Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duke Nukem Forever

3D Realms Triptych Games Gearbox Piranha Games 2K Games PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
754 odpowiedzi na ten temat

#691 Zois Napisany 20 czerwca 2011 - 16:22

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
krótka piłka - jeśli nawet MI się nie spodobał - to jest to totalne crapiszcze. nie ma nic pomiędzy
  • 0

#692 Krill Napisany 21 czerwca 2011 - 20:16

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
A mi wstyd, że kiedyś się jarałem nadejściem Duke'a w DNF. Zachodni pismacy słusznie IMO podkreślają, że to napompowany przygłup z lamusa, a nie ironiczny cwaniak, jakim tak bardzo chciałby być. Gra ma być niby fajna i w ogóle luzacka jak Travis Touchdown, tymczasem rzeczy o których napisał michałmarek77 nieźle obnażają jej miałkość. Dla mnie to bezczelny skok na kasę...W każdym razie pooglądałem co nieco gameplayów i autentycznie mnie zemdliło. Przy okazji, naturalnie, wzrosły moje wymagania co do gier i większość akcji, jakie serwuje nam ten produkt powoduje, że myślę sobie tylko "meeeh". Dziwne, że sprzedaż DNF jest aż tak dobra, jak donoszą. Widocznie wystarczyło, żeby legendarny Duke się objawił i już ludzie oszaleli. Mnie w każdym razie wygląda to na co najwyżej 4-5.0/10.
  • 0

#693 Texz Napisany 21 czerwca 2011 - 21:32

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dżidżas, dlaczego mi się wydaje że ludzie zamiast zagrać w DNF po prostu patrzą na recenzje i gameplaye na YT. Giera jest świetna, dla casuali nie znających się na tym co jest na topie. Taki typ nie zauważy że graficznie jest to 2006 albo i wcześniej i będzie się świetnie bawić.
  • 0

#694 michalmarek77 Napisany 21 czerwca 2011 - 21:50

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Dżidżas, dlaczego mi się wydaje że ludzie zamiast zagrać w DNF po prostu patrzą na recenzje i gameplaye na YT. Giera jest świetna, dla casuali nie znających się na tym co jest na topie. Taki typ nie zauważy że graficznie jest to 2006 albo i wcześniej i będzie się świetnie bawić.

Ciekawe. Chciałbym zobaczyć kogokolwiek, kto po wydaniu ok 200 PLN /360/ byłby zadowolony z zakupu.
Damn, nawet gdyby to było te 120 PLN za PC-wersję.
Co w Duke'u jest fajnego ? Jaja jakie wydawca zrobił sobie wobec graczy. To nie Duke, to Puke !!!!!!
  • 0

#695 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2011 - 21:54

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 013 Postów:

Ciekawe. Chciałbym zobaczyć kogokolwiek, kto po wydaniu ok 200 PLN /360/ byłby zadowolony z zakupu.

Ty nie widzisz na siłę.
  • 0

#696 Texz Napisany 21 czerwca 2011 - 21:59

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
No tak, ten znowu o tych swoich konsolach :olo:
  • 0

#697 Ryan Napisany 22 czerwca 2011 - 00:01

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Żal.ru. Pokaż mi, MM77, FPSa z zagadkami z ostatnich 5 lat. Nie ma? To GTFO!
  • 0

#698 MaxVarEmreis Napisany 22 czerwca 2011 - 06:48

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Żal.ru. Pokaż mi, MM77, FPSa z zagadkami z ostatnich 5 lat. Nie ma? To GTFO!

Ależ się uczepiłeś tych zagadek...widocznie zagadki NIKOGO, skoro gra dostaje takie a nie inne oceny. Widocznie zagadki nie są wstanie zrekompensować kiepskiej grafiki, designu i gameplayu. Dla mnie ocena 0/10 mówi jedno, takich gier nie powinno się wydawać ( i nie po pełnej cenie!!).
  • 0

#699 Krill Napisany 22 czerwca 2011 - 08:08

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Ciekawe, jaką to ocenę książę wyłapie w N+... Pewnie, zagadki w FPSie są zawsze mile widziane, tylko szkoda, że w tym przypadku toną w morzu miernoty.
  • 0

#700 michalmarek77 Napisany 22 czerwca 2011 - 08:30

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Żal.ru. Pokaż mi, MM77, FPSa z zagadkami z ostatnich 5 lat. Nie ma? To GTFO!


Zagadki w żaden sposób nie świadczą o jakości danej gry. Jeżdżenie wózkiem widłowym, sterowanie rc car'em, rzucenie g**nem czy bazgranie pisakami także.
DNF to śmieć pod każdym względem, gra urąga tak graczom jak i innym producentom gier.
Brakuje by teraz inne studia wzorowały się na suckcesie PUKE'a i wypuszczały śmierdzące niedoróbki na rynek. Przecież fanboye i tak się znajdą i będą wychwalać pod niebiosa.
Oczywiście jeśli w grze będziemy sterować blond knypem, a zagadki w stylu" i co teraz" będą na porządku dziennym.

A co do FPS'a z zagadkami, proponuję (fenomenalnego) Fallouta 3.
Choć on ma się tak do FPS'a jak PUKE do miernej/ przynajmniej/ gry.
  • 0

#701 Ryan Napisany 22 czerwca 2011 - 09:07

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Ależ się uczepiłeś tych zagadek...widocznie zagadki NIKOGO, skoro gra dostaje takie a nie inne oceny.

Widocznie różnorodność gameplayu każdego, bo zeszło DNF bańka i gra celuje obecnie w dwa miliony.

Zagadki w żaden sposób nie świadczą o jakości danej gry.

W sumie to nie mamy o czym rozmawiać, jeśli Twoim zdaniem o jakości gry mogą świadczyć wyłącznie rzeczy, które Ciebie interesują. Szkoda czasu na tłumaczenie Ci pojęć "gust" i "wolny wybór", jeśli widzisz tylko swój gust i uzurpujesz sobie prawo do decydowania za mnie co może mi się podobać. :fp:
  • 0

#702 michalmarek77 Napisany 22 czerwca 2011 - 09:22

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

W sumie to nie mamy o czym rozmawiać, jeśli Twoim zdaniem o jakości gry mogą świadczyć wyłącznie rzeczy, które Ciebie interesują. Szkoda czasu na tłumaczenie Ci pojęć "gust" i "wolny wybór", jeśli widzisz tylko swój gust i uzurpujesz sobie prawo do decydowania za mnie co może mi się podobać. :fp:

Hmn, To raczej Ty twierdzisz, że Puke jest fajny bo ma zagadki i można w nim robić byle co.
Ja, niestety patrzę na Puke'a pod względem całości. I mozna "to coś" opisać tylko jednym słowem. Abomination.

EOT

P.S. Ciekawe ile z tych sprzedanych egzemplarzy wróci na rynek wtórny, i jaką cenę uzyskiwać ta gra będzie na np, allegro za dwa miesiące.
  • 0

#703 Texz Napisany 22 czerwca 2011 - 09:24

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Hmn, To raczej Ty twierdzisz, że Puke jest fajny bo ma zagadki i można w nim robić byle co.
Ja, niestety patrzę na Puke'a pod względem całości. I mozna "to coś" opisać tylko jednym słowem. Abomination.


Niech zgadnę, kupiłeś Puke'a za 200 zł. i teraz musisz się wykrzyczeć bo czujesz się, że ktoś Cię nieźle pojechał z kakao? :ninjadance: So saaaaaaad.
  • 0

#704 Raikoh Napisany 22 czerwca 2011 - 20:16

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Widocznie różnorodność gameplayu każdego, bo zeszło DNF bańka i gra celuje obecnie w dwa miliony.


Nie. Żadna różnorodność gameplayu. Tych ludzi przekonał do zakupu tylko Duke Nukem w tytule.
  • 0

#705 GrzesiekMB Napisany 22 czerwca 2011 - 21:02

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
ciekawe co na taka sprzedaz duke'a chmielarz i jego BS :clown:
  • 0

#706 Gość_Hellmans_* Napisany 22 czerwca 2011 - 21:39

Gość_Hellmans_*
  • Goście

Żal.ru. Pokaż mi, MM77, FPSa z zagadkami z ostatnich 5 lat. Nie ma? To GTFO!


Portal 2 :cf:
  • 0

#707 ACZ Napisany 22 czerwca 2011 - 21:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:
I Prey.
  • 0

#708 kubicz Napisany 22 czerwca 2011 - 22:03

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Slabe zagadki tam byly. :rolleyes:
  • 0

#709 Nyjacz Napisany 22 czerwca 2011 - 22:03

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 013 Postów:
Portal 2 to nie FPS. Prey jest w jakiejś tam części także od 3DR.
  • 0

#710 Texz Napisany 22 czerwca 2011 - 22:16

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Portalami się strzela, co nie?
  • 0

#711 Nyjacz Napisany 22 czerwca 2011 - 22:34

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 013 Postów:

Portalami się strzela, co nie?

Prince of Persia to slasher, bo mieczami się uderza (kilka kombinacji).
  • 0

#712 Gość_Hellmans_* Napisany 22 czerwca 2011 - 22:40

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Nareszcie zaczynasz łapać :^^:
  • 0

#713 Texz Napisany 23 czerwca 2011 - 10:44

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
A DNF to symulator RC bo się jeździ samochodzikami, c'nie?
  • 0

#714 Krill Napisany 23 czerwca 2011 - 13:51

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Po tym, co widziałem i po lekturze http://kotaku.com/58...e-kotaku-review tej recki w szczególności, naprawdę nie pojmuję co może ratować ten produkt. Dla mnie jest przeżałosny. :pf:
  • 0

#715 Ryan Napisany 23 czerwca 2011 - 15:29

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ja też nie rozumiem jak można besztać grę, w którą się nie grało.
  • 0

#716 Raikoh Napisany 23 czerwca 2011 - 15:35

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Po to są recenzje, video gameplaye, dema, aby wyrobić sobie opinię i nie wydawać na ślepo pieniędzy. Niestety, ale demo to porażka, gameplaye pokazują jaka ta gra jest żałosna, a w recenzjach jadą z Dukiem jak po łysej kobyle - średnia 45/100 i historyczna recenzja 0/10. Gra zrobiona tylko dla pieniędzy, na "odwal się", bo wiadomym było, że sam tytuł wystarczy, aby zarobić od groma pieniędzy.
  • 0

#717 Ryan Napisany 23 czerwca 2011 - 15:58

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Z drugiej strony gra się sprzedaje, znam osobiście dwie osoby zadowolone z zakupu, i tak dalej. To gra na 5-6/10, nie więcej. Biorąc pod uwagę to, co wiem o takim Quantum Theory, jest o ligę lepsza: nie jest marnym, marnym klonem, ma ciekawe teksty, różnorodność gameplayu, online i jeszcze kilka innych rzeczy. 1UP dał QT 33/100 według MC. Duke jest o niebo lepszą grą (nie jest grą świetną, co do tego nie ma wątpliwości) i dostaje 0/10. Podobnie zachowuje się wielu recenzentów. To niesmaczny żart z nas, graczy, nie ocena.
  • 0

#718 117 Napisany 23 czerwca 2011 - 15:59

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Ja też nie rozumiem jak można besztać grę, w którą się nie grało.

Przyganial kociol garnkowi.

Nie wypowiadam sie na temat gry, bo nie gralem. Nie gralem, bo mnie deweloper nie zainteresowal na tyle bym chetnie wylozyl $60 z kieszeni, chociaz mialem takie intencje. Recenzenci mnie odstraszyli. Odwrotnie proporcjonalnie do np. takiego Mortal Kombat. Nie bylem zainteresowany, ale filmiki z gameplayu i receki przekonaly mnie by dac grze szanse. Zakup jak najbardziej udany. Czy Duke bylby zakupem udanym? Nie wiem... ale pewnie nie.

Wiele ludzi nie rozumie, ze nawet slaba gra mozna znalezc grono odbiorcow. Mnie sie podoba takie X-Blades, Nier czy Alpha Protocol i potrafie strawic mase rzeczy ktore sa po prostu zalem na rzecz tego co mnie przyciaga w grze. Ryan widocznie znalazl cos takiego w Duke Nukem i ma prawo do swojej opini i ma prawo jej bronic, i o zgrozo ma racje. Problem w tym, ze wy mozecie nie znalezc w duke tej magii ktora on znajduje. I o zgrozo tez macie racje... o ile z gra sie zapoznacie.
  • 0

#719 Holden Napisany 23 czerwca 2011 - 18:04

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

Po to są recenzje, video gameplaye, dema, aby wyrobić sobie opinię i nie wydawać na ślepo pieniędzy. Niestety, ale demo to porażka, gameplaye pokazują jaka ta gra jest żałosna, a w recenzjach jadą z Dukiem jak po łysej kobyle - średnia 45/100 i historyczna recenzja 0/10. Gra zrobiona tylko dla pieniędzy, na "odwal się", bo wiadomym było, że sam tytuł wystarczy, aby zarobić od groma pieniędzy.

lol
nie można sobie wyrobić SUBIEKTYWNEJ OPINII o grze w nią nie grając. Bo gry pozostaną grami, aby wyrobić sobie o jakimś tytule naprawede wiarygodne zdanie trzeba samemu zagrać, a nie tylko czytać, oglądać. Recki i filmiki są tylko po to by uniknąć rozczarowania i aby wiedzieć na co mniej więcej sie spodziewać, szkoda tylko że tu niektórzy oceniają po nich gre i "wyrabiają sobie opinie"
  • 0

#720 Druciak Napisany 23 czerwca 2011 - 19:05

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Nie niektórzy, tylko Raikoh. :cf:
  • 0



Inne z tagami: