Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duke Nukem Forever

3D Realms Triptych Games Gearbox Piranha Games 2K Games PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
754 odpowiedzi na ten temat

#721 Raikoh Napisany 23 czerwca 2011 - 19:47

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Aha, bo demo też mi nie oddało siły Duke'a? Jasne, że najlepiej zagrać, dlatego sprawdzam dema. I cały czas powtarzam co sądziłem po demie, co wyczytałem ze swoich zaufanych serwisów itd. Dlatego nie kupię, bo wiem, że to crap i gra nie dla mnie. Nie będę wydawał 200zł, aby powiedzieć - ej chłopaki, no rzeczywiście crap.
  • 0

#722 Holden Napisany 23 czerwca 2011 - 20:02

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
a to jak grałeś chociaż w demko to spoko, zwracam honor
  • 0

#723 117 Napisany 23 czerwca 2011 - 20:24

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Aha, bo demo też mi nie oddało siły Duke'a? Jasne, że najlepiej zagrać, dlatego sprawdzam dema. I cały czas powtarzam co sądziłem po demie, co wyczytałem ze swoich zaufanych serwisów itd. Dlatego nie kupię, bo wiem, że to crap i gra nie dla mnie. Nie będę wydawał 200zł, aby powiedzieć - ej chłopaki, no rzeczywiście crap.

Po demku to ty mozesz co najwyzej powiedziec, ze szkoda ci kasy bo nie zapowiada sie nic fajnego, a nie oceniac czy crap czy nie.
  • 0

#724 cybercotlet Napisany 23 czerwca 2011 - 20:27

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:

Po demku to ty mozesz co najwyzej powiedziec, ze szkoda ci kasy bo nie zapowiada sie nic fajnego, a nie oceniac czy crap czy nie.

Po demku mogę ocenić, że gra byłaby fajna gdyby sterowanie było jak w battlefieldzie, bo przy nim ta gra wygląda na upośledzoną. Grafa czy animacja mi w grze nie przeszkadza ... byłoby fajne gdyby sterowanie było lepsze ot to :^^:
  • 0

#725 117 Napisany 23 czerwca 2011 - 21:19

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Po demku mogę ocenić, że gra byłaby fajna gdyby sterowanie było jak w battlefieldzie, bo przy nim ta gra wygląda na upośledzoną. Grafa czy animacja mi w grze nie przeszkadza ... byłoby fajne gdyby sterowanie było lepsze ot to :^^:


proponuje wrocic do battlefielda.
  • 0

#726 GrzesiekMB Napisany 24 czerwca 2011 - 12:30

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
jakis serwis dal 0/10?
  • 0

#727 Holden Napisany 24 czerwca 2011 - 13:03

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
tak, jakiś 1UP o którym pierwsze słysze
  • 0

#728 Raikoh Napisany 24 czerwca 2011 - 17:49

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

tak, jakiś 1UP o którym pierwsze słysze


Nie słyszeć o 1up to tak jakby nie słyszeć nigdy o Duke'u :^^:
  • 0

#729 Druciak Napisany 24 czerwca 2011 - 20:43

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Ja też pierwszy raz słyszałem o 1UP kiedy wystawił dla Duka 0/10. Pewnie jakieś lamki, które NIKOGO. :olo:
  • 0

#730 Otacon Napisany 24 czerwca 2011 - 21:16

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
suaby sposób na reklamę :unsure:
  • 0

#731 Raikoh Napisany 24 czerwca 2011 - 21:28

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Reklamy nie potrzebują - to światowa czołówka. Zresztą jakiś czas temu (2 miesiące około) wchłonął ich IGN. Mi to nie pasuje, ale stało się.
  • 0

#732 Krill Napisany 26 czerwca 2011 - 21:30

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:

Aha, bo demo też mi nie oddało siły Duke'a? Jasne, że najlepiej zagrać, dlatego sprawdzam dema. I cały czas powtarzam co sądziłem po demie, co wyczytałem ze swoich zaufanych serwisów itd. Dlatego nie kupię, bo wiem, że to crap i gra nie dla mnie. Nie będę wydawał 200zł, aby powiedzieć - ej chłopaki, no rzeczywiście crap.


Ja z kumplem możemy właśnie tak powiedzieć. Nic mi nie mówiąc, przy zakupie kierował się, jakżeby inaczej, sentymentem do Duke'a. Szkoda słów by opisać, jak on był rozczarowany, a ja wręcz zażenowany. A to, że grał na Xboxie sprawy nie poprawiało. Może na PC oprawa nie kłułaby tak mocno w oczy... Rozwalił mnie zwłaszcza "level design" i siła, z jaką wiało nudą. Szkoda Duke'a. Trzeba liczyć, że skoro ten crap sprzedaje się nieźle, to może Gearboxi zrobią godny sequel.
  • 0

#733 Kradziej Napisany 26 czerwca 2011 - 21:32

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Hehe, dobry twist (i fajny filmik, polecam): http://www.dorkly.co...7993/duke-nukem
  • 0

#734 michalmarek77 Napisany 27 czerwca 2011 - 07:32

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Hehe, dobry twist (i fajny filmik, polecam): http://www.dorkly.co...7993/duke-nukem


"You made killing aliens boring" :) trafiła w sedno :)

Za powyższe Duke powinien zostać zapomniany 4ever a Gearbox powinno co najmniej 5 kolejnych gier studia wydać po max. 5$ :)
  • 0

#735 Pawlik Napisany 27 czerwca 2011 - 08:36

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
O jezu, jakie brzydkie i irytujące baby.
  • 0

#736 Jachu Napisany 01 lipca 2011 - 20:48

Jachu

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 353 Postów:
Ograłem demo. Nie napalałem się na nowego Duke'a, bo choć sporo godzin spędziłem przy DN3D, nie miałem przy tym jakiejś mega podjarki. Gra dość specyficzna, rzekłbym, że tylko dla fanów Duke'a, bo jako FPS nie oferuje nic specjalnego. Grafika na poziomie Prey'a nie zachwyca, ale może być równie dobrze siłą tej gry, dając poczucie "starej szkoły". Do tego bajery typu możliwość odlania się w pisuarze. W sumie, po tych 14 latach od zapowiedzi, mogę powiedzieć, że tego się spodziewałem. Gry nie kupię, co nie zmienia faktu, że jest na swój sposób fajna.
  • 0

#737 Nyjacz Napisany 31 stycznia 2012 - 23:13

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Spuczan, DNF jest spoko. Gdyby grafika i reszta technicznej warstwy gry były na poziomie, byłyby oceny pokroju 8.
  • 0

#738 Spuczan Napisany 02 lutego 2012 - 21:46

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:
Właśnie miałem okazję pograć w kumpla w DNF (wersja PC) ale nie wiem czy ktoś tu o niej pisze. Zaraz zabieram się za cały temat.

Mi ogólnie spodobało się, ze znowu mogę wcielić się w Duke'a. Dla starszego gracza który nie zwraca uwagi na grafikę ani sporadyczne bugi ta gra to pozycja warta wydania kilkudziesięciu zł.

Nie będę osądu wydawał na podstawie 30 minut grania w Duke'a ale mi się gra spodobała i na pewno poświęce jej więcej czasu.
  • 0

#739 Spuczan Napisany 08 lutego 2012 - 14:43

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:
Przeczytałem prawie cały temat i oprócz jedenej niezadowolonej osoby która ma pojęcie o grze i przedstawia swoje argumenty nie natknałem się na żadne ciekawe wypowiedzi.

Oczywiście Textz i Nyu także w tej dyskusji wiedzą o czy mówią. Reszta to ciekawostki o preorderach trwających x-lat, ocenach 0/10 i innych głupotach. Większość wypowiada się na zasadzie ale crap ale tak naprawdę nie ma pojęcia o czym mówi.

Szkoda, że Shiniagami zamknął mój temat bo zależało mi tylko na wersji PC i o niej pewnie mógłbym z Textzem pogadać. A potem wspomóc się opinią Nyu o wersji konsolowej. Tak to trzeba wertować cały temat przedzierając się przez spam, głupote użytkowników i super ciekawostki (ocena 0/10? WOW...).

Recenzenci zgnoili tą gre ale i tak nie ma tego złego bo reklama dobra czy nie jest skuteczna. Ja pograłem kilkadziesiąt minut i już wiem, że chcę w to zagrać bo to Duke. To sentyment który pozwala mi wierzyć, że gra jest warta mojego czasu. Czy dobrze wydam pieniądzę albo czy będę tego żałował to moja sprawa i dowiem się o tym niedługo.

