Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uncharted 2: Among Thieves


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2287 odpowiedzi na ten temat

#2251 Pious Napisany 21 kwietnia 2012 - 19:34

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Oby tak było, liczę na to. Zachwycony jestem i tak. Takich gier mi brakowało na Wii. Przed trójką odpocznę od serii przy GTA, żeby mi się nie przejadł Drake.

Graficznie aż taki poziom? A graliście w 3D, bo chcę tak grać na próbę?
  • 0

#2252 torq314 Napisany 21 kwietnia 2012 - 20:51

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 498 Postów:

Takich gier mi brakowało na Wii.


otóż to. swoje ps3 kupiłem ad 2009, kiedy premierę miał U2, dokładnie z tego powodu że takich gier nie ma na Wii.
  • 0

#2253 BeSOS Napisany 21 kwietnia 2012 - 21:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
GTA?

Zrob sobie przysluge i kup Mass Effect 2 i wsiaknij w ten swiat jak w zaden inny :tak: najlepsza seria tej generacji i nowe IP :tak:


  • 0

#2254 Pious Napisany 21 kwietnia 2012 - 21:40

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Kupię, ale później. Na razie biorę się za to co mam, a kupiłem już 6 gier na PS3. Laska wysłała mi Batmana na zły adres to i zagram w niego dopiero za 2tyg, więc pomęczę sobie GTA. Też dobra gra, a nie grałem.
  • 0

#2255 torq314 Napisany 21 kwietnia 2012 - 21:45

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 498 Postów:

Kupię, ale później. Na razie biorę się za to co mam, a kupiłem już 6 gier na PS3. Laska wysłała mi Batmana na zły adres to i zagram w niego dopiero za 2tyg, więc pomęczę sobie GTA. Też dobra gra, a nie grałem.


generalnie, odżywasz Pious, odżywasz.
  • 0

#2256 Nyjacz Napisany 21 kwietnia 2012 - 21:47

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Po Uncharted 3 każdy spodziewał się skopania dupska, ale po Unchartedzie 2 trudno było zrobić coś, co naprawdę potrafi rozsadzić mózg. Tylko dlatego ta część ma gorsze oceny. Sorry, dwójka ma o wiele więcej głupich, durnych i totalnie beznadziejnych momentów od trójki, która nie ma ich w ogóle. Końcówka Among Thieves jest totalną porażką, zarówno walka z bossem, jak i te całe końcowe rozdziały. Yeti też jest czymś totalnie głupim, owszem, można zrobić jakieś paranormalne zjawiska, paranormalnych przeciwników, bo to w końcu gra o tematyce Jamesowo-Indianowo-Bondowo-Jonesowej, czyli przygodowej, ale to, co wymyślili, akurat było totalnie słabe. Większość poziomów jest lepiej zaprojektowana, ale to U3 wciągnął mnie bardziej, historia podobała mi się bardziej i nie posiadał - DLA MNIE, k***a - durnych momentów. Podobało mi się wszystko.
  • 0

#2257 Pious Napisany 21 kwietnia 2012 - 21:51

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Apropos finałowej walki, kumpel grał już w u2 i w ostatnim starciu miał buga. Wpadł w jakąś dziurę w teksturze, z której nie mógł się wydostać, a jednocześnie boss nie mógł go trafić. On z kolei spokojnie mógł do niego pruć. Ciekawe.

Kurde, dajcie już spokój z tą końcówką, bo mi się grać odechciewa. Odpalam grę i myślę jaka kupa mnie może czekać na koniec.
  • 0

#2258 Nyjacz Napisany 21 kwietnia 2012 - 21:54

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Spoko. Zadziała to odwrotnie, bo spodziewasz się totalnej porażki, więc zostaniesz mile zaskoczony. Jesteśmy do usług :cf:.
  • 0

#2259 torq314 Napisany 21 kwietnia 2012 - 21:57

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 498 Postów:

Kurde, dajcie już spokój z tą końcówką, bo mi się grać odechciewa. Odpalam grę i myślę jaka kupa mnie może czekać na koniec.


bez paniki, jest boss, z resztą nietrudno się domyślić, bo całą grę jest przygotowanie do tego starcia. sama walka nie wiem dlaczego tak jest krytykowana. przeżyłem wiele znacznie gorszych walk finałowych z bosami.
  • 0

#2260 Pious Napisany 21 kwietnia 2012 - 22:00

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

W jedynce finał był mega do kitu. Raz, że nie ten typ co się spodziewałem, a dwa, że sama walka to nie walka.

Oby. Ciągle liczę na jakąś chmarę yeti i inne czary mary.


W jedynce finał był mega do kitu. Raz, że nie ten typ co się spodziewałem, a dwa, że sama walka to nie walka.

Spoko. Zadziała to odwrotnie, bo spodziewasz się totalnej porażki, więc zostaniesz miło zaskoczony. Jesteśmy do usług :cf:.


Oby. Ciągle liczę na jakąś chmarę yeti i inne czary mary.

EDIT. Mam też pytanko, czy trofiki za multi można jakoś łatwo zdobyć na ustawce? Nie chce mi się grać w multi, a pucharki chcę.
  • 0

#2261 fingus Napisany 21 kwietnia 2012 - 22:05

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 907 Postów:
Mnie się właśnie dlatego lepiej podobał finał jedynki,bo ta walka to nie była walka. ;)
  • 0

#2262 Pawlik Napisany 21 kwietnia 2012 - 22:07

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Graficznie aż taki poziom? A graliście w 3D, bo chcę tak grać na próbę?


grałem, ale dosłownie 5min. Efekt taki sobie, a straty w jakości grafiki porażające, nawet kolory jakieś takie wyprane, wszędzie ząbki, odpal sobie na chwilę sam zobaczysz. Jak chcesz zagrać w coś w 3d to polecam motorstorma ostatniego, killzone 3 i cod: black ops, w tych grach spadek w jakości grafiki jest minimalny.
  • 0

#2263 ACZ Napisany 21 kwietnia 2012 - 23:22

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

Co mi się rzuciło w oczy to dobrze ukryte skarby. W jedynce po skończeniu miałem 3/4 zebrane bez jakiegoś przesadnego lizania ścian, a tutaj mam raptem 30/100, a gra się kończy.

nie wiem jak w trojce, ale w dwojce rzeczywiscie skarby są poukrywane z d.upy. nie ma szans, aby odnaleźć ich wszystkie samemu bez jutub. ja tez lizalem sciany i malo ich znalazlem. perfidnie je poukrywali.

trofea online sa tylko dwa: Thrillseeker i Buddy System.
w pierwszym to chyba wystarczy rozegrac jeden meczyk, np. defmecz. drugi to coop, ale nie pamietam czy cala misje trzeba ukonczyc czy wystarczy tylko rozegrac bez wzgledu na wynik.

killzone 3 technicznie w wielu miejscach wyglada lepiej od U2, glownie przez oswietlenie. no, ale jest grą mlodszą.
gow3 podobnie, ale gow3 ma mijescowki mocno nierówne.
Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#2264 Schrodinger Napisany 21 kwietnia 2012 - 23:36

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
jak już mamy mówić o najładniejszej i najbardziej efektownej gierce na PS3 to imo KZ3 zdecydowanie, szczególnie właśnie na śnieżnych planszach miotlo :)
  • 0

#2265 iluck85 Napisany 22 kwietnia 2012 - 00:19

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Oprocz potworkow w serii U kuleje JESZCZE jeden motyw- cyborgi. Ludzie cyborgi, koksy w oslonach ktorzy wymagaja magazynka. To mega ssie.

Pious, wyluzuj z tymi grami, po wakacjach nie bedziesz mial w co grac :hihi:
  • 0

#2266 Pious Napisany 23 kwietnia 2012 - 17:54

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Skończyłem. Końcówka była dużo lepsza niż myślałem, za to finałowa walka padaczna. Pomysł ok, ale jej powtarzalność jest wręcz męcząca. Teraz próbuję zagrać online, ale łączy dobre 10 min. To normalne? Za każdym razem tak jest?
  • 0

#2267 ACZ Napisany 23 kwietnia 2012 - 18:35

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
tylko przy pierwszym razie, musi dossac dane, aktualnienia itp.
  • 0

#2268 McTomass Napisany 29 kwietnia 2012 - 16:32

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Ostatnia walka na najwyższym poziomie jest prawdopodobnie gorsza niż najgorszy boss w Dark Souls... Bez glitcha pewnie do dzisiaj uciekał bym przed granatami. Może to nie etyczne używać błędów dla własnych korzyści, ale jak się robi takie pojedynki, to niestety trzeba być głupim.
  • 0

#2269 Nyjacz Napisany 29 kwietnia 2012 - 17:50

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Powątpiewam.
  • 0

#2270 Pious Napisany 29 kwietnia 2012 - 22:42

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Ostatnia walka na najwyższym poziomie jest prawdopodobnie gorsza niż najgorszy boss w Dark Souls... Bez glitcha pewnie do dzisiaj uciekał bym przed granatami. Może to nie etyczne używać błędów dla własnych korzyści, ale jak się robi takie pojedynki, to niestety trzeba być głupim.

Z którego glitcha korzystałeś, wiszenie na kolumnie, czy nadużywanie chwytu Lazarevica?
  • 0

#2271 McTomass Napisany 29 kwietnia 2012 - 23:23

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Stałem w jednym miejscu przy drzewie i sie nie ruszałem, to było rok temu i jakoś nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że trudno było go zrobić. To był chyba z tym chwytaniem o ile się nie myle, ale żeby nie było, że odrazu wklepałem na youtube, bo mi się nie chciało męczyć, tylko zorbiłem to dopiero po 3 godzinach bezsensownej bieganiny. Można porównać bossa z Uncharted 2 do bossa z Mortal Kombat. Co do glitchy to jeżeli ktoś jest taki sprytny i nie umie dopracować gry, to nie moja wina... Poza tym jeśli coś mnie denerwuje, to nie widzę żadnych barier moralnych, aby uciekać się do oszustwa oszustwa. Gry mają umilać czas i bawić, a nie frustrować. My work here is done.
  • 0

#2272 Pious Napisany 30 kwietnia 2012 - 09:36

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Dokładnie, Sam pewnie w ten sposób go zdejmę, bo na hardzie już mnie wystarczająco irytował. Najpierw jednak szykuję się na crushing w 1.
  • 0

#2273 Sotaku Napisany 30 kwietnia 2012 - 12:52

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
nie jest tak źle z tym Lazarevicem, już za czwartym podejściem do tej gry na ostatnim poziomie trudności nie sprawił mi problemów bez żadnego wiszenia czy innych rzeczy
  • 0

#2274 McTomass Napisany 30 kwietnia 2012 - 14:45

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Może i by mi się za dwudziestym razem wtedy udało go pokonać, ale to była druga gra na mojej konsoli jaką odpaliłem i nawet nie wiedziałem wtedy gdzie na padzie jest X, więc było by więcej męczenia się niż zabawy.
  • 0

#2275 Druciak Napisany 30 kwietnia 2012 - 15:05

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Na Lazarevica jest jeden łatwy sposób, na początku biegniesz w lewo na max i tam jest taka półka, wchodzimy na nią, po lewej stronie mamy to niebieskie coś, po prawej też. On wchodzi na tą półkę i wsytarczy przemieszczać się z lewej do prawej strzelając w niebieskie coś gdy się odrodzi. Bodajże 4 strzały i po bossie. ;]
  • 0

#2276 Sotaku Napisany 30 kwietnia 2012 - 15:27

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
o własnie tak to robiłem...ale nie wiedziałem, że to jakiś ogólnie znany sposób :hmmm: po tylu grach da się wyczaić gdzie się najlepiej z nim walczy...za pierwszym razem myslalem, że się go nie da pokonać ;) bo waliłem w niego z wszystkiego co mam i nic to nie dawało...
  • 0

#2277 ACZ Napisany 24 maja 2012 - 01:16

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
dzis/jutro pojawi sie do zassania darmowe dlc:

Uncharted 2: Among Thieves – Drake’s Fortune MP Pack
Uncharted 2: Among Thieves – Golden Guns
Uncharted 2: Among Thieves – PlayStation Heroes Skin Pack
Uncharted 2: Among Thieves – Sidekick Skin Pack
Uncharted 2: Among Thieves – Siege Expansion Pack
  • 0

#2278 McTomass Napisany 24 maja 2012 - 20:23

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
To są te z trofeami i będzie można wbić 100 % ? Czy to jedynie jakieś małe dodatki do gry, które prawie nic nie dają ?
  • 0

#2279 ACZ Napisany 24 maja 2012 - 20:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
chyba tam nie ma trofeow.
  • 0

#2280 szczudel Napisany 25 maja 2012 - 06:48

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
za Siege są. Tzn jak masz dodatek Siege to dostajesz mozliwosć zdobywania trofeów online.
Nie wprowadzaj ludz w błąd ;P
  • 0