest złodziejem to zostanie takze przypadkowym zbawca ludzkosci :^^:
  • 0

#44 Kyo Napisany 06 maja 2009 - 15:26

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Nie Eidos, Square-Enix


Holy shithe, faktycznie. Mieli ich dziś wykupić ostatecznie, ale jednak miało to miejsce 22 kwietnia. Dzień później zarejestrowano stronkę.

... Oh my gawd :cry: :seppuku:

Tomb Raider Squeenix Style co prawda mógłby być ciekawy, ale niech nie mieszają w Thiefie za bardzo, goddammit.
  • 0

#45 xell Napisany 06 maja 2009 - 16:05

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 349 Postów:
Lol, jak zwykle szerzy się defetyzm. Jak gra nie wypali to trudno, a jak gra godnie nawiąże do poprzedników, to będziemy mieli świetną skradankę. Aczkolwiek witryna stronki, thi4f.com, jest trochę z dupy, to przecież można zwyczajnie ustawić się w tryb cierpliwego czekania, a dopiero później oceniać.
  • 0

#46 MonsieurWoland Napisany 06 maja 2009 - 16:06

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Tomb Raider Squeenix Style co prawda mógłby być ciekawy,


No tak bo Lara "lolicon" Croft to cos o czym marza wszyscy faceci OLO :^^:
  • 0

#47 Kyo Napisany 06 maja 2009 - 17:11

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Tomb Raider jest na tyle lulzowaty, że więcej lulzu by mu nie zaszkodziło ;P . Tym bardziej takiego by Nomura.

Xellos -> jasne, że "trudno" jak nie wypali. Jednak idea next-genowego Thiefa jako godnej kontynuacji starej trylogii jest na tyle zajebista, że sprapranie jej byłoby naprawdę wielką szkodą :P .
  • 0

#48 rikku100 Napisany 06 maja 2009 - 21:54

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
wiecie, to że Square wykupiło Eidos nie musi znaczyć że bedzie mieszać w ich grach...to znaczy, takie EA wykupiło BioWare i wszyscy się tego bali, a w praktyce nic się nie zmieniło...
  • 0

#49 Raikoh Napisany 07 maja 2009 - 04:52

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Dokladnie rikku i mysle ,ze tutaj tez to bedzie mialo miejsce. No bo gra to zupelnie nie styl S-E,wiec nie powinni w ten projekt ingerowac. Chyba ,ze design i klimat beda po staremu ,a oni namieszaja troszke w gameplay'u . Czekam z niecierpliwoscia na jakis thriller
  • 0

#50 xell Napisany 10 maja 2009 - 22:29

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 349 Postów:
Jutro pokazują gierę :^^:
  • 0

#51 Raikoh Napisany 11 maja 2009 - 13:45

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Super :-D . Jak przyjde z pracy to link juz napewno bedzie z GT czy innej strony. Jestem ciekawy jak diabli
  • 0

#52 Danteusz Napisany 11 maja 2009 - 18:27

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 890 Postów:
Hmm...póki co tylko oficjalnie zapowiedzieli grę
http://www.gametrail... ... ounced/846
  • 0

#53 Kyo Napisany 12 maja 2009 - 16:30

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Nom, nic poza zapowiedzią. I wywiadem:

http://www.incgamers... ... -Interview

Parę odpowiedzi nastraja pozytywnie - prawdopodobnie zostanie stare uniwersum i pojawi się Garrett (gość mówi, że starają się zebrać voice actorów, którzy brali udział w poprzednich częściach. BTW voice acting w Thiefie zawsze był rewelacyjny ;P ).
  • 0

#54 torq314 Napisany 12 maja 2009 - 19:59

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 501 Postów:
czyżby pierwsza gra, która w końcu zmusi mnie do kupna konsoli HD? poprzednie części łykałem bez popitki.
  • 0

#55 Kyo Napisany 12 maja 2009 - 20:25

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Hm, mam nadzieję, że wyjdzie w ogóle na konsole. Albo raczej mam nadzieję, że wyjdzie nie tylko na PC i XO, ale też i PS3 . A kto wie, może przez te innowacje, o których mowa w wywiadzie mają na myśli, że Thi4f ( :trup: ) tak naprawdę zmierza na Wii :P ?
  • 0

#56 Ryan Napisany 13 maja 2009 - 05:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Gra może się pojawi może na nextgenach. :D
http://kotaku.com/52... ... ad-thief-4
  • 0

#57 torq314 Napisany 13 maja 2009 - 18:55

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 501 Postów:

Gra może się pojawi może na nextgenach. :D
http://kotaku.com/52... ... ad-thief-4


byłoby fajnie, tę generację planowałem przeskoczyć [mam Wii ale ono się nie liczy].
  • 0

#58 Zois Napisany 05 czerwca 2009 - 10:04

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
Thief to w zasadzie moja ulubiona gierka na pieca byla ; cialem po kilka razy bez znuzenia - chociaz "nigdy-niepoprawiane-bledy-graficzne" czasami doprowadzaly do mek ;) W kazdym razie skoro wyjsc ma kolejna czesc..to domyslam sie ze juz nie na konfiguracje mojego pieca..wiec kurcze..jesli gra bedzie tego warta..to chyba faktycznei zdecydowalbym sie wreszcie na jakiegos xboxika...z drugiej strony sama zmiana srodowiska moze grze zaskodzic...no jak i wniesc swiezosc ktora gre popchnie dalej. Nigdy nie sledzilem wynikow sprzedazy - myslalem ze gra jest tak rewelacyjna ze nie bedzie problemow ze sprzedaza..no ale widac sie pomylilem. Cieszy w takim razie taka a nie inna reakcja zalogi.

widok fpp w ogole mi nie przeszkadzal, pasowal idealnie - aczkolwiek tpp nie pogardze - tylko zeby faktycznie nie zrobic z tego assasins creed...a wiele nie brakuje by zaczac te gry porownywac.

kontrola luku galka z pada, a nie myszka ? No to bedzie juz potrzebna pewna precyzja ;] chyba ze wejdzie Natal i lukiem bedziemy strzelac nie przez pad ale z "reki" ;)

czekam czekam czekam - updateowac temat!!!
  • 0

#59 Gość__* Napisany 30 czerwca 2009 - 11:09

Gość__*
  • Goście
Stary dobry złodziej(Thief) grałem chyba w 2000 nie pamiętam jaka część ale mi się podobało.
  • 0

#60 Raikoh Napisany 01 lipca 2009 - 14:10

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Ja jesli chodzi o Thief'a mam zaległosci :( . Jednak czekam na T4 i na obecny czas jestem skłonny gre kupić po premierze. Liczę,że to będzie dobry szpil .
  • 0



Inne z tagami: