Skocz do zawartości

Zdjęcie

Quake 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
66 odpowiedzi na ten temat

#61 Kazuo Napisany 04 września 2023 - 11:14

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Zwłaszcza, że "nową grę" mieli tak naprawdę pod ręką. Mogli po prostu wrzucić praktycznie skończone RE1.5, które (wnioskując po jakości i wielkości gry) zajęłoby mniej miejsca na kartridżu i też by się jako-tako sprzedało, a następnie otworzyć szampana, zamówić dziwki i ogłosić, że pora na CS'a :cf:  Szacun dla nich, że jednak zdecydowali się na drugą opcję. 

 

 


  • 0

#62 ACZ Napisany 04 września 2023 - 16:01

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 177 Postów:

 

Zmieszczenie tego wszystkiego na śmiesznym kartridżu Nintendo to była czysta magia.

Tyle, że był to najbardziej pojemny katridż. Podobnie jak Conker's Bad Fur Day, miał 64MB.

 


  • 0

#63 Kazuo Napisany 04 września 2023 - 16:08

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dla porównania: dane z obu dysków na PSX wynosiły w sumie 700 MB. I oni to zmieścili na kawałku plastiku o pojemności 64 MB. Magia. 


  • 0

#64 ACZ Napisany 04 września 2023 - 16:24

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 177 Postów:

Na filmiki mieli tylko 24 MB, no niezłe cuda musieli robić, żeby to upchać.


  • 1

#65 Kazuo Napisany 04 września 2023 - 22:23

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Pograłem trochę w Ground Zero i jakoś mnie nie przekonało. Ani to lepsze ani trudniejsze od podstawki, tyle tylko że nawalone jest więcej przeciwników. Może Call of the Machine mocniej wciągnie, a jak nie to chyba zamiast przejść dodatki po prostu odpalę na emulatorze Q2 z PSX  :xd:

 

Albo pogram w DUSK, bo czeka już na dysku  :doge:


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 04 września 2023 - 22:26

  • 0

#66 Sotaku Napisany 05 września 2023 - 00:08

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Call of the Machine jest świetne. Poziomy dużo lepiej przemyślane niż w podstawce, fajne ukryte komnaty, gdzie masz full broni i full wrogów i masz przeżyć.
  • 0

#67 Sotaku Napisany 13 września 2023 - 22:39

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

Po jakimś tygodniu z haczykiem przy SWOSie musiałem zrobić sobie przerwę i wróciłem do Q2, moment który wydawał mi się ciężki do przejścia był jedynie preludium do późniejszych potyczek z bossami w liczbie zastraszającej. Nie wiem ile miałem już końcowych bossów, ale przerabiam nawet dzieci końcowego bossa...mam nadzieję, że wnuków już nie będzie ;)


  • 2