Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze oczekiwania odnośnie GTA IV


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
64 odpowiedzi na ten temat

#31 piterekd Napisany 17 marca 2008 - 20:09

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

jeszcze chciałbym jakieś postacie z poprzedniej trylogii - z tego co się orientuję, to raczej nic o nich nie powiedziano, a miło by było zobaczyć trochę (ponad 20 lat :]) starszego Vercettiego, Rosenberga czy kogoś z SA :)

Obstawiałbym na 100% że zobaczymy naszego niemego bohatera z gta3 ale starszego w jakiejś misji ;)
  • 0

#32 Gość_jachu2_* Napisany 17 marca 2008 - 20:54

Gość_jachu2_*
  • Goście

Obstawiałbym na 100% że zobaczymy naszego niemego bohatera z gta3 ale starszego w jakiejś misji ;)


I pewnie będzie brał udział w misji wyścigowej razem z Wooziem i Cataliną. :blah:

Ja z GTA wywaliłbym w ogóle te wyścigi, bo nijak się mają do gangsterki. Kto to widział, żeby wkupować się w łaski bossów w taki sposób. To nie film "Za szybcy i za wściekli". Niech pojawienie się postaci znanych z serii odbywa się na takiej zasadzie jak wątek Leone w SA, czyli stary znajomy daje zlecenie na grubszą akcję.

Od siebie dałbym, może przy okazji kolejnych części, wskaźnik "Idealista - Renegat" jak w Mass Effect rozwijany przez opcje dialogowe i sposób wykonywania misji. Choć wiadomo, że jak gangsta to raczej renegat, ale moglibyśmy być gangsterem szanowanym i lubianym przez ludzi niczym John Gotti w Nowym Jorku, albo nie przebierającym w języku i środkach bandziorem siejącym popłoch i budzącym grozę tam gdzie się pojawia.
  • 0

#33 Kurzy Napisany 17 marca 2008 - 20:57

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:

robac napisał/a:
jeszcze chciałbym jakieś postacie z poprzedniej trylogii - z tego co się orientuję, to raczej nic o nich nie powiedziano, a miło by było zobaczyć trochę (ponad 20 lat :]) starszego Vercettiego, Rosenberga czy kogoś z SA :)

Obstawiałbym na 100% że zobaczymy naszego niemego bohatera z gta3 ale starszego w jakiejś misji ;)


Co ty. On na wieś między San Fierro i Los Santos mieszka teraz :tak:
  • 0

#34 piterekd Napisany 17 marca 2008 - 21:21

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Co ty. On na wieś między San Fierro i Los Santos mieszka teraz :tak:

Niemożliwe, bo wydarzenia w SA dzieją się z 10 lat przed Liberty City z gta3, a wydarzenia w Liberty City w gta 4 będą się dziać po wydarzeniach z gta 3 czyli imo nasz bohater został w LC i dalej sieje gangsterkę.. nie zdziwiłbym się jakby się okazało ze jest jakimś bossem już i będziemy dla niego wykonywać misje :gwizdek:
  • 0

#35 phsx Napisany 17 marca 2008 - 21:57

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Które będzie nam zlecał napisane na kartce bo mówić nie umie :ninjadance:
  • 0

#36 piterekd Napisany 18 marca 2008 - 22:10

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Które będzie nam zlecał napisane na kartce bo mówić nie umie :ninjadance:

W SA mieliśmy szefa Jakuzy który był niewidomy, to czemu mielibyśmy nie mieć szefa który jest niemową? :P

Jeszcze wracając do kamery, to denerwowało mnie w SA że jest tak nisko nad samochodem i cały czas wciskałem "W" aby ją podnosić i prawie tak całą grę przeszedłem (praktycznie inaczej nie da się jeździć ciężarówkami z naczepą). Chciałbym aby kamera w gta4 była nieco wyżej nad autem :ninjadance:
  • 0

#37 kamionek Napisany 18 marca 2008 - 22:17

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
właśnie mówili, że mają obniżyć kamerę :hejka:
  • 0

#38 phsx Napisany 19 marca 2008 - 17:07

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
W Gta3 była fajna kamera, która pokazywała troszkę z góry auto. Zawsze na niej gram.
  • 0

#39 kamionek Napisany 17 marca 2008 - 15:49

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
chciałbym:

• żeby było większe przywiązanie się do jednego auta - w poprzednich odsłonach można było samochody zmieniać jak rękawiczki (i wiem, że to znak rozpoznawczy serii), ale fajnie by było mieć jakieś swoje samochody, które byśmy naprawiali za ciężko zarobione pieniądze, myli je, etc.

• fajne stacje radiowe - w poprzednich częściach nie musieliśmy się o to martwić, ale czuję w kościach, że R* może to zjeb*ać trochę

• własne mp3 (na X360 nie powinno być z tym problemu, ale chciałbym, żeby na ps3 też były), jeśli stacje radiowe nie dadzą rady

• chciałbym, żeby jednak został pomysł z bagażnikami - misje, gdzie musimy przewozić zwłoki w kufrze i jechać po mieście jak biały człowiek, coby policja nas nie sprawdziła byłyby fajne
tak samo trzymanie jakiś większych giwer (minigun, miotacz ognia, bazooka) w kufrze, a nie pod kurtką

• spadochrony - w SA dawały radę, tutaj też powinny być

• brak paska życia (czy tam 100hp, jak zwał tak zwał) tylko system taki, jak w np. Uncharted

na razie tyle mi przyszło do głowy
  • 0

#40 piterekd Napisany 17 marca 2008 - 16:00

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

• żeby było większe przywiązanie się do jednego auta - w poprzednich odsłonach można było samochody zmieniać jak rękawiczki (i wiem, że to znak rozpoznawczy serii), ale fajnie by było mieć jakieś swoje samochody, które byśmy naprawiali za ciężko zarobione pieniądze, myli je, etc.

Fajny pomysł tyle że nierealny, bo np. w takim SA stunningowaliśmy sobie Low Ridera albo Skyline'ea i co? w efekcie tylko stał w garażu bo żal go było brać na misje (szybkie zniszczenie lub strata) a jeździć nim normalnie po mieście też się nie dało z uwagi na prymitywny ruch uliczny gdzie postronni uczestnicy ruchu nie używają kierunkowskazów albo się pchają przed maskę nagle zmieniając pas.. tak więc posiadanie takich furek jest nierealne w tej serii imo. Ja mojego Skylinea tylko brałem do Michelle i to wszystko bo żadnych dodatkowych zadań z nim nie było (są tylko misje bujane dla lowriderów ale to za mało aby wydawać kasę na legalną furkę). Co innego jakby w gta4 były zadania specjalne dla naszej furki jak przyjazd na ekskluzywną kolację do jakiegoś bossa tylko w drogiej spersonalizowanej i czystej (nie poszukiwanej przez policję furce)..
  • 0

#41 Gość__* Napisany 17 marca 2008 - 18:23

Gość__*
  • Goście
Liczę, iż GTAIV bedzie miało dodatkową możliwość włączenia perspektywy widoku z góry, by wyglądała jak GTA 1/2.
Niczego więcej mi nie potrzeba. A dokładniej mówiąc - to czego mi potrzeba już wprowadzono.
Oczekuję by gra skopała mi dupsko i zmiazgowała.
  • 0

#42 olfeusz Napisany 17 marca 2008 - 19:17

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Może jeszcze dodam do poprzedniej wiadomości, że to co wiemy nt GTA IV to jest nic w porównaniu do tego co zobaczymy :]
  • 0

#43 piterekd Napisany 17 marca 2008 - 19:28

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Liczę, iż GTAIV bedzie miało dodatkową możliwość włączenia perspektywy widoku z góry, by wyglądała jak GTA 1/2.

W gta 3 taki widok był i przez jakiś czas go używałem (za pierwszym razem z kilkunastu jak tą grę przechodziłem) z sentymentu (jeszcze wtedy nie zciągnąłem moda usuwającego gazety i liście z ulicy więc mi dzięki temu szybciej gra śmigała ;) ). Ale teraz nie potrafiłbym na takiej kamerze przechodzić gta, no bo wiele bym tracił ;)
  • 0

#44 olfeusz Napisany 17 marca 2008 - 19:29

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Wiadomo, ale raczej skomplikowane nie byłoby wrzucenie czegoś takiego, wiadomo, że nie mogłoby być to tak jak w jedynce i dwójce, ale czasami fajnie byłoby odpalić tak z góry widoczek.
  • 0

#45 Kurzy Napisany 17 marca 2008 - 19:57

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Skomplikowane nie ale że GTa 3 było tworzone w 3D to ten widok nie był w połowie tak praktyczny jak w GTA2. Ale niech wrzucą hehe:)
  • 0

#46 piterekd Napisany 17 marca 2008 - 19:57

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

raczej skomplikowane nie byłoby wrzucenie czegoś takiego,

skomplikowane na pewno nie, ale czy takie coś jest potrzebne we współczesnych grach? :) Ja osobiście zastosowanie takiego widoku widzę jedynie podczas parkowania i jakoś wątpię żeby ktoś kupując grę z taką grafiką i efektami chciał ją oglądać prostopadle do ziemi ;)
  • 0

#47 olfeusz Napisany 17 marca 2008 - 20:00

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
No tak, ale pamiętaj, że to tylko miły dodatek przypominający o początku serii nic więcej.
  • 0

#48 piterekd Napisany 17 marca 2008 - 20:02

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

No tak, ale pamiętaj, że to tylko miły dodatek przypominający o początku serii nic więcej.

No to jako sentymentalny dodatek niech będzie :P
  • 0

#49 kamionek Napisany 17 marca 2008 - 20:04

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
jeszcze chciałbym jakieś postacie z poprzedniej trylogii - z tego co się orientuję, to raczej nic o nich nie powiedziano, a miło by było zobaczyć trochę (ponad 20 lat :]) starszego Vercettiego, Rosenberga czy kogoś z SA :)
  • 0

#50 piterekd Napisany 17 marca 2008 - 20:09

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

jeszcze chciałbym jakieś postacie z poprzedniej trylogii - z tego co się orientuję, to raczej nic o nich nie powiedziano, a miło by było zobaczyć trochę (ponad 20 lat :]) starszego Vercettiego, Rosenberga czy kogoś z SA :)

Obstawiałbym na 100% że zobaczymy naszego niemego bohatera z gta3 ale starszego w jakiejś misji ;)
  • 0

#51 Gość_jachu2_* Napisany 17 marca 2008 - 20:54

Gość_jachu2_*
  • Goście

Obstawiałbym na 100% że zobaczymy naszego niemego bohatera z gta3 ale starszego w jakiejś misji ;)


I pewnie będzie brał udział w misji wyścigowej razem z Wooziem i Cataliną. :blah:

Ja z GTA wywaliłbym w ogóle te wyścigi, bo nijak się mają do gangsterki. Kto to widział, żeby wkupować się w łaski bossów w taki sposób. To nie film "Za szybcy i za wściekli". Niech pojawienie się postaci znanych z serii odbywa się na takiej zasadzie jak wątek Leone w SA, czyli stary znajomy daje zlecenie na grubszą akcję.

Od siebie dałbym, może przy okazji kolejnych części, wskaźnik "Idealista - Renegat" jak w Mass Effect rozwijany przez opcje dialogowe i sposób wykonywania misji. Choć wiadomo, że jak gangsta to raczej renegat, ale moglibyśmy być gangsterem szanowanym i lubianym przez ludzi niczym John Gotti w Nowym Jorku, albo nie przebierającym w języku i środkach bandziorem siejącym popłoch i budzącym grozę tam gdzie się pojawia.
  • 0

#52 Kurzy Napisany 17 marca 2008 - 20:57

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:

robac napisał/a:
jeszcze chciałbym jakieś postacie z poprzedniej trylogii - z tego co się orientuję, to raczej nic o nich nie powiedziano, a miło by było zobaczyć trochę (ponad 20 lat :]) starszego Vercettiego, Rosenberga czy kogoś z SA :)

Obstawiałbym na 100% że zobaczymy naszego niemego bohatera z gta3 ale starszego w jakiejś misji ;)


Co ty. On na wieś między San Fierro i Los Santos mieszka teraz :tak:
  • 0

#53 piterekd Napisany 17 marca 2008 - 21:21

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Co ty. On na wieś między San Fierro i Los Santos mieszka teraz :tak:

Niemożliwe, bo wydarzenia w SA dzieją się z 10 lat przed Liberty City z gta3, a wydarzenia w Liberty City w gta 4 będą się dziać po wydarzeniach z gta 3 czyli imo nasz bohater został w LC i dalej sieje gangsterkę.. nie zdziwiłbym się jakby się okazało ze jest jakimś bossem już i będziemy dla niego wykonywać misje :gwizdek:
  • 0

#54 phsx Napisany 17 marca 2008 - 21:57

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Które będzie nam zlecał napisane na kartce bo mówić nie umie :ninjadance:
  • 0

#55 piterekd Napisany 18 marca 2008 - 22:10

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Które będzie nam zlecał napisane na kartce bo mówić nie umie :ninjadance:

W SA mieliśmy szefa Jakuzy który był niewidomy, to czemu mielibyśmy nie mieć szefa który jest niemową? :P

Jeszcze wracając do kamery, to denerwowało mnie w SA że jest tak nisko nad samochodem i cały czas wciskałem "W" aby ją podnosić i prawie tak całą grę przeszedłem (praktycznie inaczej nie da się jeździć ciężarówkami z naczepą). Chciałbym aby kamera w gta4 była nieco wyżej nad autem :ninjadance:
  • 0

#56 kamionek Napisany 18 marca 2008 - 22:17

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
właśnie mówili, że mają obniżyć kamerę :hejka:
  • 0

#57 phsx Napisany 19 marca 2008 - 17:07

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
W Gta3 była fajna kamera, która pokazywała troszkę z góry auto. Zawsze na niej gram.
  • 0

#58 swistaque Napisany 15 kwietnia 2008 - 11:13

swistaque

    Toad

  • Narybek
  • 4 Postów:
cześć wszystkim!

mam przyjemność pracować w firmie Cenega Poland, która dystrybuuje grę w polskiej poligrafii na terenie kraju i z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania dotyczące dystrybucji o ile takowe macie. a korzystając z okazji przypominam wszystkim o trwającym konkursie i zapisach na Limitowaną Edycję. warto sie postarac bo do wyrwania konsola xbox i gra;)
  • 0

#59 syon Napisany 15 kwietnia 2008 - 13:21

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

cześć wszystkim!

mam przyjemność pracować w firmie Cenega Poland, która dystrybuuje grę w polskiej poligrafii na terenie kraju i z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania dotyczące dystrybucji o ile takowe macie. a korzystając z okazji przypominam wszystkim o trwającym konkursie i zapisach na Limitowaną Edycję. warto sie postarac bo do wyrwania konsola xbox i gra;)


Whoa! Niezly odzew. No, wiec czy dystrybucja gry w polsce bedzie przebiegac bez problemow? Czy na polkach sklepowych 29 kwietnia znajdziemy wystarczajaca ilosc egzemplarzy gry? Mozesz podac przyblizone liczby?
  • 0

#60 swistaque Napisany 15 kwietnia 2008 - 13:52

swistaque

    Toad

  • Narybek
  • 4 Postów:

Whoa! Niezly odzew. No, wiec czy dystrybucja gry w polsce bedzie przebiegac bez problemow? Czy na polkach sklepowych 29 kwietnia znajdziemy wystarczajaca ilosc egzemplarzy gry? Mozesz podac przyblizone liczby?


niestety moze sie zdarzyc taka sytuacja, ze w pierwszych dniach sprzedazy w niektorych miejscach moze zabraknac egzemplarzy gry. gracze czekaja na gta4 od dawna nie dziwne wiec ze zainteresowanie osiaga szczyt. jezeli rzeczywiscie tak sie zdarzy to bedziemy w kolejnych tygodniach starac sie przywrocic plynnosc w dostawach gier na polski sklepowe

co do samych liczb nie moge tego niestety ujawinic - rozumiecie, obowiazuje mnie tajemnica handlowa. ale po premierze na pewno podzielimy sie oficjalnymi danymi. poki powiem ze wydaje nam sie ze bedzie to najwieksza premiera konsolowa tego roku
  • 0