Zastanawiam się ile osób narysowało penisa na tablicy. Może by zrobić ankiete? Gadałem z trzema osobami i wszystkie łącznie ze mną tak uczyniły ;D. Najważniejsze to odpowienio nastawić się do tej specyficznej gry. A na pewno nie rzucać głupimi tekstami o ocenach i bugach.
  • 0

#740 Kaxi Napisany 08 lutego 2012 - 14:59

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Nie rozumiem, co jest głupiego w tekstach o bugach.
  • 0

#741 Spuczan Napisany 08 lutego 2012 - 16:42

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:
To, że kiedy się mówi/pisze o bugach powinno się je wyszczególnić. Bez odpowiedniej argumentacji takie zdanie nie ma sensu.
  • 0

#742 Nyjacz Napisany 09 lutego 2012 - 00:11

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
To, że 96,53% to gadanie na tematy okołoDuke'owe, zamiast Duke'owe. Sprawia to, że ktoś, kogo gra interesuje, musi przekopywać się przez mnóstwo stron w poszukiwaniu cennej opinii.
  • 0

#743 Danteusz Napisany 09 lutego 2012 - 09:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

To, że 96,53% to gadanie na tematy okołoDuke'owe, zamiast Duke'owe. Sprawia to, że ktoś, kogo gra interesuje, musi przekopywać się przez mnóstwo stron w poszukiwaniu cennej opinii.


Dziwisz się?
  • 0

#744 Spuczan Napisany 09 lutego 2012 - 16:35

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:

Dziwisz się?


Ja się dziwię bo bez względu czy gra jest fe czy be chciałbym dowiedzieć się o niej jak najwięcej od osób które mają o niej pojęcia. Nie interesuje mnie czytanie wszystkich 25 stron dla wyłowienia istotnych informacji Texteza czy Nyu. Gdybym miał przekopać tak 3 tematy o trzech różnych grach to chyba bym oszalał.
  • 0

#745 McTomass Napisany 21 lutego 2012 - 01:17

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Może ta gra wygląda słabo, ale jak mogła tak nie wygladać skoro została zrobiona z materiału jaki dostarczyło poprzednie studio ? Mam nadzieję, że następny Duke zrobi wszystkim hate'erom takie OMG, że będą przepraszać, że najeżdzali na Forever. Chyba nikt nie zaprzeczy, że nowy Duke Nukem wyjdzie ? Bo wyjdzie na pewno :na:
  • 0

#746 Spuczan Napisany 22 lutego 2012 - 09:50

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:
Ta część to podwaliny pod nastpnego Duke'a który ma szanse być bardzo ciekawą grą. Mam nadzieję, że szybko wrócą do Duke'a bo gra ma potencjał.
  • 0

#747 McTomass Napisany 17 marca 2012 - 03:48

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Forever był słaby, bo robili go na tym co dało im poprzednie studio, do tego podciągneli lekko grafikę i powstał Duke. Zgodzę się, że następna część może być dobra, tylko jest problem w tym, że pewnie szybko jej nie zobaczymy
  • 0

#748 Sotaku Napisany 12 lutego 2013 - 02:35

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Włączyłem, na razie, mnóstwo dogrywania instalowania i gadek, ale strzela się milo, choć na początku, bardziej obija czym popadnie
  • 0

#749 keogh Napisany 12 lutego 2013 - 18:58

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
też grałem chwilkę i jest nawet okej, nie rozumiem masstrolla którzy wystawili grze pałę, pewnie sami melancholicy...
  • 0

#750 Nyjacz Napisany 26 marca 2018 - 14:00

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

 

Przypomnę tylko ten trailer, który pokazuje jak różnorodny i wspaniały mógł być to efpeesik. A robię to dlatego, że okazuje się, że ten build był w 90% skończony i są na świecie ludzie, którzy mają jego kopię i co chwilę częstują nas nowymi screenami z tej produkcji. No to czekamy na leak, nie omieszkam się zrecenzować, bo DNF 2001 wygląda dużo lepiej niż finalna wersja, która swoją drogą nie ma nic z tego trailera.


  • 2



Inne z tagami: