Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze oczekiwania odnośnie GTA IV


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
64 odpowiedzi na ten temat

#61 olfeusz Napisany 15 kwietnia 2008 - 17:46

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Jedno pytanie, czy wszystkie zamówienia przed premierowe zostaną zrealizowane tego samego dnia i czy (jeśli tak to kiedy) gry będą wysyłane? Czy będzie to kilka dni przed premierą?
  • 0

#62 swistaque Napisany 16 kwietnia 2008 - 09:31

swistaque

    Toad

  • Narybek
  • 4 Postów:

Jedno pytanie, czy wszystkie zamówienia przed premierowe zostaną zrealizowane tego samego dnia i czy (jeśli tak to kiedy) gry będą wysyłane? Czy będzie to kilka dni przed premierą?


robimy co w naszej mocy, żeby wszystkie preordery zostały wysłane tego samego dnia. w związku jednak z ogromną liczba zamówień należy sie liczyć z pewnymi opóźnieniami wynikającymi np z pracy poczty bądź kuriera.

pamiętajcie też, że głównym założeniem pre-order jest zapewnienie kupującemu dostępności produktu. w przypadku tak dużego wydarzenia jakim będzie bez wątpienia premiera gta4 ilości gier na polkach sklepowych będą malec z każdą minutą. warto więc zapewnić sobie sztukę.
  • 0

#63 olfeusz Napisany 16 kwietnia 2008 - 16:49

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Nie no ja już zamówione GTA mam dawno, chcę się jednak upewnić, czy nie dostanę go czasami następnego dni po premierze no i czy można dostać paczuszkę np. w poniedziałek (28.04)?
  • 0

#64 swistaque Napisany 18 kwietnia 2008 - 12:04

swistaque

    Toad

  • Narybek
  • 4 Postów:

Nie no ja już zamówione GTA mam dawno, chcę się jednak upewnić, czy nie dostanę go czasami następnego dni po premierze no i czy można dostać paczuszkę np. w poniedziałek (28.04)?


staramy sie aby nie bylo opoznien w wysylce jednak wszystko zalezy od ilosci zamowien. w pierwszej kolejnosci oczywiscie paczki wysylane beda do osob ktore zamowily gre jako pierwsze. tak, jest mozliwosc ze paczka dojdzie 28.04
  • 0

#65 Gangsta Napisany 25 lipca 2011 - 23:08

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:
Moje oczekiwania były takie że to będzie jedna z najlepszych gier tego wieku.Sprawdziło się.:D
  • 0